PORADNA

Máte otázku? Zkuste se zeptat, nebo si projděte otázky ostatních a načerpejte inspiraci. Rád a zdarma Vám odpovím na cokoliv 🙂

 1. Povinnost nosit roušky napsal:

  Dobrý den pane Bradley, rád bych se zeptal, kdy podle Vás dojde ke zrušení nutnosti nosit roušky? Děkuji za odpověď.

 2. Negativní energie zvenčí napsal:

  Dobrý den pane Bradley, mám problém se sousedy (máme vchody do domu i pozemky velmi blízko u sebe). Cítím, že vysílají negativní energii směrem k nám. Jsem na tyto věci velmi citlivá a celý život se takovým lidem vyhýbám. Ovšem se sousedy je to opravdu nemožné. Chci se u Vás objednat na konzultaci a mám na Vás dotaz, zda je v této věci možné něco udělat. Mám ráda klid, mám spokojený život, ale z jejich strany je pravděpodobně snaha mně toto všechno znepříjemnit.
  Děkuji Vám a přeji krásný den
  Velmi Vás prosím o zachování tajemství. Sousedů se bojím, udělali by mně peklo…..

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Je to problém dnešní doby. Když jsem před dvaceti lety řekl, že bude přibývat duševně nemocných lidí, málo kdo věřil. Ale je jich hodně a takoví lidé dokáží svojí energií „zamořit“ celý dům, zejména panelový, kde je to snažší než v cihlovém domě. To proto, že je konstrukce panelů svařená do „kovové klece“ + panely, což je špatná izolace a všechny energie se snadněji přenáší celým domem.
   Řešení existuje, zkuste dát na osv. těleso místnosti, nebo zeď která sousedí se zdí negativních lidí, větší (cca 5 cm) křišťál. Ten bude „čistit negativní energie“ obecně. Vám doporučuji zelená kámen jako amulet, ten Vás posílí a negativní energie se od Vašeho „přecitlivělého podvědomí“ budou odrážet zpět k tomu, kdo je vyslal a to s dvou a trojnásobnou intenzitou.
   A nemyslete na ně, tím jim umožňujete „snadnější napojení“ na Vaší mysl. Když ucítíte, že začnou „vysílat“, myslete na něco hezkého, třeba na sex.

 3. Problém se zubařem napsal:

  Dobrý den, od mala mám panický strach ze zubaře a prsycholog mi s tím nebyl schopný pomoci, tak mě napadlo, ža vy by jste mohl… měl by jste pro mě radu jak se zbavit strachu ze zubaře?

  • Stanley Bradley napsal:

   Vše souvisí se vším a „strach“ sám o sobě je problém. Většinou je to problém z dětství. Je jasné, že když zubař špatně umrtví zub, bolest vadí každému, tak bolest cítíme a předem z ní máme strach. Plno lidí (já mezi ně patřím), jsou přecitlivělí a vše, i bolest je pro nás obecný problém.Vše vidíme hůř, než to je. Další problém je osoba zubaře. Moje malá dcera se bála zubaře, ale od té doby, co jsem jí vzal ke kamarádce, úžasné zubařce, se nebojí a dokonce chce být zubařkou. Musím se přiznat, že ani nevím, že mi dala umrtvující injekci. Jen z ní – zubařky, nemám strach. Tak jí zkuste, třeba Vás strach přejde- MUDr. Andrea Doneva, tel. 774887274, ordinaci má v Letňanech v Praze 9.
   Pokud ani to nepomůže, přijďte na mé „dílčí konstelace“, které snad v říjnu budou (v Praze 6, jako obvykle) a tam Vás strachu zbavíme.

 4. věštba zadarmo napsal:

  Je možná věštba zadarmo?
  Ivana

  • Stanley Bradley napsal:

   Na vybrané dotazy ano, ale odpovím jen stručně. A odpovím na dotazy na dotazy, jejichž odpověď pomůže vysvětlit něco obecně a tím pomůže odpověď více lidem.
   Pokud někdo dá dotaz: Můj zdravotní stav, tak budu odpovídat 15 minut a to už je na placenou konzultaci, protože když řeknu co je za problém, což většina lidí ví, hodí se i říci, co je příčinou a jak z toho problému. A to už zabere čas. navíc, abych se „mentálně dobře napojil “ na člověka (věc, zvíře), je třeba alespoň 1-2 minuty a potom teprve jde odpovídat. A potřebuji křestní jméno a věk, lepší je datum narození, aby to byla odpověď přesnější.

 5. dotaz napsal:

  Je možné nějakou knihu koupit v angličtině:

 6. maturita napsal:

  dobrý den, dcera mi oznámila, že nepůjde k maturitě, kvůli učitelce, jsem už 3 dny úplně zoufalá, co s ní ,

  • Stanley Bradley napsal:

   Nakonec půjde, je ve stresu, protože si nevěří, že to udělá a svádí to na nějakou učitelku. Ale znalosti na to, aby maturitu udělala, má. Jaká Vás napadnou tři čísla, když se Vás ptám na Vaší dceru? Výsledek je v kapitole „Návody“-Rituály, a ten test dejte dceři, sdělte jí, že je dospělá a může si dělat co chce a jestli je jí blízká lopata a krumpáč, může jít rovnou sázet stromy do lesa a všude jí rádi vezmou. Dostane patrně i svačinu a rukavice. Vy jí můžete podpořit tím, že jí dáte krém na puchýře, kterým se nevyhne.
   Snad (po testu a „oslavě dospělosti s rodiči a to hned po testu) si dcera uvědomí, že je naprostý nesmysl kvůli učitelce (sebedůvěře a trucovitosti) šla sázet stromky (vyvážet popelnice, atd., „naše kapitalistická republika potřebuje a bude potřebovat stále více dělníků, nikdo nechce makat), protože si spolupracovníky, spolužáky a už vůbec ne učitele, nadřízené, atd., nemáme šanci vybrat nikdy a nikde (pokud nejsme prezidentem) a toto je první problém, díky kterému se ukazuje, že nemá dostatečně vysoké EQ – viz test v mé kapitole a ten jí také dejte, = neuznávání autorit. A s tím když sama nic neudělá, musela by jít bydlet na pustý ostrov, kde se onen problém neprojeví.

 7. Co bude dál napsal:

  Jana z Brna
  Jak to vidíte dál s infekcí?

  • Stanley Bradley napsal:

   Vidím to pozitivně, jsem rád, že mi v únoru zveřejněný předpoklad vyšel. Tehdy jsem řekl, že celý problém bude trvat dva až tři měsíce a potom se vše bude vracet další dva až tři měsíce – na 80 %, do původního stavu. A tak to vidím i nadále, nemyslím, že by nastal znova tak velký problém jako v březnu 2020. Odborníci předpokládají, že druhá vlna přijde koncem roku, já předpokládám spíše začátkem příštího roku.Ale už nepředpokládám, že budou tak přísná opatření jako byla nyní.
   Vše vidím pozitivně proto, že jak jsem v jednom článku řekl, že okolo našeho státu „vidím pozitivní zónu“, díky které náš národ vždy vše „přežil a ustál“ relativně dobře na to, co se mohlo stát. Těch pozitivních zón je jen šest, je to Katalánsko, Irsko, Kambodža,Tchaj-wan, Kostarika. Proto jsem přesvědčen, že strach není na místě (viz můj polesní komentář v kapitole Články“, je třeba plánovat „růžovou budoucnost“ a radovat se toho, co máme a co můžeme mít, když se budeme snažit. A teď je situace, kdy je třeba té snahy trochu více, než třeba před rokem.

 8. Martina napsal:

  Krásný a pohodový večer pane Bredl.
  Bylo by možné odpovědět na tento dotaz?
  Můj nadřízený má vztah z kolegyní, která ho dokonale zpracovala, aby ho mohla řídit a ovládat. Už o tom mluví celé oddělení a já jsem jeho sekretářka. Jsou společné snídaně, obědy, kavičky,atd…
  Bohužel jsme zjistila, že i mě to už začíná vadit a omezovat v mé práci. Mám si s nadřízeným promluvit mezi čtyřma očima nebo jak mám danou situaci řešit, přehlížet, jak se od toho oprostit? Děkuji za zprávu Martina

  • Stanley Bradley napsal:

   Bohužel s tím nic neuděláte. Jen pro info, takto se chová cca 50 % všech „šéfů“. Nemyslím si, že šéfa ovládá, vyhoví jí jen v tom, co sám chce. Ale jejich vztah na moc dlouho nevidím, dokonce bude „odejita“ z práce, ale totéž do konce roku čeká patrně i Vás. Tato práce je pro Vás dobrá na 65 %, takže najdete něco lepšího. Asi by stálo za to nečekat, ale hledat.
   Je třeba to brát pozitivně, že „vše špatné je pro něco dobré“. Hodně štěstí, bude líp.

 9. Marcela napsal:

  dobrý den, již delší dobu mě bolí pravá noha v oblasti kyčelního kloubu ( nebo přímo kloub ?) a na levé noze mám na stehně také již delší dobu boli a několik menších, prosím poradíte mi ? děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Podle mne nejste nemocná, jde jen o několik problémů najednou. Podle mne jste „zablokovaná“ stresem pro přijímání energií a biologicky účinných látek. Dále mám podezření na zánět v těle (klouby, ledviny) pro bakteriální chlamydiovou infekci. Jako další problém cítím naraženou kostrč a křížovou kost. A jako poslední problém, mám podezření na zdravotně závadné bydlení (například panelový byt, atd.). Zkuste mé postupy v kapitole „Návody“, kde jsou vyjmenovány většině lidí chybějící vitamíny a minerály, ty doporučuji užívat 2 měsíce denně, potom preventivně. Doporučuji začít akupresurami (akupresurou), která je na konci popsána, 24 minut, opakovat doporučuji jednou týdně 24 minut stále. Dále doporučuji užívat 2 měsíce denně Oregáno (extrakt), potom preventivně.
   Po akupresurách půjde odblokovat páteř a organismus bude po té schopen přijímat vitamíny a minerály, energii. Odblokování páteře doporučuji asi třikrát po půl roce a vždy po chiropraktikovi doporučuji akupresuru č. 1. 20 minut. A jako poslední, přehodnotit kvalitu bydlení.
   Hezký večer.

   Bradley

 10. Dotaz napsal:

  Dobrý den pane Bradley.
  Mám dotaz . Rozpadlo se mi manželství po 19 letech ze strany manžela. Řekla jsem naší známé Tereze kde pracuji a pak se na mě začali lepit chlapi, jako kdyby jim za to někdo zaplatil a dozvěděla sem se že jsem přítulná. Mám dvojici nebo si můj manžel pořídil nějaký materiál který mě má kompromitovat a nalákat na mě chlapi? Teď žije u paní která má asi 2 letého syna, je to kamarádka Terezy. Je ten syn mého manžela? Myslím že se na mě domluvili aby mě očernili u dětí. Rozvod máme v červnu, dopadne to pro mě dobře ??? Co si o tom myslíte ??? Přijde mi to jako dohazovačství nebo podvod, figuruje v tom i vědma ….jsem z toho nešťastná miluju svoje děti a nerada bych aby na mě koukali přes prsty, mám čisté svědomí. Setkala sem se pouze s kamarádem z práce ale nevím jestli spolu nejsou domluvený…. .děkuji za odpověď. Jindra

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, máte moc dotazů, to je na klasickou placenou konzultaci. Tak jen stručně, nikdy není rozchod jen z jedné strany, vždy se nějakým podílem přičiní obě strany. Za druhé, je to „Osud“, viz kapitola „Články“. V „knihách“ je ukázka z knihy -S kým a kde žít, ukázka je volně ke stažení. Základní problém je ten, „že vztah je dar a je na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme“ a za druhé, každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit a dobrovolně „vystoupit“. Podle mé teorie je vztah o sexuální přitažlivosti a ta když končí (většinou jednostranně), končí (ne vždy) vztah.
   Manželovi jsou dány „osudem“ tři děti, Vám dvě. To neznamená, že jich nemůžete mít více, ale většinou chce každý podvědomě „naplnit osud“. Podle mne má manžel dvě a jedno ještě bude mít. Nevidím, že vás manžel chce kompromitovat a pokud někdo, tak nějaká žena. Podle mne Vám manžel nechce dělat nepříjemnosti, ale chce si žít svůj nový život. Kvůli rozvodu nevidím, že by dělal problémy, ale samozřejmě kvůli výživnému (na které máte za určitých okolností nárok na sebe jako manželka), může. Každý rozvod je problém, protože většinou je iniciativa z jedné strany a druhá se cítí „podvedena“. Ale o tom to není. Pokud si v sobě vše rychle vyřešíte (vidím 4 problémy), máte šanci potkat někoho nového na celý život. Zkuste mé testy v kapitole „Rituály“, nebo v ukázce výše zmíněné knihy.
   Hezký večer a hodně štěstí.

 11. Dotaz na 5G síť napsal:

  Dobrý den pane Bradley, mluví se o tom, že COVID 19 by mohl způsobovat rozmach 5G sítě. Co vám říká kyvadélko? 🙂

  • Stanley Bradley napsal:

   I když to pa první pohled vypadá nelogicky, je to tak. Urychlení nejenom sítí 5G má souvislost s tolerancí a sociálním chováním (k čemuž díky pandemii dochází), což bude hnací silou pro urychlení sítí 5G, ale i zavedení internetu kde není a k větší připravenosti na nenadálé události budoucně. Říká se, že „vše špatné je pro něco dobré“ a jak je vidět, platí to i v tomto případě.

 12. Dotaz na vztah napsal:

  Dobrý den pane Bradley, už cca 3 roky jsem sama. Myslím si, že jsem na sobě odvedla kus práce.
  Můj dotaz zní, zda najdu k sobě spřízněnou duši na dlouhodobý vztah? Staša,1971. Děkuji za odpověď,
  popřípadě na čem mám ještě zapracovat?

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Podle mne máte opravdu vše vyřešeno, ještě si můžete zkusit pár testů z kapitoly „Návody“ – Rituály. To proto, že mi na Vás vyšla karta „Strach“, který Vás negativně ovlivňuje, ale není opodstatněný. Jen možná trochu, protože Vám nepřeje „chlapa“ nějaká kamarádka, které až jej potkáte, nebude dobré se svěřovat. Ta žena okolo Vás Vás chce jen pro sebe.
   Ale nějaký vhodný chasník je už blízko, teď v létě (možná už v červnu) jej potkáte a bude to na celý život. Máte dobré období, což se můžete podívat na „Věštby 2020“, tak je Vám přáno.
   Hodně štěstí.

   • Poděkování napsal:

    Dobrý den pane Bradley, sleduji Vás už dlouho a ráda čtu Vaše předpovědi atd. Hodně mě potěšila Vaše odpověď. Ani jsem nedoufala, že se na mě dostane řada. A o obsahu ani nemluvě. Už se moc těším na novou etapu mého života a jsem ráda, že to již bude kvalitní vztah a jak píšete na celý život. Přeji Vám hodně štěstí jak v pracovním tak
    profesním životě.

    • Stanley Bradley napsal:

     Díky, i Vám přeji ať se daří a je dobré, že se „radujete ze života“, protože to je základní podmínka k tomu, abychom měli dost energie na „zhmotňována myšlenek“ a byli schopni „vidět a vnímat“ vše, co je okolo nás.
     Hezký den.

     St. Bradley

 13. Vztah napsal:

  Dobrý den,
  mám problém věřit svému příteli. Jsem nedůvěřivá, jak kvůli minulému vztahu, tak i díky tomuto, protože přítel mi už párkrát zalhal a mně prostě lhaní vadí. Tak se chci zeptat, jestli mu nevěřím oprávněně a pořád nevím vše, co bych vědět měla. Nebo je to jen způsobené mou nedůvěrou a podezírám zbytečně. Bojím se i toho, že by mě třeba podvedl a víc kvůli tomu žárlím.
  Děkuji za odpověď a hezký den.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Je jasné, že máte stejné schopnost jako já, protože „Věštění“ (podle mne jde o „intuitivní telepatii“) věří jen ten, kdo sám ony schopnosti má.
   Váš přítel vztah nepovažuje za vztah, ale jen za „volné erotické přátelství“ a rozhodně trvalý vztah nechce (ten bude chtít až za cca 8 let a s osmou ženou, kterou od teď potká). Proto nemluví pravdu a navíc ve vztahu končí. Ale berte to pozitivně, on vlastně „uvolňuje cestu“ k tomu vhodnějšímu partnerovi pro Vás. Pokud by si Vás vážil, nechoval by se tak. Vy víte co chcete. on ne, Vy jdete do vztahu se vším všudy. Tak se těšte na „toho pravého“, který už běhá někde okolo Vás a brzo se potkáte.

 14. Šilhání napsal:

  Dobrý den pane Bradley,
  dá se nějak u mě vyléčit šilhání, které mám už asi nejspíš od narození?
  Případně poradil byste i jak?
  Děkuji moc.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Je to problém, který patrně věda řešit neumí, ale jsem přesvědčen, že vše je možné. Jako první krok je třeba „uvést tělo do chodu“. Podle mne jste bez energie, vitamínů a minerálů a máte od dětství „zablokovanou krční páteř (1-2 obratel), což negativně ovlivňuje nejenom činnost mozku a to může být prapůvodní příčina Vašeho problému. Nejdříve je nutné „uvést tělo do chodu (což je dobré i pro prodloužení Vašeho života cca o 20-30 let), zkuste „mé akupresury“ a všechny doporučené postupy v kapitole „Návody“ a dál „Návod na uzdravení“.
   Dva měsíce denně užívejte všechny doporučené vitamíny a minerály, doporučil bych dva měsíce užívat přírodní ATB- Oregáno a Štětku lesní, potom preventivně. Po první akupresuře (všechny tři doporučuji 24 minut) a potom opakovat 2x týdně 20 minut tu první akupresuru. Po první akupresuře teprve půjde „odblokovat páteř. Po první akupresuře doporučuji „odblokovat“ krční páteř, pokud nemáte dobrého chiropraktika, na Váš email, pokud mi na můj email pošlete pozdrav, napíši kontakt na lékaře, který to umí dobře. Dále bych doporučil zakoupit „vibrační masážní límec (např. v Alze za cca 450 Kč) a dvakrát týdně si krční páteř masírovat aspoň 20 minut. Potom bude stačit masér na krční páteř (ideální je reflexní masáž- na palcích na nohou) jednou za čas (za 2-3 měsíce).
   A poslední věc, kterou se šilhání zbavíte, je „mentální cvičení s očima“. Není to jednoduché, ale lze to, zejména v nižší hladině vědomí (kurz Vám pošlu na email). Když budete cvičit obden, mezi 12.00-13.00, 10 minut, 5 měsíců, mělo by se Vám to podařit.
   Přeji hodně štěstí.

 15. Přítel napsal:

  Dobrý den pane Bradley,
  Obracím se na Vás s otázkou na můj vztah s přítelem a na jeho budoucnost. Jsme spolu skoro 2 roky a kamarádíme se už od malička. Bohužel mám pocit, že si mě moc neváží a má mě jako samozřejmost. Jsem nedůvěřivá a občas mám nutkání něco zjistit a „zkontrolovat ho“. Bojím se, že mě má sice rád, ale na vztah není dost vyzrálý a že se po čase rozejdeme. Přitom mám pocit, že on je ten „pravý“ a opravdu cítím, že mezi sebou máme velké pouto. O budoucnosti semnou nechce mluvit a nechce ani plánovat dovolenou na léto. Mám pocit, že se snažím ve vztahu jen já. Chci se zeptat, v čem je problém a jak se to změní v budoucnu.
  Děkuji předem za odpověď a hezký den.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Ale nenapsala jste Vaše křestní jméno, které potřebuji k tomu, a bych mohl odpovědět. Kdybyste napsala, že jej „po schválení dotazu“ nemám uvádět, není problém, vymaži jej. Stejně tak je lepší napsat i jméno partnera (a věk obou), i když jsem schopen odpovědět jen na Vaše jméno. Příjmení nepotřebuji.
   Ale obecně je nutné si přiznat, že když se po dvou letech chová tak jak píšete, lze si představit, jak to bude dál pokračovat. Vzat je o sexuální přitažlivosti a ta když skončí, většinou jednostranně, vztah končí. Pokud partner, pro koho jeho partner není přitažlivý, může s ním být, ale jako kamarád, ale většinou využívá „nepřitažlivého“ (a tím závislého, protože přitažlivost = závislost) partnera jako „sluhu“.
   Zkusil jsem odpovědět díky Vaší emailové adrese, tak podle mne je mu jedno s kým je, protože je podle mého názoru bisexuál, který se bude celý život hledat a nikdy se nenajde (proto nechce mluvit o budoucnosti, nemyslí si naivně, že vydržíte trpět a on sám neví, co bude) a na prvním místě bude vždy práce, protože bisexuálové podle mé zkušenosti nejsou schopni být šťastní ve vztahu.
   Podle toho, na jak dlouhou dobu plánujeme budoucnost, na tolik jsme psychicky fit. Kdo neví, co bude zítra, nebo za týden, jsou lidé s psychickými problémy. Proto by patrně ze vztahu neodešel (má Vás sice rád, ale jako třeba svoje oblíbené boty), ale z Vaší strany vztah vlastně končí, jen jste potřebovala vysvětlit, o co jde. A o to jsem se pokusil.
   Pochopila jste, že se nejedná o rovnocenný a rovnovážný vztah.
   Vy na podzim potkáte „toho správného parťáka pro život“, on si rychle najde další „oběť“, která s ním bude jen proto, aby nebyla sama. Smutné už dopředu. Můžete si to vyvěsit z ukázky knihy S kým a kde žít, která je volně ke stažení.
   Hezký podvečer.St. B.

   Doplnila jste jména a data narození, a jsem potěšen, že mi zčásti potvrdila věštbu – i bez jmen a dat narození, vychází.
   Díky datům se ukázal jen další problém, jste ve spojení „Pán-sluha“, Vy pán, on sluha a díky tomu si nemáte šanci rozumět a v takovém vztahu „není prostor pro cit“! Můžete se podívat na kompatibilitu vašich znamení.
   Díky doplněným údajům znova potvrzuji nevhodnost vašeho vztahu a je to podle mne ještě horší, než to vypadalo.
   Nikdo se nezmění a pokud je problémů více, u vás dvou to tak jich je nějak moc, tak nemá cenu ztrácet drahocenný čas a čekat na zázrak.

 16. zdraví Pavlína napsal:

  Přeji hezký den úžasný pane Stanley. Chtěla jsem se zeptat ohledně svého zdraví zda skončím na vozíku jako moje mamka. Měla odvápnování kosti potom byla ležící pacient a byla nemohoucí. Mám obavy že její diagnozu mám po ní. Mama byla ve třetím stupni nemohoucí musela mít 24h péči já se o ni starala . Snažím se dělat vše jinak než moje mamka sportuji jím zdravě ,ale i tak si myslím že do budoucna budu na vozíku. Tak jestli můžete mi napsat co Vám kyvadelko ukáže ,abych se připravila na to. Protože to není nic pěkného když člověk je připoután na lůžku a samé nemocnice a pomoc nebyla jen samé léky infuze na bolest,která se stejně potom stupnovala . Výsledek byla smrt. A chování lékařů bylo za hranici etiky. Proto se inspiruji pana Duška sílu hledám v přírodě a ne v lidech asi je to špatně vím ,ale lékařům nedůvěřuji. Proto věřím alternativní medicíně. Tu klasickou beru s rezervou . Mějte se moc hezky jsem Vaše fanynka a děkuji případně za Vaší odpověd .

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Jsem přesvědčen, že „kdo hledá, najde“.Bylo by dobré si věřit, že Vaše úsilí se vyplácí a nedopadnete jako Vaše matka. Jednak jste po otci, tak problémy, které měla matka se Vás netýkají, za další, máte vrozené léčitelské schopnosti. Navíc děláte dost pro to, abyste se ve zdraví dožila minimálně sta let. Já jsem přesvědčen, že v dnešní době je lidské tělo „nastaveno“ na dožití se sta let ve zdraví, když člověk dělá co se má a může. To nejdůležitější je užívání biologicky účinných látek, které nemáme ve stravě, potom pohyb a dále „vhodnější“ strava (většině lidí vadí bílá mouka a mléčné výrobky). A poslední a neméně důležité je žít v harmonii, pohodě a mít rovnováhu v rodinném systému. Nemůžeme „zhmotňovat“ to, co nemáme v hlavě, proto je třeba myslet pozitivně a je o tom moje poslední kapitola v knize S kým a kde žít (ukázka volně ke stažení). Jak docílit rovnováhy je v kapitole „Návody“ – Rituály, a co se týká vitamínů a minerálů, očištění organismu od virů a drobných infekcí, v kapitole „Návod na uzdravení“. Podle mne Vám chybí jen pár těch vitamínů a minerálů a jejich seznam je ve zmiňované kapitole. Na viry doporučuji 3 týdny 2x ročně užívat Rakytník + Šalvěj + Zlatobýl, na drobné infekce Oregáno i s partnerem 2 měsíce denně, potom preventivně a nebude problém.
   Hodně zdraví a štěstí.

 17. Poděkování napsal:

  Mnohokrát děkuji za odpověd . Moc si Vás vážím. To co jste mi napsal je pravda. Bílou mouku a mléčné výrobky nejím. Peču si kváskový chléb sama. Maso také nejím. Cítím se fajn a žádné zdravotní potíže nemám až tak velké. Bylinky Vaše jsem také pila a skutečně jsem se cítila po nich moc dobře . Jedním slovem jsou zázračné . Přeji Vám hodně zdravíčka a děkuji za Vaše cenné rady.

 18. Potkám lasku napsal:

  Dobrý den,
  Pane Stanley ,chtěla jsem se zeptat, zda potkám lásku ,manzel odešel za mladší zenou ,jsem rozvedená a štěstíčko se mi vyhýbá. Jirina1965.Dekuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Obecně platí, že „na každého někde někdo čeká. Problém je (což jsem popsal v knize S kým a kde žít), že musíme mít splněno několik podmínek.
   1. Musíme mít reálnou představu na partnera- tu máte na 77 %, 10 až 15 % jste schopna slevit, ale pořád ještě trochu chybí do reality. 2. Musíme být v psychické pohodě, protože jedině tak jsme schopni „vysílat a přijímat“ signály, že se chceme seznámit, pohodu rád s námi bude každý sdílet, smutek nikdo. Tady ten bod máte vyřešen. 3. Musíme mí „vyřešenou minulost“, odpustit, že partner/ka odešel/odešla, protože každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit i dobrovolně vystoupit. Vztah je dar a je na nás, komu jej a na jak dlouho, darujeme. Jedině tak jsme schopni se otevřít novému vztahu. Vše „nové“ má přednost před „starým“. Tento bod máte také vyřešen. Vztah musíme chtít „na vědomé, i nevědomé úrovni“. To také máte vyřešeno a víte co a proč chcete. Takže stačí dořešit představy na partnera, neklást si zbytečné překážky v podobě představ a už nic nebude bránit, seznámení. Neptáte se náhodou, protože v létě máte šanci potkat „parťáka pro život“. TAk hodně štěstí a ať se to přeji, ať se to podaří a vánoce 2020 už trávíte spolu.

 19. andělé napsal:

  dobrý den, myslíte, že existují andělé nebo nějaké bytosti jako Bůh atd, pokud jsem se setkala s lidmi, kteří chodili do kostela atd, tak to byli vždy pěkní hajzlové.
  děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Na mých stránkách se vyjadřuji jako „vizionář“, ne sám za sebe, protože většinu mých klientů nezajímá můj názor, ale názor „nestranného pozorovatele života“.
   Podle mé vize je věřících 50 % z těch, kteří o tom mluví, či chodí do kostela. Ta „nevěřící polovina“. si na věřící jen hraje, „co kdyby náhodou“…. Podle mé věštby bylo v roce 1945 v Česku 18 % opravdově věřících, dnes je to 8 % a ubývá jich.
   Andělé a jiné bytosti, podle mých zkušeností, existují jen v hlavách lidí, kteří mají s problémy s psychikou. Velkému množství mých klientů, kteří „viděli anděly či duchy“, vize zmizely, když si na mé doporučení nechali „odblokovat“ krční páteř. U mnohých se potvrdila schizofrenie. Podle věštby „v konstelacích“ se ukázalo, že obecně náboženství čeká zánik za pár desítek let.Signál k tomu bude, až Sixtýnskou kaplí proletí meteorit.
   Já jsem experimentoval se skupinovými terapiemi „Rodinné konstelace“, kde je možné „zviditelnit neviditelné a nehmotné“. Tam se ukázalo, že Bůh neexistuje, ale Ďábel ano, ve formě negativní energie v nás. Všichni víme, jak Bible vznikla, i celá „víra“ (jakého kolik náboženství) byla nutná k udržení lidí ve strachu a poslušnosti. Podle mne existuje 20 % lidí, kteří tvoří „světové zisky a názory“, mají a hlásají svůj názor a ti, co svůj názor a víru nemají, přebírají názory a víru těch, kteří je zaujmou, či se jimi nechají ovlivnit. Já patřím do skupiny lidí, kteří si svůj zisk vytváří sami, mám svůj názor a věřím jen sám sobě, nebyl jsem a nejsem, doufám že ani nebudu, na nikom závislý. Tomu se říká svoboda.
   Ale věřím na „paměť buněk“ a energie zemřelých v paměti buněk pozůstalých. Viz kapitola O smrti na mých stránkách. Věřím na „zhmotňována myšlenek“ a proto bychom měli myslet pozitivně. Při „konstelacích jsem přišel na to, že negativní myšlenku lze snadněji „zhmotnit“, než pozitivní.
   Věřím na „Osud“, viz článek Osud na mých stránkách, je to dokázáno vědecky.
   Zásadní je věřit sám sobě a o všem si dělat svůj úsudek, což je důležité obzvláště v této době. Obecně platí, že „lidi lžou“ a „svět chce být klamán“ a mnoho lidí, kteří nic neumí, nic nedokázali, zkreslují záměrně zprávy, mnohdy už zkreslené, a posílají je dál „jako tu správnou pravdu“.

   Hezký víkend a hodně štěstí.

 20. zuby napsal:

  Dobrý den pane Bradley,mám si nechat zavest zubní implantáty přijme mi je moje tělo nebo jsou to vyhozené peníze díky.

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mé intuice by Váš organismus měl implantáty přijmout. Ale současně jsem přesvědčen, že jste o své tělo nedbal jak by se mělo a proto došlo k problémům se zuby. Další faktor, který se na zdravotních problémech podílel je stres. Doporučil bych posílit imunitní systém určitými vitamíny a minerály, které jsem popsal v kapitole „Návody“ a poslední kapitola Prevence pro zdraví. A neškodily by ani testy v kapitole Rituály a případná náprava chyb. Potom budete mít šanci na delší život bez zdravotních problémů. Hezký večer.

 21. Reinkarnace napsal:

  Dobrý den,

  chtěla bych se Vás zeptat zda se zabíváte i reinkarnací a jestli se s tím dá popřípadě něco dělat. Mám přítele, který tento problém má a chci se zeptat, zda to může mít dopad i na mě a jak mu od toho pomoci.

  Moc děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Já na bývalé životy nevěřím a napsal jsem o tom knihu (O životě a smrti). Věřím ale na energii našich předků, že existuje „v paměti buněk příbuzných.
   Pokud má přítel „takový problém“, (nenapsala jste co ci myslí, že byl, je či bude), tak většinou jde o duševní poruchu, nebo, a to tipuji, si z Vás přítel dělá legraci. Obecně platí, že „každý dělá co mu za to stojí“. Jestli Vám stojí za to s ním i s tím co říká (nepíšete jak se chová) být, tak buďte, pokud ne, tak odejděte. Třeba Vás chce od sebe odradit, protože se neumí rozejít. A to je můj tip. A obecně také platí, že „vnucená rada je diktát“ a proto nemá smysl pomáhat někomu, kdo si o pomoc neřekne. V reinkarnaci věří lidé, kteří se bojí smrti, nebo v tom hledají smysl života, když „v současném životě“ se neumí seberealizovat jak v pracovní oblasti, nebo v oblasti vztahů.

 22. Čipování napsal:

  Mohu se zeptat? Spousta lidí v současnosti straší s čipováním…Jak to vidíte Vy? Uskuteční se čipování obyvatelstva a bude povinné? Je možné se mu nějak vyhnout?

  • Stanley Bradley napsal:

   Pokud myslíte čipování psů, tak tomu rozumím, ale u lidí to považuji to za stejnou pohádku, jako Čert a Káča. Odporovalo by to deklaraci lidských práv, nejdříve by to musela schválit EU a potom ČR. Asi by pro Vás bylo dobré sledovat seriózní zprávy (TV Prima, TV Nova), než lživé zprávy, kterých je denně spousta a mnoho lidí zkreslování zpráv mají jako koníčka, protože se nudí a těší je, když jejich lžím někdo věří.Takže, jedna paní povídala…..

 23. Přijímací zkoušky napsal:

  Vážený pane Bradley,
  měla bych dotaz ohledně přijímacích zkoušek, které má syn absolvovat 8.6.2020. Zvládne je napsat tak, aby byl na školu přijat? Někdy má dny, kdy se mu zkušební didaktické testy povedou a někdy výsledek nedopadne příliš dobře, což je asi normální.
  Děkuji mnohokrát za Vaši odpověď.😄
  Mějte se krásně.
  S pozdravem Iveta N.

  • Stanley Bradley napsal:

   Nenapsala jste ani jméno, ani datum narození syna, což je dobré pro „napojení se mé intuice na jeho podvědomí“. Tak to zkusím na Vaše jméno- podle mne vědomosti na úspěšné složení zkoušky má, ale nevěří si a proto hrozí, že si u zkoušky nevzpomene a když neposílí svojí sebedůlvěru, zkoušku na poprvé neudělá.Jaká Vás napadnou tři čísla, když se na syna ptám? Tento test mu také dejte (jaká tři čísla jej napadnou, když se ptáte jeho na sebe) dejte a výsledek je v kapitole „Návody“, potom dál „Rituály“. Dále by bylo dobré se podle výsledku testu vás obou , zařídit dle nápovědy v kapitole „Rituály“.
   Hezký den.

 24. Vztahy napsal:

  Dobrý den, Stanley,
  chtěla bych se zeptat zda-li se nějakým směrem posune seznámení s mužem, který měl být mým osudovým Eda 1980?
  Potkali jsme se na Mikuláše loňského roku 2019, přesně jak bylo určeno. Možná jsme se měli pouze potkat. Od té doby uběhl nějaký čas. Vím, že má i nějakou dobu vztah/známost. Má smysl si na něj myslet nebo je lepší pustit ho z hlavy. A objeví se někdo pro krásné chvilky na cestě životem….
  Děkuji Martina 74

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Asi to bylo opravdu „osudové setkání“, ale problém je, že on je podle mne, duchem nepřítomen, což se mu mohlo přihodoit nějakým „šokem“ v devíti letech. A od té doby není schopen nic řešit, jen tak „proplouvá životem. Takže z jeho strany nejde o vztah, ale jen o max erotické přátelství, nic jiného z toho asi z jeho strany nikdy nebude. Vy jste živel „Dřevo“, on „Kov“, jak známo, „kov seká do dřeva“, takže byste mohla jeho projevy cítit jako útok na svojí osobu, navíc jako znamení (Vy Tygr, on Opice), jste v „opozici“, takže věčné soupeření a to i proto, že jste oba „mužský princip“(sudé číslo na konci roku narození), což moc do sebe nezapadá. Takže ze čtyř aspektů kompatibility se nehodíte k sobě ani jedním (ani znamením, ani živlem, ani zmanénkem „plus“ a „mínus“, ani sexuální orientací- Vy jste klasická heterosexuálka, on podle mne bisexuál, který upřednostňbuje práci před vztahem a stačí mu, že na něj „někdo čeká“, neví kam patří a ssdi to nidky vědět nebude a bude se celý život hledat).
   Já tvrdím, že čekání (na cokoliv) až se „probudí“ je čekání na smrt. Ale každý dělá co mu za to stojí. Jemu čas neběží.

 25. Přijímací zkoušky napsal:

  Vážený pane Bradley,
  mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
  Doplňuji údaje Daniel, datum nar.27.6.2004. Vyzkoušela jsem Váš test, zeptala jsem se syna zda-li se mu povede složit zkouška a vybral si číslo 2.
  Tedy uvidíme, jak zkouška dopadne. Jak to má být, tak to bude.
  Děkuji za Vaše cenné rady a přeji krásný večer.
  S pozdravem
  Iveta N.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla diskuze:

1. Dříve než se zeptáš, zkus vyhledat, jestli už se na podobnou věc někdo neptal. 

2. Napiš co dotaz dostatečně konkrétně.

3. Dodržuj pravidla slušné diskuse na úrovni.

4. Pokud máš pocit, že jsou pravidla porušována, upozorni na to, prosím, administrátora.

Nebo mě sledujte na Facebooku

3 nejčtenější články:

Věštba na rok 2020

Věštba na rok 2020 pro Česko - pro znamení Taoistické (Čínské) astrologie. Pro zajímavost a inspiraci jsem přiřadil…

Celý článek
Vydané karty

Vydané karty

  ŠKOLA VÝKLADU KARET                       U těchto…

Celý článek

Dlouhodobá věštba na dopady Koronaviru

Trochu jsem si zavěsil při oslavě života a dobrého zdraví. Dost lidí přemýšlí na tím, co je…

Celý článek