Zmizelé malajsijské letadlo

Podle mne se letadlo najde do 8-12 měsíců. Vyšly mi dvě varianty, kam mohlo letět. Když jsem se „napojil“ na foto kapitána č. 1, který podle mne letadlo ovládal, tak udělalo otočku vpravo (černá čára) a je nad Indonésií. Když jsem se řídil intuitivně fotografií druhého pilota, na kterého je jednodušší se napojit, protože podle mne nemá duševní poruchu, tak letadlo udělalo otočku vlevo (modrá čára) a je v Indickém oceánu před ostrovem Mauricius. Ta situace je tak zmatená díky energii kapitána, že je obtížné jednoznačně situaci popsat.

 
Kapitán č.1 měl duševní poruchu – porucha emotivity afektů a měl patický afekt, což znamená silný emoční výbuch, při kterém je člověk schopen i zavraždit. O únosu letadla přemýšlel cca 3 měsíce před tou událostí a to proto, že se mu něco přihodilo v rodině. Tím pádem ztratil chuť žít. Zatoužil být hrdinou. Pasažéry na palubě chtěl zabít, protože si řekl, že pokud nebude žít on, nebudou žít i lidé na palubě. Ani mu nedocházelo, že letí s nákladovým letadlem, ale myslel si, že letí v akrobatickém letadla a proto dělal neustálé manévry.Druhý pilot, duševní poruchou netrpěl, před odletem byl v dobré náletě, a to i v průběhu letu. Začal být ve stresu, až když zasáhl kapitán. S největší pravděpodobností byl kapitán č. 1 spojen s někým z řad pasažérů, který následně spacifikoval právě druhého pilota, tzv. ho znehybnil.
Protože kapitán č. 1 měl duševní poruchu a bylo mu vše jedno, tak si ani neuvědomoval, proč dělá to, co dělá. Původně měl sice plán, kam bude chtít letět s letadlem – do Indonésie. Pak najednou začal mít velký chaos v hlavě a najednou nevěděl, co bude potom dělat, jako chtěl spadnou s letadlem do moře a pak si to rozmyslel a pak chtěl letět do Indonésie. Vychází mi, že se chtěl s těmi lidmi schovat před celým světem. Bohužel mu to nevyšlo a tak začal zmatkovat a nebyl schopen dál plán dodržet.
Domnívám se, že to letadlo letělo jinam, neudělal s letadlem tak velkou otočku, uhnul do prava, okruh je velký a je pravděpodobné, že je letadlo tam kde je červená tečka na mapě. Jako kdyby to letadlo bylo tam, kde je křížek. Lidé, kteří jsou pod vlivem drog a které mají duševní poruchu, je těžké se na ně „napojit“, protože mají chaos v hlavě a nemají budoucnost.
Když se „napojím“ na druhého pilota, tak mi to potvrzuje stejnou trasu, kdy by to mělo skončit, tak jako je bod 2, bod 1 je plán. Pilot již nežije ani ti pasažéři na palubě. Uhnul doprava, potom zase zvláštní manévrh doleva. Prostě lítal s letadlem jako akrobatický letoun. Pak trasa skončila buď na pevnině, nebo před pevninou. Letadlo letělo ještě cca 2,5 hodiny potom, co se ztratilo z radaru, protože mělo dost paliva.
Podle mne jsou bohužel všichni členové posádky i pasažéři na palubě po smrti a letadlo se nachází na zemi.
 
               
  

 

 
       
 
       
 
   

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.