Strach, hlavně se nepos.at

Strach, hlavně se nepos.at

Stále slyším okolo sebe, že mnozí lidé mají strach. Jako vždy, je více důvodů. Zkusím je pojmenovat, protože moje teorie správného řešení problémů je v tom, že „ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. 

1. Strach z neznámého. Nikdo neví, co z toho /„kovi“/ kdy bude. Ale že infekce mutují ví každý a že se v pravidelných intervalech objevují nové infekce, ví také každý, kdo sleduje seriózní média.

2. Podle mého zkoumání „lidské podstaty“ a zjišťování důvodů, proč má mnoho lidí problémy jsem zjistil, že 80 % lidí je díky rodičům „zamrzlých v dětství“. Proto mám všude „mé testy dospělosti“ to dávám všem klientům. Není to naše chyba, ale chyba rodičů, že své už dospělé děti stále vidí jako nedospělé a dávají jim stále „vnucené rady= diktát“.  

Jak dospět mám v rituálech na svých stánkách v kapitole „Návody“, Rituály. To je další důvod je strachu, protože lidé „nedospělí“ mají strach (stres, napětí), že nezvládnou úkoly na ně kladené jako na dospělé“.

3. Osud, lpění na hmotě, na životě, na partnerovi, na partnerce atd. Když se řídíme osvědčeným „Odpustit, neočekávat, nelpět“, jsme v pohodě a můžeme mít vše, i zdraví, když jsme zdraví fyzicky i duševně, všechny problémy a překážky snadno překonáme. A pak nám je jasné, že když přijdeme například o práci, tak to bylo proto, že nám „osud“ nadělí lepší práci (když nám uteče partner/ka, tak nám je jasné, že to je proto, že přijde lepší a vhodnější partner/ka, atd.

Už jsem psal článek „Osud, že nemáme svobodnou vůli. Když si připomeneme některé zajímavé příhody lidí, kteří například přežili pád letadla a za půl roku se zabili při autonehodě, tak je asi těžké bojovat s nepřízní osudu. Jde to, ale je to těžké a popsal jsem to v článku „Osud“ kde je i jak to změnit. 

Je samozřejmé, že nemá smysl riskovat (přitom mnoho lidí riskuje, například alkohol, drogy, kouření, některé nesmyslné „sporty“- říká ser tomu adrenalinové, jako skákání na gumě a čekat, zda guma, na které visíme praskne či ne, zda bude guma dost „krátká“, abychom nebuchli hlavou o beton dole, závislost na hráčství, půjčování peněz, závislost na utrácení…) a jít infekci naproti, naopak. Naším osudem a smyslel života je dělat vše tak, abychom ničeho později nemuseli litovat. Ale pokud žijeme „v souladu s kosmickým řádem“, neporušujeme-li zákony „karmy“, nezpůsobujeme-li nerovnováhu, pokud nezapomínáme na zákon „o příčině a následku“, žijeme v souladu s „organickými zákony“, nemáme proč mít strach.  

Potom máme šanci dostat se na správnou cestu k poznání „řádu Stvoření“, což znamená, nalezení smyslu života. To už jsem také psal, že nemá smyl hledat smysl života, ale žít jej naplno, seberealizovat se v pracovní oblasti a v rodině. A pokud přijde nějaké „Osvícení“, tak přijde, když ne, tak nepřijde, ale nemá smyl na nic čekat, tvrdím, že čekání (na cokoliv) je čekáním na smrt. Proto je dobré žít naplno, teď a tady a plánovat budoucnost, jinak nemáme co „zhmotňovat“.

Potom mám může stále „svítit Slunce“. Ve srozumitelnější řeči to znamená, že energie Slunce je rozhodujícím faktorem vůle, vytrvalosti a úspěchu. Jedině tak se nám může podařit v našem podvědomí rozpoznat skutečné, bytostné jádro polarit.

Když teď jsem vytáhl na současnou situaci jednu runovou kartu, vyšla runa s číslem 9. Karta znamená: Růst, prospěch. Svou formu nabývá vše, co bylo patrně po dlouhou dobu ve skrytu připravováno. Následuje čas dozrávání, plodnosti a sběru. Nabízejí se nové možnosti a šance, kterých bychom měli využít. Jestliže budou naše cíle v souladu s harmonií celku, můžeme se těšit na úspěšnou realizaci našich záměrů. Tato karta zároveň hovoří o rovnováze energií, které se právě teď začínají projevovat. 

Je rok Krysy, která je pracovitá a spravedlivá, ale když někdo podváděl či chce podvádět, bude „kovovou krysou potrestán“.

Z toho vyplývá, že kdo poctivě konal a koná, nemusí se ničeho a nikoho bát. Už jsem psal mnohokrát, „že všechno máme v hlavě“. Když v hlavě budeme mít strach a chaos, „zhmotníme“ tyto negativní energie a tím si je přitáhneme. Když budeme myslet pozitivně, stejnou měrou se nám vše vrátí. Asi je pozdě připomínat, že průměrně nadaný člověk na ekonomiku má rezervu, aby přežil. Kdo žije ze dne na den, bude tak žít i nadále.  Ale ta nejistota „žití ze dne na den“ vyvolává stres, ten strach, strach způsobí velký odběr energie a biologicky účinných látek a oslabí se imunitní systém a jako důsledek je infekce či nemoc. Když se řídíme osvědčeným „Odpustit, neočekávat, nelpět“, jsme v pohodě a můžeme mít vše, i zdraví, když jsme zdraví fyzicky i duševně, všechny problémy a překážky snadno překonáme.

Ale to každý ví, jen se tím málo kdo řídí. Dnešní doba není výjimečná, je jen jiná a došlo to tam, kam mělo. Předpověděl jsem tuto situaci již minulý rok koncem léta, kdy jsem pro dva časopisy psal věštbu na tento rok. To vyšlo a nejde to tudíž přepisovat a mám ji i na stránkách. Tehdy se mi dost lidí smálo, že nebude dobrá ekonomická situace. 

Nemá smyl se vracet zpět, je třeba jít dopředu a vše „nové“ má přednost před „starým“. Kdo se brání změně, nemůže jí dopředu. Už píši 30 let, že změna a pohyb je život. Kdo se hýbe a nebojí se změn, ten žije a nemá čas na blbosti, jako je strach. A štěstí přeje připraveným, kdo je fot, ten toho využije.

A to přeji všem.


Hodně štěstí a radosti (z toho, co máme, z toho, co můžeme mít, když se do něčeho nové dáme). 

Stanley Bradley

Komentáře
  1. You do have a fabulous blog thanks. Bobette Porter Leona

  2. erotik izle napsal:

    Hola y gracias por este blog es una verdadera inspiración ..

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.