Netrapte se minulostí, přestaňte snít o budoucnosti a žijte naplno přítomností

Netrapte se minulostí, přestaňte snít o budoucnosti a žijte naplno přítomností.

Moji snahou je věštit seriózní předpovědi. Tím se odlišuji od radikálních věštců. Nestraším lidi, ale chci je připravit na to, co by je mohlo potkat a bylo by to pro ně nepříjemné. Nic se nestane ze dne na den.
Rok 2016
Kyvadlo mi ukazuje, že tato vláda nastartovala a to díky panu Babišovi, alespoň tak to vidím já, růst ekonomiky. Když jsem se zamýšlel nad tím, proč právě díky panu Babišovi, tak jsem věštbou došel k tomu, že je narozený podle čínské astrologie v roce Koně a Česko také vzniklo v roce Koně. To znamená, že si pan Babiš s těmi znameními rozumí a tím pádem i s Českem. Proto chce také v Česku zůstat. Jen tak mimochodem ve znamení Koně je i Slovensko, Rakousko, Anglie, Irsko a Francie. Proto ve Francii má pan Babiš domek.
Následujících 5 let by v Česku neměl být zásadnější problém. Kyvadlo mi ukazuje, že v letech 2018, 2019 a 2020 si ekonomicky povedeme dobře a je zde šance, že se začneme srovnávat s vyspělými západními ekonomikami. Kdo práci chce, tak už dnes si ji najde. Z těch nezaměstnaných podle mé vize práci nechce 70% lidí. Proč ji nechtějí je v mnoha případech v důsledku jejich psychické poruchy. Už nejednou jsem věštil, že začne přibývat lidí s psychickými problémy, protože nestačí zvládnout rychlý tep doby a náhlé změny způsobené přírodou a technikou. Pro řada lidí je v obtížné situaci. Těm doporučuji odstěhovat se na samotu u lesa, na vesnici a tam se věnovat například zemědělské činnosti, pěstování bylin a podobně. Najít si nový zdroj a impuls seberealizace. Důležité je chtít a mít chuť do něčeho nového jít. Právě tuto odvahu lidé v dnešní době ztrácejí.
Jsme pozitivní zemí
Česká republika je ve středu Evropy a to je podle mé vize docela zvláštní místo, jako kdyby tady byla nějaká ochrana „shůry“. Takové pozitivní místo, které je chráněné. Je to kruh o průměru 350 až 400 km. Když uděláte kružnici kolem Prahy s tímto poloměrem, tak dostanete území, které je podlé mé vize chráněné. Jsem přesvědčen, že se právě tady už dříve usadili Druidové. Jednalo se o uznávané představitele tehdejší keltské inteligence, kteří byli nuceni díky válečným tažením ostatních národů přesunout se pryč. Podle mě jsou v Irsku, která je taková druhá pozitivní zem, jako Česko. Když se tak podívám do větší budoucnosti, tak se mě zmocňuje takový pocit, že jako prchali Druidové, budou za nimi prchat i Češi. To nebude kvůli událostem v Česku, ale zřejmě v Německu, kde za nějakých 5 let začnou problémy. Vidím je v takových vlnách jako když hodíte kámen do vody. Na Německo obrazně řečeno byl hozen takový kámen a ty kruhy zatím nejsou vidět, ale náznaky už tady jsou. Za 5 let je uvidíme. Připravme se na to, že tyto vlny ztíží situaci v Česku.
U nás jsou lidé v tom středu, o kterém jsem mluvil a jsou mnohem a mnohem citlivější než je evropský průměr. Vše vnímáme více a hůře, než je to ve skutečnosti. Mým posláním je, aby se lidé nad moji věštbou zamysleli, pochopili ji a podle svého uvážení se podle ní v životě orientovali. Měla by se stát jednou z těch součástí jejich životní mozaiky, do které i moje věštba zapadá. Proto věštíme. V této souvislosti mi napadá jedno české přísloví. Chytrému napověz, blbého kopni.
Radujme se ze života
Je zde i další docela velký problém, se kterým se lidé nemohou vyrovnat. Nemají radost ze života, neumějí se radovat z přítomnosti. Všem doporučuji – netrapte se minulostí, přestaňte snít o budoucnosti a žijte naplno přítomností. Vraťte se ze snu do reality. Plánujte budoucnost tak na 5 let dopředu a radujte se z toho, co máte. Neustále zdůrazňuji, že na prvním místě by měla být rodina, uzavřený rodinný kruh. Kdy lidé spolu drží pohromadě, tak neudělají velké a časté chyby jako jednotlivci.
Po revoluci v 90. letech minulého století si většinou každý z rodiny rozhodoval sám v nadějí, že rychle zbohatne. Výsledkem byly dluhy a exekuce. Kdo spěchá nemá štěstí. Tuto životní moudrost mi řekl jeden zemědělec ze Sušicka. Jel jsem za ním a už po cestě jsem se mu omlouval, že to na sjednaný čas nestihnu. A tehdy mi řekl tuto moudrost. Nespěchejte. Kdo spěchá, nemá štěstí.
Je třeba si na vše udělat čas – na práci i odpočinek. Raději omezit příjmy i výdaje na úkor volného času, který věnujete rodině. Vaše děti nesmějí nabýt pocitu, že jsou zbyteční, že se jim nikdo nevěnuje, že se jim nedostává potřebného citu. Jestliže to zjistí, řeší to po svém. Například odchodem z domova k partě, kde hledají to, co postrádají v rodině. Bohužel jejich cesta mnohdy končí u drog.
Stres nás zabíjí
Tak jako v letech minulých i letos nás budou pronásledovat civilizační choroby jako je například rakovina, cukrovka, srdeční a mozkové příhody. Kyvadlo mi ukazuje, že jich bude přibývat a ve většině případů jejich viníkem bude stres. Lidé si na sebe neudělají čas, neumějí odpočívat a stále se ženou za penězi a slávou. Uvědomí si to až ve chvíli, kdy leží na nemocničním lůžku, v tom dobrém případě, a najednou zjistí, že ten život i bez nich jde dál. Jsou případy, kdy vše obětují rodině, která vydělané peníze úspěšné utrácí. Teď jsem se dozvěděl, že umřel 40letý člověk z jižních Čech. Vzpomínám si, jak přišel za mnou, když už měl v pokročilém stádiu rakovinu. Díky mým radám přežil o půl roku déle. Bez nich by do týdne zemřel. Svěřil se mi, že se obětoval rodině tím, že vydělával peníze, ale na sebe si neudělal čas. Paradoxem na celém příběhu je to, že vydělané peníze rodina utrácí. Kdyby ve svém úsilí polevil, určitě by žil. Uhonil se k smrti.
Zbavme se strachu
U nás je 70% lidí ovládáno strachem. Strach nás blokuje. Pryč s ním. Žijme přítomností, buďme v pohodě a využívejme intuici, kterou všichni máme. Kyvadlo mi ukazuje, že jen 20% lidí naslouchá své intuici a také ji využívá. Když ji budeme poslouchat, tak se vyhneme tomu nesprávnému místu, ve které bychom se ocitli v nesprávný čas. Věřme si a nesmažme se lpět na věcech kolem sebe. Na čem lpíme a to můžeme velmi lehce přijít.
Článek najdete v aktuálním vydání časopisu Rozhled (1/2016).
Stanley Bradley
 
www.stanleybradley.eu
+420 777 119 600, +420 606 119 600
info@stanleybradley.eu
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.