Plánuji dílčí konstelace jednodenní (cena 1000 Kč na celé odpoledne od 13.00 do 19.00) v Praze 6, prostor vyberu až to bude možné, opatrně v říjnu 2020.

Kurzy konstelací, dílčí konstelace.

Navázal jsem na dřívější Rodinné konstelace, které jsem prováděl 15 let. Konstelace trvá cca 2 až 3 hodiny, ale „dílčí konstelace“ 30 minut.

Tvrdím, že všichni jsme „roboty naprogramovanými rodinným systémem, společností a prostředím“. Konstelace jsou jedním z mála způsobů, jak odhalit a současně se zbavit „nevhodných programů v podvědomí“.

Kurzy budou na jaře a na podzim vždy v sobotu koncem měsíce. Místo a termín budou vždy upřesněny i na mých stránkách www.stanleybradley.eu

Účelem "dílčí“ konstelace, kterou lze (stejně jako klasickou konstelací) najít příčiny problémů a pojmenovat a pomoci nalézt řešení, jak se problému zbavit. je, zlepšit využívání intuice, naučit se řešit neobvyklé situace, jak se orientovat ve vztazích, jak v životě, v práci, jak se nenechat ovlivnit a být sám sebou, jak využít lépe svých schopností, jak být úspěšný, jak přijít k penězům, jak se zbavit „programů v podvědomí“ a tím vyřešit problémy, jak využít „síly přítomného okamžiku a zhmotňovat myšlenky“, atd. Je to poučné i pro ty, kteří nebudou mít odvahu to zkusit.

Konstelacemi lze nejenom odpovědět na nezodpovězené otázky, ale napravit a ovlivnit důsledky. Podle mne je každý strůjcem svého štěstí, ne osudu. Ale i osud lze změnit, a to právě konstelacemi. Můžeme změnit jen to, o čem víme. A ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. A konstelace umí problém pojmenovat, tím pomoci jej odstranit.

Dvoudenní kurz věštění a dílčích konstelací, cena je 3500 Kč na osobu, místa vyberu podle zájmu. Jedno místo je v úžasném penzionu Javorský mlýn, ceny ubytování včetně plné penze je 1900 Kč na osobu, termíny rovněž od října 2020.

Další možnost kurzu je v okolí Prahy, většinou penzion Mlýnský domov v Jinočanech, kde je rovněž výborná kuchyně a příjemné ubytování pro zájemce. Cena kurzu 3500 Kč na osobu. 

Stravu a bydlení zajistím, ale to si platí každý sám

Termíny jsou na podzim a na jaře.

Nechcete si nechat žádnou akci ujít? Nechte mi na sebe kontakt  já se ozvu až zveřejníme novou akci či kurz.

Nebo mě sleduj na Facebooku

3 nejčtenější články:

Věštba na rok 2020

Věštba na rok 2020 pro Česko - pro znamení Taoistické (Čínské) astrologie. Pro zajímavost a inspiraci jsem přiřadil…

Celý článek
Vydané karty

Vydané karty

  ŠKOLA VÝKLADU KARET                       U těchto…

Celý článek

Dlouhodobá věštba na dopady Koronaviru

Trochu jsem si zavěsil při oslavě života a dobrého zdraví. Dost lidí přemýšlí na tím, co je…

Celý článek