S přílivem utečenců si zatím vyspělá Evropa neví rady

V těchto dnech se stále častěji zamýšlím nad nekontrolovaným přílivem utečenců do Evropy. Moje věštba mi ukazuje, že jich do Evropy už přišlo téměř půl milionu, přitom Evropa je schopna zvládnou jen 100.000. Evropská unie je zpomalený moloch a tento nápor není schopna rychle řešit. Bude jí to trvat 3 roky, než udělá nějaká opatření. Silně mě zneklidňuje, že utečenci si budou stále více klást podmínky k dobrému žití a to podle svých představ. Jak mi kyvadlo ukazuje, 70 procent z nich nechce a nebude nikdy pracovat. Další velký problém, který ve věštbě vidím, je ten, že 10 procent z nich budou islámští bojovníci. Sice ještě teď nejsou, ale stačí jim nějaký pokyn a vrhnou se do boje. Jsou to takzvaní spící bojovníci, kteří se ve správný okamžik probudí.
 
Všichni to v Evropské unii vědí, ale jakoby legislativa byla ochrnutá. Děje se nějaká divná politika, které nerozumíme a rozumět ani nemůžeme. Ti, co rozhodují, byli sice námi voleni, ale nic nám nesdělují, ani nejednají v souladu s názory lidí. Dělají něco za nás, ale bez nás. Lidé v Evropě začínají být znechuceni a hrozí, že bude docházet k sociálnímu pnutí a nepokojům. Věštba mi napovídá, že když vlády nebudou jednat razantně, mohou lidé právo vzít do vlastních rukou. Do tří let by k tomu mohlo docházet. Uprchlíci, kteří k nám přicházejí, jsou zcela z jiného prostředí. Jsou zcela naivní jako malé děti. Vidí auta, baráky a chtějí to také. Už si ale neuvědomují, že k tomu, aby člověk měl například rodinný dům, musí vynaložit velké úsilí. Pro utečence je Evropa jakýmsi zlatým dolem. Hrozí zde velké nebezpečí, že si své potřeby budou vymáhat násilím.
 
Snahy demokratických vlád o jejich převychování jsou z říše pohádek. Jediné řešení, které mi věštba sděluje, je zavřít hranice a nikoho k nám nepouštět, vracet je zpět. Demokratům se budou zdát taková řešení nedemokratická, ale během tří let se k nim stejně odhodlají, ale to už bude pozdě.
 
Když nahlédnu věštbou do budoucnosti, tak není nijak lichotivá. Vyspělá Evropa bude chudnout, sníží se životní úroveň, bude přibývat nemocí, budou vzrůstat výdaje na armádu, policii, na sociální programy. Zastaví se růst ekonomiky. Evropa sama příliv utečenců z Afriky a Blízkého východu nezvládne. Zde se musí spojit celý vyspělý svět a řešit problém tam, kde vzniknul. Počítejme s tím, že se rozhodně budou zavádět přísnější hraniční kontroly a postupně budeme přicházet o výhody, které nám přinesla demokracie. Moje věštba mi napovídá, že z Afriky se chce do Evropy přesunout 120 milionů a z Asie 65 milionů lidí. Kyvadlo mi ukazuje, že nyní je v Česku kolem 120.000 běženců a do tří let by jich mohlo být až dva miliony. Sice mají v úmyslu projít do Německa, ale to se jim nemusí podařit a mohou být vráceni do Česka. 
 
Stanley Bradley

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.