Je dobré se nenechat ovládat (strachem)

Je dobré nenechat se ovládat (strachem) 12.7.2020

Nejčastějším dotazem v současné době, se kterým se na mě obracejí moji klienti je, jak to bude dál pokračovat s koronavirem.  V jejich dotazech, a hlavně v očích vidím strach a jakousi beznaděj z toho, jak to bude dál pokračovat a co se z toho vyvine. Když zkusím zavěštit, tak mně vychází, že tento virus nezmizí a přiřadí se k těm dalším 12 nevyléčitelným infekcím. I když se najde na koronavir lék, tak on mezitím zmutuje a bude opět problém.

Je si zapotřebí říci, že v životě lidském existuje pouze jedna jistota a tou je smrt. Všichni umřeme, ale nevíme, kdy a jak.  Já tvrdím, že lidské tělo je v dnešní době nastaveno na 100 let. Abychom se tohoto věku dožili ve zdraví, musíme nejpozději od 60 let něco pro sebe dělat. Především tělo zásobovat vitamíny, minerály, protože většinou již nemáme tak pestrou stravu, jako dříve.  Samozřejmě nesmí chybět pohyb na čerstvém vzduch. Nejvíc co nám může uškodit je stres vyvolaný zejména strachem. Ten nám nesmírně moc ubírá energii a biologické účinné látky a podle mých zkušeností je organismus ve stresu neschopný přijímat energii a biologicky účinné látky. Výsledkem je, že se náš organizmus oslabuje. Stres odčerpává víc, než jsme schopni přijímat. Podle mé teorie se organizmus v určité fázi díky „pudu sebezáchovy“ zablokuje, aby nevydal poslední kapku vitamínů, minerálů a energie, abychom nezemřeli. Tělo funguje v jakémsi „nouzovém provozu. Našel jsem způsob, jak organismus zablokovaný stresem odblokovat, aby bylo schopno zaset přijímat vitamíny, minerály a opět se „nastartovalo“. Jsou to „mé“ akupresury, které tělo otevřou pro příjem energie. Ta základní akupresura je jednoduchá, dát ruce křížem, zápěstí na zápěstí a držet cca 25 minut, potom cca 2x týdně 20 minut.

Já tvrdím, že největším nepřítelem je strach, který je v nás trochu i geneticky dán. Strach si neseme už od dětství. Vzpomeňte si, jak nás v dětství strašili čertem, peklem, bubákem a podobně. Tím, že rodiče vyvolávají ve svých dětech strach, chtějí je udržet v poslušnosti a ovládat je. Úzká společnost ovládající světové dění (podle mě je to 20 % lidí) strachem udrží davy lidí (těch zbývajících 80 %) v poslušnosti a docela dobře k tomu využili koronavir (dříve jiné krize či infekce). Jejich překroucené názory jako hlásná trouba přejímají media, která ještě strach u lidí umocňují. Informace, které dostáváme po celý den v různých formách, ve kterých se vytrácí reálná skutečnost, přinášejí strach a beznaděj – podle mé věštby, tomu věří a tím podléhá cca 50 % populace.

Společnost lidí, která za tím stojí je bez citu (buď psychopaté, či sociopaté, což je většina lidí, kteří jsou u moci), jejich cílem je ovládat davy ve svůj prospěch, a vyvoláváním strachu omezovat lidi na svobodě a udržet v poslušnosti (podle posledních dokumentů se lidé v USA, Srbsku, nenechávají omezovat na svobodě, která je zaručená listinou lidských práv a říkají, že roušky nosit nebudou, zákazy nebudou dodržovat). Fakt je, že v USA je patrně více nakažených najednou, ale ve finále to vyjde podle mé věštby nastejno – všude se časem nakazí, i u nás, cca 20 % populace. Ani o tom všichni vědět nebudou, stejně jako většina lidí neví, že má Chlamydie či jiné infekce a viry. Nedávno jsem věštil na jednu americkou firmu, protože člověk, který ji řídí v Česku a na Slovensku je mým klientem Věštba mi ukázala, že se v té firmě absolutně nic nezměnilo, jede dál, jako kdyby nebyl žádný koronavir. Podobně mi vyšla věštba i u mnoha jiných firem. Také podnikám ani mojí firmy se koronavir zásadně nedotkl. Štěstí přeje připraveným a jako každý, nejenom podnikatel, mám vždy rezervu minimálně na rok. A kdo na vytvoření rezervy nemá, neměl by podnikat. I zaměstnanec by měl mít v dnešní době stejně velkou rezervu, protože „doba je nejistá“ a jinak to už nebude. Asi nějakých firem se problém týká a bude je současná situace ovlivňovat, ale pro objasnění několika důvodů mimo koronavir je třeba si připomenout statistiku z mého Blogu ze dne 25.4.20, že:

-5.9.2019, Novinky.cz – Loni spáchalo sebevraždu 1352 Čechů, -Česká justice 6.3.2020 „V ČR je proti obyvatelům vedeno 4,5 milionu   exekucí“ – 29.11. 2019 František Novák, Euro.tv: „Odborníci na závislosti upozorňují, že rizikově v České republice pije až 1,5 milionu lidí, z toho 600 tisíc každý den Ekonom.ihned.cz 2.2. 2016: „Česko zasáhla epidemie nemocí dušeBěhem deseti let se počet lidí s neurotickými poruchami zvýšil skoro o 30 % na více než 220 tisíc. Narůstá i množství nemocných se schizofrenií“- 5.9.2019, Novinky.cz – Loni spáchalo sebevraždu 1352 Čechů-Statistika obětí na silnicích zůstává děsivá, 547 mrtvých v roce 2019 -6. dubna 2020 iRozhlas.cz je až 2000 předčasných úmrtí ročně – 17.10.2019 ČTK (MPSV): V ČR je téměř 24.000 bezdomovců, z toho 2600 dětí, nemluvě o drogách. Tak by se dalo pokračovat.

Z toho vyplývá, že účelem bylo „vyčistit“ společnost od nemocných a slabých, přežijí, jako v každé krizi, ti silní a zdravější.

Vynucování si „poslušnosti“ v souvislosti s koronavirem se nelíbí ani exprezidentovi V. Klausovi, který 22.4.20 -Právo napsal, „že je čas na vzpouru davů“…

Vidíme co se dělo v Bělehradě, když prezident chtěl nařídit zákaz vycházení.

 Já tvrdím, že situace kolem koronaviru je velká nafouklá bublina výborně mediálně zpracována s cílem zmanipulovat davy a tím je ovládat. Jistě si pokládáte otázku: PROČ? Opět moje věštba mi říká, že světovým vůdcům se zdálo, že se lidé chovají a jednají, promiňte mi ten výraz, jako by se utrhli ze řetězu. Všeho bylo moc a ekonomiky se začaly „přehřívat“. Vraťme se zpět do našich dětských let. Když nám dospěláci říkali, to nesmíš dělat, jinak si tě vezme čert do pekla, bez mrknutí oka jsme poslechli. Nikdo nám neřekl, že je to hloupost a žádný čert neexistuje. Podívejme se do současnosti. Našel se někdo u nás, aby řekl skutečnou pravdu o koronaviru? Možná třeba ze strachu a neznalosti nemohl. Pár lékařů se odvážilo říci (27.4.20 novinky.cz), že na rakovinu umírá ročně v Česku 27000 lidí, což je pouze čtvrtina všech zemřelých ročně, (např. na chřipku umírá 1500 lidí ročně, nemoci srdce a další, celkem ročně umírá podle statistiky CSÚ 20.11.2019 112920 lidí), což je mnohonásobně více lidí než v souvislosti s koronavirem. Přímo na koronavir snad nezemřel nikdo.

Málo kdo nakažené koronavirem srozumitelně spočítal. Mnoho nakažených ani neví, že infekci mají. Podle mé „křišťálové koule je to celkem 2x tolik, než se uvádí. 

Porovnatelné počty nakažených by měly být uváděny na 1 milion obyvatel (nebo v procentech nakažených obyvatel). 

Česko má 10 milionů obyvatel. Nakažených je k 11.7.20 cca 13115 obyvatel. 

To je 1311 lidí na 1 milion obyvatel 

Kritizovaná Čína má 1,4 miliardy obyvatel. „Nakažených“ k 11.7.20 je 85081 obyvatel.  

To je 613 nakažených na 1 milion obyvatel (polovina oproti Česku).

USA je 327,5 milionu obyvatel. Nakažených k 11.7.20 je 3245925 lidí. 

To je 9911 lidí nakažených na 1 milion obyvatel (cca 10 % obyvatel).

Itálii je 60,5 milionu obyvatel, k 11.7.20 je 242827 nakažených. 

To je 4013 nakažených na 1 milion obyvatel

A tak by se dalo pokračovat se správnými počty.

Vědec, prof. RNDr. J. Flegr tvrdí, že 80 % populace má Citomegalovir, 30 % populace má Toxoplazmózu. Další lékaři tvrdí, že většina populace má Chlamydie, Encefalitidu, Boreliózu, Helicobakter a další infekce, které mohou být nebezpečnější než koronavir. Podle zprávy WHO umírá ve světě 4400 lidí denně na tuberkulózu.

Když tak jde „vládcům světa“ o blaho lidí, tak proč se nehledají vakcíny a léky na tyto již známé, nevyléčitelné infekce a nemoci? 

Problém v tom, že koronavir je nová věc a nikdo neví, co z toho kdy bude.  Jako vizionář říkám, že je třeba ze všeho špatného si vzít i to dobré. A to je uvědomit si priority, udělat si pořádek životě, uspořádat vztahy, začít žít na plno a používat svůj vlastní rozum.

Stanley Bradley

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.