Dílčí rodinné konstelace (kurzy konstelací). 

Plánuji dílčí konstelace jednodenní (cena 1000 Kč na celé odpoledne od 15.00 do 20.00) v Praze 6, prostor vyberu až to bude možné, počítám s termínem 31.10. 2020

Vzhledem k situaci musím konstelace 31.10.20 zrušit. Až se bude možné scházet, budu se těšit na setkání. Hned jak to bude možné, nový termín vyhlásím.

Navázal jsem na dřívější Rodinné konstelace, které jsem prováděl 15 let. Konstelace trvá cca 2 až 3 hodiny, ale „dílčí konstelace“ 30 minut.

Tvrdím, že všichni jsme „roboty naprogramovanými rodinným systémem, společností a prostředím“. Konstelace jsou jedním z mála způsobů, jak odhalit a současně se zbavit „nevhodných programů v podvědomí“.

Kurzy budou na jaře a na podzim vždy v sobotu koncem měsíce. Místo a termín budou vždy upřesněny i na mých stránkách.

Účelem "dílčí“ konstelace, kterou lze (stejně jako klasickou konstelací) najít příčiny problémů a pojmenovat a pomoci nalézt řešení, jak se problému zbavit. je, zlepšit využívání intuice, naučit se řešit neobvyklé situace, jak se orientovat ve vztazích, jak v životě, v práci, jak se nenechat ovlivnit a být sám sebou, jak využít lépe svých schopností, jak být úspěšný, jak přijít k penězům, jak se zbavit „programů v podvědomí“ a tím vyřešit problémy, jak využít „síly přítomného okamžiku a zhmotňovat myšlenky“, atd. Je to poučné i pro ty, kteří nebudou mít odvahu to zkusit.

Konstelacemi lze nejenom odpovědět na nezodpovězené otázky, ale napravit a ovlivnit důsledky. Podle mne je každý strůjcem svého štěstí, ne osudu. Ale i osud lze změnit, a to právě konstelacemi. Můžeme změnit jen to, o čem víme. A ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. A konstelace umí problém pojmenovat, tím pomoci jej odstranit.

Dvoudenní kurz (pátek večer, až neděle poledne), cena je 3500 Kč na osobu, místa vyberu podle zájmu. Jedno místo je v úžasném penzionu Javorský mlýn, ceny ubytování včetně plné penze je 1900 Kč na osobu, termíny rovněž od října 2020.

Termín. je 23.10. 2020 od 18.00 do neděle 25.10.2020 12.00.

Další možnost kurzu je v okolí Prahy, většinou penzion Mlýnský domov v Jinočanech, kde je rovněž výborná kuchyně a příjemné ubytování pro zájemce. Cena kurzu je rovněž 3500 Kč na osobu. 

Stravu a bydlení zajistím, ale to si platí každý sám

Termíny jsou na podzim a na jaře.

Nechcete si nechat žádnou akci ujít? Nechte mi na sebe kontakt  já se ozvu až zveřejníme novou akci či kurz.

Nebo mě sleduj na Facebooku

3 nejčtenější články:

Věštba pro znamení na rok 2021 - rok BUVOLA + Tabulky

Znamení v roce 2021 – Rok Buvola + Opravené a doplněné tabulky určení čínského znamení od r. 1900…

Celý článek

Věštba na rok 2021 - 2. část

Věštba na rok 2021–2. část. Všechno je jednou poprvé a jednou naposledy. Doufám, že toto je poslední…

Celý článek

Věštba na rok 2020

Věštba na rok 2020 pro Česko - pro znamení Taoistické (Čínské) astrologie. Pro zajímavost a inspiraci jsem přiřadil…

Celý článek