Zlepší se ekonomická situace v ČR a dojde i ke zlepšení mezilidských vztahů!

Zlepší se ekonomická situace v ČR a dojde i ke zlepšení mezilidských vztahů!
 
Od jara 2015 se začne zlepšovat ekonomická situace obyvatelstva v ČR. Rok Kozy = Ovce (podle čínské astrologie) bude zklidňujícím rokem a situace se začne stabilizovat v celé ČR. Lidé se začnou stmelovat a zklidní se tempo oproti roku koně.
Konec roku 2016 už začnou problémy s přírodními katastrofami, kdy největší problémy nastanou v roce 2017. Klidně se může stát, že koncem léta vše v určité oblasti zmrzne, nebo napadne sníh, na Vánoce se může naopak stát, že začne svítit slunce a mohou rozkvést kytky. Nastanou vetší výkyvy v počasí a plno domů spadne. Jedná se o domy, které jsou na svazích a ty svahy, které jsou podmáčené, tak se začnou bortit. Domnívám se, že začnou i pukat skály. Může se stát, že se skála roztrhne na dvě půlky. Nevím, čeho bude důsledek pnutí v kameni, ale vychází mi, že to bude zářením ze spodu země, které naruší materiál skal. Věštil jsem, že by mohl díky zemětřesení „ujet“ i ještědský vysílač. Vršky skal budou ujíždět a padat i na jiných místech (28.1. spadla skála na železniční trať). Sesuny skal a sesuvy půdy mají na svědomí i dřívější záplavy.
 
Mohl by být i problém s některou atomovou elektrárnou a atomový mrak by mohl zasáhnout i Česko. Myslím si, že se bude jednat o atomovou elektrárnu na severu (Finsko, Norsko, Litva, Rusko). Hrozí, že by mohl vybouchnout atomový sklad zbraní. Myslím si, že bude i druhá vlna probouzení se sopek. V tektonických zlomech, podél celého světadílu, může najednou bouchnout i 6 sopek – postupně podél celého zlomu.
Situace se i přes to, co se děje ve světě, se začne zklidňovat už v průběhu roku 2015. Nemuselo by docházet v takové míře, jako doposud, k psychickým poruchám u lidí, a to díky i roku Ovce. Podle mého názoru a zkušeností jsem přesvědčen, že nejenom v důsledku strachu a stresu by mohla přijít druhá vlna rakoviny, protože v oblasti zdraví má vše zpoždění a zdravotní problémy se objevují vždy až po určité době. Pozoroval jsem to i mezi klienty v Česku.
Budou ale i výjimky, v období přírodních katastrof budou lidé velmi neopatrní a díky té neopatrnosti by mohlo docházet (od podzimu 2015 do zimy 2016, celý rok 2017) k obrovským katastrofám. Díky přírodním katastrofám budou obrovské materiální škody a lidé budou umírat. Příprava bude v roce 2016 na to, co se bude dít v roce 2017. Od jara v roce 2015 se budou zvedat ceny nemovitostí. Myslím si, že se stabilizuje ekonomická situace ve světě a v roce 2018 by se situace mohla dostat na tu samou úroveň, jako byla před rokem 2008. U USA určitě a v Evropě postupně do roku 2020.
Podle mne 3. světová válka, na kterou se dost lidí ptá, nebude. Ale lokální konflikty byly, jsou a budou.
Současný problém je Islám. Je to „jiný svět“, kterému nerozumíme a nemůžeme se přizpůsobit. Islám se nemůže přizpůsobit nám. Tyto dva „světy“ nemohou žít spolu, ale vedle sebe ano. Další problém je v tom, že se „jich bojíme“, oni se „nebojí nás“ a teď co s tím, když to došlo dál, než se očekávalo a patrně si s tím nikdo neví rady. Je to problém nejméně na 10 let.
Teroristické útoky by se mohly podařit teroristům cca ve čtyřech různých státech, bohužel i v Česku. Jsem ale přesvědčen, že mnohonásobně více teroristických útoků bude včas zmařeno, než se teroristům povede.
Podle mé předpovědi bude problémů cca 20% z toho, než čím straší vykladači Nostradamových předpovědí. Nejde žít ve strachu, ale měli bychom s tím počítat. Jak jsem věštil, začalo duchovní století a ten, kdo lpí na materiálních statcích života, tak o to přijde. O to více platí mé předpovědi před rokem 2012, že toto století a tisíciletí (které začalo 1.1.2001) bude duchovním obdobím, ve kterém bude dobré, aby se stmelovaly rodiny a „uzavíral pomyslný rodinný kruh“, ve kterém bude lépe a bezpečněji. Proto jsem doporučil, aby se dělaly „rodinné rady“ o tom co a jak dál, co a kam investovat, protože jedinec udělá větší chybu, než skupina v rodinném kruhu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.