Nová brožura „Jak žít dlouho ve zdraví“

Jak žít dlouho ve zdraví

Stručný návod na zlepšení zdravotního stavu, (z knihy Jak se dožít 140 let)
prevence
Protože jsem se zmínil v této knize o akupresurách, v příloze je obrázek pro ty, kteří by tuto moji metodu sebe uzdravování chtějí vyzkoušet. Pokud se někdo chce dožít vysokého věku, musí mít dostatek energie a biologicky účinných látek. Protože stres je „všudypřítomný“, přišel jsem na to už před třiceti lety, že se stresem náš organismus „zablokuje“ pro přijímání energie, vitamínů a minerálů. V takovém případě je organismus nepřijímá, i když se užíváme. Přirovnávám organismus k nádobě. Pokud je nádoba plná vody, je to jako lidské tělo plné energie. Pokud jsme stresem, nemocí atd., „zablokovaní“ pro přijímání energie, pomyslná nádoba, dříve plná vody, se naplní vodou jen do poloviny a tím se onen pomyslný „energetický roztok“ může nasytit rovněž jen do poloviny. A to je problém, který jsem odhalil. A na „odblokování“ organismu bychom přirozeným způsobem čekali cca 3 roky, pokud bychom ty tři roky žili v naprosté pohodě. Ale to v dnešní době není možné. Proto jsem před třiceti tety „objevil“ níže popsané akupresury, kterými „mechanicky organismus otevřeme“ pro přijímání energií, tím i vitamínů a minerálů. A to je celý princip „mé alternativní léčby“.

Proto doporučuji „mé akupresury“, aspoň tu první opakovat jednou až dvakrát týdně 20- 25 minut.
Za ukázkou, jak akupresury provádět je tabulka, ve které při konzultacích vyplňuji svým klientům, co jim chybí. Co se stále opakuje je podrobně v brožurce na mých stránkách.

Jako první postup doporučuji odblokování akupresurami. První akupresuru 17 až 25 minut, druhou a třetí někdo vám 17 až 25 minut, ale již v určitém čase a to mezi 16.00 až 18.00. Pokud nikoho nemáte na provedení akupresur č. 2. a 3., je možné tu první opakovat dvakrát týdně cca 2-3 týdny.

Akupresuru č. 1. Doporučuji opakovat jednou týdně 25 minut, číslo dvě a tři jednou za dva až tři měsíce 25 minut. Po první akupresuře lze odblokovat páteř, protože podle mé teorie lze odblokovat páteř až když je „rovnováha mezi pravou a levou stranou těla. Poté doporučuji až 3 masáže (případně chiropraxi) 3-7 dní po sobě, potom pravidelně jednou za měsíc až šest měsíců. Kdo má naraženou kostrč, doporučuji rovněž pravidelné odblokování reflexní masáží ve výše uvedeném intervalu.

Dále doporučuji pravidelné užívání vitamínů a minerálů, které podle mých dlouhodobých zkušeností chybí většině populace, protože je již v dnešní době není organismus většiny lidí schopen přijímat ze stravy, a nemáme tak pestrou stravu, kterou by náš organismus potřeboval. Jsou to nejčastěji:

Vitamíny řady „B“, C-500mg, rutin, křemík, hořčík, vápník + c, železo, fosfor, zinek, selen, jod, koenzym Q10 20 – 30mg + E, beta-glukany.
Vše je dobré užívat v denních doporučených dávkách. Doporučuji užívat jeden až tři měsíce denně, potom 2 až 3x týdně trvale, zimu a jaro třeba denně.

K celkovému léčebnému procesu je vhodná sada bylin na zbavení se virů, které doporučuji užívat prvně 5 týdnů, potom dvakrát ročně cca sedm až čtrnáct dní preventivně.
Je to rakytník + šalvěj + zlatobýl. Lepší jsou extrakty, cena všech tří je cca 360,-Kč. Byliny zalít vodou o maximální teplotě 70 °C, doporučuji louhovat 35 minut, užívat 1/3 až 1⁄2 l denně. Další sada bylin je na vyčištění trávicí soustavy – kopřiva + heřmánek + třezalka, kterou doporučuji začít užívat po14 dní pauzy po užívání čajů na zbavení se virů. Doporučuji ráno na lačno cca půl litru denně. Byliny kopřiva a třezalka snesou teplotu vody 70 °C, ale heřmánek jen 50 °C, proto se musí louhovat zvlášť cca hodinu.

Na závěr celého léčebného procesu je dobré se zbavit drobných infekcí, které má většina populace, protože např. zbytková borelióza, nebo v latentní formě chlamydie se nemusí objevit ve vyšetření z krve, přesto mohou v organismu být. Jedna z možností je přírodní antibiotikum – oregano. To doporučuji jako jednu z mála bylin) užívat dlouhodobě, muži cca 3 měsíce, ženy cca 2 měsíce, dále preventivně. Na boreliózu zkouším bylinu Štětku lesní. Na Helicobakter je dobré vyzkoušet čaj Vilcacora (většina bylin snese teplotu vody maximálně 70 stupňů teplou. Na jaře jde vyzkoušet jíst (omytou pampelišku – květ i stonek) sedm dní 7 pampelišek denně. 2x opakovat po třech měsících.

Zajímavý poznatek, o kterém stojí za to se zmínit, mám ze skupinových terapií – Rodinné konstelace. Už jsem se v příbězích z poradny zmínil o případu, kdy patnáctiletého chlapce, který z neznámých důvodů ve dvanácti letech zastavil jeho růst. Z lékařského pohledu byl zdráv. Při skupinové terapii jsem přišel na to, že příčinou byl těžký úraz a šok. Řekl jsem mu, ať si zkusí vzpomenout, co se mu tehdy stalo. Najednou si vzpomněl, že jej na chodníku porazilo auto. To způsobilo, že se oddělilo hmotné tělo od jeho „duše“.

Lidí „bez duše“ je víc, koho se to týká připadá jeho okolí, jako „tělo bez duše“. Takoví lidé jsou schopni přejit ulici a nerozhlédnout se. V konstelacích se potvrdila moje teorie (Kniha O životě a smrti), že „duše“ je sestavena ze tří (čtyř) částí. Pokud zažijeme velký stres, může se stát, že jedna „část duše“ ser od našeho těla oddělí“. To je stav, který jsem výše popsal. V konstelaci se ukázalo, že pokud takový člověk zažije další velký stres (první například, že přijde o práci, druhý, když je na „dně“ a partner/ka řekne, že vztah končí, může se stát, že i další „část duše“ organismus opustí. Takový stav se v konstelacích ukázal u „bezdomovců“. V takovém případě si jedinec takto „postižený“ už není schopen pomoci sám, ale je nutná pomoc více přátel.

Na závěr celého léčebného procesu je dobré se zbavit infekcí, protože např. zbytková borelióza, nebo v latentní formě chlamydie se nemusí objevit ve vyšetření z krve, přesto mohou v organismu být. Jedna z možností je přírodní antibiotikum-oregano. To doporučuji jako jednu z mála bylin) užívat dlouhodobě, muži cca 3 měsíce, ženy cca 2 měsíce, dále preventivně. Na boreliózu zkouším bylinu štětku lesní.

„Duše je nehmotný, neprokazatelný aspekt, o kterém všichni mluví, ale nikdo jej nedokázal. Říká se, že ve zdravém těle zdravý duch. V této knize jsem se proto o „DUŠI“ nezmínil. Ale v závěru této knihy chci popsat pár zkušeností.
Dvanáctiletému chlapci, který přišel s matkou na skupinovou terapii. „Rodinné konstelace“ řešit problém růstu, jsem poradil, aby se „pomyslně“ vrátil na místo havárie a popsal, co tam vidí. Najednou řekl, že svojí „duši“, jak tam sedí na chodníku, kde ho auto porazilo. Tak jsem mu poradil, aby vyzval svojí „duši“ k návratu do svého těla. A až bude tady v domě, kde děláme „konstelaci“, až řekne. Najednou řekl, že je jeho „duše“ vedle něho. Chlapci jsem řekl, ať po mně opakuje větu: „Duše moje, přijímám tě jako součást svého těla, vezmu si tě a už se tě nikdy nepustím, protože vím, že bez tebe nejsem v realitě života a vím, že pro mne není dobré, abych na konci života zjistil, že jsem prosnil celý život.

Za půl roku mi matka volala, že po tomto „rituálu“ začal syn opět růst.

Že není dobré vzdávat předem snahy o změnu je patrné z jedné mé zkušenosti: O životě dítěte rozhodl věštec, ne lékaři

18.05.2011

Za zásah nadpřirozených sil, božskou pomoc nebo dokonce zázrak mohou považovat uzdravení své nyní více než roční dcery Šárky rodiče z Brna. Dítě se narodilo předčasně a od narození bylo v kómatu. Po několika dnech lékaři rodičům sdělili, že mozek dítěte je nenávratně poškozen, je „mrtvý“ a navrhli odpojení od přístrojů.
Tehdy zasáhl možná samotný osud anebo zoufalá snaha rodiny pokusit se dítě zachránit jakýmkoliv způsobem. Babička Šárky kontaktovala Stanley Bradleyho s dotazem, jestli je ještě šance, že by se její vnučka mohla uzdravit.

„Šárka se narodila předčasně v 27. týdnu těhotenství 27. prosince císařským řezem. Nevíme, co se během porodu stalo, dítě však muselo být kříšené a lékaři nepředpokládali, že to vůbec přežije,“ vypráví o nešťastné události babička malé Šárky. Miminko mělo po narození velmi nízkou porodní váhu, 1,15 kg, bylo nedovyvinuté a velmi křehké.

Lékaři rodičům sdělili, že sice přežívá, ale jeho pohyby jsou pouze vegetativní a mozek je zřejmě mrtvý. Navrhovali proto odpojení od přístrojů. „Dcera ji ale nechtěla nechat zemřít, pořád doufala, že se její stav zlepší. Druhý týden v lednu jsem si najednou vzpomněla na pana Stanley Bradleye, že jsem s ním před lety mluvila a že by mohl říct, jestli je nějaká naděje.“ Lékaři chtěli dítě odpojit, věštec byl proti.

Věštec se ihned do případu miminka v kómatu angažoval. Nechal si poslat fotku holčičky z inkubátoru a sdělil rodičům, že při porodu musela být nešetrným zacházením zablokovaná krční páteř a že je mozek vyživován. Ihned začal na dálku „mentálně“ rovnat krční páteř.
Poradil rodičům akupresurní body, které měli miminku pravidelně masírovat“. Po těchto zásazích začalo dítě po třech dnech reagovat na podněty a postupně se probralo z kómatu.

Pan Bradley doporučil rodičům kamaráda „lékaře“, od kterého se pan Bradley „učil mentálně páteř odblokovávat“. Rodina se s ním spojila, a i on na malou Šárku pravidelně „mentálně“ působil.
Za tři dny začala holčička konečně sama dýchat a krátce poté, 19. ledna, byla převezena do dětské nemocnice, kde musela podstoupit dvě operace. Ty však už snášela velmi dobře i díky péči a lidskému přístupu zdejších lékařů. Kvůli krvácení do mozku se u ní vyvinul obstrukční hydrocefalus, takže jí lékaři na neurochirurgii zavedli nejdříve port na ruční odsávání a později VP shunt na odvod mozkomíšního moku. 19. března byla propuštěna domů. Tehdy vážila jen 2,4 kg, byla však v poměrně dobrém stavu, ačkoliv si lékaři nebyli jistí, zda nebude trvale postižená, dokonce to ošetřující lékařka matce dost nešetrně sdělila.

„Působení na dálku“ trvalo do doby, než byla Šárka propuštěna z nemocnice.
Nyní je to už více než devět let a Šárka je v pořádku, chodí do ZŠ.
Dodnes považují rodiče i Šárčina babička její uzdravení za zázrak. „Lékaři nám nedávali žádnou naději. Od začátku říkali, že se buď z kómatu vůbec neprobere, anebo bude těžce postižená. Pan Bradley s tím nesouhlasil a tvrdil, že „dokud člověk žije, je třeba dělat vše pro to, aby žil dál a lépe“.
Pan Bradley je přesvědčen, že za nemoci mozku, psychické nemoci, ADHD, mozkové obrny, a další nemoci mozku a psychiky, mohou zvelké části blokády v organismu a páteři, kombinované s infekcemi, viry. Je přesvědčen, že naše tělo i naše orgány mají úžasnou schopnost regenerace, k tomu však potřebují energii a biologicky účinné látky. Proto je třeba bloky, které příjmu brání, najít a odstranit,“ sdělil věštec. K tomu pomáhají „mé akupresury“, které jsem objevil již po r. 1990.
Působit se dá dokonce i na ještě nenarozené děti.
V době, kdy věštec vystupoval v maďarské televizi, setkal se se ženou ve čtvrtém měsíci těhotenství, které byl diagnostikován Downův syndrom, byl doporučen potrat.
Uzdravit lze i ještě nenarozené dítě.
Pan Bradley se setkal s těhotnou matkou i jejím partnerem. Řekl těhotné paní, že počaté dítě podle jeho názoru není chtěné, že měl podezření, že díky stresu matky má plod v oblasti hlavy sraženinu a že jeho otec dělá matce problémy, pro které se s ním chce rozejít. Potvrdila, že partner je gambler a že se zpočátku na miminko těšila, ale kvůli stresu z toho všeho ji to nějak přešlo.
Pan Bradley doporučil matce, ať s potratem ještě chvíli počká, že zkusí dítěti „mentálně“ odblokovat krční páteř, doporučil matce „jeho akupresury“ a byl přesvědčen, že výsledky by měly být dobré do dvou měsíců. Po měsíci se ozvala, že ji gynekolog vyšetřil a že se vše zdá být v pořádku.“

Všichni netrpělivě čekali na to, jaký bude zdravotní stav dítěte po narození. Maďarská televize pak odvysílala celý šťastný příběh a uspořádala oslavu. Miminko bylo úplně v pořádku. Ne všechny příběhy však už mají svůj šťastný konec.
Dalším z mnoha vyléčených byl pacient s roztroušenou sklerózou z Rokycan. Po roce léčení alternativními způsoby, které mu pan Bradley navrhl (užívání vitamínů a minerálů, akupresury a odblokování páteře), mu sebrali důchod a že musí do práce, protože je zdravý. Tento dobrý stav trvá už 10 let.

Jeden lékař, neurochirurg ze Švýcarska, upadl jednoho dne do kómatu. Mluvil o tom v dokumentu z r. 2012. A příčinou byla meningitida, kterou vyvolala infekce, o které nevěděl, E coli!
Proto tvrdím, že vše souvisí se vším a vždy je třeba na vše hledět v souvislostech. Proto tvrdím, že vždy je třeba najít příčinu, jinak se nedá s trvalým efektem odstranit důsledek. E coli je běžná infekce, která může být z vody, ze syrového masa, doneseného z řeznictví.

Pět jsem se léčil na deprese (samozřejmě přírodními produkty (Griffonia za 5 Euro) a nakonec se jako příčina ukázal ledvinový kámen! Po kolice v r. 2019 jsem skončil v nemocnici a příčinou byl ledvinový kámen velký 7 mm. Po vyjmutí okamžitě, ten den, skončily deprese a tlak, který byl kolísavý, se okamžitě srovnal.

S psychikou souvisí mnoho věcí, například i to, jestli se staráme o to, co si o nás
myslí ostatní.
Proces srovnávání se s ostatními patří mezi nejdestruktivnější mechanismy, které poškozují naši sebedůvěru i víru v osobní schopnosti. Tento problém často vzniká v dětství, kdy rodiče chtěli potomky motivovat k lepším výkonům právě srovnáváním s ostatními, ať už se jednalo o známky, či výsledky v jiných oblastech. Pro koho je důležitý názor druhých, ten vlastně žije jejich život a ne svůj.
Před mnoha lety jsem říkal, že problém dožití se vysokého věku nebude problém fyzického těla, ale psychiky a infekcí. Viz další dokument z internetu:
Světová zdravotnická organizace zveřejnila seznam 12 bakterií, které svou odolností nyní zosobňují hrozbu lidstvu
Zdroj:
http://blisty.cz/art/85902.html#sthash.kzDVPVYh.dpuf
28. 2. 2017
Zdravotničtí experti varují, že vzniklá odolnost bakterií vůči antibiotikům je větší hrozbou lidstvu než rakovina. Pokud antibiotika přijdou o svou efektivitu, začne být zřejmě nebezpečné provádět klíčové lékařské operace. Už nyní umírá ročně asi 700 000 lidí v důsledku infekcí od bakterií, odolných vůči antibiotikům, a pokud svět nepodnikne razantní akce, kolem roku 2050 budou bakterie zabíjet ročně 10 milionů lidí.
Zveřejněný seznam je důležitý, protože má nasměrovat výzkum k vytváření nových antibiotik. Světová zdravotnická organizace upozorňuje, že těchto 12 bakterií má vrozené vlastnosti nacházet nové způsoby, jak se bránit antibiotikům, a dokáží předávat genetický materiál, který umožňuje dalším bakteriím získat vůči antibiotikům imunitu.
Nejnebezpečnější jsou v nemocnicích bakterie odolné vůči většině antibiotik, například MRSA. Problém je, že bakterie a viry mutují a budou stále. Podle mne „nový koronavir“ je zmutovaná infekce, na kterou když někdo zemře, je více problémů najednou. Jde většinou o kombinaci virů, infekcí (chlamydie má podle dostupných pramenů snad každý). A jak je možné, že na chlamydie není dosud lék, když jsou známy už cca 70 let? Proto nezbylo nic jiného, než hledat „alternativu“, což je užívání Oregana u určitých intervalech. Stejně tak Helicobakter, na to je možné zkoušet čaj Vilcacora a jíst 7 dní 7 pampelišek. Na Boreliozu jsou vyzkoušel užívání byliny „Štětky lesní“, a tak by se dalo pokračovat. Ale vždy je nutné mít organismus podle mé teorie, „odblokovaný“ (akupresura, alespoň č. 1=zápěstí na zápěstí, 20 minut držet a opakovat 2x týdně, stále), schopný příjmu energie, vitamínů a minerálů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.