Zahubí nás duševní poruchy a infekce

 

Většina lidí neunese rychlý tep doby. Je to problém, který si mnozí ani neuvědomují. Uvedu několik příkladů. Není čas na odpočinek, zapomíná se na rovnováhu mezi prací a volným časem, honba za penězi vede k tomu, že jde stranou rodina i přátelé. Takový způsob života je nebezpečný zejména v tomto podzimní období.

Nedostatek světla totiž nepříznivě působí na psychiku. Hlavně citliví lidé by měli trávit večery v prosvětlených místnostech, ideální je bílé světlo. Dalším problémem je pokles teploty. Kyvadlo mi ukazuje, že polovina lidí má problémy, jakmile klesne teplota pod 8°C. Doporučuji se teple oblékat a brát vyšší dávky vitamínů a minerálů, které podporuji imunitní systém. Jsou to zejména vitamíny B3, B6, rutin, céčko, fosfor, koenzym Q10. Existují kombinace minerálů a vitamínů, které pomohou nastartovat imunitní systém. Průměrná teplota v Česku je pouhých 7°C. Podle mé věštby potřebuje polovina lidí venkovní teplotu 14°C. Proto doporučuji lidem, kteří jsou citliví na zimu, což jsem i já, zkrátit si toto období. Odjet do tepla k moři. Vím, že většina lidí si plánuje dovolenou na letní měsíce, ale přemýšlejte o tom, rozdělit ji a počítat s tím, že vycestuji do teplých krajin v lednu nebo v únoru. Je to jen a jen pro vaše zdraví.

Podzim nepříznivě působí také na psychiku. Abychom se zbavili chmurné nálady a špatných myšlenek doporučuji pít meduňku. Zalévat ji horkou vodou, která má maximálně 70°C. Vyšší teplota zničí jejich léčivé účinky. Většina bylin snese maximálně 70°C. Meduňku louhujte 35 minut a popíjejte ráno a večer kolem 16. a 17. hodiny. Ne náhodou uvádím tento čas, protože do naší psychiky se celodenní stres promítá s určitým zpožděním mezi 19. až 20. hodinou. Rovněž doporučuji relaxovat kolem osmnácté hodiny. Zbavíte se celodenního stresu a bude se vám lépe spát. Zásadně nevěřte tomu, že se spánkem zbavíte stresu. Když jste vystresováni, nechoďte spát!

Stresu se zbavíte pomocí akupresury. Svěřím se vám s jedním mým poznatkem. Přišel jsem na to, že když lidé mají hodně sexu, někdo 30krát za měsíc i více, nemusejí dělat akupresury. Sex je totiž nejvyšší pud, je to sport a také hormonální očista. Sex je nejlepší akupresurou.

Pozor na infekce

Na naši špatnou náladu a psychiku nepůsobí jen podzim, ale také infekce. Aniž bychom to tušili, může naše zdraví ohrožovat bakterie legionella žijící ve vodovodním potrubí vlivem nekvalitní vody. Legionellu lze dostat i z klimatizací v autech, kancelářích, bytech. Klimatizace by se měla každý rok nejméně dvakrát dezinfikovat. Kyvadlo mi ukazuje, že je u nás 70% klimatizací zaneseno touto bakterií. Je třeba pravidelně dezinfikovat spořiče vody i sítka v kohoutcích, což téměř nikdo nedělá. Legionella není pro zdravého člověka příliš nebezpečná, ale velké riziko je pro osoby se sníženou imunitou, pro děti a staré lidi.

Další infekcí, na kterou je třeba si dávat pozor je leptospiróza. Člověk se nakazí přímým, ale i nepřímým kontaktem s nakaženým domácím i divokým zvířetem. Stačí pouhé jeho škrábnutí. Leptospiróza může způsobit i selhání orgánů – jater, srdce, ledvin, dále sepsi, mozkové postižení může končit obrnou i kómatem.

Pozor si dávejte na bartonelózu. Infekční onemocnění postihuje většinou chovatele koček a osoby s oslabenou imunitou. Jistým způsobem se týká všech, kteří například náhodně přijdou do styku s kočkou, kterou chtějí pohladit. Bartonelóza je nemoc z kočičího škrábnutí. Její projevy jsou zvýšená tělesná teplota, únava, malátnost, bolesti kloubů i svalů či zvětšené uzliny.

Nejčastějším infekčním onemocněním jsou chlamydie. Má je skoro každý člověk a nesmírně oslabují imunitní systém. Způsobují alergie, ekzémy, neplodnost, nemoci srdce, dnu, dýchací potíže a řadu dalších onemocnění až po rakovinu. Já tvrdím, že většina infekcí včetně chlamydií se na lidi přenáší ze zvířat.

Vyzkoušel jsem, že Oregano je výborným přírodním antibiotikem proti infekcím. Napoprvé užívejte oregano až 5 měsíců denně a potom preventivně stačí jednou za měsíc pět dnů.

Vyplněná věštba o Bílý dům

Ještě bych se rád vrátil k dopisům, mailům a telefonátům, které jsem dostával před americkými volbami i po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA.

V živém vysílán rádia Impuls jsem už na počátku volební kampaně věštil, že vyhraje Donald Trump. Svoji věštbu jsem pak zopakoval ještě několikrát. Ve svých dotazech se ptáte, jak jsem k této věštbě došel. Udělal jsem si analýzu podle čínské astrologie. Donald Trump je narozen v roce Červeného Psa. Pes je kompatibilní se všemi ostatními znameními. Lidé, kteří se narodí v roce Psa označuji za celkem pozitivnější, než u jiných znamení. Hillary Clintonová je narozena v roce Prasete. Také jsem hledat odpověď na otázku, kolik politiků narozených v roce Prasete uspělo v politice. Byl to jen poválečný prezident Německa. Byl jakýmsi usmiřovatelem po dvou válkách, které Německo prohrálo. Tam se právě toto znamení hodilo. Ovšem do dravé politiky je zcela nevhodné. Další věštecká intuice, které mě vedla k tomu, že vyhraje Donald Trump byla, že něco dokázal. Uměl řídit firmy a vydělávat peníze. To Hillary Clintonová nedokázala. Stát by měli řídit lidé, kteří ve svém životě už něco dokázali a ne partajníci.

Lidé narození v roce Prasete, což je mimochodem i náš premiér Bohuslav Sobotka, jsou v politice nevýrazní a neudrží se na vrcholné pozici. Mají špatné období, které ještě tento rok potrvá. Naopak pro lidi narozené ve znamení Psa už začalo dobré období. Rok 2017 je rokem Kohouta a pro ně je to jejich osobní rok. Po 12letém cyklu podle čínského taoistického kalendáře pro ně přichází velmi úspěšné období, ve kterém mají šanci něco změnit a splnit své představy a předsevzetí. Donald Trump má tak výborně nakročeno ke změnám. Hillary Clintonová bude mít takové období až o rok později. Proto kdyby volby byly v příštím roce, tak by to bylo asi všechno jinak. Rok Opice ji nepřál.

Americké volby mě upozornily na jeden fenomén poslední doby. Společnost je rozdělena přesně na dvě poloviny. Tak jako v USA dopadla podobně volba i prezidenta v Česku, na Slovensku, volba v Rakousku a také Brexit. Bylo to obrazně vzato 50 na 50. Vítěze od poraženého dělily nepatrné rozdíly. Jakoby svět byl černobílý. Určitě to něco znamená. Je to velmi zajímavé téma pro moji další věštbu. 

Stanley Bradley

Zdroj: časopis Rozhled (Klatovy).

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.