Zůstane Euro měnou Evropské unie?

Zůstane Euro měnou Evropské unie?

Euro zůstane měnou Evropské unie, nezmění se nic 20 let. Za 20 let, to co jsem již věštil, se začnou tvořit 3 světové unie – Asijská unie, Evropská unie a Americká unie. Budou se sjednocovat měny tří světových unií. Pro členské státy se nic nezmění. Za 20 let se změní to, že členem unie bude 80% států Evropy.

 

Euro je silnou měnou na 75%, tzn. spíše ano, za 20 let bude silné na 90%. Euro bude posilovat čím dál více, zatím co Americký dolar je silný na 65%. Za 20 let nebude americký dolar tak silný, vznikne „unijní dolar“ a ten bude na 95% silný, protože v této unii bude členm 75% států Ameriky. Asijský dolar bude silný na 95%. V asijské unii bude členem 65% států Asie. Budou to tři silné měny, na které nikdo nebude mít. Euro bude pořád, nic se nezmění. V ČR bude euro v roce
2017 – 2019, ale s největší pravděpodobností by to mohlo být od 1. ledna 2018.
České ekonomice to jednoznačně pomůže. Česká koruna je silná na 60%. A nikdy už nemůže být silnější. Nejlépe bylo v ČR v roce 2008 a na tuto úroveň se ČR dostane ke konci roku 2018. Pak to půjde nahoru a od té doby, co přijmeme měnu euro, bude ČR vzrůstat a lidé se budou mít všeobecně lépe, než nyní.

 

 

Vracíme se tedy zpět do minulých let?

ČR se vrátilo zpět v letech 2010, 2011, 2012 a 2013 na začátek roku 1994. To je to vysvětlení, proč jsou lidé pesimističtí a znechucení. Tehdy se ekonomika vytahovala ze dna a lidé poprvé měli peníze a viděli, že to jde k lepšímu. Byly jiné a nové možnosti.
V roce 2026 nastane opět růst, tzn., že nastanou nové příležitosti a nové možnosti. V této době budeme natolik již propojeni s unií, že nikdo nebude říkat „ty jsi z Česka“, ale všichni budeme z unie a všichni budou mít rovné příležitosti. Z důvodu toho, že jsme se v minulých letech vrátili zpět do roku 1994, chtějí mladí lidé do zahraničí. Pro mladé lidi je v ČR beznadějná situace, proto raději vyhledávají zahraničí k tomu, aby zde mohli žít a pracovat.
V součané době mi to připomíná bumerang. Příměr jako v astrologii – černá luna. V současné době se ČR zvedá ze dna a kdo nemá nějaké finanční zásoby nebo se nepojistil a nemá trochu stabilitu, tak bude přicházet o peníze. V dnešní době o peníze lidé přicházejí z důvodu toho, že si dělají naschvály a jeden druhé podvádí, dělají si dluhy, přichází o práci. Mají neuvážená rozhodnutí a občas se chovají jako děti. Je to horší situace v tom, že v letech 1994 – 96 přišli lidé o peníze, ale neměli dluhy. V dnešní době lidé přicházejí o peníze, ale ještě mají dluhy, takže tato doba má mnohem silnější efekt, než to bylo v roce 1994. Proto lidé jdou do insolvence a myslí si, že si tím pomohou, ale podle mého názoru to tak není.
Z tohoto důvodu jsou vraždy a sebevraždy, ale je to především další aspekt, který se projevil po revoluci. Narodila se generace drogově závislých dětí. Rodiče začali vydělávat a chtěli vydělávat více a více (bylo to poprvé možné) a tím pádem se dětem nevěnovali. Z těchto dětí se staly, tzv. děti ulice, kterým nebyl dáván cit. Tyto děti nezažily komunistický systém, resp. ten příměr – jaký to byl tehdy stres, pouze zažívají ten stres, že nemají to, co by chtěly a vidí pouze to, co by mohly mít a nemají. Lidé, kteří prožili stres v komunismu, tak lépe zvládají stres kapitalismu. A tito lidé vědí, že nic není zadarmo a za vše se platí. Zatím co děti po revoluci narozené mají pocit, že se vše může a vše je pro ně. Rodiče jim nedali dostatek citu a proto jsou bezohlední. A to je to, co jsem již věštil pro časopis Rozhled – znovu začíná kvůli tomuto extrému vznikat další potřeba stmelit rodinu, protože ten cit, který nebyl dáván těm dětem po revoluci, tak je potřeba toto nastartovat a za druhé je nutné nastartovat význam rodiny, což si myslím, že se tak děje. Význam rodiny a rodinného systému bude i nadále vzrůstat. Je to stejné jako ve státě. Osud jednoho člvoěk se dá vyvěštit a relativně lehce změnit. Osud rodiny je již těžší změnit, protože je to skupina. Osud města je ještě těžší, protože je to ještě větší skupina a nejtěžší je změnit osud státu.
Lidé se budou sdružovat do rodinných celků, těch klanů, protože rodina je schopná si pomáhat, Kdyby se dělaly rodinné porady, kdy bez rodinné rady ten člen neudělal takovou chybu, aniž by rozhodoval sám za sebe (což v dnešní době není a s tím se setkávám velmi často ve své poradně), tak bychom se možná nesetkávali v dnešní době s takovým množstvím neuvážených rozhodnutí jednotlivce.
V dnešní době je rychlá doba a urychlil to i rok 2014 – rok koně. V dnešní době to můžeme pozorovat, kdy lidem se vrací jako bumerang to, co provedou, zpět. Politici přestali mít soudnost a voliči jsou tím znechucení, proto začínají volit nové politické garnitury. Ukazuje se, že celý národ ztratil soudnost a proto je to tam, kde to je.
Dnes je doba, kdy se vše čistí a postupně se vyčistí prostředí v ČR, což bude mít důsledky. Podnikatelé se zapojují do vládních složek – stát je v podstatě velká firma. Stát je srovnatelný s firmou – což dokazuje i Německo, Švýcarsko, Amerika a jiné vyspělé státy. Ti podnikatelé, kteří něco dokázali, budou ve vládě a to bude trvat ještě 20 let. Tito podnikatelé se již ve vládě ukazují a ti budou mít ve vládě rozhodovací pravomoc, což dnes ještě nemají, ale po dalších volbách budou mít. Pak lidé budou mít lepší náladu, protože politikové půjdou vzorem. Ovšem ekonomika má samozřejmě setrvačnost a to se projeví právě za 20 let.
Nakonec se musí všechny energie spojit – nejdříve rodina a pak stát. Ten osud státu nás naučil a naučí, že nic nejde obejít a nic nelze předehnat. Musí se jít po těch schůdkách postupně a nikoliv to brát po 10 schodech, protože to „hodí“ člověka zpět a stejně ty schody musí vyjít postupně – jinak to nemá pevný základ.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.