PORADNA

Máte otázku? Zkuste se zeptat, nebo si projděte otázky ostatních a načerpejte inspiraci. Rád a zdarma Vám odpovím na cokoliv 🙂

 1. dotaz napsal:

  Dobrý den pane bradley, mám krátkou otázku, zda zapper dokáže zabít i viry jako jsou chlamydie, nebo borelióza apod. a popřípadě jak často zapperovat a jak dlouho pro zabití těchto infekcí. Děkuji, hezký den.

  • Stanley Bradley napsal:

   Chlamydie by mohl „utlumit“, ale Boreliózu mi „křišťálová koule“ ukazuje že ne. A aby to „záření“ nebylo zdraví škodlivé, tak by neměl být problém a mělo by stačit jednou týdně cca 30 minut.
   NA Boreliózu by mohl pomoci třeba přístroj poslední generace, TimeWaver. Ale ten stojí 750.000 Kč.

 2. Marcela napsal:

  Dobrý večer Stanley, velmi ráda poslouchám vaše povídání na youtube, škoda že se vytratil rozhovor se slovenskou moderátorkou: Láska je duševní porucha, protože byl velmi zajímavý a nemůžu ho nikde dohledat.. Ale teď k mé osobě:
  Jsem v životě velice nestabilní, nar. 5.1.1982, neustále vedu boj se sebou i s realitou života, kolikrát jsem otrávená a znuděná už jen z toho, že další den nastane zas to samé.. Dítě nemám, nevím s určitostí, jestli chci, partnera mám.. Vadí mi a ničí mně ta má nevyrovnanost a nespokojenost, dost měním nálady, názory, bojuju s určitou prázdnotou uvnitř mně samé. Chodím k doktorovi, beru dlouhodobě Citalec, jelikož mám diagnostikovanou poruchu osobnosti s emoční nestabilitou. I bych k vám ráda zašla, ale potřebuji nějaký impuls, kam, co a jak a pořád nevím a tápu, i v tomto věku.. Děkuji předem za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Odpověď je složitá a přesahuje rámec těchto stránek, proto posílám něco pro inspiraci na Váš email.
   Je třeba – jako vždy, rozebrat rodinné zázemí, matka, otec, jejich podíl na výchově, případné emocionální poškození, dále psychiku, povahu, schopnost seberealizace, infekce, atd.

 3. Šárka napsal:

  dobrý večer,
  chtěla bych se naučit mít ráda sama sebe a rozumět svému tělu, ale nevím kde začít.. nejvýraznější signál v posledním roce je zhoršení tinitu (oboustranná percepční ztráta sluchu již 60-80 dB), pak mě hodně trápí kolena a obezita.. děkuji za váš čas

  • Stanley Bradley napsal:

   Odpověď není vůbec jednoduchá a určitě ne na jednu stručnou větu. Tinitus u Vás není problém sluchu, ale neurologický. Příčin je vždy více, léčba se bude týkat tedy spíše psychiky. A s tou souvisí i Váš problém. Příčinu problému vidím někde v pubertě, cca ve jedenácti letech.Je dobré změnit vše, stravu (minimálně vynechat bílé pečivo a mléčné výrobky), Jste absolutně bez energie, takže zkuste mé akupresury, každou 25 minut a první doporučuji opakovat 2x týdně 22 minut, podle mne máte „blok“ na krční páteří, mezi 1-2 krčním obratlem, což je další příčina Tinitu, s tou je třeba po odblokování cvičit stále, chybí všechny vitamíny a minerály (další příčina Tinitu), podle mé vize máte aktivní Chlamydie a Boreliózu (další příčina Tinitu), atd., atd. Je toho hodně. Zkuste mnou doporučená opatření v kapitole „Návody- dále Jak se uzdravit a zdraví udržet.

   Hodně štěstí.

 4. Veronika napsal:

  Dobrý den pane Bradley, chtěla bych se Vás prosím optat na vztah mezi mnou a přítelem. Poslední dobou mi přijde že je něco špatně, nevím zda dělám chybu já nebo přitel chce po mě moc. Miluje mě ještě? Říkám si když by mě přeci v hloubi duši nemiloval proč by semnou byl. Bude mezi námi vše v pořádku? Jak to prosím vidíte?Děkuji za odpověď a přeji krásný nový rok 2021.

  • Stanley Bradley napsal:

   Láska je duševní porucha, jak jsem psal ve své knize S kým a kde žít a doložil jsem i důkazy vědců. Já tvrdím, že vztah je spíše o sexuální přitažlivosti a ta když skončí, končí většinou vztah, zejména ze strany žen. Ale to u vás dvou nevidím, sice přitažlivost klesá, ale spíše cítím, že partner má nějaké problémy, o kterých nechce mluvit. Co se Vašeho vztahu týká, tak pokud někdo odejde ze vztahu, tak Vy.

 5. Anna napsal:

  Dobrý den,pane Bradley ráda bych se zeptala na manželství,mám pocit že něco je špatně Anna a V.
  Děkuji a krásný rok 2021

  • Stanley Bradley napsal:

   Znova zopakuji motto mé knihy S kým a kde žít – „Vztah je dar a je jen na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme. A každý dělá to, co mu za to stojí“.
   Máte dobrou intuici a z Vaší strany nevidím problém, ale správně cítíte, že již tři roky nejste sexuálně přitažlivá pro svého partnera. Z takových vztahů z 90 % odchází ženy, ale muži jsou pohodlní něco řešit a lakomí na dělení majetku, proto odchází jen 10 % ze vztahu, raději si najdou milenku nebo hospodu.
   Oba jste narozeni ve stejném znamení- Buvola, což je znamení vhodné pro rodinu. Tento rok bude zátěžový pro vás oba a věřím tomu, že partner odejít nechce a neodejde.
   Zkuste to neřešit (stejně nevyřešíte, je to „osud, jak to dopadne), nic nevyčítat. Každý je strůjcem svého štěstí, ne osudu.
   Je dobré se věnovat se svému zevnějšku (vždy jde co vylepšit) a radovat se ze života, protože jak já říkám, „stejně umřeme“.
   Hodně štěstí.

 6. Bára napsal:

  Vážený,
  v půlce následujícího roku se vrátí bývalý partner z ciziny po pár letech. jsme přátelé a býval mým partnerem. budeme spolu žít, partneřit? nebo máme každý svou polovičku pořád jinde?

  • Stanley Bradley napsal:

   Aby odpověď byla přesná, potřeboval bych aspoň jméno a dat. narození. Ale zkusím to.
   PODLE MNE SE NEVRÁTÍ. Není Vaším „osudovým“ partnerem. Podle mne budete žít s někým, koho už znáte (asi dáte na jistotu) a on zatím nemá tu „pravou“ (což asi víte), ale bude žít až s druhou ženou, kterou potká do dvou let. Tu „první“ potká na jaře 2021.
   Vztah je dar a je jen na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme. A každý dělá to, co mu za to stojí.
   Hodně štěstí.

 7. Dcera napsal:

  Dobrý den pane Bradley chtěla bych se zeptat na moji dceru 21.4.1986 je po rakovině prsu a touží po dítětí, ale zatím se jim nedaří. Děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Top není jednoduchá odpověď, je toho hodně co je třeba udělat. Zejména proto, aby se rakovina nevracela, protože se nezbavila všech příčin. Příčina je stres, rakovinové viry, nedobrý imunitní systém. A pokud neuvede svůj organismus do dobrého stavu, hrozí, že pokud by se i početí zázračně povedlo, problém se přenese i na plod. Cítím čtyři důvody, proč se to nedaří. Na početí a hlavně udržení plodu je třeba mít ráno maximum energie= 90-100 %, večer cca 70-80 %. Dcera má ráno 50 % energie a večer 30 %. V důsledku toho má nedostatek vitamínů a minerálů a proto by mohlo hrozit i poškození plodu. Ty bude tělo přijímat až po „mých akupresurách“, každou 25 minut a trvale opakovat dle doporučení (kapitola „Návody“, dále „Jak se uzdravit a zdraví udržet“). Dále bych doporučil se zbavit virů- 6 týdnů extrakt Rakytník+Šalvěj+Zlatobýl a 2x ročně opakovat. Potom je dobré se zbavit infekcí i s partnerem (které má nějaké každý), minimálně 2 měsíce Oregáno, potom preventivně, 2 měsíce – Štětka lesní, potom preventivně. Po první akupresuře půjde odblokovat naražená kostrč z dětství, což je další důvod nedostatku energie zejména ve spodní části těla. A pravidelně odblokovat (Chiropraktik).
   Jako poslední je psychiky- jaké Vás nápadně číslo, nebo čísla, když zde ptám na Vaší dceru? Odpověď najdete v kapitole “ Rituály“. Pokud jste na dceru řekla menší číslo než osmnáct, bojí se těhotenství(a vše co to přináší), což by byl další, až asi šestý důvod.

   Hodně štěstí.

 8. Prosba napsal:

  Dobrý deň, p. Stanley, veľmi pekne Vás prosím, či by ste sa nepozreli na to, či by sa mi mohlo dariť v oblasti vypracovávania návrhov na oddĺženie – insolvenčné návrhy. Mám sa do toho pustiť? Ľubica, 04.07.1964. Veľmi pekne ďakujem p. Stanley a prajem krásne sviatky.

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mé „křišťálové koule“ ano. Jen v Česku je skoro 1 milion dlužníků, kteří mají 4,5 milionu Kč dluhu. Problém je, kdo to za ně zaplatí. Pokud budete umět vyhledat ty, kteří mají na to peníze, nebude problém. Možná by stálo za to to dělat jako program i pro věřitele. Obchodní talent máte.
   Hodně štěstí.

 9. Ockovani a prace napsal:

  Dobry den , pane Bradley , prosim o radu , ma se nechat maminka naockovat proti covidu nar. 20.1. 1953 ma zdravotni problemy aby ji to neublizilo. Jeste bych chtela poprosit , mam nastoupit do nove prace bude se me tam darit . Moc Vam dekuji Andrea

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mne by se maminka měla nechat naočkovat, žádný pro lem s očkováním nevidím. Co se týká jejího zdraví, mám podezření na dvě infekce, které má většina lidí a proto organismus takových lidí třetí infekci nezvládne. Ale zle „utlumit“ i zmíněné dvě infekce přírodními produkty (Oregáno- 2 měsíce denně, potom preventivně, Š|tětka lesní – 2 měsíc e denně, potom preventivně). Ale je i bez energie, tím i vitamínů a minerálů , atd., atd. Doporučuji zkusit mnou doporučenou alternativní léčbu uvedenou v kapitole „Návody“- Jak se uzdravit a zdraví udržet.
   V nové práci se Vám dařit bude a vydržíte tam cca 6 let, ze strany zaměstnavatele to je do důchodu.
   Hodně štěst.

 10. Zvracení - onemocnění CVS napsal:

  Dobrý den, pane Bradley, jsem upřímně v koncích. Jedná se o mého přítele Michal (3.3.1995) má chorobu CVS -cycling vomiting syndrome. Vyzkoušeli jsme vše, co nám poradil snad každý lékař, užíval spoustu léků- rosemig, zofran, kalium, doplněk stravy Coenzym Q10 a podobně. Nic nezabírá a tyto problémy ho provází už 5 let, nemůže si najít stálou práci, protože když se mu to začne dít, trvá to klidně i týden a více (každý měsíc), kdy musí být na neschopence. Hrozně nás to trápí, protože se to opakuje většinou jednou měsíčně a nemůžeme to ničím zastavit. Pokaždé absolvujeme 3 návštěvy nemocnice, kde mu pouze dají kapačku, aby mohl „fungovat“. Vyhodili jsme neuvěřitelné množství peněz za psychiatry, soukromé doktory a nic. Myslela jsem si, že ho moje láska vyléčí, protože po začátku našeho vztahu se nám povedlo vydržet 4 měsíce bez ataky (mohlo mít vliv i to, že začal brát ten Coenzym Q10), ale teď se to vrátilo a už zase po 14 dnech znovu. Proto se na Vás obracím s prosbou, jestli byste pro nás měl nějakou radu, případně jestli byste si troufnul na takhle složitý případ a myslíte si, že by pro nás byla vaše placená konzultace prospěšná? Už přes půl roku táhnu celou domácnost sama, takže i ta 1000,- je pro nás víc peněz. Moc Vám předem děkuji za odpověď a za pochopení. S přáním hezkého dne, Markéta

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Já si troufám na všechno. Výjimečně Vám poradím zdarma, tento postup je vhodný na všechny nemoci mozku.
   A asi nadešel čas vyzkoušet mé alternativní způsoby léčby. Jsem přesvědčen, že když vše udělá, co doporučím, uzdraví se. Problém je, že hlavní příčina je „blok“ na krční páteři mezi 1-2 krčním obratlem a k tom u došlo při porodu a který se může při stresu či úrazu vracet a bude to stále dokola. A na to nikdo nepřišel. Díky tomu nejde energie do hlavy – do mozku a mozek ovládá všechno. Důsledek je nefunkční tělo, pro nedostatek energie a když organismus nemá energii, nepřijme vitamíny a minerály, i kdybychom je užívali. Další příčina je (samozřejmě vše podle mé intuice) kombinace tří infekcí- Chlamydie, Borelióza a Streptokok či Stafylokok.
   První, čím je třeba začít alternativní způsob léčby (vždy a u všech nemocných jakoukoliv nemocí) mými akupresurami, každá 25 minut. Po první akupresuře (dříve to nejde) půjde odblokovat páteř – měl by dobrý chiropraktik. S krční páteří bude třeba 2x týdně cvičit speciální cviky, které poradí chiropraktik. 2x týdne je dobré odblokovat preventivně krční páteř „masážním límcem“ (za cca 500 Kč třeba v ALZE). Jednou za měsíc by bylo dobré nechat odblokovat páteř chiropraktikem, ideální je reflexní masáž (palce u nohou). Po odblokování chiropraktikem je třeba zopakovat první akupresuru 22 minut, protože „odblokování“ je pro organismus zátěž. Dále je třeba cca tři měsíce užívat všechny chybějící vitamíny a minerály. Chybí: B1 až B12, B17, Listové kyseliny, C, Rutin, Křemík, Železo, Hořčík, Vápník, Fosfor, Zinek, Selen, Jod, Beta glukany.
   Akupresuru č. 1. je třeba opakovat 2x týdně 22 minut až do smrti, č. 2 a 3 jednou za dva měsíce.
   A poslední nejtěžší věc, užívat dvojnásobnou dávku cílených ATB na infekce, na které mám podezření a kterou musí určit lékař!!! A ti nechtějí dvojnásobné dávky ATB dávat, ale každý ví, že obvyklé dávky jsou už dnes neúčinné. Pokud neuspěje s podrobným vyšetřením, je možné zkusit na Chlamydie, které má podle mne každý, Oregáno, dva měsíce denně a potom preventivně, na Borelii (podle mne má polovina populace) Štětku lesní – dva měsíce denně, potom preventivně. Té třetí infekce by se mohl zbavit souběžně s těmi ostatními.
   |Dále je dobré „dobíjet“ organismus energií z „náhradních zdrojů“, než začne tělo samo fungovat (cca za měsíc) a to z vody (vana sprcha, stromy).
   A jde to. Doporučil bych vyšetření u jednoho lékaře, na kterého pošlu kontakt.

   A je to.
   Hodně štěstí.

 11. Přitažlivost napsal:

  Dobrý večer pane Bradley,
  ráda bych se zeptala, jestli má smysl čekat na konkrétního muže, který mě velmi přitahuje, zda se vůbec někdy vyjádří.
  Děkuji za Váš čas.
  Prosím, neuvádějte mé jméno. Děkuji.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Každý dělá co m u za to stojí. On nechce trvalý vztah, jinak by se logicky vyjádřil. A nechce ani sex, jinak by se také vyjádřil. Kdo se nevyjádří v takovéto oblasti, neznamená to souhlas, ale nesouhlas. Na sex má dvě ženy a až ony ženy zjistí, že chce jen sex, skončí to a potom by mohlo „pořadí“ vyjít na Vás. Až by to vyšlo, ale jen sex, tak po roce jen sexuální vztah skončíte také a potom bude „další v pořadí“. A tak to bude dělat až do smrti.
   Tvrdím, že čekání na cokoliv je čekání na smrt. Život je krátký.
   Hodně štěstí.

 12. Jana napsal:

  Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala zda má moje situace optimální řešení..páč jsem Váha váhavá./ročník 1966/..jsem 2xrozvedená, mám přítele, který mě požádal o ruku. Bydlíme ovšem každý v jiném městě / já mám byt , on domeček na hypotéku/ , mám 2 děti /13a 22let/ a ty se stěhovat nechtějí..proti svatbě nic nemají…je dobré rozhodnutí se ještě znovu vdát, stěhovat, budovat nové bydlení…? Moc děkuji za Váš čas, Jana

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Asi každý by vám přál hezký vztah, ale z dotazu je cítit, že tomu sama nevěříte. A bohužel, podle mé veštby, právem. Z Vaší strany nevidím problém, vztah by byl trvalý, ale ze strany onoho chasníka to tak nevidím. Sice je patrně solidní, dokonce odhodlán jít do vztahu se vším všudy, ale až by došlo k za rok ve spolužití k poznání se, jsem přesvědčen, že by si to rozmyslel. Navíc u něj cítím rozdílnost pohledu na život i na sex. To se pozná až když spolu budete nějakou dobu (minimálně 6 měsíců) žít. Asi by byl problém i s Vaším třináctiletým potomkem, které by bylo možné v bytě nechat až od jeho osmnácti let. Navíc svatbou začnete ručit za jeho případné dluhy.
   Zkuste mu dát nějaké testy z mé knihy. Hodně štěstí.
   Ale abych napsal něco pozitivního, tak u Vás vidím nového parťáka pro život, kterého brzo poznáte.

 13. Cena BTC,XRP, ETHEREUM napsal:

  Zdravím pane Stanley,

  Jako Váš věrný fanoušek děkuji za zodpověžení předchozího dotazu. Mám dnes ovšem jiný dotaz. Snad to nebude vadit. Kryptoměny docela hýbou světem. Myslím, že to bude budoucí uchovatel hodnoty. Nevěřím totiž už moc papírovým penězům. Myslím, že mohou i narovnat Svět k lepšímu. Bitcoin ted atakuje hranici skoro 20 000 dollarů, XRP 14 Kč a Ethereum skoro 13 000 Kč,-. Dokážete si troufnout říct kam se jejich cena může dostat? Orientačně třeba za několik let? Myslím, že bychom je měli začít brát vážně.

  • Stanley Bradley napsal:

   Pár lidí se mne na to už ptalo a ptá, ale nevidím v tom budoucnost na déle než tři roky. V dnešní době nelze uvažovat o dlouhodobých investicích, doba je a bude už stále nejistá. A platí se za JISTOTU!!! Bitcoin je digitální (virtuální) měna, za kterou nikdo nenese odpovědnost, nikdo centrálně neřídí, nikdo neví, kdo to řídí.
   Pokud chce někdo investovat, doporučuji zlaté a stříbrné mince. Jeden příklad|: Před cca dvaceti lety jsem koupil sadu (myslím tří pohromadě) zlatých mincí Karela IV., která stála 37.000,-Kč. Minulý rok jsem jí prodal za 320.000,-Kč!! Lepší investici a tak jistou, jako jsou pamětní mince, neznám.

 14. Vím kdy... napsal:

  Dobrý den pane Bradley, mám na Vás otázka/prosbu. Od útlého dětství vím, kdy kdo z mých blízkých zemře. Vždy za mnou přijdou a dají vědět, že zemřou. Většinou je to do půl roka. Někdy vím i přesné datum, někdy jen měsíc. Jak jsem k tomuto mohla přijít.
  Děkuji Vám moc, Lucie.

  • Stanley Bradley napsal:

   S tím jste se narodila, stejně jako já. Já to vím již od dětství i o všech cizích lidech, to je ta naše přecitlivělost a schopnost vciťování. Pamatuji se, jak jsem se jako malé dítě zeptal mámy, proč děda za 14 dní zemře, když je tak hodný. Za 14 dní zemřel a od té doby naderou rodina kroutí hlavou, ale s tím nic nenadělám. Musel jsem se naučit s tím žít. To samozřejmě není jen toto, týká se to všech oblastí života. Jel jsem autem s kamarádkou a „nahlas se divím“, proč ten řidič kamionu 1 km přede mnou v autě spí. Zajel jsem ke krajnici a v tom přelétl středová svodidla a kdybych intuitivně neuhnul ke krajnici, smetl by mně.
   Tuto schopnost má podle mne každý, jen jí nemá každý „probuzenou“. Proto tvrdím, že nejenom moje schopnost věštění je vlastně „intuitivní telepatie“. Vždy je něco za něco. Já toho mimo jiné, využil v obchodní činnosti a díky této schopnost jsem vydělal od r. 1990 do r. 2000 mnoho desítek milionů Kč.Tak toho zkuste nějak prakticky využít, když už tu schopnost máte, když víte to, co popisujete, můžete vědět, za kolik se dá cokoli prodat, koupit, jak půjdou akcie. To s tou intuicí souvisí.
   Hodně štěstí.

 15. Láska a práce napsal:

  Dobrý den pane Bradley,

  Obracím se na Vás s prosbou ohledne stavajiciho vztahu.
  Mame s pritele uz dlouho problemy za ktere muzu ja, trpim depresema, uzkostma a panickema atakama. Momentalne jsem zacala chodit na psychologicke sezeni abych sama sobe a nasemu vztahu pomohla. Ted jsem ve fazi kdyz to vypada na rozchod. Priteli miluji a nechci se snim rozejit.
  Da mi pritel jeste sanci to vse napravit? Dopadne to mezi nami dobre?
  A jeste prosim jedna otazka, cekam az se mi ozvou z jednoho pohovoru jak to prosim dopadne, prijmou me?
  Krasny den a moc dekuji,cennim si vas odpovedi.
  Veronika 24.11.1993
  Pritel 11.8.1994

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, Váš dotaz není na jednoduchou odpověď ANO-NE, navíc je tak složitá odpověď, že bych musel zaplatit člověka, který by „půlhodinovou“odpověď přepsal. Já odpovědi nahrávám a posílám emailem. To tady nejde. Jen Vás zdravotní stav je na minimálně 15 minut a řešení vztahu rovněž na 15 minut= 1500 Kč v placené poradně.

 16. Povinné očkování napsal:

  Dobrý den pane Stanley,

  JIž několikrát jsem od Vás měl velmi dobrou konzultaci. Za ně Vám ještě jednou děkuji. Dnes mám pouze jeden dotaz. Bude očkování proti Covid-19 povinné? Zajímá mě to z toho důvodu, že žiju v zahraničí a rád bych pravidelně cestoval mezi Anglií a Českou republikou.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za reklamu a pozitivní pozdrav. Podle mé „křišťálové koule“ očkování nebude povinné, ale lidé, kteří se nenechají očkovat, budou omezeni v cestování. Podle mé věštby bude 80 % dopravních společností při prodeji letenky (jízdenky) vyžadovat očkovací průkaz, stejně tak většina států.
   Vzhledem k tomu, že se jedná o agresivní infekci, kterou podle mne dostane 10 až 50 % populace (podle kvality imunitního systému a zdravotního stavu obyvatel) na celém světě, ať pro to děláme hodně čí neděláme nic, je to logické. Ptá se mne na tuto infekci hodně lidí a proto jsem se touto problematikou zabýval a jsem přesvědčen, že již nyní existují 3 různé formy (mutace) a do pěti let jich bude šest. Proto nebude jednoduché se této infekce zbavit, zejména když ji lidé budou dostávat opakovaně, a promoření obyvatel bude trvat cca deset let. 10 let by mohla mít účinnost i vakcína. Podobná situace té dnešní z toho důvodu může trvat dva až tři roky – jednou lépe, jednou hůře. Nejhorší (i ekonomickou) situaci předpokládám na rok 2021.
   Stále ale vidím horší problémy, než je ona infekce, jako např. Chlamydiová bakteriální infekce (a dalších dvanáct, na které není lék- viz můj příspěvek na těchto stránkách ze dne ze dne 25. 4. 20), kterou má skoro každý, je známa 90 let a dodnes není lék. Je skoro 1 milion lidí v Česku, kteří nadužívají léky, 800 tisíc lidí užívající škodlivě alkohol, 80 % populace má Citomegalovir, ročně umírá cca 120 tisíc lidí na nemoci, 50 milionů lidí ve světě má Alzheimerovu chorobu, přibývá duševně nemocných (už jich je 222 tisíc), atd.
   Přeji hodně zdraví a štěstí.

 17. tři otázky napsal:

  Milý pane Bradley, mohla bych se Vás prosím zeptat, jak vidíte očkování proti Covidu 19, zda bude jeho aplikace pro lidi bezpečná?
  Druhá otázka se týká práce-zda Domov seniorů jako zdr. sestra) nebo přijmout místo v soukromé mateřské školce jako učitelka.
  V nabídce jsou dvě školky, v obou je stejná výše platu, oproti státním školkám nízká, což mě právě v této době odrazuje. Přijde mi, že hlavně v té jedné školce bych byla spokojená jak s náplní práce, tak i v komunikaci s kolegyněmi (už jsem je odmítla kvůli platu, ale prý mám dveře stále otevřené). V té druhé by to asi taky šlo, ale bylo by to asi „studenější“.
  Obě profese (zdr. sestra i učitelka mám vystudované a delší praxi (10 let) mám ve školství a než se dostanu k individuálnější práci s lidmi, někde pracovat potřebuji. Na konzultaci jsem se na to nezeptala bohužel na přímo, mohl byste mi s tím prosím pomoci? Jak to vidíte pro mě do budoucna s těmito místy? Nevím, jestli potřebujete i názvy těchto pracovních míst a město.
  A třetí otázka se týká amuletu, zda je důležitá jeho velikost, nebo se řídit svým pocitem. Předpokládám, že druh amuletu, který by člověku pomohl, se může během života měnit (mně jste doporučil čtyřcípou hvězdu s rubínem).
  Kateřina 29.4.1980 Děkuji moc za vše, jste velmi inspirativní člověk.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Zde ale odpovídám jen stručně a na jeden dotaz. Máte dotazů více a to už by stálo za to rozebrat Vaší osobnost, protože vše souvisí se vším.A to je již na placenou poradnu.

   Co se týká očkování proti Kovidu 19, tak odpověď není jednoduchá. Například vakcína od firmy Pfizer bude určitě bezpečná a účinná, od jiných firem zatím neznám.
   Problém vidím v mutacích, kterých předpokládám, že bude do cca 6ti let cca 5. A každé mutaci patrně bude muset být přizpůsobena i vakcína. Už nyní mám podezření, že existují tři mutace a vakcína uváděná na trh bude účinná jen na dvě mutace z oněch tří.

  • Morske riasy napsal:

   Dobry den.pan Bradley. Prosim Vas o odpoved na otazku,ci je dobry vyzivovy doplnok z morskych rias na liecenie roznych chorob? 

   Dakujem Vam za prip.odpoved. Ada

   • Stanley Bradley napsal:

    Zdravím Vás, Vámi uvedený přípravek – mořské řasy, mi nepřipadá vhodný na „samoléčbu“, sice neublíží, ale nepomůže. Ale lidem např. s rakovinou jsem užívání mořských řas nedoporučil, protože podporují rakovinu. A to se u těch, kteří mé rady neposlechli, potvrdilo. Lepší se mi zdá být vyzkoušené přírodní ATB Oregáno. Mám podezření, že jste bez energie, vitamínů a minerálů. Zkuste mé akupresury popsané v kapitole „Návody“ – Jak se uzdravit a zdraví udržet, užívejte dva měsíce denně všechny vitamíny a dva měsíce Oregáno, dále preventivně. A budete fit.

 18. kašel napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat na svou 8 letou dceru Silvii 7.3.2012.
  Dcerka cca od poloviny září 2020 pokašlává(kašle).Rýmu nemá,ani teplotu.
  Prý ji to dráždí dole v krku.Zjišťovali jsme příčinu.Také chodíme na alergologii.
  Pravidelně užívá inhalační lék na astma.
  Dali jsme jí léky na alergii.Ale kašlala i přes to.Objednali jsme se na ORL.
  Tam zjistili prokrvenou sliznici v krku.Prý pravděpodobně od refluxu.
  Dcera má skoliozu.Nosí trupovou ortezu(korzet).Korzet nosí cca 3 roky.
  První korzet začala nosit asi v 5 letech od října a astma se jí poprvé projevilo
  ten samý rok v prosinci.
  Nevím jestli nemůže všechno souviset se vším.Korzet=astma.Astma=reflux.
  Během září 2020 dostala nový korzet.Ten se prý vyrábí trochu jinak než ten předtím.
  Při nošení starého korzetu se kašel neobjevoval.
  Moje otázka zní jestli nový korzet není hlavní příčina refluxu? (jak jí třeba tlačí na bříško)
  Jestli jí třeba nechybí nějaké vitamíny,nebo psychika.
  Děkuji S.B.

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mne je to všechno dohromady. ale hlavní příčinu vidím v „bloku“ na krční páteři, mezi 1-2-3 krčním obratlem. Proto nejde energie do hlavy. A hlava ovládá všechno. A mám podezření, že k tomu zablokování krční páteře došlo při porodu. A od porodu je bez energie a když organismus nemá energii, nepřijme biologicky účinné látky. Proto jí chybí všechny vitamíny a minerály – B2, B3, B5, B6, B12, Listové kyseliny, C, Draslík, Aminokyseliny, Hořčík, Vápník, Fosfor, Zinek, Selen, Koenzym Q10, Beta glukany. Dále mám podezření na nějakou bakteriální infekci a s ní spojené chronické záněty. Mám podezření na velké množství virů. Na infekce doporučuji užívat Oregáno 2 měsíce denně, potom preventivně, ale i celé rodině. Dále omezit v jídelníčku bílé pečivo a mléčné výrobky. Doporučil bych vyšetření u MUDr. Zoula, kontakt pošlu a i kontakt na dobrého chiropraktika emailem.
   Přežila jen proto, že je narozena v nejsilnějším znamení -Draka a má vrozené léčitelské schopnosti. Když vše vyřešíte, může být do roka fit.Ale je toho hodně co by se mělo udělat. Ale jen s lékaři!!!

 19. Anna Dzurenda napsal:

  Dobrý den pane Bradley, velmi se mi zhoršuje chrápání, už vedle mě ani nikdo nemůže spát, cítím se ve sliznicích velmi zahleněná a nevím, čím si to způsobuju. Obtěžuje mě to velice. Přeju si to zastavit a vyléčit. Prosím o radu.

  • Stanley Bradley napsal:

   Vše lze řešit, ale je to na klasickou konzultaci. Důvodů chrápání je asi 30, u Vás je to 5 a souvisí to i se zdravotním stavem, množstvím energie, polohou těla při spánku, může jít i o problém nosní přepážky, většinou o uvolnění měkkého patra, infekci, atd.
   Bradley

 20. Dotaz_koupě vozu napsal:

  Dobrý den pane Brázdo,
  prosím o pomoc. Naskytla se mi kupě od mého kolegy automobilu Ford Focus. R.v. 2010 bílé barvy, najeto cca 145000 km.
  Prosím jestli by jste mi mohl sdělit je-li auto je v pořádku (motor, spojka, karoserie) , jestli ho mám koupit.
  Zde je odkaz fotka auta:
  https://vajar.rajce.idnes.cz/Nastenka/1467066635
  Z celého srdce Vám děkuji za odpověď.
  Mirek.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. V tomto případě asi více pomůže prohlídka v autorizovaném servise a zjištění vše okolo historie. Spojka vydrží cca 180000 km, u motoru záleží, zda byl po 15000 km měněn olej a ten správným zda to nebylo bourané- podle mne ano. Mohlo by být ve stavu, jak říká prodávající a máte 6 měsíců na reklamaci skrytých vad. Podle mne má auto reálnou prodejní cenu cca 90.000 Kč.

 21. Dotaz- vztahy, ekzém napsal:

  Dobrý večer pane Bradley, mám na vás 2 dotazy. První se týká mě a vztahů. Mám pocit, že neumím komunikovat s ostatními, navazovat přátelství, vést konverzace… Už dlouhou dobu mě to trápí. Nemohlo by se jednat o nějaký blok, který jsem si vytvořila nebo schopnost, kterou jsem si neosvojila?
  Zároveň se chci zeptat na ekzém na krku a ruce (někdy i na obličeji) , který mě již několik let obtěžuje.. Mohla by tam být nějaká spojitost? Případně je možnost se ho dočista zbavit?
  Děkuji za Vaši odpověď a za Váš čas, Martina (4.11.1999) (Mája)

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Váš dotaz je spíše na placenou poradnu a podrobnou analýzu, ale pokusím se aspoň základní informace. Zásadní problém vidím v tom, že Vás rodiče vidí stále jako šestileté dítě. To lze změnit rituálem v kapitole „Návody- Rituály“. S tím souvisí i emocionální „blok“ nejenom v komunikaci, ale ve vrch oblastech života. Ovládá Vás strach, že nezvládnete „úkoly na Vás kladené jako na dospělou“. Ale zvládnete a „s dospělostí“ si začnete i věřit. Jste narozena ve znamení přecitlivělého „Zlatého Zajíce, což je „umělec“. Máte schopnost „vciťování“ a rozumíte všem, ale Vám málo kdo. Tím trpíte, protože jste navíc introvert. Díky „devítce“ na konci roku narození máte „Ochranu, štěstí a požehnání, dánu zhůry“. Tak toho využívejte. Určitě by pomohl amulet- červený kosočtverec (čtverec) cca 2×2, 2,5×2,5, či 3×3 cm. Obr. pošlu na email.
   Co se týká zdraví, tak díky strachu sebedůvěře jste skoro trvale ve stresu a tato negativní energie odčerpává zejména z jater (kam se stres u Vás promítá) vitamín B3 a Fosfor. A jejich nedostatek způsobuje alergie či ekzémy. Doporučuji tyto užívat cca dva měsíce denně a potom preventivně. Více je doporučuji užívat zejména při stresu či podzim a zima. Vaše tělo „je nastaveno“ na průměrnou teplotu 15℃, v Česku je průměrná teplota cca 7℃. Proto by bylo dobré zkracovat zimu pobytem v teple, určitě se v zimě více oblékat.
   Přeji hodině štěstí.

   • zdravi dcery napsal:

    Dobry vecer.pane Bradley,dcera 29.12.1985 ma ji cely rok problemy s travenim.je ji temer porad spatne.Vloni byla na gastro.tak ji potvrdili reflux jicnu a zaludku a letos ji internistka doktorka z odberu krve rekla ze maalergii na kravske mleko.takze prestala jist mlecne vyrobky.na reflux take nemuze skoro nic jist.takze jiz nevi co ma jist.aby mela dostatek bilkovin.shodila 7kg.porad si neco pripravuje.ale stale ji neni dobre a obvodni lekarka zas rekne.ze ma zkouset.ze to nemusi byt alergie a na dalsi vysetreni neposle.Myslim ze je to predevsim I z osychiky.jelikoz je jiz delsi dobu bez prace a nema pritele a bydli s nami rodici.to uz ji take asi vadi.Nevi si uz rady.co uzivat a jist.aby ji bylo lepe.Presla I na veganskou stravu.ale vadi ji I soja.Prosim o radu.jak to vidite.Dekuji Vam moc.Jana

    • Stanley Bradley napsal:

     Zdravím Vás a díky za důvěru. Podle mne dceři spíše „nefunguje organismus“, než by byla nemocná, horší je psychika. Příčina je cca 3 roky zpět a je to stres. Kdybych s dcerou mluvil, jako první abych se zeptal, jaká jí napadnou tři čísla, když se na ní ptám. To by mne zajímalo, jaká tři čísla na dceru by řekli oba rodiče. Odpověď je v kapitole „Rituály“ a v příloze emailu, který v zápětí posílám. Jsem přesvědčen, že je bez energie a tím i bez vitamínů a minerálů, v tom stavu ve kterém je, je organismus nepřijme, i kdyby je užívala. Mám podezření na Toxoplazmózu, Chlamydie, E- coli, Citomegalovir. Patrně jako poslední dostala Toxoplazmózu a ta „probudila“ Chlamydie, které má snad každý, stejně jako e-coli (je u každého v tlustém střevě) a Citomegalovir (70 % populace). Proto bych doporučil vyšetření na Toxoplazmózu. Jako první postup alternativně léčby doporučuji „mé akupresury“, jsou v kapitole „Návody“ a jak se uzdravit. Každou akupresuru doporučuji 25 minut, první opakovat 2x týdně 22 minut. Dále mám podezření na naraženou kostrč a tím nedochází „k samočistící“ schopnosti organismu. Te’d je alergická na bílé pečivo, tvrdou pšenici, špačkovou mouku, veškeré mléčné výrobky, soju, špenát… Páteř půjde odblokovat až po první akupresuře. Páteř by měl odblokovat chiropraktik a to doporučuji za tři měsíce zopakovat. Dále doporučuji „uspat“ Chlamydie Oregánem, užívat 2 měsíce denně, potom stále- preventivně. Dále doporučuji „vyčistit“ trávicí soustavu (např. Detoxis, aspoň 2 lahvičky a to vždy opakovat na podzim. A poslední je zbavit se virů, – aspoň 6 týdnů užívat Rakytník+Šalvěj+Zlatobýl- extrakty, např. u bylináře Romana Kindla. A dále dva měsíce denně a potom preventivně, užívat všechny vitamíny a minerály, chybí jí všechno.
     A je to. Doporučil bych podrobné vyšetření, pokud neuspěje, tak aspoň u MUDr. Zoula, z Ústí nad L. Kin takt posílám.
     Hezký den. Bude líp.

     • rada napsal:

      Dobrý den, děkuji Vám moc za odpověď a za email s radami!!! Ještě jsem si vzpomněla, že na gastro vloni dceři našli brániční kýlu, která ji dělá také problém s tím trávením a refluxem. Ještě prosím o radu, jak vidíte manžela 28.12.1960? Dcera teď s tím stresem začala chodit k psycholožce, jelikož manžel poslední dobou je velice negativní a mívá výkyvy nálad, tak psycholožka uvažovala, jestli nemá počínající demenci,
      ale to s ním nemůžeme vůbec řešit. Ještě jednou Vám za vše děkuji, věřím, že bude líp, budeme se snažit!
      Jana

     • Stanley Bradley napsal:

      Díky za důvěru, ale zde odpovídám jen stručně „jednou větou“a na dotazy, kde odpověď bude poučná i pro ostatní. Vašem dotazy jsou na placenou poradnu, kde podrobně rád odpovím. Na jednoho člověka 15 minut= 1000 Kč.
      Hezký den.

 22. Dan napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se bude vyvíjet zdravotní stav manžela nar. 6.2.1970 Moc děkuji za odpověď

  • Stanley Bradley napsal:

   Abych se „dostal do podvědomí“ subjektu, na který se ptáte, potřeboval bych jméno a datum narození. Jméno neznám, ale zkusím to.
   Podle mne je manžel hodně nemocen a soudím, že se léčí. Když bude dodržovat léčebné postupy, tak má šanci se do roka uzdravit. Největší problém je u všech hodně nemocných psychika, „protože všechno máme v hlavě“. Proto je podmínkou vyléčení, aby sám v uzdravení věřil a chtěl to. Je narozen ve znamení Psa v čínské astrologii a ten jak známo, má velké samoléčitelské schopnosti. Pokud k léčbě přidá „mé alternativní způsoby léčby“ (jen akupresury, koupele, zbavit se virů- Rykytník + Šalvěj + Zlatobýl 6 týdnů, potom 2x ročně 4 týdny, vit. C, B3, Koenzym Q10, Beta glukany, Rutin, Oregáno) , viz kapitola „Návody- Jak se uzdravit a zdraví si udržet“, mohlo by to být dříve.
   Přeji hodně štěstí.

   • Zdraví napsal:

    Dobrý den pane Bradley, chtěl bych vás poprosit o pomoc, už delší dobu mě trápí kožní problémy ve vlasech a v obličeji, které mě omezují v normálním fungování v životě, zdá se mi, že jsem vyzkoušel snad vše a přesto nevidím zlepšení, cítím se neustále unavený, bolesti očí a do toho se silně potím hlavně v dlaních, vím, že většina problému je třeba léčit zevnitř, tak se chci zeptat, zda-li mi něco v těle nechybí, zkrátka co mohu udělat proto abych viděl alespoň nějaké zlepšení. Jsem skromnější člověk, těch problému co mě trápí je více, ale tohle je to hlavní, hlavně to zdraví. Mockrát vám děkuji za odpověď a přeji ať se vám v životě daří. Rok narození 9.5.1993. S pozdravem Tomáš Sobčák

    • Stanley Bradley napsal:

     TAk na zdravotní problémy jste ještě mladý. podle mne nemocen nejste, ale „tělo nefunguje“. Podle mne je to kombinace e více faktorů najednou, hlavní je „blok“ na krční páteři, patrně po nějakém pádu?, který by mohl způsobovat i problémy s psychikou, pamětí, soustředěním a podobně. Hlava ovládá vše, takže i svěrače. A proto má mnoho lidí s blokem na krční páteři (1-2 krční obratel) problémy i s pomočováním, ADHD, mozková obrna, a jiné.
     Dále mám podezření na infekce, jako chlamydie, které má skoro každý a nejsou léčitelné, podle mého názoru jste se s nimi už narodil. Zkuste užívat 2 měsíce denně, potom preventivně, přírodní ATB, Oregáno- extrakt.Infekce způsobuje velkou spotřebu energie a určitých vitamínů a minerálů a jejich nedostatek zase alergie – i na chlad. Chybí Vám B3, Fosfor, Chrom, Beta glukany – dva měsíce denně, potom preventivně. Posílám na email tabulku přírodních produktů, které obsahují co Vám chybí, kdybyste nevěděl, kde to koupit. Potom mám podezření na velké množství virů, na to doporučuji užívat 5 týdnů rakytník, šalvěj, zlatobýl.
     S krční páteří je třeba pravidelně po odblokování chiropraktikem (ideální je reflexní masáž -palce u nohou) a pořídit si masážní límec (v Alze za cca 500 Kč), dvakrát týdně 20 minut.
     Hodně štěstí.

 23. Brýle napsal:

  Dobrý den pane Bradley,
  již tři dny si lámu hlavu, kde jsem mohla zapomenout brýle. Volala jsem ke kadeřnici, do prodejny s obuví, stavila se znovu v masně, ale prostě nikde nejsou. Doma jsem hledala všude, nikde je nevidím.
  Měl by jste radu jak na to přijít ?
  Děkuji Ilona

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Podle mne jste brýle nechala v řeznictví a někdo je sebral, proto je nemůžete nikde najít. Spíše vidím tuto situaci jako varování, podle mne jste nepozorná a roztěkaná, jako by „duchem nepřítomná“. To by mohlo být příčinou většího problému, např. jste schopna přejít ulici a nerozhlédnout se. Příčina je v nerovnováze rodinného systému. Mám podezření, že je okolo Vás energie někoho zemřelého (podle mé teorie je energie zemřelých, zejména členů rodinného systému – v „paměti našich buněk). Pokud je to například potrat, nepřeje matce nic dobrého (viz článek „Rituály“) a je třeba to vyřešit dle kapitoly „Návody, dále Rituály“, případně si uvědomit příčinu a napravilo důsledek. Potom bude lépe. Hodně štěstí.

 24. Lyžiarsky vlek napsal:

  Pozdravujem Vás p. Stanley, mám malý lyžiarsky areál na Slovensku, budem ho môcť tento rok prevádzkovať / vzhľadom na COVID / a mám do neho ešte investovať ? Som Michal 08.04.1959

  Ďakujem srdečne a prajem všetko dobré

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mne Vám tato činnost vydrží za stávajících podmínek ještě asi 6 let. Potom se patrně změní pravidla. Vidím to letos tak, že vlek budete moci provozovat, ale z více důvodů s polovinou zájemců. Takže poloviční příjmy. Už jde jen o to, zda Vám to za tu polovinu příjmu bude stát.

 25. Ako ďalej v práci napsal:

  Zdravím, p. Stanley, som Ľubica , nar.04.07.1964 a pracujem v oblasti insolvencií na Slovensku. Momentálne sa insolvenčné konania pozastavili a tak neviem, či mám v tejto oblasti zotrvať, alebo si mám hľadať iné zamestnanie. Napadlo ma ešte založiť dražobnú spoločnosť alebo podnikať v realitách.

  Ďakujem veľmi pekne za radu

  S pozdravom
  Ľubica

  • Stanley Bradley napsal:

   Jste narozena v nejsilnějším znamení Čínské astrologie- Draka. Proto máte obchodní talent. Bohužel, doba je „jiná“ a nejistota bude trvat cca dva až tři roky. Všechno bude jinak než dříve, proto v insolvencích budete moci pokračovat, ale cídím to spíše na čtvrtinu úvazku. Dražby by šly také dobře, ale bavilo by Vás to jen na cca 60 %. Nejvíce by Vás bavily nemovitosti, tam bude nejvíce prostoru pro tvořivost. Ale zase peníze z toho budou, až něco vyjde.Tak se nezříkejte ničeho, nejvíce pracovního času zaberou dražby a insolvence a nemovitosti k tomu můžete dělat – když se tato práce naskytne, jako vedlejší činnost. Až se zorientujete v nemovitostech, což by mohlo být do roka, ostatní činnosti můžete popustit.
   Přeji hodně štěstí.

 26. Zaměstnání napsal:

  Dobrý den pane Stanley,
  měla bych dotaz, který se týká mého manžela Jan – narozeného 7.7.1981. Od března je bez práce, jelikož pracoval v gastronomii. Je to už delší doba, co je nezaměstnaný a na mě to působí jako by byl zaseklý a práci si nehledá. Mohl by jste mi poradit co s tím nebo zda jsou u něj vyhlídky na nějakou práci ( předpokládá, že již ne v gastronomii v tomto nejistém období).
  Moc děkuji za odpověď a přeji klidné dny

  • Stanley Bradley napsal:

   Váš manžel je narozen ve znamení Kohouta (podle čínské astrologie), což je vpodstatě obchodník a úředník (třeba paní Maláčová, pan Chovanec..). podle mne má obchodní talent, proto není problém, když bude chtít, aby našel práci. Ale on zatím nechce a už nechce pracovat pro nikoho. Podle data narození je „v čísle 9“, (7+7+2020=9), tedy od narozenin 8.7.20 (do příštích narozenin 7.7.21) v období, kdy něco končí a od příštích narozenin (8.7.21) bude v „čísle 1 = nový začátek“. Je jasné, že v současné době plno profesí již „v nové době“ nebude aktuálních, jako průvodci, cestovní kanceláře, restaurace, hotely, doprava, divadla, kulturní programy, a jiné. Už ničeho nebude třeba tolik, jako doposud. Ale pro manžela mne napadla super seberealizace. Mohl by mít svůj malý obchod s potravinami, resp. s masem, uzeninami, farmářskými produkty, kdy pro něj nebude problém najít o okruhu 40 km farmáře, od nichž může odebírat produkty (maso, vajíčka, mléko…) a prodávat dál. A k tomu by mohl dělat držtkovou a gulášovou polévku, grilovaná kuřata, ovar, gulášek a jiné pochutiny (jako bufet, ale i sebou). A nebude stíhat a bude „dělat sám na sebe“, což většina lidí s obchodním talentem potřebuje, aby je práce bavila. Stačí, když se ještě měsíc bude smiřovat s tím, že už nic nebude jako dřív (a to doporučuji vašem lidem na světě) a potom to rozjede.
   A k tomu vám oběma přeji hodně štěstí, bude líp.

  • Dite napsal:

   Dobry den, jiz delsi dobu se s manzelem snazime o miminko, ale vubec se nam nedari. Dokonce jsme jiz podstoupili i umele oplodneni, ale bohuzel mi museli vzit vejcovod a tim padem se nam dost snizili sance na prirozene poceti. Prosim mame nejakou sanci mit miminko? Moc si to prejeme. Dekuji moc za odpoved. 12.7.1990

   • Stanley Bradley napsal:

    Váš dotaz je sice jedna otázka, ale odpověď by byla cca na 20 minut a musel bych znát jména a data narození, proto na placenou konzultaci.
    Dal jsem dohromady cca 31 důvodů (v knize S kým a kde žít), proč nedochází k početí. Vždy je to více důvodů.
    Z Vaší strany jsou to tři a ze strany partnera 2. Jednou jsem v televizním vysílání řekl, že se díky mé radě narodilo cca 20000 dětí a že si nejsem jist, zda to bylo dobře, protože většina párů se později rozešla. A najednou se spustila vlna dopisů, ve kterých potvrzovala další velká skupina lidí, kteří potvrzovali totéž.
    Zkuste oba mé rady obecné- v kapitole „Návody- Jak se uzdravit a zdraví udržet. Pokud to nepomůže, můžete si zaplatit konzultaci jen pro vás dva. Děti jsou vám dány osudem dvě.

 27. Zhoršení psychiky napsal:

  Dobrý den pane Stanley, už je to přes měsíc co se potýkám s úzkosti, pocitem nereálna i když vím že je to nesmysl a také se nedokážu se na sebe při pohledu do zrcadla nacítit. Z těchto pocitů mám strach a mám obavu, že už nebudu nikdy prožívat život tak jako dřív. K tomu všemu se mi přidala nespavost, beru Triticco na spánek mi pomáhá, ale po psychické stránce si nejsem jistá. Nikdy jsem prášky na spaní ani antidepresiva nebrala, byla jsem raději zastánce přírodních doplňků stravy, ale bohužel to nyní jinak nešlo. Chtěla bych se Vás prosím zeptat, co mi tyto stavy mohlo způsobit a jak mám postupovat pro jejich zlepšení. Moc Vám děkuji za odpověď. A přeji hezký den. Barbora 25.4.1992

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Mám podezření na infekci- Boreliózu. Na Vás email posílám, co může způsobovat, vpodstatě vše co popisujete. Já tuto infekci dostal z ovčího sýra v jedné vinotéce. Od té doby mám potíže vždy, když se „probudí“, protože není léčitelná. Pomoc je jednoduchá, jde tuto infekci (jako spoustu dalších) je „utlumit“. Ideální jsou cílení ATB, dvojitá dávka, kterou musí určit lékař a pošlu Vám na jednoho, který by uměl poradit, kontakt. Ale před tím vších doporučuji vyzkoušet mé doporučené postupy v kapitole „Návody“, a dále „Jak zdraví vylepšit a udržet. Začněte mými akupresurami, každou 25 minut, jste úplně bez energie, tím organismus není schopen přijmout ani vitamíny. Po akupresuře, aspoň té první, doporučuji užívat všechny chybějící vitamíny a minerály (celá řada B, C, Rutun, fosfor, zinek, selen, jod, koenzym Q10, beta glukany) aspoň tři měsíce denně, potom preventivně. Po první akupresuře si dejte aspoň 20 minut sprchu, aby se organismus rychle „nabil energií), a to důležité- je třeba odblokovat krční páteř – 1-2 krční obratel(proto „nefunguje hlava“). To je dobré opakovat aspoň 3x, cca za 14 dní a cvičit s krční páteří už pod sprchou. Ideální je reflexní masáž (palce u nohou). Páteř půjde odblokovat až po první akupresuře, kterou srovnáte „energii levé a pravé strany těla“. Máte v těle podle mého názoru dost virů, tak doporučuji tři týdny užívat rakytník+šalvěj+zlatobýl– extrakty. to doporučuji opakovat 2x ročně.
   Určitě bych doporučil vyšetření na běžně opakované infekce, zejména boreliózu, encefalitidu, toxoplazmózu a chlamydie. Jako důkaz, že některou infekci máte, stačí zjištění protilátky, či zvýšené hodnoty.
   Hodně štěstí, bude líp.

 28. Otěhotnění napsal:

  Krásný den, chci se zeptat zda budu mít ještě jedno dítě. Máme s manželem jednu dceru. Oba dva pracujeme s dětma. Občas si říkám,že se nedaří možná proto že vlastní už máme a těch ,, nevlastních,, okolo sebe každý z nás tak sto. Děti milujeme. Mám oboustranný reflux ledvin a bylo mi doporučeno mít děti brzo. Dceru jsem měla ve 20 letech.
  Jitka 21.7.1993
  Lubomír 10.9.1987

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Váš problém je trochu složitější. Jste ve vztahu (podle čínské astrologie) ve spojení „Pán-sluha“, to znamená, že ve vašem vztahu „není prostor pro cit“, dál se k sobě nehodíte znameními- Vy kohout (sluha zajíce), partner zajíc, Vy jste v živlu „voda, on oheň“. Jak známo „voda hasí oheň a proto by partner mohl cítit Vaše projevy jako útok na jeho osobu. To píši proto, aby bylo jasné, kde je problém. Vy jste „psychicky“ silnější a odolnější než partner, což je další problém a on „tlak“ Vaší síly neustál. Takže je bez energie, vitamínů a minerálů. Když zkusí mnou doporučená opatření v kapitole „Návody“, dále akupresury atd., doporučil bych mu všechny tři 25 minut, dva měsíce bych mu doporučil užívat tam popsané a vitamíny a minerály, tak bude do tří měsíců natolik v pořádku, že se potomek povede.
   Na Váš email posílám podrobnosti o výše popsaném problému.
   Hodně štěstí.

 29. Nekonečná bolest napsal:

  Krásný den Vám přeji, ze stručnosti bych chtěla říct že 2 roky se potýkám se zdr. problémem ohledně močového měchýře, kde mi doktor našel chronickou trigonitidu, kvůli které jsem byla letos na operaci a gynekologického problému ohledně candidy albicans. Nasadila jsem vše po hlívu, candimis, proticandidovou dietu a stále se mě bolesti drží a další doktoři a další atb. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli ty bolesti způsobuje např. ten candimis kvůli čištění nebo je to stále nedoléčené či ji způsobuje jiný problém v těle… trpím jak fyzicky tak duševně a přitom mi je 21 let. Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, Váš problém přesahuje rámec těchto stránek, proto jsem Vám odpověděl na Váš email. Doporučil jsem dva lékaře, kteří určitě Váš problém vyřeší, poslal jsem kontakty. Zdraví máme jen jedno a je to to nejcennější co máme. Proto není dobré zdravotní problémy podceňovat. Máme nárok na kompletní vyšetření a to bych doporučil a nenechte se odbýt. Zatím jako alternativu bych doporučil akupresuru 25 minut a opakovat dvakrát týdně 20 minut stále (aspoň tu první), je popsaná stejně jako vše ostatní týkající se zdraví, v kapitole „Návody“, -dále „Návod na uzdravení. To podpoří i případnou léčbu a hlavně se tím „otevře“ organismus pro přijímání energie, vitamínů, minerálů.
   Bude líp.
   Hezký den.

   Bradley

 30. Poděkování napsal:

  Moc děkuji za věštbu. Jak jste řekl tak se tak stalo. Moc si Vás vážím . Jste nejlepší ve svým oboru . Podle Vašich rad vše funguje a život je radostný a úspěšný. Když člověk neztratil víru dokáže cokoliv a skvělého průvodce tak to jde samo. Přeji hodně štěstí , zdraví a mnoho radosti .

  • Stanley Bradley napsal:

   Tak to díky za hezkou reklamu. Ale právě díky takovým reakcím mě tato práce stále baví. Hodně štěstí.

 31. Kerri napsal:

  Dobrý večer pane Stanley,
  prosím o odpověď na otázku, zda můj syn Daniel (20.3.1996) odcestuje tento rok do zahraničí za přítelkyní a zůstanou spolu? A zda se dcera Veronika (6.7.1992) vrátí natrvalo do ČR.

  Děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Syn přemýšlí o odjezdu, ale během krátké doby tady potká svojí „osudovou“ partnerku a s tou bude. Dceři se tam kde je líbí více než v Česku. Spíše než o návratu sní o partnerovi v místě, kde se právě nachází a buď jej právě potkala, nebo brzy potká.

 32. partnerství napsal:

  Vážený pane,
  dokázal by jste říct, jak vidíte budoucnost mého vztahu s mužem 8.9.1981. Nám je spolu dobře, ale díky své neplodnosti nedokážu překousnout náš vztah s jeho dětmi z minulého vztahu prý. Co je na tom pravdy?

 33. Partner napsal:

  Dobrý den, již delší dobu jsem sama a chtěla jsem vás poprosit,jestli se můžete podívat,kdy si najdu partnera.Moc děkuji.Jana.

  • Stanley Bradley napsal:

   „Na každého někdo čeká“. Jen je třeba to chtít a „mít to v hlavě“ (v podvědomí jako „program“). Jedině tak můžeme myšlenku „zhmotňovat“. A VY si sice říkáte, že chcete trvalky vztah, ale na silnější, nevědomé úrovni to nechcete a tím si vztah sama brzdíte.V některé z dřívějších odpovědí jsem popsal (a v knize S kým a kde žít) podmínky pro seznámení. Budete žít s prvním mužem, kterého potkáte, ale je na Vás, zda to bude do konce tohoto roku, či do čtyř let. Zkuste mé testy v kapitole „Návody“ – Rituály.

 34. Práce napsal:

  Vážený Bradley,
  mám na Vás dotaz ohledně mé práce. Jsou zde vyhlídky na jiné pozice, nebo budu neustále v základní „dělnické pozici“ a je čas firmu opustit. Co zvážit možnost rodičovství? Děkuji za odpověď

  • Stanley Bradley napsal:

   Cítíte správně, že ve firmě kde jste, Vás žádná změna k lepšímu nečeká. Ale je Vám dáno „osudem“ (věc která nemá vědecké zdůvodnění, ale nelze ani popřít- viz článek na mých stránkách) dělat lepší práci. Ale samozřejmě se o to musíte postarat sama a jste toho schopna. Změna a pohyb je život. Přeji hodně štěstí. Můžete se podívat jak se Vám bude letos a příští rok dařit na mých stránkách v kapitole „Články“.

 35. Hospoda napsal:

  Dobrý den , p.Stenly , chtěla bych Vás poprosit o radu . Manžel by si chtěl u nás na vesnici pronajmout hospodu , která je už několik let zavřená . Chtěla bych vědět jestli do toho má jít , bude se mu dařit ? Děkuji Andrea

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mé křišťálové koule je to dobrý nápad, protože manžel má obchodní talent. Budou se tam sjíždět z okruhu 5 km a mělo by ho to uživit, pokud mu stačí cca 30.000 Kč už po zdanění a odečtení nákladů. Mohl by mít víc, kdyby tam časem vybudoval obchod „všehochuť“, co lidem bude chybět a nebude se jim proto chtít jet „do města“. Šlo by to udělat hezké, hlavně ať si vyjedná dobrou smlouvu na delší dobu s nájemný, ideální by bylo tu budovu koupit a v patře vybudovat byt. Vy zase máte talent na výrobu pochutin k pivu, jako nakládaný hermelín, buřty s cibulí, domácí pečivo, koláčky ke kávě, atd. Šlo by sjednat smlouvami s uzenáři v okruhu 35 km smlouvy na masné produkty a mít tam i prodejnu, jak je módní, „farmářskou“. Pak tam dělat zabíjačky. Cítím to tam jako příjemné prostředí, doufám, že mne pozvete na slavnostní otevření.
   Ať se daří.

 36. Jídlo napsal:

  Dobrý den pane Bradley, již delší dobu bojuji sama se sebou co se týče jídla a hubnutí. Nejsem obézní, mám nadváhu, zkoušela jsem různé diety, ale mám pocit že nedokážu zhubnout. Myslím, že to souvisí s mojí sebeúctou, sebevědomím a nevím jak dál. Nejsem spokojená se svým tělem. Nevím, zda rezignovat (na sebe?) či jak s tím pohnout. Děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Je divná doba, jiná doba, proto se nejde divit, že se dějí divné věci. Aby nastal problém, se podle mé teorie musí sejít tři aspekty a u Vás je vidím také. Jaká Vás napadnou tři čísla, když se na Vás ptám? Odpověď je v kapitole „Návody“, dále „Rituály“. Já tipuji, žne jste řekla první číslo osm, jakékoliv menší číslo než osmnáct je problém. Jako další problém je neseberalizace díky tomu, že neděláte co by pro Vás bylo vhodné. V důsledku toho (stres) všeho jste bez energie, vitamínů a minerálů, tak organismus dobře „nefunguje“ Jak to napravit je v kapitole „Návody“, dále – na konci, Jak se upravit a zdraví udržet. Na mých stránkách se můžete podívat na věštbu na tento i příští rok. Co bude, je na Vás a v kapitole Rituály návod, jak vše změnit. Tak to zkuste, je to zadarmo. Asi by Vám pomohl amulet- červené srdíčko. Bude líp, proto by byla nejhorší varianta rezignovat.

 37. příet napsal:

  dobrý den seznámil se se mnou muž až podezřele chápající, on je had já kohout v čínském horoskopu, myslí to vážně, není moc krasavec ale co po 50 chtít 🙂 ? děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zatím to vážně myslí, ale co je to „vážně“, nejkratší doba na „poznání“, zda to bude myslet vážně i nadále je půl roku. Co se týká vzhledu mužů, tak podle zkušenosti z mé tehdejší seznamovací agentury (zrušil jsem jí, protože tam bylo 40 žen na jednoho muže) to bylo tak, že „bohati krasavci“ bez ohledu na věk hledali ženy do třiceti let. A podle amerických psychologů (i mých zkušeností), hledají obecně „schopní muži“ ženy podle vzorce: Věk muže „děleno“ dvěmi „plus“ sedm.
   Kohout si rozumí s Drakem, Buvolem, Hadem, Kancem. Had je více kompatibilní, rozumí si skoro s každým, mimo Opice, Ovce, Kance. Ale aspektů, které jsou důležité není jen znamení, ale i živel, mužský a ženský princip, sexuální orientace, schopnost seberealizace a finanční situace. O tom všem je moje kniha S kým a kde žít.

 38. Miminko napsal:

  Narodí se nám ještě jedno zdravé dítě? Děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Když pro to uděláte oba co se může a má (viz kapitola „Návody“, dále „Jak si udržet zdraví“, atd., atd….), tak ano. Ale za současného stavu ne.

 39. Láska napsal:

  Dobrý vecer pane Bradley. Ještě bych měla posledni dotaz. To co se stalo mě trápí. Před 14dni se se mnou rozešel přítel . Byl to krátkodobý vztah. Přítel mě pozval na dovolenou po 2měsících známosti. Nechtěla jsem jet, protože to bylo brzo, nakonec jsem jela. A zkazila jsem to tím, že jsem mu nedokázala říci, že na další dovolenou na kterou mě pozval nemám finance, myslel si, že mám něco proti němu . Nechtěla jsem, aby to platil vše sám. Rozešel se se mnou. Prosila jsem ho ať nám dá šanci. To nechce. Chtěla bych aby jsme spolu normálně komunikovali jako kamarádi. Vím, že to je těžké,ale nechci aby jsme dělali, že se neznáme. Už jsem Vám psala a nechci Vás zatěžovat, ale trápí mě to. Děkuji za odpověď. Jarka 43 let.

  • Stanley Bradley napsal:

   Nic jste nemohla pokazit, je to „OSUD“. Proto nemá smysl se doprošovat (navíc to není důstojné a nemáte to zapotřebí), protože okolo Vás je dalších 5 mužů, kteří s Vámi rádi budou Váš život sdílet.A pokud Vám bude stačit kamarádství (erotické), tak takových mužů je okolo Vás asi 48, kteří by rádi přiběhli. A ještě by i erotickou dovolenou rádi zaplatili i za Vás. A podle mé teorie neexistuje kamarádství mezi mužem a ženou (myslím hetero), protože minimálně jednomu jde vždy o sex. Kdybych já (podle mne i většina férových mužů) pozval nějakou ženu na dovolenou, samozřejmě bych to zaplatil i za ní. Pokud to muž, který Vás bude někam zvát, nebude považovat za samozřejmé, asi by „chtělo jít o dům dál“. Zaplatíte-li jednou, bude platit pořád. Budete-li „sloužit“ jednou, budete sloužit pořád. To by nebyl rovnocenný vztah.
   A nakonec, všechno je o sexu a o penězích.

 40. Uzdravenie napsal:

  atb@centrum.sk..Dobrý deň, volám sa Peter, mám 37 rokov a mám nejakú srdcovú neurózu (Srdové nervy) – veľmi nepríjemná choroba, teraz mi zistili aj spomalenú štítnu žlazu a ak idem k lekárovi a majú mi merať krvný tlak, tak ho mám vždy vysoký 180/100, niekdy 150/97 aj pulz okolo 90…v noci sa pomočím, chodil som k urologovi, ale už nechodík, lebo troška to pomohlo, dalo by sa to aspoň nejako upraviť, chcel by som už žiť normálny života a nie len prežívať a sedieť doma, alebo ležať. Ďakujem za odpoveď

  • Stanley Bradley napsal:

   Váš dotaz není na stručnou odpověď. Ale podle mé intuice máte šanci se do půl roku uzdravit, protože mám podezření, že Vám spíše „tělo jen nefunguje“, díky více infekcím (mám podezření na Chlamydie, Toxoplazmózu, Boreliozu, Cytomegalovir), které nejsou léčitelné, jdou jen „utlumit“, aby s mimo tělo mohlo žít. Navíc jste bez energie, vitamínu, minerálů. Zkuste všechny mé doporučení v kapitole „Návody“, dále kapitole Jak žít dlouho ve zdraví, včetně akupresur, odblokování páteře (mám podezření na blok mezi 1-2 krčním obratlem). Asi by bylo dobré nějaké ATB, dvojnásobná dávka, kterou musí určit a doporučit lékař. NA jednoho, který to umí, posílám kontakt.

   Hodně štěstí. když vše co doporučuji provedete, budete do půl roku fit.

 41. Láska napsal:

  Dobrý večer. Nemám moc štěstí v lásce. Chtěla bych vědět jestli potkám v blízké době muže který mě bude milovat i s chybama jaký mám. Děkuji za odpověď. Jarka 43 let

  • Stanley Bradley napsal:

   Sám je jen ten, kdo sám chc být. Patříte k lidem, kteří si sice říkají, že sami být nechtějí, ale „na silnější- nevědomé úrovni“, nikoho nechcete. Je třeba změnit dost věcí, podle mého názoru jsou cca 4 problémy, které seznámení nejenom u Vás brání. Máte šanci potkat brzo „osudového“ partnera, ale až vyřešíte ony problémy. Zkuste si projít a udělat pár testů v kapitole „Návody- Rituály“, tam jsou návody, jak vše napravit.
   Abychom s mohli seznámit, tak musíme mít splněno několik podmínek- Být „dospělý a vědět, co a proč chceme, mít „vyřešenou minulost“, odpustit, mít reálné představy na partnera, mnohdy brání seznámení (ale i radosti ze života) energie zemřelých, zejména potraty (i matky), musíme se radovat ze života – radost s námi chce sdílet každý, smutek nikdo, atd.
   Hodně štěstí, to vše jde vyřešit do tří týdnů.
   O tom všem je kniha S kým a kde žít, teď jsem nechal tisknout 3. doplněné vydání a ukázku si můžete stáhnout zdarma.

   • Láska napsal:

    Dobrý den. Děkuji za odpovědˇ pane Bradley. Vše je pravda , vracím se pořad do minulosti. Stáhnu si ukázku a knihu si objednám.

    • Stanley Bradley napsal:

     Tak super, třeba moje odpověď byla důvodem k zamyšlení a i k vyřešení problému a to je účelem mé „porady“. Hezký den a hodně štěstí, „pozdní léto“ Vás už vidím ve dvou.

     • Anna napsal:

      Dobrý večer pane Bradley. Prosím o radu. Mám dlouhodobě zdravotní problémy – nateklé a krvácející dásně, bolesti zubů (dolní čelist), bolest SI skloubení, deprese. Všechny léčebné procedury byly zatím bez efektu.
      Děkuji. Anna, 63 let.

     • Stanley Bradley napsal:

      Zdravím Vás a díky za důvěru.
      Zjišťováním příčiny a odstraněním důsledků se živím, podrobná konzultace stojí 1000 Kč.Tady odpovídám jen stručně spíše ANO-NE.
      Podle mého názoru nejste nemocná, jen Vám „nefunguje tělo“. Proto patrně nic nepomohlo, Vaše vrozené léčitelské schopnost Vám umožnily udržovat organismus v chodu, i když s potížemi, které popisujete. Proto je velká šance dát se rychle do pořádku „mými doporučenými metodami“, uvedenými v knize Jak se dožít 140 let, výňatek je na tenkého mých stránkách v kapitole „Návody“, dále -Jak se uzdravit“.
      Tak vše zkuste podle mého návodu, začít akupresurami, každá 25 minut, první opakovat až do smrti 2x týdně 22 minut, chiropraktikem je nutné nechat odblokovat spodní část páteře a to opakovat cca jednou za 3 měsíce, denně užívat všechny chybějící vitamíny a minerály popsané ve výše uvedené kapitole, je nutné se zbavit virů (5 týdnů extrakty- všechny nakapat na jednu lžíci – Rakytník+Šalvěj+Zlatobýl), je nutné se zbavit infekcí -8 týdnů užívat denně Oregáno, potom preventivně, 8 týdnů užívat Štětku lesní, potom preventivně), a je to.

      Hodně štěstí.

 42. Osobní vztah napsal:

  Dobrý den,
  prosím o radu, zda-li mám odejít z osobního vztahu, kdy nevím, zda-li v něm setrvávám kvůli psovi či mému strachu.? Moc děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Obecně platí, že můžeme mít jen to, co chceme. A Vy trvalý vztah na vědomé úrovni (to, co si říkáme) sice chcete, ale na silnější, nevědomé, která nás ovládá, nechcete. Souvisí to „s nedospělostí“, tak si zkuste mé testy v kapitole „Návody, Rituály“. Možná by pro Vás byla dobrá inspirace v posledním článku v kapitole „Články“.
   Hodně štěstí.

 43. Práce napsal:

  Dobrý den pane Bradley,

  prosím poraďte mi, kde mám hledat novou práci. Nynější mi nevyhovuje, raději bych pracovala v přírodě, než s lidmi.
  Děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mého názoru máte obchodní talent, jen si nevěříte. Zkuste mé testy v kapitole „Návody, rituály“. Proto je nejlepší podnikat sama za sebe. Můžete mít i psí či kočičí hotel, svojí farmu s bylinami,svojí prodejnu potřeb pro zvířata. Zaměstnání je možné v ZOO, ZOO koutky, a lesní správa, botanické zahrady a podobně. Neměl by být problém práci najít.

 44. Partnerství napsal:

  Dobrý de , chtěla bych se zeptat už půl roku se stykam se svým ex pritelem, stále nevím zda se to k něčemu ubere, zda z toho bude pevný vztah. Děkuji za odpovědět

  • Stanley Bradley napsal:

   Vy si jenom říkáte, že chcete trvalý vztah, on si to ani neříká. Budete žít až se druhým partnerem, kterého od teď potkáte. Prvního potkáte ještě v létě, toho druhého koncem roku 2020.
   Hodně štěstí.

 45. seznamka napsal:

  dobrý den, jsem dlouho sama a nevím jestli mám hledat někoho na seznamce (přijde mi to divné co když se jen zesměšním) nebo čekat jestli mi někoho osud pošle do cesty. děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zesměšnit se můžeme kdykoliv a kdekoliv, tak proč zrovna při seznamování ne? Ale na to nemá smysl myslet, protože nejenom podle mé teorie: „Všechno máme v hlavě“. Když se tak budete „programovat“, tak to tak bude.
   Při seznamování je více možností, když dáváme inzerát, dvě: Bude budete „hledat Vy“, nebo budete odpovídat těm, co „hledají“.V seznamce (např. Tinder, která je snad v Česku zdarma a proto snad solidní), je jedna. A ta mi vyšla pro Vás jako vhodná forma seznámení. Je jasné, že než „na ulici“ potkáte toho pravého, musíte potkat cca 150 lidí. V seznamce to bude 15 lidí. Než jsem zrušil seznamku (o tom jsem napsal v knize S kým a kde žít), tak jsem si ověřil, že pro úspěšné seznámení musí být splněno několik podmínek, ty nejdůležitější jsou čtyři: 1. Musíme být v pohodě, jinak nejsme schopni „vysílat signál“, že se chceme seznámit a ani jej přijímat od těch, co se chtějí seznámit s námi.2. Musíme být „dospělí“ (voz můj test v kapitole „Návody“- „Rituály“). 3. Musíme mít reálně představy o partnerovi (vždy je něco za něco). 4. Musíme mít vyřešeny všechny problémy, zejména bývalé vztahy, nebýt na nikom závislí.
   Hodně štěstí.

 46. Wety napsal:

  Zdravím Vás Bradley, byla jsem u Vás na osobní konzultaci a vše co jste řekl se potvrdilo. Chtěla jsem se Vás zeptat na práci, kterou momentálně hledám a na případného partnera. Moc bych si přála mít zase štěstí 😊

  • Stanley Bradley napsal:

   Úvodem malý testík: Jaké Vás nápadně číslo, když se na něco ptám?
   Práce je dost, dokonce můžete mít práci jaká Vás bude bavit, ale nemusí být v místě Vašeho bydliště. Práce nemá nožičky a už 20 let je situace taková, že lidé musí za prací, práce za námi nepřijde. Máte dobré období, tak nic není problém. To samé je s partnerem, sám je jen ten, kdo sám chce být, nebo kdo nechce být zklamán. Podle mé teorie neexistuje vztah, kde by jeden z partnerů nebyl zklamán. Takový je život- o setkávání se a o rozcházení se.
   Test v úvodu: Ptal jsem se na nevědomé úrovni, zda chcete pracovat na vědomé (to mi vyšlo že ANO), ale zásadní je na „nevědomé úrovni“, protože ta nás ovládá. A vyšlo mi, že nechcete pracovat na té silnější nevědomé úrovni. S tím souvisí „nedospělost“. Jak „dospět“ je v kapitole „Návody“, tak to zkuste a potom brzo najde jak práci, tak potkáte partnera.
   Hodně štěstí.

 47. zdravi napsal:

  Dobry den,pane Bradley,chtela bych vedet.zda mne ceka gynekologicky zakrok.Je mi 58let a stale mam mesicky.I kdyz ne kazdy mesic a slabnou.Doktorka mne chce poslat na kyretaz,ze bych jiz v tomto veku mela byt v prechodu.Na ultrazvuku ale stale vidi tvorbu vajicek.Verim.ze jsem v poradku.Dekuji za odpoved.Jana,1962

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, podle mne to není žádný problém, máte „tělo jako by Vám bylo 38 let“.Tak buďte ráda, určitě budete i fyzicky lépe vypadat, než Vaše vrstevnice. Tak slavte třicáté osmé narozeniny, já také slavím čtyřicáté druhé. Protože „všechno máme v hlavě“, tak když si dáte do hlavy, že už Vám nikdy víc nebude, tak to tak může být. Také mi někteří lidé říkají, že nejsem normální, že vidím bez brýlí, že mám všechny své zuby, atd. Patrně do dvou let v přechodu budete, ale takový je život. Chlapům se zase „zaoblují nohy do „O“ a také mohou jinak v vypadat dobře, ale s některými aspekty stárnutí nic nenaděláme. Jen je můžeme oddálit.
   Určitě nedoporučuji násilné zdravotní zákroky, pokud nemáte problémy. A já žádné nevidím.
   Tak hodně štěstí.

 48. dcera napsal:

  dobrý den, jsem zoufalá ze své dcery, nevím kde jsem udělala ve výchově chybu že mě tak nesnáší nebo zda ji otec štve proti mě nebo zda je zralá na psychiatra ona nebo já nebo je to rodinné prokletí nevím, děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mne nejste v pořádku ani psychicky, ani fyzicky, ale hodnotím to jen jako dysfunkci organismu pro nedostatek energie, vitamínů a minerálů.TAkže je možná rychlá regenerace, když zkusíte mnou doporučené postupy v kapitole „Návody“, a na konci – Jak si udržet zdraví.
   Co se týká dcery, tak tím, že jste nenapsala ani její jméno a datum narození, tak se nemohu dost dobře „napojit“ na její podvědomí, ale jsem přesvědčen, že dělá naschvály, ale není nemocná. Ani necítím, že by byla zásadní chyba ve výchově. Prokletí už necítím vůbec. Prostě se „zvrtly geny“ pro někom z rodinného systému, což se stává a není to neobvyklé. Chová se jako v pubertě. Pokud je plnoletá, můžete jí vyhodit na ubytovnu, pokud není, můžete jí dát do ústavu, pokud do týdne nezmění své chování. Vždy existuje řešení, jak netrpět.
   Každý je strůjcem svého štěstí (ne osudu), tak hodně štěstí.

   • dcera napsal:

    moc děkuji , mám také pocit, že mi vše dělá schválně, jmenuje se Jana , nar, 21.5.2021 mám pocit, že se chová jako exmanžel je prostě celá on, to bych i tolerovala, ale že nejde k maturitě nevím jak dopadly zkoušky na vysokou to mě vadí jen odsekává nestarej se , ale co s ní bude ? hledala jsem pomoc u exmanžela ale marně,

    • Stanley Bradley napsal:

     Z dat narození, které jste napsala, jsem nepoznal, zda je plnoletá. Pokud ano, dejte jí výpověď z bytu a je to. Dětem lze „radit“ do osmnácti let, výživné musíme platit do té doby, dokud studují, Max do 26 ti let. Pokud chceme radit již v jejich dospělosti, je to „vnucená rada“ = diktát.

 49. Zdraví napsal:

  Zdravím,pane Bradley.Více jak 8 měsíců mám problémy se záněty nosních dutin. veškerá opakovaná léčba nepomohla, záněty se neustále vrací pouze na levé straně, v prosinci loňského roku CT odhalilo zánět v levém čelním laloku. Prosím o radu, jak se zánětu zbavit. Moc děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Váš dotaz je přesně ukázka, proč se na mne začali lidé obracet jako na věštce s dotazy na zdravotní stav. A proto jsem se tím před třiceti lety začal zabývat.
   Spolupracuji s lékaři a známe se 25 let a proto jsme se skamarádili. A díky tomu mám zpětné vazby jednak od těch lékařů, ale i našich společných klientů (které jsem za nimi poslal). ZA tu dobu jsem přišel na to, jak vzniká nemoc a popsal to v knize Jakl se dožít 140 let a sám to dodržují. Proto jsem neměl a nemám zdravotní problémy. Samozřejmě že občas musím ATB (po domluvě s těmi lékaři), protože je cca 12 nevyléčitelných infekcí, které se dají „jen udržovat v latentní formě). A u Vás mám podezření na jednu z těchto infekcí, což mohou být chlamydie. Měl jsem podobný problém a zředěné Oregáno jsem si musel kapat do nosu, ale to se musíte poradit s lékařem, než to vyzkoušíte. A současně jsem jej užívat orálně. Asi ideální by bylo kapat do nosu ATB určené lékařem, aby se dostalo přímo do dutin.
   Obecně, na drobné infekce, mám vyzkoušené přírodní ATB, což je Oregáno, ale při současném postupu (akupresury a užívání biologicky účinných látek, které jsem popsal v textu), který mám na stránkách v kapitole „Návody“ a dále „Návod na udržení zdraví“. V dnešní době je problém s účinností ATB a známí lékaři potvrzují, že už je mnohdy třeba dvojitá dávka ATB a to ještě v kombinaci dvou druhů ATB, ale to musí určit lékař. Zkuste mé postupy, akupresury, vitamíny užívat dva měsíce denně, potom preventivně, dva měsíce i s partnerem užívat Oregáno v kapkách. Pokud to ani tak nepomůže, zkuste se domluvit s MUDr. J. Zoulem: https://www.reservio.cz/b/fyziodiagnostika-s-r-o
   Hodně štěstí.

 50. Alkohol napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mého otce Františka a nevlastní sestru Kateřinu. Oba dost pijí alkohol.A sestra má rodinu- 3 děti. A otce nikde moc dlouho nechtějí, protože pak moc řve. A to se lidem nelíbí, tak pořád hledáme nové a nové ubytování pro něj. Chtěla bych poradit co a jak s nimi.Na léčení nechtějí ani jeden a to jim bylo doporučeno. Moc děkuji za radu a odpověď. Hezký den přeji.Eliška Ž.

  • Stanley Bradley napsal:

   U sestry je to jednodušší, je narozena ve znamení „Zlatého Hada“, tak předpokládám, že až bude chtít, dostane se z tohoto problému sama, protože je závislá jen na 55 %. Do 65 % si můžeme pomoci sami. Příčinu vidím v nefunkčním partnerském vztahu. Můžete jí pomoci trochu, když jí darujete červené srdíčko jako amulet, aby se měla více ráda a tím i ostatní.
   Ale otec je narozen ve znamení „Kohouta“, to není zrovna oblíbené znamení a moc si s lidmi nerozumí. Navíc je závislý na 80 % a to už je velký problém. podle mne v 24-25 ti letech ztratil smysl života a cca od 5 ti let má porušený pud sebezáchovy (chyba rodičů), proto chce zemřít. TAk si vybral způsob, jak se „zlikvidovat a to se mu patrně do dvou let povede.
   Když někdo nechce pomoci, tak to nejde a navíc, „vnucená rada je diktát“. Jsou oba plnoletí a Vy jim můžete jen dávat návrhy. A je na na nich, zda to přijmou. Sestra patrně ano, otec ne. Můžete jej vzít na výlet do krematoria, ať ví, kam směřuje a může si vybrat, zda chce po vyjmutí z trouby rozprášit na louku (což je nejlepší), nebo do konzervy.
   Otci by mohla pomoci jen „Rodinná konstelace“, ale málo kdo je dělá dobře. Podle mne nemá smysl se o něj starat, ať se stará sám a třeba si toho bude víc e vážit.Tím, že se o něj staráte, což je asi od Vás hezké, ale nejde to do nekonečna, když to nemá smysl, ale tím „sdílíte jeho problém“. Doporučuji nechat sloužit mši „Za uzdravení rodinných kořenů“, poděkovat rodičům za svůj život (viz kapitola Rituály), navrhnout řešení (je na něm, zda to potom už sám zrealizuje) a jít svojí cestou.
   Kdo chce kam, ať si tam jde.

   • Alkohol napsal:

    Moc děkuji za radu a odpověď. Dalo se to čekat, protože poslední dobou pije dost… Jestli bych se mohla ještě zeptat, tak na mě a manžela.Jak to bude s baráčkem.Bohužel tchýně jej nechce nechat připsat a domek chátrá… Moc děkuji

    • Stanley Bradley napsal:

     Nikdy nikomu nedoporučuji přepsat „střechu nad hlavou“ na kohokoliv. Vždy se časem ukázalo, že začnou rodiče překážet. Že dům chátrá jí nevadí, ale má jistotu, že jí nikdo nikdy nevyžene. A ta jistota se nedá zaplatit, a říká si, že lepší chátrající střecha nad hlavou než žádná.
     Přepsáním domu by si ze strachu zkrátila život o 10 let. Také může ve finále dům někomu prodat a peníze za dům si užít (i kdyby měla jen část domu, tak tu svojí část) a dost lidí to v dnešní době dělá.
     Pár lidí se dětmi nechalo ukecat a dům (byt) na děti přepsali, potom se dost z nich soudí „o vrácení daru“. Je to její majetek a berte to tak, že si s ním může dělat co chce. Kdyby mi některé z mých dětí řeklo, ať své nemovitosti na ně přepíši, řekl bych jim, že mám lepší nápad, ať svoje nemovitosti přepíší na mně. Znám opravdu hodně případů, že na takto přepsané nemovitosti si děti – noví majitelé vzali úvěr, nespláceli a o dům přišla i matka, která to na ně napsala. A umírá vzteky v domově důchodců.

 51. Budoucnost napsal:

  Dobrý den pane Bradley, obracím se na Vás s dotazem… jako každý, který potřebuje trochu rady do života. Zůstala jsem sama s dvěmi dětmi, někoho jsem poznala (bohužel, zadaný a ještě s menšími 2 dětmi než já). Určitě je to k odsouzení vhodné, ale přišlo to neplánovaně. Rozumíme si, ale uvědomuji si, že to nemá řešení, neboť oba milujeme své děti a on je ve vztahu. Má smysl o tomto „vztahu“ vůbec do budoucna uvažovat? Už jsem si v životě něčím prošla a nerada bych se po nějaké době zase zklamala.

  • Stanley Bradley napsal:

   Trochu jste měla smůlu, lidé narození v roce jako Vy měli na vztahy špatné období od sedmnácti let do roku 2018. Ale od té doby zase máte a budete mít štěstí až do smrti. Vždy je něco za něco. Ale s tím chasníkem to nevyjde, on neodejde ze vztahu a i kdyby, nefungovalo by to. Jste absolutně rozdílní jak znamením, tak živlem. Když si nebudete zbytečně „blokovat“ další vztahy tím, že jste neodpustila (to, že každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit, ale i vystoupit), že se bojíte zklamání(kdo nechce být zklamán, musí být sám, protože neexistuje vztah, ve kterém by někdo nebyl zklamán) a „uzavřela jste se a jste smutná. To seznámení nepodpoří. Udělejte „čáru za minulostí“, viz kapitola „Návody“, pak „Rituály“ a je to. Už na Vás čeká rovnocenný partner, pokud se budete radovat lze života, tu s Vámi bude chtít sdílet každý- smutek nikdo.
   A není odsouzení hodné, že jste někoho poznala. Každý je svéprávná bytost a může si dělat co chce a je jen na něm, zda ANO, či NE. Ale to není na Vás, ale na něm, když je zadaný. A vztah je dar a je jen na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme, je to náš život a my si rozhodujeme, co s ním uděláme. Proto mne irituje když nějaká žena řekne – „ONA mi ukradla chlapa“. Ukrást jde pětikoruna, auto, atd., ale ne člověk, ten buď chce, nebo nechce a každý dělá co mu za to stojí. A vztahy, jsou podle mé teorie založeny na sexuální přitažlivosti a ta když skončí, většinou končí vztah, protože máme šanci potkávat sexuálně přitažlivější protějšky. A protože jde o nejvyšší pud, málo kdo mu odolá. Vztah skončením přitažlivosti skončit nemusí, ale víme, že většinou to tak je zejména ze strany žen, protože nemohou mít sex s někým, kdo pro ně přestal být přitažlivý.Ale o tom je celá moje kniha „S kým a kde žít“. TAm jsou i tabulky roků narození a kompatibility mezi lidmi (a zvířaty).
   Hodně štěstí.Už ho máte, tak toho využijte.

 52. problém s neopětovanou láskou napsal:

  Dobrý den pane bradley, chtěl bych se zeptat, proč jsem se v životě, zhruba v roce 2017 (tehdy mi bylo 14-15) zamiloval a s neúspěchem se nedokázal smířit a byl kvůli tomu nešťastný, zároveň bych se chtěl zeptat, jestli si můžu pomoct sám, nebo potřebuju pomoc někoho jiného, např. vás :), neboť nejsem furt zotaven. Děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Tvrdím cca 30 let, že „Láska je duševní porucha“ a jak potvrzují i klasici, může tak „onemocnět“ kdokoliv bez ohledu na věk. Navíc je vědecky dokázáno, že je to duševní porucha a popsal jsem podrobně v knize S kým a kde žít“.
   Proto to správně cítíte jako problém a popsal jsem v knize „S kým a kde žít“, jak se onoho problému zbavit. Podle psychologů (i z mé praxe) trvá až tři roky, než ona „duševní nemoc“ pomine. A je na nás, jak rychle se jí zbavíme. Jde to i rychle, tři dny až tři týdny. Vztah je podle mne dar a je na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme. Proto jej nelze vymáhat, nejde koupit, vytrucovat, nemá smysl „citově vydírat“. Je to ztráta času a vnucováním se ztrácíme důstojnost. Každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit, i z něj vystoupit, je mé přísloví. Je to v podstatě jednoduché, stačí si uvědomit, že „Nemá smysl plýtvat citem k někomu, kdo o náš cit nestojí a kdo jej neopětuje, dále nám to brání být ve správný čas na správném místě a tím potkat toho, kdo si nás bude vážit a náš cit bude opětovat“.
   A to je rituální věta, kterou je dobré si opakovat v poledne 12x , 12 dní (13.00 letního času)….atd., a je to popsané i s podrobnostmi v kapitole „Návody“- dále Rituály.
   Potkal jste ji jednoduše proto, že to byl „Osud“. Neúspěch Vás měl zocelit, ne zničit, abyste příště uměl lépe a správně „zabojovat, až přijde „ta pravá známost“, což tato nebyla (jinak by to vyšlo).
   Hodně štěstí. Bude líp. Na každého někdo čeká. Kdo si počká, ten se dočká.

   • problém s neopětovanou láskou napsal:

    Děkuji za velmi rychlou odpověď a hlavně pomoc :-), moc si toho vážím a upřímně vám přeji mnoho úspěchů, štěstí, lásky a zdravý. Jste opravdu dobrý člověk, neboť tu odpovídáte lidem na jejich problémy a otázky a to vše zadarmo, ještě jednou děkuji.

    • Stanley Bradley napsal:

     Také díky za pozitivní reakci. HLAVNĚ ABY TO POMOHLO. AŤ SE DAŘÍ, BUDE LÍP. To víte, já už jsem po těch 635 ti rozchodech otužilý.

 53. Státnice napsal:

  Opravdu moc Vám děkuji – hodně zdraví a pohody!

 54. Státnice napsal:

  Dobrý den pane Bradley, ráda bych se dotázala – jakkoliv podobně jako jiná pisatelka, na Státní závěrečnou zkoušku – 17.6. Prosím, budu mít dobrou ruku na otázky? Příprava dost vázla, i díky práci, která mne víc vyčerpává, ale baví. Celkově mám některé Vaše knihy i karty, zde na webu mi nyní vyšel Osud 20, minulý týden 3 Císařovna. Chtěla bych už mít klid a najít si čas i na Vaši poradnu, doplnit chybějící energii a popřemýšlet co dál. Moc Vám děkuji a přeji jen dobré!! R. 31.05. 1973

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, máte zbytečné obavy, máte dobré období (viz kapitola „Věštby“ a ten den zkoušek je také dobrý – 1+7=8 – v Tarotu = Síla, 6 – v Tarotu císařovna“, celkově 17.6.2020 = 9 = „Něco končí, v Tarotu „Svět“. Němá to chybu a už si můžete plánovat „růžovou budoucnost“, která se před Vámi otevírá. Z toho celkového stresu by neškodilo více energie, tak zkuste – stačí ta první akupresura 20 minut, opakovat jednou (při stresu 2x) týdně až do smrti (v kapitole „Návody, dále „Jak zlepšit zdravotní stav“, denně užívat doporučené dávky všech vitamínů a je to.
   Hodně štěstí.

 55. Maturita napsal:

  Dobrý den, v pondělí 12. června mě čeká maturita – ústní zkouška (ekonomika, účetnictví, čeština a angličtina) zatím mám vše hotové, tak by mě zajímalo, jestli budu mít štěstí na otázky, nebo spíš jestli zvládnu vůbec celou ústní a tím pádem budu mít maturitu hotovou a nemusím na další pokus až v září. Děkuji hezký den. Veronika 2001

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Podle mé „intuice“ vše umíte a teoreticky není problém. A podle mne jste přecitlivělá trémistka a mohlo by se stát, že až na Vás „vybafnou“ otázku, mohla by jste se „zadrhnout v účetnictví a angličtině. Tak by to chtělo něco na podporu psychiky a jako vhodný vidím amulet- červené srdíčko, cca 2-3 cm. A to „žmoulat“ v ruce hned jak budete pozvána na zkoušku a je dobré jej mít celou dobu v ruce. Potom nevidím problém. Hodně štěstí a ať se daří.Potom si jej můžete dát na řetízek na krk nebo ruku (zápěstí) trvale.

   • Maturita napsal:

    To zadrhnutí by znamenalo neúspěch u zkoušky, jestli to dobře chápu. Jinak děkuji za odpověď a hezký den.

    • Stanley Bradley napsal:

     To je to, co nesmíte připustit, protože jak nejenom já, říkám, „Všechno máme v hlavě“!. Viz poslední kapitola v mé knize „S kým a kde žít“.
     Proto si kupte srdíčko, mějte ho v ruce a víte, že zkoušku uděláte a hotovo.

 56. Vztah napsal:

  Vážený pane Bradley,
  chci se zeptat na můj vztah s přítelem, jestli má budoucnost. Já cítím, že takto to nechci. Přítel je hodný, citlivý a pozorný, ale není volný, rozvádí se. S financemi na tom není dobře, nemá vlastní bydlení a ta jeho práce… Chtěla bych ještě do budoucna starší domek se zahrádkou, ale mám pocit, že se na mě lepí muži lakomí, bez vlastního bydlení. Jako kdyby snad ,,čuchali“, že jsem schopná něco ušetřit a budu je živit. Jsem samoživitelka, tak se mi samotné do hypotéky nechce.
  V žádném případě nepotřebuji, aby mě muž živil, ale aby na tom byl alespoň jako já, práce a vlastní bydlení.
  Děkuji mnohokrát za odpověď.
  Přeji mnoho zdraví a štěstí, ať se Vám daří.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. On bude žít s druhou ženou, kterou od teď potká (možná už v červnu potkal první), cca za dva roky, kdy bude mít vyřešen svůj vztah. Bohužel, jste byla „jen léčitelkou jeho zraněné duše“. On trvalý vztah nechtěl a zatím nechce. Vy jste při seznámení trvalý vztah nechtěla, ale už chcete. Já tvrdím, že čekání (na cokoliv ) je čekání na smrt. Jemu čas neběží, Vám ano. Co píši víte, jen se v tom chcete utvrdit. Každý dělá co m u za to stojí, tehdy Vám to za to stálo, ale už ne. Vztah je dar a je na nás, jak dlouho a komu jej darujeme. Jiná věc je sex, to je pud. Jemu vše bylo jedno a je mu to jedno i nadále (dokud „nedospěje“, tak to tak bude). Proto vždy musí řešit situaci ten, komu to nevyhovuje, což jste Vy. Na sex bude „ochoten docházet“ dokud mu to umožníte, ale trvalý vztah nevidím. V průběhu léta potkáte někoho, s kým by mohl být trvalý vztah.Domek se zahrádkou můžete mít do tří let. Obchodní talent máte.
   Hodně štěstí.

 57. Postižený syn napsal:

  Pane Stanley, moc si Vás vážím, dlouho sleduji Vaši práci a děkuji Vám. Chtěla bych se zeptat prosím na mého syna. Narod. se 7.10.2005 v Brně-Bohunicích. Bohužel koncem 34-týdne, protože mně hrozila ruptura srdečnice. (vážil 2.10kg, 49cm), vše se zdálo v pořádku. Po 1 dnu mu praskla plíce a museli ho zaintubovat, byl na tom špatně. Mně za pár dnů na to praskla aorta a musela jsem být v Olomouci 2x operována. Přežili jsme, ale syn je mentálně postižený, s epilepsií .Pořád si říkám, co se tehdy stalo, vždyť byl v pořádku….:-( A za 2 roky na to praskla aorta i mé tehdy 14-leté dceři. Taky naštěstí přežila, ale už se mi toho nějak moc….:-(

  • Stanley Bradley napsal:

   Díky za pochvalu a za důvěru. Přesto berte moji odpověď jako odpověď vizionáře. Na prvním místě vždy musí být lékařská péče.
   Mám podezření, že jste nebyla zcela zdravotně pořádku natolik, aby nebyl problém s plodem a to jak dcery, tak syna. Podle mého názoru nejste v pořádku ani nyní.
   V knize S kým a kde žít, stejně tak v knize Jak se dožít 140 let, doporučuji mé alternativní způsoby léčby (shrnuto v kapitole „Návody“, dále „Návod na uzdravení“, jak své tělo „uvést do dokonalého zdravotně dobrého stavu. To je nutné zejména – včetně očisty těla níže uvedenými přírodními ATB, před těhotenstvím a to oběma partnery.Proto mnohdy nedochází k početí, nebo se rodí postižené, či nemocné děti, když má zdravotní problémy matka (i otec).
   A na to mám podezření u Vás. A víme, že většina dispozic se dědí.
   Mám u Vás podezření na dvě infekce, které má mnoho lidí proto, že nejsou léčitelné, a to na Chlamydie a Boreliózu. Chlamydie má snad 90 % populace v Česku a s tou jste se podle mne narodila, stejně jako Vaše děti a Boreliozu tipuji máte od tří až čtyř let, proto i sní se mohly děti narodit. Tu přenáší i komáři a je možné ji dostat (jako jsem ji dostal já) z mléčných výrobků. Teď řeším jednu sedmiletou dívku, která po mléčném výrobu a s tím spojené Borelií, kterou z toho dostala, upadla do komatu.
   Infekce, ale i stres, odebírají trvale biologicky účinné látky a tím nezbyde dost na funkci těla a samozřejmě oslabují imunitní systém. Nedají se dobře diagnostikovat, musela byste cca třikrát s různéým odstupem na vyšetření a jednou se infekce ukáží, jenou nic a jednou zvýšené hodnoty či protilátky. Tento problém konzultuji se dvěma lékaři už mnoho let a oba mojí teorii potvrzují.
   Všichni tři máte podle mne jako „oslabený orgán“ srdce. Máte všichni nedostatek vitamínů řady B, C, Rutinu, Fosforu, Koenzymu Q 10, Beta glukanů. Všichni tři máte nedostatek energie a tím i výše uvedených vitamínů, které u vás tří organismus nebude přijímat, dokud nezkusíte „mé akupresury“ v článku uvedené, čímž „odblokujete zablokovaný organismus pro přijímání energie, vitamínů minerálů. Je dobré se zbavit i těch infekcí, ideální je přírodní ATB, na Chlamydie Oregáno (extrakty) a na Borelii Štětka lesní (lze objednat na zboží.cz). Oboje doporučuji užívat 2 ,měsíce, chybějící vitamíny a minerály také 2 měsíce a potom vše preventivně.
   Ale určitě doporučuji tento postup konzultovat s lékařem, pokud nemáte vhodného, doporučeného posílám na Váš email.
   Hodně štěstí a zdraví.

 58. Sny jako skutečnost napsal:

  Krásný den pane Bradley,
  před deseti lety jsem vás navštívila s maminkou a babičkou a všem třem jste nám velice pomohl. Mám na vás dotaz,který je těžké uchopit a popsat.
  Bude tomu již 7-8 let co se mi každou noc zdají sny. Snů je celkem asi 12 a zdají se mi v určité smyčce. Ty stejné situace,stejná místa,jiný život,jiní lidé. Není noc,kdy bych tohle neprožívala. Ve snech jsem nesmírně moc šťatsná- což ale nenaznačuji,že ve svém reálném životě nejsem- naopak,opravdu jsem:). Vždy si říkám,že k úplnému štěstí by stačilo už jen odhalit ty mé sny.
  Všechny se odehrávají na jiném místě, u moře- záliv,přístavní město,zahraničí. Když se mi sen zdá dokážu se absolutně orientovat v místě,vím kam jdu jako bych tam žila. Ve snu si občas i řeknu- musíš si to pamatovat až se vzbudíš,čekáš na to!……Nikdy po probuzení nedokážu udržet souvislou myšlenku o snu déle jak 3 minuty.
  Jsem si až skoro jistá,že je to můj minulý život – nebo budoucí?…..Zažívám ve snech ale situace o kterých vím, že bych v tomhle životě nebyla schopná a cítím souvislost s tím- že v minulosti jsem tohle vše zažívala proto mám nyní odpor například…. Voda…koupání v mořích,řekách,bazény..Ve snech jsem milovala vodu,potápěla se v zálivu,skákala z lodí… Další sen například je,že řídím a vím,že tou cestou nás potká autonehoda ten sen se mi zdál snad 50x…..ja sma mám v tomto životě obrovský problém řídit,nedokážu sednout za volant.
  Občas jsem tak moc zoufalá, že sedím u google a vyhledávám všechny přístavní města- stát po státu…Zda mi to nějaké místo připomene.
  Pokud by pomohlo osobní setkání s vámi,abych vyřešila tyto problémy určitě bych za vámi přijela.
  Předem velice děkuji za odpověď
  J. 21.7.1993

  • Stanley Bradley napsal:

   Úvodem díky za pozitivní pozdrav.
   Váš dotaz vypadal spíše na individuální konzultaci, ale když jsem se „zamyslel“ nad sny, našel jsem jednoduchou odpověď. Když se podíváte na mých stránkách na předpověď pro rok 2020, Vaše znamení nemá zrovna dobrý rok. Když jsem dle numerologie spočítal, co Vás potlačuje či podporuje v tomto období, tak to také sedlo s mojí věštbou na tento rok. Do letošních narozenin jste ve „čtyřce, což znamená v tarotu „Věž“, je dobré provozovat fyzickou aktivitu, která „potlačí negativní myšlenky“,což pomůže novým nápadům, tvořivosti. Proto bylo a je třeba, ještě do narozenin, dávat pozor. Pokud by člověk v tomto období udělal chybu, vše se může v okamžiku „zbořit“ a pokazit. Od narozenin budete v „pětce“, což je v tarotu „Vůz“, nová etapa Vašeho života a tím lepší období. Další rok následuje číslo šest, což bude přát rodině, vztahům.
   Proto své sny berte jako varování, kdy bylo nutné se vyvarovat unáhleného a egoistického jednání, vyřešit dosud „nevyřešení“ (zbavit se duševního zmatku, marnivosti, slabošství, nesmyslné činorodosti), abyste mohla od narozenin 21.7.20 „vyrazit vstříc své růžové budoucnosti.
   A k tomu přeji hodně štěstí.

 59. Zaměstnání napsal:

  Dobrý den, pane Bradley,
  nyní jsem na rodič.dovolené, která mi v lednu bude končit. Vyskytla se mi možnost nové pracovní nabídky. Poradíte mi prosím, zda se mám vrátit do předchozího zaměstnání nebo nastoupit do nové práce? Mé jméno Jaroslava, datum narození 1.3.1981.
  Předem moc děkuji za odpověď

  • Stanley Bradley napsal:

   Nedivím se, že se nemůžete rozhodnout, protože původní práci znáte, je dobrá „na 80 %“, což je dost dobré. TA nová práce vypadá stejně dobře, také na 80 %, ale nevíte, do čeho jdete. Ale problém je v té původní práci, která ze strany zaměstnavatele do roka skončí. Proto doporučuji přijmout novou nabídku. Obec ně platí, že „Vše nové má přednost před starým“, v tomto případě to platí dvojnásob.Novou práci do dvou měsíci zvládnete stejně dobře, jako tu původní.
   Hodně štěstí.

 60. Přijímací zkoušky napsal:

  Vážený pane Bradley,
  mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.
  Doplňuji údaje Daniel, datum nar.27.6.2004. Vyzkoušela jsem Váš test, zeptala jsem se syna zda-li se mu povede složit zkouška a vybral si číslo 2.
  Tedy uvidíme, jak zkouška dopadne. Jak to má být, tak to bude.
  Děkuji za Vaše cenné rady a přeji krásný večer.
  S pozdravem
  Iveta N.

 61. Vztahy napsal:

  Dobrý den, Stanley,
  chtěla bych se zeptat zda-li se nějakým směrem posune seznámení s mužem, který měl být mým osudovým Eda 1980?
  Potkali jsme se na Mikuláše loňského roku 2019, přesně jak bylo určeno. Možná jsme se měli pouze potkat. Od té doby uběhl nějaký čas. Vím, že má i nějakou dobu vztah/známost. Má smysl si na něj myslet nebo je lepší pustit ho z hlavy. A objeví se někdo pro krásné chvilky na cestě životem….
  Děkuji Martina 74

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Asi to bylo opravdu „osudové setkání“, ale problém je, že on je podle mne, duchem nepřítomen, což se mu mohlo přihodoit nějakým „šokem“ v devíti letech. A od té doby není schopen nic řešit, jen tak „proplouvá životem. Takže z jeho strany nejde o vztah, ale jen o max erotické přátelství, nic jiného z toho asi z jeho strany nikdy nebude. Vy jste živel „Dřevo“, on „Kov“, jak známo, „kov seká do dřeva“, takže byste mohla jeho projevy cítit jako útok na svojí osobu, navíc jako znamení (Vy Tygr, on Opice), jste v „opozici“, takže věčné soupeření a to i proto, že jste oba „mužský princip“(sudé číslo na konci roku narození), což moc do sebe nezapadá. Takže ze čtyř aspektů kompatibility se nehodíte k sobě ani jedním (ani znamením, ani živlem, ani zmanénkem „plus“ a „mínus“, ani sexuální orientací- Vy jste klasická heterosexuálka, on podle mne bisexuál, který upřednostňbuje práci před vztahem a stačí mu, že na něj „někdo čeká“, neví kam patří a ssdi to nidky vědět nebude a bude se celý život hledat).
   Já tvrdím, že čekání (na cokoliv) až se „probudí“ je čekání na smrt. Ale každý dělá co mu za to stojí. Jemu čas neběží.

 62. Přijímací zkoušky napsal:

  Vážený pane Bradley,
  měla bych dotaz ohledně přijímacích zkoušek, které má syn absolvovat 8.6.2020. Zvládne je napsat tak, aby byl na školu přijat? Někdy má dny, kdy se mu zkušební didaktické testy povedou a někdy výsledek nedopadne příliš dobře, což je asi normální.
  Děkuji mnohokrát za Vaši odpověď.😄
  Mějte se krásně.
  S pozdravem Iveta N.

  • Stanley Bradley napsal:

   Nenapsala jste ani jméno, ani datum narození syna, což je dobré pro „napojení se mé intuice na jeho podvědomí“. Tak to zkusím na Vaše jméno- podle mne vědomosti na úspěšné složení zkoušky má, ale nevěří si a proto hrozí, že si u zkoušky nevzpomene a když neposílí svojí sebedůlvěru, zkoušku na poprvé neudělá.Jaká Vás napadnou tři čísla, když se na syna ptám? Tento test mu také dejte (jaká tři čísla jej napadnou, když se ptáte jeho na sebe) dejte a výsledek je v kapitole „Návody“, potom dál „Rituály“. Dále by bylo dobré se podle výsledku testu vás obou , zařídit dle nápovědy v kapitole „Rituály“.
   Hezký den.

 63. Čipování napsal:

  Mohu se zeptat? Spousta lidí v současnosti straší s čipováním…Jak to vidíte Vy? Uskuteční se čipování obyvatelstva a bude povinné? Je možné se mu nějak vyhnout?

  • Stanley Bradley napsal:

   Pokud myslíte čipování psů, tak tomu rozumím, ale u lidí to považuji to za stejnou pohádku, jako Čert a Káča. Odporovalo by to deklaraci lidských práv, nejdříve by to musela schválit EU a potom ČR. Asi by pro Vás bylo dobré sledovat seriózní zprávy (TV Prima, TV Nova), než lživé zprávy, kterých je denně spousta a mnoho lidí zkreslování zpráv mají jako koníčka, protože se nudí a těší je, když jejich lžím někdo věří.Takže, jedna paní povídala…..

 64. Reinkarnace napsal:

  Dobrý den,

  chtěla bych se Vás zeptat zda se zabíváte i reinkarnací a jestli se s tím dá popřípadě něco dělat. Mám přítele, který tento problém má a chci se zeptat, zda to může mít dopad i na mě a jak mu od toho pomoci.

  Moc děkuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Já na bývalé životy nevěřím a napsal jsem o tom knihu (O životě a smrti). Věřím ale na energii našich předků, že existuje „v paměti buněk příbuzných.
   Pokud má přítel „takový problém“, (nenapsala jste co ci myslí, že byl, je či bude), tak většinou jde o duševní poruchu, nebo, a to tipuji, si z Vás přítel dělá legraci. Obecně platí, že „každý dělá co mu za to stojí“. Jestli Vám stojí za to s ním i s tím co říká (nepíšete jak se chová) být, tak buďte, pokud ne, tak odejděte. Třeba Vás chce od sebe odradit, protože se neumí rozejít. A to je můj tip. A obecně také platí, že „vnucená rada je diktát“ a proto nemá smysl pomáhat někomu, kdo si o pomoc neřekne. V reinkarnaci věří lidé, kteří se bojí smrti, nebo v tom hledají smysl života, když „v současném životě“ se neumí seberealizovat jak v pracovní oblasti, nebo v oblasti vztahů.

 65. zuby napsal:

  Dobrý den pane Bradley,mám si nechat zavest zubní implantáty přijme mi je moje tělo nebo jsou to vyhozené peníze díky.

  • Stanley Bradley napsal:

   Podle mé intuice by Váš organismus měl implantáty přijmout. Ale současně jsem přesvědčen, že jste o své tělo nedbal jak by se mělo a proto došlo k problémům se zuby. Další faktor, který se na zdravotních problémech podílel je stres. Doporučil bych posílit imunitní systém určitými vitamíny a minerály, které jsem popsal v kapitole „Návody“ a poslední kapitola Prevence pro zdraví. A neškodily by ani testy v kapitole Rituály a případná náprava chyb. Potom budete mít šanci na delší život bez zdravotních problémů. Hezký večer.

 66. andělé napsal:

  dobrý den, myslíte, že existují andělé nebo nějaké bytosti jako Bůh atd, pokud jsem se setkala s lidmi, kteří chodili do kostela atd, tak to byli vždy pěkní hajzlové.
  děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Na mých stránkách se vyjadřuji jako „vizionář“, ne sám za sebe, protože většinu mých klientů nezajímá můj názor, ale názor „nestranného pozorovatele života“.
   Podle mé vize je věřících 50 % z těch, kteří o tom mluví, či chodí do kostela. Ta „nevěřící polovina“. si na věřící jen hraje, „co kdyby náhodou“…. Podle mé věštby bylo v roce 1945 v Česku 18 % opravdově věřících, dnes je to 8 % a ubývá jich.
   Andělé a jiné bytosti, podle mých zkušeností, existují jen v hlavách lidí, kteří mají s problémy s psychikou. Velkému množství mých klientů, kteří „viděli anděly či duchy“, vize zmizely, když si na mé doporučení nechali „odblokovat“ krční páteř. U mnohých se potvrdila schizofrenie. Podle věštby „v konstelacích“ se ukázalo, že obecně náboženství čeká zánik za pár desítek let.Signál k tomu bude, až Sixtýnskou kaplí proletí meteorit.
   Já jsem experimentoval se skupinovými terapiemi „Rodinné konstelace“, kde je možné „zviditelnit neviditelné a nehmotné“. Tam se ukázalo, že Bůh neexistuje, ale Ďábel ano, ve formě negativní energie v nás. Všichni víme, jak Bible vznikla, i celá „víra“ (jakého kolik náboženství) byla nutná k udržení lidí ve strachu a poslušnosti. Podle mne existuje 20 % lidí, kteří tvoří „světové zisky a názory“, mají a hlásají svůj názor a ti, co svůj názor a víru nemají, přebírají názory a víru těch, kteří je zaujmou, či se jimi nechají ovlivnit. Já patřím do skupiny lidí, kteří si svůj zisk vytváří sami, mám svůj názor a věřím jen sám sobě, nebyl jsem a nejsem, doufám že ani nebudu, na nikom závislý. Tomu se říká svoboda.
   Ale věřím na „paměť buněk“ a energie zemřelých v paměti buněk pozůstalých. Viz kapitola O smrti na mých stránkách. Věřím na „zhmotňována myšlenek“ a proto bychom měli myslet pozitivně. Při „konstelacích jsem přišel na to, že negativní myšlenku lze snadněji „zhmotnit“, než pozitivní.
   Věřím na „Osud“, viz článek Osud na mých stránkách, je to dokázáno vědecky.
   Zásadní je věřit sám sobě a o všem si dělat svůj úsudek, což je důležité obzvláště v této době. Obecně platí, že „lidi lžou“ a „svět chce být klamán“ a mnoho lidí, kteří nic neumí, nic nedokázali, zkreslují záměrně zprávy, mnohdy už zkreslené, a posílají je dál „jako tu správnou pravdu“.

   Hezký víkend a hodně štěstí.

 67. Potkám lasku napsal:

  Dobrý den,
  Pane Stanley ,chtěla jsem se zeptat, zda potkám lásku ,manzel odešel za mladší zenou ,jsem rozvedená a štěstíčko se mi vyhýbá. Jirina1965.Dekuji za odpověď.

  • Stanley Bradley napsal:

   Obecně platí, že „na každého někde někdo čeká. Problém je (což jsem popsal v knize S kým a kde žít), že musíme mít splněno několik podmínek.
   1. Musíme mít reálnou představu na partnera- tu máte na 77 %, 10 až 15 % jste schopna slevit, ale pořád ještě trochu chybí do reality. 2. Musíme být v psychické pohodě, protože jedině tak jsme schopni „vysílat a přijímat“ signály, že se chceme seznámit, pohodu rád s námi bude každý sdílet, smutek nikdo. Tady ten bod máte vyřešen. 3. Musíme mí „vyřešenou minulost“, odpustit, že partner/ka odešel/odešla, protože každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit i dobrovolně vystoupit. Vztah je dar a je na nás, komu jej a na jak dlouho, darujeme. Jedině tak jsme schopni se otevřít novému vztahu. Vše „nové“ má přednost před „starým“. Tento bod máte také vyřešen. Vztah musíme chtít „na vědomé, i nevědomé úrovni“. To také máte vyřešeno a víte co a proč chcete. Takže stačí dořešit představy na partnera, neklást si zbytečné překážky v podobě představ a už nic nebude bránit, seznámení. Neptáte se náhodou, protože v létě máte šanci potkat „parťáka pro život“. TAk hodně štěstí a ať se to přeji, ať se to podaří a vánoce 2020 už trávíte spolu.

 68. Poděkování napsal:

  Mnohokrát děkuji za odpověd . Moc si Vás vážím. To co jste mi napsal je pravda. Bílou mouku a mléčné výrobky nejím. Peču si kváskový chléb sama. Maso také nejím. Cítím se fajn a žádné zdravotní potíže nemám až tak velké. Bylinky Vaše jsem také pila a skutečně jsem se cítila po nich moc dobře . Jedním slovem jsou zázračné . Přeji Vám hodně zdravíčka a děkuji za Vaše cenné rady.

 69. zdraví Pavlína napsal:

  Přeji hezký den úžasný pane Stanley. Chtěla jsem se zeptat ohledně svého zdraví zda skončím na vozíku jako moje mamka. Měla odvápnování kosti potom byla ležící pacient a byla nemohoucí. Mám obavy že její diagnozu mám po ní. Mama byla ve třetím stupni nemohoucí musela mít 24h péči já se o ni starala . Snažím se dělat vše jinak než moje mamka sportuji jím zdravě ,ale i tak si myslím že do budoucna budu na vozíku. Tak jestli můžete mi napsat co Vám kyvadelko ukáže ,abych se připravila na to. Protože to není nic pěkného když člověk je připoután na lůžku a samé nemocnice a pomoc nebyla jen samé léky infuze na bolest,která se stejně potom stupnovala . Výsledek byla smrt. A chování lékařů bylo za hranici etiky. Proto se inspiruji pana Duška sílu hledám v přírodě a ne v lidech asi je to špatně vím ,ale lékařům nedůvěřuji. Proto věřím alternativní medicíně. Tu klasickou beru s rezervou . Mějte se moc hezky jsem Vaše fanynka a děkuji případně za Vaší odpověd .

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Jsem přesvědčen, že „kdo hledá, najde“.Bylo by dobré si věřit, že Vaše úsilí se vyplácí a nedopadnete jako Vaše matka. Jednak jste po otci, tak problémy, které měla matka se Vás netýkají, za další, máte vrozené léčitelské schopnosti. Navíc děláte dost pro to, abyste se ve zdraví dožila minimálně sta let. Já jsem přesvědčen, že v dnešní době je lidské tělo „nastaveno“ na dožití se sta let ve zdraví, když člověk dělá co se má a může. To nejdůležitější je užívání biologicky účinných látek, které nemáme ve stravě, potom pohyb a dále „vhodnější“ strava (většině lidí vadí bílá mouka a mléčné výrobky). A poslední a neméně důležité je žít v harmonii, pohodě a mít rovnováhu v rodinném systému. Nemůžeme „zhmotňovat“ to, co nemáme v hlavě, proto je třeba myslet pozitivně a je o tom moje poslední kapitola v knize S kým a kde žít (ukázka volně ke stažení). Jak docílit rovnováhy je v kapitole „Návody“ – Rituály, a co se týká vitamínů a minerálů, očištění organismu od virů a drobných infekcí, v kapitole „Návod na uzdravení“. Podle mne Vám chybí jen pár těch vitamínů a minerálů a jejich seznam je ve zmiňované kapitole. Na viry doporučuji 3 týdny 2x ročně užívat Rakytník + Šalvěj + Zlatobýl, na drobné infekce Oregáno i s partnerem 2 měsíce denně, potom preventivně a nebude problém.
   Hodně zdraví a štěstí.

 70. Přítel napsal:

  Dobrý den pane Bradley,
  Obracím se na Vás s otázkou na můj vztah s přítelem a na jeho budoucnost. Jsme spolu skoro 2 roky a kamarádíme se už od malička. Bohužel mám pocit, že si mě moc neváží a má mě jako samozřejmost. Jsem nedůvěřivá a občas mám nutkání něco zjistit a „zkontrolovat ho“. Bojím se, že mě má sice rád, ale na vztah není dost vyzrálý a že se po čase rozejdeme. Přitom mám pocit, že on je ten „pravý“ a opravdu cítím, že mezi sebou máme velké pouto. O budoucnosti semnou nechce mluvit a nechce ani plánovat dovolenou na léto. Mám pocit, že se snažím ve vztahu jen já. Chci se zeptat, v čem je problém a jak se to změní v budoucnu.
  Děkuji předem za odpověď a hezký den.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Ale nenapsala jste Vaše křestní jméno, které potřebuji k tomu, a bych mohl odpovědět. Kdybyste napsala, že jej „po schválení dotazu“ nemám uvádět, není problém, vymaži jej. Stejně tak je lepší napsat i jméno partnera (a věk obou), i když jsem schopen odpovědět jen na Vaše jméno. Příjmení nepotřebuji.
   Ale obecně je nutné si přiznat, že když se po dvou letech chová tak jak píšete, lze si představit, jak to bude dál pokračovat. Vzat je o sexuální přitažlivosti a ta když skončí, většinou jednostranně, vztah končí. Pokud partner, pro koho jeho partner není přitažlivý, může s ním být, ale jako kamarád, ale většinou využívá „nepřitažlivého“ (a tím závislého, protože přitažlivost = závislost) partnera jako „sluhu“.
   Zkusil jsem odpovědět díky Vaší emailové adrese, tak podle mne je mu jedno s kým je, protože je podle mého názoru bisexuál, který se bude celý život hledat a nikdy se nenajde (proto nechce mluvit o budoucnosti, nemyslí si naivně, že vydržíte trpět a on sám neví, co bude) a na prvním místě bude vždy práce, protože bisexuálové podle mé zkušenosti nejsou schopni být šťastní ve vztahu.
   Podle toho, na jak dlouhou dobu plánujeme budoucnost, na tolik jsme psychicky fit. Kdo neví, co bude zítra, nebo za týden, jsou lidé s psychickými problémy. Proto by patrně ze vztahu neodešel (má Vás sice rád, ale jako třeba svoje oblíbené boty), ale z Vaší strany vztah vlastně končí, jen jste potřebovala vysvětlit, o co jde. A o to jsem se pokusil.
   Pochopila jste, že se nejedná o rovnocenný a rovnovážný vztah.
   Vy na podzim potkáte „toho správného parťáka pro život“, on si rychle najde další „oběť“, která s ním bude jen proto, aby nebyla sama. Smutné už dopředu. Můžete si to vyvěsit z ukázky knihy S kým a kde žít, která je volně ke stažení.
   Hezký podvečer.St. B.

   Doplnila jste jména a data narození, a jsem potěšen, že mi zčásti potvrdila věštbu – i bez jmen a dat narození, vychází.
   Díky datům se ukázal jen další problém, jste ve spojení „Pán-sluha“, Vy pán, on sluha a díky tomu si nemáte šanci rozumět a v takovém vztahu „není prostor pro cit“! Můžete se podívat na kompatibilitu vašich znamení.
   Díky doplněným údajům znova potvrzuji nevhodnost vašeho vztahu a je to podle mne ještě horší, než to vypadalo.
   Nikdo se nezmění a pokud je problémů více, u vás dvou to tak jich je nějak moc, tak nemá cenu ztrácet drahocenný čas a čekat na zázrak.

 71. Šilhání napsal:

  Dobrý den pane Bradley,
  dá se nějak u mě vyléčit šilhání, které mám už asi nejspíš od narození?
  Případně poradil byste i jak?
  Děkuji moc.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Je to problém, který patrně věda řešit neumí, ale jsem přesvědčen, že vše je možné. Jako první krok je třeba „uvést tělo do chodu“. Podle mne jste bez energie, vitamínů a minerálů a máte od dětství „zablokovanou krční páteř (1-2 obratel), což negativně ovlivňuje nejenom činnost mozku a to může být prapůvodní příčina Vašeho problému. Nejdříve je nutné „uvést tělo do chodu (což je dobré i pro prodloužení Vašeho života cca o 20-30 let), zkuste „mé akupresury“ a všechny doporučené postupy v kapitole „Návody“ a dál „Návod na uzdravení“.
   Dva měsíce denně užívejte všechny doporučené vitamíny a minerály, doporučil bych dva měsíce užívat přírodní ATB- Oregáno a Štětku lesní, potom preventivně. Po první akupresuře (všechny tři doporučuji 24 minut) a potom opakovat 2x týdně 20 minut tu první akupresuru. Po první akupresuře teprve půjde „odblokovat páteř. Po první akupresuře doporučuji „odblokovat“ krční páteř, pokud nemáte dobrého chiropraktika, na Váš email, pokud mi na můj email pošlete pozdrav, napíši kontakt na lékaře, který to umí dobře. Dále bych doporučil zakoupit „vibrační masážní límec (např. v Alze za cca 450 Kč) a dvakrát týdně si krční páteř masírovat aspoň 20 minut. Potom bude stačit masér na krční páteř (ideální je reflexní masáž- na palcích na nohou) jednou za čas (za 2-3 měsíce).
   A poslední věc, kterou se šilhání zbavíte, je „mentální cvičení s očima“. Není to jednoduché, ale lze to, zejména v nižší hladině vědomí (kurz Vám pošlu na email). Když budete cvičit obden, mezi 12.00-13.00, 10 minut, 5 měsíců, mělo by se Vám to podařit.
   Přeji hodně štěstí.

 72. Vztah napsal:

  Dobrý den,
  mám problém věřit svému příteli. Jsem nedůvěřivá, jak kvůli minulému vztahu, tak i díky tomuto, protože přítel mi už párkrát zalhal a mně prostě lhaní vadí. Tak se chci zeptat, jestli mu nevěřím oprávněně a pořád nevím vše, co bych vědět měla. Nebo je to jen způsobené mou nedůvěrou a podezírám zbytečně. Bojím se i toho, že by mě třeba podvedl a víc kvůli tomu žárlím.
  Děkuji za odpověď a hezký den.

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Je jasné, že máte stejné schopnost jako já, protože „Věštění“ (podle mne jde o „intuitivní telepatii“) věří jen ten, kdo sám ony schopnosti má.
   Váš přítel vztah nepovažuje za vztah, ale jen za „volné erotické přátelství“ a rozhodně trvalý vztah nechce (ten bude chtít až za cca 8 let a s osmou ženou, kterou od teď potká). Proto nemluví pravdu a navíc ve vztahu končí. Ale berte to pozitivně, on vlastně „uvolňuje cestu“ k tomu vhodnějšímu partnerovi pro Vás. Pokud by si Vás vážil, nechoval by se tak. Vy víte co chcete. on ne, Vy jdete do vztahu se vším všudy. Tak se těšte na „toho pravého“, který už běhá někde okolo Vás a brzo se potkáte.

 73. Dotaz na vztah napsal:

  Dobrý den pane Bradley, už cca 3 roky jsem sama. Myslím si, že jsem na sobě odvedla kus práce.
  Můj dotaz zní, zda najdu k sobě spřízněnou duši na dlouhodobý vztah? Staša,1971. Děkuji za odpověď,
  popřípadě na čem mám ještě zapracovat?

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Podle mne máte opravdu vše vyřešeno, ještě si můžete zkusit pár testů z kapitoly „Návody“ – Rituály. To proto, že mi na Vás vyšla karta „Strach“, který Vás negativně ovlivňuje, ale není opodstatněný. Jen možná trochu, protože Vám nepřeje „chlapa“ nějaká kamarádka, které až jej potkáte, nebude dobré se svěřovat. Ta žena okolo Vás Vás chce jen pro sebe.
   Ale nějaký vhodný chasník je už blízko, teď v létě (možná už v červnu) jej potkáte a bude to na celý život. Máte dobré období, což se můžete podívat na „Věštby 2020“, tak je Vám přáno.
   Hodně štěstí.

   • Poděkování napsal:

    Dobrý den pane Bradley, sleduji Vás už dlouho a ráda čtu Vaše předpovědi atd. Hodně mě potěšila Vaše odpověď. Ani jsem nedoufala, že se na mě dostane řada. A o obsahu ani nemluvě. Už se moc těším na novou etapu mého života a jsem ráda, že to již bude kvalitní vztah a jak píšete na celý život. Přeji Vám hodně štěstí jak v pracovním tak
    profesním životě.

    • Stanley Bradley napsal:

     Díky, i Vám přeji ať se daří a je dobré, že se „radujete ze života“, protože to je základní podmínka k tomu, abychom měli dost energie na „zhmotňována myšlenek“ a byli schopni „vidět a vnímat“ vše, co je okolo nás.
     Hezký den.

     St. Bradley

   • Reakce napsal:

    Dobrý den pane Bradley, uběhl nějaký čas a vaše věštba se naplnila. „vhodný chasník“ se opravdu objevil, je to muž o kterém jsem vždy snila. Je nejenom krásný uvnitř, ale i navenek. Jediný problém je v tom, že žije v USA.
    Co si o tom myslíte? Může z toho být láska na celý život, když je to tak obrovská vzdálenost? Muži je 39 let a narodil se 15.9.. Mějte krásný den a když si poslechnu Vaši odpověď, budu ráda.

    • Stanley Bradley napsal:

     Zdravím Vás. Je potěšující, že se moje věštba naplnila. Jedna věc je vztah začít a druhá, ta těžší a složitější, je vztah rozvinout a potom udržet. A určitě Vás mohu ujistit, že vzdálenost nehraje roli. V tomto případě spíše tolerance a schopnost přizpůsobit se novému prostředí. A ve vztahu vás dvou se to týká spíše Vás. Láska=duševní porucha, to jsem napsal před třiceti lety v první knize o vztazích a v poslední – S kým a kde žít, jsem toto mé tvrzení doložil vědeckými výzkumy.
     Podle mne je vztah možný, pokud mu bude letos 40 (rok nar. 80)=herec, tak je „Opičák“, s těmi to není lehké, pokud mu bude o narozeninách 39, tak je „Kohout“, což je rovněž složité znamení. Ale pro život je praktičtější ten Kohout (rok nar. 81)= obchodník.Podle mé intuice jste schopna do USA trvale odejít a dokonce by se Vám tam dařilo lépe než v ČR, takže nevidím problém, pokud – samozřejmě poprvé přijede on sem a potom Vás pozve tam.
     Na vaší budoucnost mi vyšla runa -karta s číslem 8, což znamená „štěstí“ ve Vašich aktuálních záležitostech. Čeká Vás radost, smích, blahobyt, což může být vyvoláno nějakou radostnou zprávou, harmonickým vztahem, nebo dobrým a spolehlivým přátelstvím.
     Hodně štěstí.

 74. Dotaz na 5G síť napsal:

  Dobrý den pane Bradley, mluví se o tom, že COVID 19 by mohl způsobovat rozmach 5G sítě. Co vám říká kyvadélko? 🙂

  • Stanley Bradley napsal:

   I když to pa první pohled vypadá nelogicky, je to tak. Urychlení nejenom sítí 5G má souvislost s tolerancí a sociálním chováním (k čemuž díky pandemii dochází), což bude hnací silou pro urychlení sítí 5G, ale i zavedení internetu kde není a k větší připravenosti na nenadálé události budoucně. Říká se, že „vše špatné je pro něco dobré“ a jak je vidět, platí to i v tomto případě.

 75. Dotaz napsal:

  Dobrý den pane Bradley.
  Mám dotaz . Rozpadlo se mi manželství po 19 letech ze strany manžela. Řekla jsem naší známé Tereze kde pracuji a pak se na mě začali lepit chlapi, jako kdyby jim za to někdo zaplatil a dozvěděla sem se že jsem přítulná. Mám dvojici nebo si můj manžel pořídil nějaký materiál který mě má kompromitovat a nalákat na mě chlapi? Teď žije u paní která má asi 2 letého syna, je to kamarádka Terezy. Je ten syn mého manžela? Myslím že se na mě domluvili aby mě očernili u dětí. Rozvod máme v červnu, dopadne to pro mě dobře ??? Co si o tom myslíte ??? Přijde mi to jako dohazovačství nebo podvod, figuruje v tom i vědma ….jsem z toho nešťastná miluju svoje děti a nerada bych aby na mě koukali přes prsty, mám čisté svědomí. Setkala sem se pouze s kamarádem z práce ale nevím jestli spolu nejsou domluvený…. .děkuji za odpověď. Jindra

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás, máte moc dotazů, to je na klasickou placenou konzultaci. Tak jen stručně, nikdy není rozchod jen z jedné strany, vždy se nějakým podílem přičiní obě strany. Za druhé, je to „Osud“, viz kapitola „Články“. V „knihách“ je ukázka z knihy -S kým a kde žít, ukázka je volně ke stažení. Základní problém je ten, „že vztah je dar a je na nás, na jak dlouho a komu jej darujeme“ a za druhé, každý má právo do vztahu dobrovolně vstoupit a dobrovolně „vystoupit“. Podle mé teorie je vztah o sexuální přitažlivosti a ta když končí (většinou jednostranně), končí (ne vždy) vztah.
   Manželovi jsou dány „osudem“ tři děti, Vám dvě. To neznamená, že jich nemůžete mít více, ale většinou chce každý podvědomě „naplnit osud“. Podle mne má manžel dvě a jedno ještě bude mít. Nevidím, že vás manžel chce kompromitovat a pokud někdo, tak nějaká žena. Podle mne Vám manžel nechce dělat nepříjemnosti, ale chce si žít svůj nový život. Kvůli rozvodu nevidím, že by dělal problémy, ale samozřejmě kvůli výživnému (na které máte za určitých okolností nárok na sebe jako manželka), může. Každý rozvod je problém, protože většinou je iniciativa z jedné strany a druhá se cítí „podvedena“. Ale o tom to není. Pokud si v sobě vše rychle vyřešíte (vidím 4 problémy), máte šanci potkat někoho nového na celý život. Zkuste mé testy v kapitole „Rituály“, nebo v ukázce výše zmíněné knihy.
   Hezký večer a hodně štěstí.

 76. Marcela napsal:

  dobrý den, již delší dobu mě bolí pravá noha v oblasti kyčelního kloubu ( nebo přímo kloub ?) a na levé noze mám na stehně také již delší dobu boli a několik menších, prosím poradíte mi ? děkuji

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás a díky za důvěru. Podle mne nejste nemocná, jde jen o několik problémů najednou. Podle mne jste „zablokovaná“ stresem pro přijímání energií a biologicky účinných látek. Dále mám podezření na zánět v těle (klouby, ledviny) pro bakteriální chlamydiovou infekci. Jako další problém cítím naraženou kostrč a křížovou kost. A jako poslední problém, mám podezření na zdravotně závadné bydlení (například panelový byt, atd.). Zkuste mé postupy v kapitole „Návody“, kde jsou vyjmenovány většině lidí chybějící vitamíny a minerály, ty doporučuji užívat 2 měsíce denně, potom preventivně. Doporučuji začít akupresurami (akupresurou), která je na konci popsána, 24 minut, opakovat doporučuji jednou týdně 24 minut stále. Dále doporučuji užívat 2 měsíce denně Oregáno (extrakt), potom preventivně.
   Po akupresurách půjde odblokovat páteř a organismus bude po té schopen přijímat vitamíny a minerály, energii. Odblokování páteře doporučuji asi třikrát po půl roce a vždy po chiropraktikovi doporučuji akupresuru č. 1. 20 minut. A jako poslední, přehodnotit kvalitu bydlení.
   Hezký večer.

   Bradley

   • Zdraví napsal:

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svoje zdraví přijde mi ze jsem často unavená i když nemám z čeho po domluvě s Dr. užívám železo také mám problém že mi dost vypadávají vlasy. Mívám akné většinou okolo pusy a nemůžu se toho zbavit. Předem Vám děkuji za odpověď s pozdravem Martina Karásková 24.9.1993

    • Stanley Bradley napsal:

     Zdravím Vás a úvodem děkuji za důvěru.
     Je to okolo Vás opravdu vše zvláštní. Podle mne nemocná nejste, energie máte ráno dost, ale mám podezření na velkou spotřebu energie a tím i některých biologicky účinných látek. Nejvíc „zatížený orgán“ je patrně tlusté střevo. Chybí Vám B3, Rutin, Amynokyseliny, Železo, Koenzym Q10. Doporučil bych jako první užívat výše uvedené vitamíny a minerály cca 1-2 měsíce denně, dále změnit jídelníček a něco udělat pro „radost ze života“. Podle mého názoru jde o psychosomatický problém a díky tomu došlo k vnitřnímu zablokování, napětí a nerovnováze energií. Aby z Vás nebralo okolí energii, doporučuji pořídit si amulet- červený kámen. Připadá mi i problém v prostoru, kde žijete. Podobné problémy mohou mít lidé žijící v panelácích.
     Hodně štěstí.

 77. Martina napsal:

  Krásný a pohodový večer pane Bredl.
  Bylo by možné odpovědět na tento dotaz?
  Můj nadřízený má vztah z kolegyní, která ho dokonale zpracovala, aby ho mohla řídit a ovládat. Už o tom mluví celé oddělení a já jsem jeho sekretářka. Jsou společné snídaně, obědy, kavičky,atd…
  Bohužel jsme zjistila, že i mě to už začíná vadit a omezovat v mé práci. Mám si s nadřízeným promluvit mezi čtyřma očima nebo jak mám danou situaci řešit, přehlížet, jak se od toho oprostit? Děkuji za zprávu Martina

  • Stanley Bradley napsal:

   Bohužel s tím nic neuděláte. Jen pro info, takto se chová cca 50 % všech „šéfů“. Nemyslím si, že šéfa ovládá, vyhoví jí jen v tom, co sám chce. Ale jejich vztah na moc dlouho nevidím, dokonce bude „odejita“ z práce, ale totéž do konce roku čeká patrně i Vás. Tato práce je pro Vás dobrá na 65 %, takže najdete něco lepšího. Asi by stálo za to nečekat, ale hledat.
   Je třeba to brát pozitivně, že „vše špatné je pro něco dobré“. Hodně štěstí, bude líp.

 78. Co bude dál napsal:

  Jana z Brna
  Jak to vidíte dál s infekcí?

  • Stanley Bradley napsal:

   Vidím to pozitivně, jsem rád, že mi v únoru zveřejněný předpoklad vyšel. Tehdy jsem řekl, že celý problém bude trvat dva až tři měsíce a potom se vše bude vracet další dva až tři měsíce – na 80 %, do původního stavu. A tak to vidím i nadále, nemyslím, že by nastal znova tak velký problém jako v březnu 2020. Odborníci předpokládají, že druhá vlna přijde koncem roku, já předpokládám spíše začátkem příštího roku.Ale už nepředpokládám, že budou tak přísná opatření jako byla nyní.
   Vše vidím pozitivně proto, že jak jsem v jednom článku řekl, že okolo našeho státu „vidím pozitivní zónu“, díky které náš národ vždy vše „přežil a ustál“ relativně dobře na to, co se mohlo stát. Těch pozitivních zón je jen šest, je to Katalánsko, Irsko, Kambodža,Tchaj-wan, Kostarika. Proto jsem přesvědčen, že strach není na místě (viz můj polesní komentář v kapitole Články“, je třeba plánovat „růžovou budoucnost“ a radovat se toho, co máme a co můžeme mít, když se budeme snažit. A teď je situace, kdy je třeba té snahy trochu více, než třeba před rokem.

 79. maturita napsal:

  dobrý den, dcera mi oznámila, že nepůjde k maturitě, kvůli učitelce, jsem už 3 dny úplně zoufalá, co s ní ,

  • Stanley Bradley napsal:

   Nakonec půjde, je ve stresu, protože si nevěří, že to udělá a svádí to na nějakou učitelku. Ale znalosti na to, aby maturitu udělala, má. Jaká Vás napadnou tři čísla, když se Vás ptám na Vaší dceru? Výsledek je v kapitole „Návody“-Rituály, a ten test dejte dceři, sdělte jí, že je dospělá a může si dělat co chce a jestli je jí blízká lopata a krumpáč, může jít rovnou sázet stromy do lesa a všude jí rádi vezmou. Dostane patrně i svačinu a rukavice. Vy jí můžete podpořit tím, že jí dáte krém na puchýře, kterým se nevyhne.
   Snad (po testu a „oslavě dospělosti s rodiči a to hned po testu) si dcera uvědomí, že je naprostý nesmysl kvůli učitelce (sebedůvěře a trucovitosti) šla sázet stromky (vyvážet popelnice, atd., „naše kapitalistická republika potřebuje a bude potřebovat stále více dělníků, nikdo nechce makat), protože si spolupracovníky, spolužáky a už vůbec ne učitele, nadřízené, atd., nemáme šanci vybrat nikdy a nikde (pokud nejsme prezidentem) a toto je první problém, díky kterému se ukazuje, že nemá dostatečně vysoké EQ – viz test v mé kapitole a ten jí také dejte, = neuznávání autorit. A s tím když sama nic neudělá, musela by jít bydlet na pustý ostrov, kde se onen problém neprojeví.

 80. dotaz napsal:

  Je možné nějakou knihu koupit v angličtině:

 81. věštba zadarmo napsal:

  Je možná věštba zadarmo?
  Ivana

  • Stanley Bradley napsal:

   Na vybrané dotazy ano, ale odpovím jen stručně. A odpovím na dotazy na dotazy, jejichž odpověď pomůže vysvětlit něco obecně a tím pomůže odpověď více lidem.
   Pokud někdo dá dotaz: Můj zdravotní stav, tak budu odpovídat 15 minut a to už je na placenou konzultaci, protože když řeknu co je za problém, což většina lidí ví, hodí se i říci, co je příčinou a jak z toho problému. A to už zabere čas. navíc, abych se „mentálně dobře napojil “ na člověka (věc, zvíře), je třeba alespoň 1-2 minuty a potom teprve jde odpovídat. A potřebuji křestní jméno a věk, lepší je datum narození, aby to byla odpověď přesnější.

 82. Problém se zubařem napsal:

  Dobrý den, od mala mám panický strach ze zubaře a prsycholog mi s tím nebyl schopný pomoci, tak mě napadlo, ža vy by jste mohl… měl by jste pro mě radu jak se zbavit strachu ze zubaře?

  • Stanley Bradley napsal:

   Vše souvisí se vším a „strach“ sám o sobě je problém. Většinou je to problém z dětství. Je jasné, že když zubař špatně umrtví zub, bolest vadí každému, tak bolest cítíme a předem z ní máme strach. Plno lidí (já mezi ně patřím), jsou přecitlivělí a vše, i bolest je pro nás obecný problém.Vše vidíme hůř, než to je. Další problém je osoba zubaře. Moje malá dcera se bála zubaře, ale od té doby, co jsem jí vzal ke kamarádce, úžasné zubařce, se nebojí a dokonce chce být zubařkou. Musím se přiznat, že ani nevím, že mi dala umrtvující injekci. Jen z ní – zubařky, nemám strach. Tak jí zkuste, třeba Vás strach přejde- MUDr. Andrea Doneva, tel. 774887274, ordinaci má v Letňanech v Praze 9.
   Pokud ani to nepomůže, přijďte na mé „dílčí konstelace“, které snad v říjnu budou (v Praze 6, jako obvykle) a tam Vás strachu zbavíme.

 83. Negativní energie zvenčí napsal:

  Dobrý den pane Bradley, mám problém se sousedy (máme vchody do domu i pozemky velmi blízko u sebe). Cítím, že vysílají negativní energii směrem k nám. Jsem na tyto věci velmi citlivá a celý život se takovým lidem vyhýbám. Ovšem se sousedy je to opravdu nemožné. Chci se u Vás objednat na konzultaci a mám na Vás dotaz, zda je v této věci možné něco udělat. Mám ráda klid, mám spokojený život, ale z jejich strany je pravděpodobně snaha mně toto všechno znepříjemnit.
  Děkuji Vám a přeji krásný den
  Velmi Vás prosím o zachování tajemství. Sousedů se bojím, udělali by mně peklo…..

  • Stanley Bradley napsal:

   Zdravím Vás. Je to problém dnešní doby. Když jsem před dvaceti lety řekl, že bude přibývat duševně nemocných lidí, málo kdo věřil. Ale je jich hodně a takoví lidé dokáží svojí energií „zamořit“ celý dům, zejména panelový, kde je to snažší než v cihlovém domě. To proto, že je konstrukce panelů svařená do „kovové klece“ + panely, což je špatná izolace a všechny energie se snadněji přenáší celým domem.
   Řešení existuje, zkuste dát na osv. těleso místnosti, nebo zeď která sousedí se zdí negativních lidí, větší (cca 5 cm) křišťál. Ten bude „čistit negativní energie“ obecně. Vám doporučuji zelená kámen jako amulet, ten Vás posílí a negativní energie se od Vašeho „přecitlivělého podvědomí“ budou odrážet zpět k tomu, kdo je vyslal a to s dvou a trojnásobnou intenzitou.
   A nemyslete na ně, tím jim umožňujete „snadnější napojení“ na Vaší mysl. Když ucítíte, že začnou „vysílat“, myslete na něco hezkého, třeba na sex.

  • Kristal napsal:

   Dobry den,pan Brazda. Chcela by som sa opytat,ci ten kristal /5cm/ pomoze i v pripade,ked je uz niekto na mna napojeny? Nosit ho mam na krku?
   Dakujem Vam.

   • Stanley Bradley napsal:

    Zdravím Vás. Podle mne na Vás nikdo napojený není. To by mohl jen ten, komu to umožníte tím, že na něj „budete napojená Vy“ (myslet na něj). Ten amulet o kterém píšete pomůže ve více věcech, i v tom, aby do Vášeho podvědomí nemohl nikdo „vysílat negativní myšlenky“ a tím V ás ovlivňovat. Aby byl účinný, je lépe, když je spojen s tělem, takže buď na krku, nebo na zápěstí.
    Hodně štěstí.

 84. Povinnost nosit roušky napsal:

  Dobrý den pane Bradley, rád bych se zeptal, kdy podle Vás dojde ke zrušení nutnosti nosit roušky? Děkuji za odpověď.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla diskuze:

1. Dříve než se zeptáš, zkus vyhledat, jestli už se na podobnou věc někdo neptal. 

2. Napiš co dotaz dostatečně konkrétně.

3. Dodržuj pravidla slušné diskuse na úrovni.

4. Pokud máš pocit, že jsou pravidla porušována, upozorni na to, prosím, administrátora.

Nebo mě sledujte na Facebooku

3 nejčtenější články:

Věštba pro znamení na rok 2021 - rok BUVOLA + Tabulky

Znamení v roce 2021 – Rok Buvola + Opravené a doplněné tabulky určení čínského znamení od r. 1900…

Celý článek

Věštba na rok 2021 - 2. část

Věštba na rok 2021–2. část. Všechno je jednou poprvé a jednou naposledy. Doufám, že toto je poslední…

Celý článek

Věštba na rok 2020

Věštba na rok 2020 pro Česko - pro znamení Taoistické (Čínské) astrologie. Pro zajímavost a inspiraci jsem přiřadil…

Celý článek