Třetí mnichovská zrada, jen tentokráte bruselská

Známý psychotronik a věštec Stanislav Brázda říká:
Třetí mnichovská zrada, jen tentokráte bruselská
 
Stále více lidí mi dává dotazy související s běženci, kteří zaplavují Evropu. Ptají se mě, co bude dál, kam se mají odstěhovat a vyjadřují obavy a strach. Podlé mě věštby je přijímání utečenců pro celou Evropu velmi nebezpečné. A mám pocit, že přichází další vlna stresu. Mají naprosto odlišnou kulturu a mentalitu, která je neslučitelná s tou naší. Když si zavěštím, zda jsou tito utečenci schopni rozvrátit náš stát, tak mi kyvadlo ukazuje, že už 5 000 těchto běženců je schopno totálně rozložit do nějaké doby celý náš sociální systém a zmizí pohoda, ve které žijeme. Ta doba podlé mé věštby jsou 4 roky, když utečenecká vlna bude pokračovat současným tempem a Evropa bude jen a jen přihlížet.
Zamýšlel jsem se nad tím, proč vznikla tato doslova hrůzná utečenecká vlna zaplavující Evropu. Věštba mě zavedla do USA a Francie, která je významným hráčem v Evropě. Francie tlačila na Německo, což vlastně už začalo Řeckem, které nebylo z politických důvodů vyloučeno z Evropské unie, protože hrozilo, že se spojí s Ruskem. Vyvěštil jsem, že vše ovlivňuje skupina lidí v USA a ve Francii a jejich snahou je ekonomicky oslabit Německo. První oslabení Německa bylo v důsledku první světové války, druhé když byli poraženi v roce 1945. Další v pořadí třetí přišlo, když se tehdejší západní Německo spojilo s východním. Ve svých knihách Záhady a taje a Osud odpovídám na otázku, proč se tak stalo. Bylo to osudem Němců, aby byli oslabeni a nezačali rozkazovat celému světu. Byla zde totiž obava z toho, že Německo bude opět ekonomicky silné a stane se mocným hráčem nejen na evropské, ale i světové scéně……Protože od spojení s Východním Německem se opět zvedají nahoru a znovu byli jedničky v ekonomice, tak světoví vládci (USA a Francie) rozhodli, že by Německo nemělo být tak silné (obava z toho, že by Německo bylo neposlušné), tak dosáhli toho, že Německo je otevřeno uprchlíkům. Je to kompenzace za to, co způsobili Němci za druhé světové války.
 
Proto ani současná situace, která vznikla přílivem utečenců do Evropy směřující hlavně do Německa není náhodná. Sami si odpovězme na otázku, kdo je nejsilnějším hráčem v Evropské unii. Ovšem USA ani Francie si neuvědomily, jaký problém Evropě způsobí masový příliv utečenců. Jsou to lidé, kteří se nepřizpůsobí našim zákonům a budou se dožadovat svých práv a to i silou. Podle mé věštby v průběhu 10 až 20 let způsobí totální revoluci v Evropě, protože se budou dožadovat svých práv a docílit toho, aby se změnily zákony. V tom vidím obrovské nebezpečí. To si už uvědomují i sami Němci, ale zřejmě s tím nemohou nic dělat.
Česká republika není běžencům nakloněna. Průzkum ukázal, že zhruba 60 procent lidí je proti přijímání běženců a nesouhlasí s kvótami. A co se stalo? Nic, jen historie se opakuje. Vzpomeňme na Mnichovskou dohodu, vlastně zradu, kdy bez nás o nás rozhodli čtyři mocnosti Velká Británie, Francie, Německo a Itálie. Druhou zradu jsme zažili na konci druhé světové války, kdy se v Jaltě rozhodovalo o poválečném uspořádání Evropy. To, co se děje nyní v souvislosti s rozdělováním utečenců na základě kvót vidím jako třetí zradu – nyní bruselskou. I když se naši politici dušovali, jak budou v Bruselu bojovat, nakonec byli přehlasováni. Opět se jednalo o nás bez nás. Vůle našeho lidu nebyla vyslyšena. S kvótami převážná část lidí nesouhlasí.
Vše se bude ubírat svým vlastním životem bez našeho vědomí a bez možnosti situaci s běženci korigovat. Utečenci v Evropě nebudou chtít pracovat, budou vytvářet komunity a postupně prosazovat své požadavky. Podlé mé věštby přicházejí do Evropy i takzvaní spící muslimští bojovníci. Je jich 10 procent. Co si můžeme pozitivního věštit do budoucna, když jsme zažili tři zrady světových mocností. Ta třetí bruselská je velmi vážná a nebezpečná. Důsledků první a druhé světové války jsme se již zbavili, ale mám obavy, že tohoto vlivu se již nezbavíme. Proto se nedivím lidem, že se stěhují do bezpečnějších regionů světa. Nyní jsem pochopil, proč se hledají možnosti, jak vycestovat na jinou planetu.
Stanley Bradley
 
To, co se již děje, popsal již berlínský starosta, zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Starosta-berlinske-pristehovalecke-ctvrti-jeste-jednou-Pristehovalci-tvrde-vladnou-a-tyranizuji-nemecke-deti-dospele-i-duchodce-Uci-sve-potomky-aby-proti-nam-bojovali-398650
Starosta berlínské přistěhovalecké čtvrti ještě jednou: Přistěhovalci tvrdě vládnou a tyranizují německé děti, dospělé i důchodce. Učí své potomky, aby proti nám bojovali Parlamentní listy přináší další úryvek z knihy starosty berlínské přistěhovalecké čtvrti Neukölln Heinze Buschkowskyho, která nese název „Neukölln ist überall“. V Německu vzbudila ihned po svém vydání značné ohlasy. Buschkowsky v ní bez obalu a politické korektnosti líčí, jaký problém pro Německo představují neintegrovaní přistěhovalci z řad muslimů.„Rád bych v tomto bodě pohovořil o každodenní bezmocnosti, když vidíte, jak do supermarketu vejde nějaký člověk, vezme si z regálu zboží, projde kolem pokladny bez placení a dá pokladní jasně najevo, co se jí stane, když zavolá policii. To samé na ulici; když po ní prochází skupina pěti těchto individuí po chodníku, ostatní jim musí jít z cesty. Když čekáte na zelenou, je nutné se dívat přímo před sebe. Když se totiž náhodou na někoho z nich podíváte, riskujete, že k vám přistoupí a zeptá se: „Hele, máš nějaký problém? Pokud jo, tak ho můžeme hned teď vyřešit!“ píše Buschkowsky. 
Zneužívání a zastrašování nejsou podle Buschkowského ušetřeny ani malé děti. „Místní přistěhovalecká mládež od malých dětí vybírá vstupné, pokud si chtějí hrát na prolézačkách v parku. Mladé dívky jsou otevřeně dotazovány, jestli chtějí podstoupit proces oplodnění. Řidič autobusu, který po nich požaduje lístek, se obvykle se zlou potáže. Na hlavu mu prostě vylejou coca-colu. V lepším případě. Všechno výše zmíněné dokáže člověka dostat do mizerné nálady. Bohužel, taková je realita.
Buschkowsky konstatuje, že německé úřady prostřednictvím politiky tolerance a odpuštění daly těmto lidem signál, že nemají zájem současný neutěšený stav věcí měnit. „Vlastně jsme jim vzkázali, že kašleme na morálku, a nedodržování jakýchkoli pravidel je součástí naší kulturní identity a otevřenosti vůči světu. Z hlediska prosazování úspěšné politiky integrace tím však nic nezískáme,“ konstatuje Buschkowsky, který v Neuköllnu působí jako starosta již od roku 2001. „Neutěšenými podmínkami v přistěhovaleckých čtvrtích trpí starší obyvatelé, stejně jako ti nejmladší, kterým je denně ukazováno, kdo je tam šéf,“ dodává.
„Lidé se v určitém okamžiku začnou ptát sami sebe, kde to vlastně žijí a jestli je to ještě stále jejich město a domov. Dojdou potom k závěru, že ony narušovatele pořádku nemají rádi a nechtějí vedle nich žít,“ uvádí dlouholetý člen německé SPD s dodatkem, že rozhodně nejde o žádné přehánění. „Samozvaní šéfové těchto městských čtvrtí zcela otevřeně říkají, že žádná pravidla těch zatracených Němců prostě dodržovat nebudou. Pokud vám to snad vadí, potom to s vámi jsou tito lidé ochotni vyřešit jejich způsobem. Mýlíte se, pokud si myslíte, že jako Němci si můžete hrát na šéfa vy. Brzy potom poznáte, jaké to je lízat svému soupeři podrážky. Policejní hlídky jsou naprosto bezmocné,“ kritizuje Buschkowsky neutěšené poměry. 
Policisté si dle zkušeností starosty berlínské čtvrti dávají spíš pozor, aby se do ničeho nezamíchali. „Můžou přitom přijít o čepici či k další úhoně. Následuje hlasitý spor s cílem dát policistům najevo, že by měli odejít pryč a nic neřešit. To vše probíhá ve velice agresivním tónu. Když se vše vyhrotí, jsou zavolány posily. Poté následuje skutečný zásah, často se při něm musí policisté potýkat s fyzickou agresí. Následně jsou policisté dotazováni svými nadřízenými, jestli někdy slyšeli o principu proporcionality. Cožpak jim není jasné, že se od nic očekává pasivní rezistence? Netuší snad, jak podobné policejní akce hodnotí soudci?“ upozorňuje Buschkowsky.
„Vše obvykle skončí pro útočníky z řad přistěhovalců osvobozujícím rozsudkem a policista si může zhluboka oddychnout, že se naopak nestal terčem dalšího trestního stíhání on sám. Mnoho soudců prostě není ochotno poskytnout policistům náležitou právní podporu. Policista Gärtner, který v naší čtvrti slouží desítky let, mi nedávno říkal, že si nemůže vzpomenout, kdy naposledy přistěhovalci okradli či napadli muslimskou ženu,“ uvádí Buschkowsky a tvrdí, že nepřáteli jsou pro ně v prvé řadě Němci. „Právě ti jsou pro ně jediným myslitelným terčem násilí. Obyčejní Němci proti nim nic nezmůžou. Při každém incidentu přistěhovalci svolají pomocí SMS své příbuzné a známé, kteří se okamžitě postaví na jejich stranu. Němci jsou snadné oběti,“ píše Buschkowsky.
„Terčem ataku ze strany přistěhovalců se může stát kdokoli. Zezadu do vašeho automobilu vrazí vůz přistěhovalce. Okamžitě poté se na místě objeví celá řada tzv. svědků, kteří celou situaci perfektně viděli a budou vypovídat proti vám. Viníkem tedy najednou nebude řidič, jenž do vás kvůli své neopatrné jízdě zezadu narazil, ale vy. Všichni vypoví, že jste najednou začal couvat. Považují za svoji povinnost pomáhat bratrům a sestrám ve víře. Když jde o spor s nevěřícími, tak pro ně pravda nehraje žádnou roli. My vychováváme naše děti k tomu, aby se chovaly mírumilovně. Učíme je, že agresivní chování je špatné. Druzí ovšem učí své děti, aby byly silné, odhodlané a vždy připravené k boji. Současná situace je v tomto ohledu naprosto nevyrovnaná,“ poukazuje Buschkowsky.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.