Ještě tento rok je rokem OPICE, a to do 28.1.2017, kdy nastane rok KOHOUTA

Ještě tento rok je rokem OPICE, a to do 28.1.2017, kdy nastane rok KOHOUTA.

Krysa – Opice je dobrým přítelem krysy (i když krysa je „sluhou“ opice), proto je tento rok sklizně ovoce pracovních úspěchů. Je to dobrý rok na uzavření sňatku.

Buvol – Opice nemusí přát buvolím plánům a může je hatit, když nedáte pozor. Pokud budete ve střehu a půjdete tvrdě za svým cílem, i tak toho dosáhnete.

Tygr – Opice je nejhorším společníkem tygra. Ani opice, ani tygr nejsou ochotni se podvolit kompromisu a oba budou tvrdě bojovat. Ale nikdo nevyhraje. Proto je dobré neriskovat a snažit se udržet co máte.

Zajíc – Opice si bude dělat ze zajíce jen legraci, ale neublíží mu. Ale je nutná velká opatrnost ve všem, co má mít delšího trvání. Proto je dobré všechny smlouvy raději třikrát přečíst, než je podepíšete.

Drak – Opice je nejlepší přítel draka, proto i drakům se bude v tomto roce dařit vše, na co sáhnou. To se netýká nelegálnáích záležitostí, opice je dobrý detektiv a na vše přijde.

Had – Opice bude lidem zrozeným v roce hada dělat zmatek v podvědomí, proto tento rok není dobré poslouchat intuici, spise rozum. Proto je třeba mít vše dobře promyšlené, než něco uděláte.

Kůň – Kůň i opice jsou dominantní osobnosti, ale kůň je přece jen serióznější a opici nevěří, protože cítí vyhýbavost opičí taktiky. Naštěstí intuitivně založený kůň včas vycítí utajené myšlenky a plány opice koně obelstít a podvést a neskočí prospěchářské opici na lep. Lidé zrození v roce Koně by měli být celý rok ve střehu.

Ovce – je to převážně dobré období, ale je třeba neriskovat a nechávat rezervy, protože to bude rok jako na houpačce. Budou se vám nabízet nereálné obchody a plány druhých lidí, ale tento rok je třeba vše vyhodnotit zdravým rozumem a nenechat se unést snovými plány snílků.

Opice – Jediný, kdo může opici konkurovat v drzosti, humoru, dovednosti, šibalství, je opice. Proto si nejvíce rozumí, ale nesmí se pokusit se podvést či soupeřit. To by nedopadlo dobře. Proto všechny nelegální praktiky na vás prasknou. S tím je třeba počítat. Ale pokud bude myslet vše čestně, bude se dařit, je to váš osobní rok. Ten bude přát zejména umění.

Kohout – Lidé zrození v roce Kohouta se mohou tešit na čerpání energie – na příští – osobní rok Kohouta. Ten bude dobrý, ale letošní rok by si měli všichni dávat vše nevyřešené do pořádku, zejména v pracovní oblasti mohou nastat problémy. Mohou vypadávat „kostlivci ze skříně“ a to může být nepříjemné.

Pes – Opice je zábavná a to může psa podněcovat k novým myšlenkám a nápadům. Pes je obdařen smyslem pro stabilitu a logiku, což chybí opici. Proto se mohou vzájemně doplňovat a díky chytračení opice se mohou zrozenci v roce psa dostat tam, kam se jinak nedostanou.

Kanec – Opice kance snadno podvede a zneužije, proto je třeba obzvláště v tomto roce nic neriskovat a je nutné si dávat velký pozor na všechny smlouvy, na zdraví, na práci. Po pěti uplynulých letech, kdy zrovna dobře nebylo, by se kanec, který se konečně má šanci „nadechnout“, mohl snadno znova spadnout do problémů.

Věštba na rok 2016 – ROK ČERVENÉ OPICE

Věštba na rok 2016 PRO SLOVENSKO – ROK ČERVENÉ OPICE 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.