Dílčí rodinné konstelace (kurzy konstelací). 

Plánuji dílčí konstelace jednodenní (cena 1500 Kč na celé odpoledne od 14.00 do 19.00) v Praze 6, prostor vyberu až to bude možné, počítám s termínem 29. ledna 2022.

Proto je možné s muž hlásit na mém emailu : stanley.bradley@email.cz , nebo sms tel. 777119600

Vzhledem k situaci jsem konstelace 31.10.20 musel zrušit a od té doby nebyly. Až se bude možné scházet, budu se těšit na setkání. Hned jak to bude možné, nový termín vyhlásím, ale nově počítám, že opět začnu pro zájem klientů koncem ledna 2022. 

Chci navázat na dřívější Rodinné konstelace, které jsem prováděl 15 let. Klasická konstelace trvá cca 2 až 3 hodiny, cena je 5000 Kč,  platí jen ten, komu se konstelace realizuje, „dílčí konstelace“ trvá 30 minut, cena je 1500 Kč na osobu a každý má šanci na dílčí konstelaci.

Tvrdím, že všichni jsme „roboty naprogramovanými rodinným systémem, společností a prostředím“. Konstelace jsou jedním z mála způsobů, jak odhalit a současně se zbavit „nevhodných programů v podvědomí“.

Kurzy budou na jaře a na podzim vždy v sobotu koncem měsíce. Místo a termín budou vždy upřesněny i na mých stránkách.

Účelem "dílčí“ konstelace, kterou lze (stejně jako klasickou konstelací) najít příčiny problémů a pojmenovat a pomoci nalézt řešení, jak se problému zbavit. je, zlepšit využívání intuice, naučit se řešit neobvyklé situace, jak se orientovat ve vztazích, jak v životě, v práci, jak se nenechat ovlivnit a být sám sebou, jak využít lépe svých schopností, jak být úspěšný, jak přijít k penězům, jak se zbavit „programů v podvědomí“ a tím vyřešit problémy, jak využít „síly přítomného okamžiku a zhmotňovat myšlenky“, atd. Je to poučné i pro ty, kteří nebudou mít odvahu to zkusit.

Konstelacemi lze nejenom odpovědět na nezodpovězené otázky, ale napravit a ovlivnit důsledky. Podle mne je každý strůjcem svého štěstí, ne osudu. Ale i osud lze změnit, a to právě konstelacemi. Můžeme změnit jen to, o čem víme. A ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení. A konstelace umí problém pojmenovat, tím pomoci jej odstranit.

Dvoudenní kurz (pátek večer, až neděle poledne), cena je 3500 Kč na osobu, místa vyberu podle zájmu. Jedno místo je v úžasném penzionu Javorský mlýn, další místo je hotel v Karlových Varech, ceny ubytování včetně plné penze byly 1900 Kč na osobu, uvidíme, jaké nabídky dostanu nyní.

 

Termíny budu plánovat na zimu, jako a podzim, vždy soboty, dvoudenní kurzy a konstelace od pátku večer do neděle poledne.

Nechcete si nechat žádnou akci ujít? Nechte mi na sebe kontakt  já se ozvu až zveřejníme novou akci či kurz.

Nebo mě sleduj na Facebooku

3 nejčtenější články:

Věštba pro znamení na rok 2021 - rok BUVOLA + Tabulky

Znamení v roce 2021 – Rok Buvola + Opravené a doplněné tabulky určení čínského znamení od r. 1900…

Celý článek

Věštba na rok 2021 - 2. část

Věštba na rok 2021–2. část. Všechno je jednou poprvé a jednou naposledy. Doufám, že toto je poslední…

Celý článek

Věštba na rok 2020

Věštba na rok 2020 pro Česko - pro znamení Taoistické (Čínské) astrologie. Pro zajímavost a inspiraci jsem přiřadil…

Celý článek