Na Ukrajině mezi sebou zápasí USA a Rusko

V poslední době se na mě klienti stále více obracejí s různými otázkami, které se týkají vývoje situace na Ukrajině. Také se ptají, zda se neschyluje ke třetí světové válce.

Kyvadlo mně ukazuje, že na Ukrajině dochází k souboji mezi USA a Ruskem. Tyto dvě velmoci se stále přetahují o moc ve světě a na Ukrajině vidí možnost svůj celosvětový vliv posílit. Moje věštba mi říká, že v současné době mají USA 65 % vlivu a Rusko jen 35 %. Ovšem Rusku se daří tento pro něho nepříznivý poměr vyrovnávat a díky Ukrajině by se jim to mohlo částečně podařit. Vše směřuje k tomu, co jsem věštil před pěti lety. Do 20 až 25 let vzniknou ve světě tři unie a to americká, evropská, asijská a vedle nich bude Rusko. Rusko se k žádné unii nepřikloní, protože má své ambice. V současné době je světová ekonomika rozdělena mezi USA, Evropskou unii, Rusko a Čínu. Ekonomiku světa ovládá Čína a vyjádřeno v procentech je to 55 %. USA zase vedou v oblasti vojenství a je to 75 %.
 
Když se podívám na to, jakou úlohu hraje Evropská unie v současné zjitřené situaci na Ukrajině, tak mi kyvadlo ukazuje, že téměř žádnou. Dominantní roli mají USA a Rusko. Obavy z toho, že by mohla vzniknout třetí světová válka, mít nemusíme. Kvůli Ukrajině se nikdo prát nebude. V této souvislosti spatřuji zajímavou věštbu ohledně Číny. Zatímco svět se soustřeďuje na Ukrajinu, ve vší tichosti nejpozitivněji a nejrychleji jde dopředu ve všech oblastech Čína. To je velice pozoruhodné.
Je mylná představa mnohých lidí, že Evropská unie má silný vliv na vývoj na Ukrajině. Všechny moje věštby mi prozrazují, že tento vliv je mizivý a týká se to i České republiky. K situaci v Česku mi kyvadlo věští, že klesá vliv politických stran a do popředí jdou hnutí, která se nyní po volbách dostaly k politické moci. Ukazuje se mi rostoucí spokojenost lidí, kteří se odklánějí od politických stran a stále více začínají věřit nově vzniklým politickým subjektům. Jejich hlavním argumentem je, že za 23 let se u vlády vystřídaly všechny politické strany, které vůbec nic neukázaly. Pouze se mezi sebou hádaly, zemi neřídily, ve vší tichosti nechávaly průchod nejrůznějším aférám spojených s rozkrádáním státních peněz a vůbec nic nevyšetřily. Lidem nejvíce vadí korupční prostředí. Moje věštba mi napovídá, že ani současná vláda nevydrží do konce svého volebního období a čekají nás předčasné volby. Budou ve znamení nově vzniklých politických hnutí. Pouze z těch tradičních politických stran budou mít podporu u lidí lidovci.
Stále platí moje věštba, že za 9 až 10 let bychom mohli být právním státem, ve kterém se konečně dočkáme toho, že nejdéle do dvou let se domůžeme svého práva. Současný stav je neúnosný a mnozí se soudí i 20 let, aby to nakonec pro všechny podezřelé a odsouzené skončilo velkou amnestií. Lidem se začne dařit lépe a bude zde panovat přijatelné prostředí pro podnikání. Rozhodně se zbavme pesimismu a více se věnujme duchovnu. Jak mohou dopadnout lidé, kteří se zhlédli v materiálním pojetí svého života a nechali se zlákat vidinou lehkého získání peněz, nyní vidíme na každém kroku. Doporučuji vrátit se zpět k tradičním hodnotám rodinného systému a mnohem více se věnovat svému zdraví. Věštím, že Česká republika překoná současné problémy a do 10 let se nám bude dařit velmi dobře a lidé budou spokojeni.
Budoucnost si můžete také sami vyvěštit pomocí mých karet. Přeji Vám šťastnou kartu.
Stanley Bradley

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.