Stanley Bradley
Stanley Bradley
Vizionář, spisovatel a věštec

„Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení“. Proto se zabývám hledáním příčiny, jinak nelze odstranit důsledek s trvalým efektem. Na úvod bych jen podotkl, že se jmenuji opravdu Stanley Bradley, mám to i v rodném listě a jméno mých předků Stanislav Brázda jsem používat jen určitou dobu jako pseudonym. Proto je na prvních knihách a kartách pseudonym.

Úvodem

Zabývám se věštěním budoucnosti osob, firem, alternativními způsoby diagnostiky (i zvířat a rostlin), zjišťování příčin nemocí fyzických i duševních (od alergií po rakovinu, ale i epilepsie, roztroušené sklerózy, Parkinsonovy choroby, dětské obrny a nemoci mozku, kloubních onemocnění, obezity včetně možností alternativní léčby). Je možné řešit nespavost, příčinu hyperaktivity dětí. Vždy jde o alternativní způsoby, na prvním místě musí být vždy lékařská péče. Je možné říci, jak nemocím předejít a dožít se ve zdraví vysokého věku, příčiny neplodnosti, gynekologických problémů a jiných, proč dochází k recidivě. Stejně, jako „vidím“ do těla lidí, tak i zvířat, Jde samozřejmě o alternativní způsoby a vždy má přednost lékařská péče. Je možné si nechat otestovat množství důležitých látek v těle a zejména v oslabených orgánech, sestavit jídelníček, viz tabulka v příloze: Jak žít dlouho ve zdraví. Jde samozřejmě o alternativní způsoby a vždy má přednost lékařská péče. Hledání geopatogenních a psychosomatických zón, radonového záření, vody, plísní, je možné zjistit statiku domu, cenu nemovitosti, vhodné místo a čas pro stavbu domu, bytu, je možné otestovat stavební materiály, aj. Je možné pojmenovat příčiny problémů v partnerských vztazích, vztazích mezi dětmi a rodiči. Pojmenuji příčiny alkoholismu, příčiny užívání drog a hledat řešení všech problémů, jak vyřešit nerovnováhu v rodinném systému. Vždy a ve všech případech se snažím najít a pojmenovat příčiny, problémů, proč se nedaří v podnikání. Je možné „testováním“ zaměstnanců, zjišťováním talentu, IQ, EQ. Je možné se ptát na problémy pracovní, hledání nových možností v podnikání, posouzení podnikatelských záměrů, investic a jiné. Jsem přesvědčen, že vše se dá vysvětlit, napravit, ke všem problémům najít řešení. Je možná rada v oblasti investic, stavby domu, bytu, včetně konečné realizace, případně i ve spolupráci s právničkou jsme schopni řešit i všechny právní otázky. Lze posoudit i stav domů, předpovědět cenu nemovitosti i cenu případné opravy, je možné provést analýzu jakékoliv investice. V rodinných konstelacích se ukázalo, že je možné „mentálně komunikovat“ s energií zemřelých, ale i nemluvňat a zvířat. Poradím, zda vám pomůže amulet či talisman, jak má vypadat, z jakého má být materiálu. Jsem schopen doporučit výrobce (viz www.zlatnikklenotnik.cz). Je možné si nechat vytestovat, zda máte schopnosti věštění, jak probudit, jak trénovat, zda potřebujete nějaké pomůcky ze zlepšení intuice, je možné otestovat vaše schopnosti nejenom v oblasti okultních věd i v kurzech „konstelací“. Dostávám mnoho dotazů v emailech, sms, WhatsApp, proto řeším cca do týdne zaplacené konzultace.

Nově je na mých stránkách kapitola "Diskuze", kam. je možné pokládat dotazy a na vybrané odpovím, nejpozději do týdne.

Jak to probíhá?

Konzultace je možná osobní, telefonická, Skype či WhatsApp a písemná (napíšete dotazy a já na ně odpovím), musí být zaplacena předem na účet, který je na těchto stránkách www.stanlybradley.eu.

Cena je 1000 Kč  (43 Euro- banka mi strhává za převod Euro-Kč) na 15 minut, COŽ STAČÍ NA ROZBOR JEDNOHO ČLOVĚKA, pokud se konzultace protáhne, nebo chce někdo delší čas, dalších 15 minut je za 500 Kč. Ale každá další nová konzultace stojí 1000 Kč i za započatou čtvrthodinu. 

Konzultace nahrávám ve formátu MP3 a posílám zdarma emailem, při osobní návštěvě vypálím zdarma na CD.

 V chatu na svých stránkách, se snažím zdarma, ale jen stručně, odpovídat na vybrané dotazy.

Vyplnění tabulky vitamínů a minerálů, akupresur, intolerance na potraviny, vhodné stravování, potřebných bylin, bloků na páteři, stojí 15,- Euro nebo 360,-Kč, není třeba platit zvlášť, automaticky to dělám při konzultaci na zdravotní stav, stejně jako vytestování vhodného amuletu, jeho tvar, barvu a k čemu bude vhodný.

Samostatně jen amulet, či vyplnění tabulky s vitamíny, či zjištění vhodného amuletu,  stojí 350,-Kč. Viz ukázka mnou navržených amuletů. Je možné se ptát i na ostatní členy rodinného systému, kamarády, k tomu stačí uvést křestní jméno a věk (lepší datum narození i svoje) toho, na koho se kdo ptá. Objednací lhůty jsou krátké, není problém, když někdo spěchá, jedno místo se vždy najde. Na emailem zaslané a  zaplacené dotazy odpovídám nejpozději do týdne od připsání platby na účet.

 Když pro své zdraví uděláme hodně, můžeme si prodloužit věk o cca dvacet let.To je tématem mé knihy Jak se dožít 140 let, její shrnutí je zdarma k nahlédnutí v kapitole "NÁVODY".  Tvrdím, že v dnešní době je lidské tělo „nastaveno“ na dožití se ve zdraví cca sta let, když pro to uděláme maximum.

Po zaplacení KONZULTACE je nutné se ozvat, že bylo zaplaceno a dohodneme termín konzultace a formu.  

Osobně

Telefonicky

Emailem

přes Skype

přes Whatsapp

Objednání: Pondělí až pátek: 10.00 až 18.00 hod.
Telefon: +420 777119600 (T-mobile), +420 606119600 (o2)
Email: stanley.bradley@email.cz
Skype: bradley.st
WhatsApp: 00420 777119600

Základní diagnóza (15 minut) Během této doby stihnu vše základní na člověka 1000 Kč
Další Každých dalších 15 minut strávených v poradně 500 Kč

Nemoc

Je možné říci, jak nemocím předejít a jak se dožít ve zdraví vysokého věku. Dále příčiny neplodnosti, gynekologických problémů a proč dochází k recidivě. Stejně jako „vidím“ do těla lidí, tak vidím i do zvířat, Jde samozřejmě o alternativní způsoby a vždy má přednost lékařská péče.

Partnerské vztahy

Je možné pojmenovat příčiny problémů v partnerských vztazích, vztazích mezi dětmi a rodiči. Nevyřešený problém je břemeno a je škoda, že mnoho lidí se má rádo, milují se, ale nerozumí si a nejsou schopni se pochopit.

Nerovnováha

Pojmenuji příčiny alkoholismu, příčiny užívání drog a hledat řešení všech problémů, jak vyřešit nerovnováhu v rodinném systému. Vždy a ve všech případech se snažím najít a pojmenovat příčiny, problémů, proč se nedaří v podnikání.

Práce a podnikání

Je možné se ptát na problémy pracovní, hledání nových možností v podnikání, posouzení podnikatelských záměrů, investic a jiné. Jsem přesvědčen, že vše se dá vysvětlit, napravit, ke všem problémům najít řešení.

Domov

Hledání geopatogenních a psychosomatických zón, radonového záření, vody, plísní, je možné zjistit statiku domu, cenu nemovitosti, vhodné místo a čas pro stavbu domu, bytu, je možné otestovat stavební materiály, aj.

Ostatní

Je možná rada v oblasti investic, stavby domu, bytu, včetně konečné realizace, případně i ve spolupráci s právničkou jsme schopni řešit i všechny právní otázky. Lze posoudit i stav domů, předpovědět cenu nemovitosti i cenu případné opravy, je možné provést analýzu jakékoliv investice.

Napsal jsem knihu 

Škola psychotroniky

První a jediná kniha v Česku, která odkrývá taje okolo věštění a magie. Jsou zde jasně a stručně popsány metody, jak věštit pomocí kyvadla, karet či jiných pomůcek. Kniha je doplněna mnoha tabulkami, které umožní zájemcům o tuto vědu se rychle zorientovat. Díky návodům v knize ušetří mnoho začínajících psychotroniků čas pokusů a omylů.

Reference

Skvělý věštec s nezaměnitelným smyslem pro humor.

Lada Sirrienna Záhlavová

Stanley je super, mám od něj karty, super vše na jedničku. Děkuji a chci další, jste boží!

Jarmilka Johansonova

Pomohl hodně lidem,je sympatický.

Eva Krausová