Věštby od úterý 19.9. do neděle 24.9.2017

Neděle 24.9.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Sedmičku někteří lidé nemají rádi. Je to proto, že číslo „7 = Karma“ může znamenat něco „osudového“. Může se nám vrátit, co jsme „zaseli“.  Pokud se něco ten den stane, může to mít „osudové následky“. Karma nás může zastihnout většinou nepřipravené a až „když se to stane“ si vzpomeneme, co jsme udělali špatně.

Energie dnešního dne je tvořivá, tak jí využijte k naplánování růžové budoucnosti. Můžete uzavřít i nějaký dobrý obchod. Ale dnes pozor, „karma“ upozorňuje na existenci zákona o příčině a následku. Dnes lze urovnat spory a nedorozumění. Ale je třeba dbát opatrnosti při volbě slov, nebo prostředků, jak se situace ještě zhorší. Pokud si nejste jistí, raději nic nedělejte, kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale nic nezíská.

Někde vidím oheň, zas to patrně budou muset hasit. Pořád někde dochází k převratu, ještě že jsme v Česku.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 10?

Sobota 23.9.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na lásku. Kdo nemá, dnes může potkat. Kdo má, měl by se jí věnovat a pěstovat jí. Rozhodně se dnes nehádejte, energie dnešního dne zesílí emoce a můžete dostat infarkt. Rovněž strach budete dne pociťovat silněji než jindy. Dnešní den není dobrý na změny, ideální je držet se toho co máte a rozvíjet to. Dobrý den na utužená vztahu s rodinou a rodinné oslavy, tak oslavte s rodinou život a to, že se máte. Můžete se ocitnout na osudové křižovatce. Pokud se tak dnes stane, je třeba to brát jako zkoušku a je třebas e dobře rozhodnout. Nejlepší je se zklidnit, chvíli si zameditovat (třeba v nějakém příjemném chrámu či kostelíku, nebo na dobré a smysluplné přednášce) a potom první, co vás intuitivně napadne, udělat. Je třeba dobře vážit, abyste neudělali chybu, mohla b bát osudová. Správné rozhodnutí vám dá sílu k realizaci té správné cesty.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo, když se vás na něco ptám z čísel 1, 2, 3?

 

Pátek 22.9.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dnes je dobrý den na cestování. Vyvezte svojí drahou někam na výlet, bude to romantické, zvláště když k tomu koupíte hezký dárek. Můžete i něco neznámého prozkoumat, dnes tomu určitě přijdete na kloub. A dobrý den na investice, jen to sázení dnes nevidím jako užitečné. Tak to zkuste na burze. Není dobré dnes moc přemýšlet, bude vás z toho bolet hlava, protože nic nevymyslíte.  Dnešní den charakterizuje karta „Vůz“, tedy pohyb je život. Pokud nikam nepojedete na výlet, běžte si aspoň zaběhat, nebo zajezdit na kole.

Je třeba si uvědomit, že nastal úbytek slunečního svitu a tím narůstají psychické problémy. Tak kdo to takto pociťuje, jděte alespoň do solárka. Když si budete držet u sebe blbou náladu, můžete otrávit svého parťáka či partnera tak, že zruší vztah s vámi. Energie dnešního dne přináší poselství  o vášni, rozkoši a něžnosti, proto se nenechte odradit od realizace této pozitivní energie. Pokud se dnes něco nepovedlo, tak netruchlete, patrně jste nebyli připraveni na dokončení díla, či zvládnutí situace. Naskytne se další příležitost začít znova.

Dnes opět cítím chlad, někde snad napadne. A hledači meteoritů by mohli vyrazit, dnes něco najdete.

Test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Čtvrtek 21.9.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Jak vyjde v numerologii „čtyřka“, vždy je hodně havárií, tak dnes snad raději nevyjíždějte, nebo MHD. Zvláště vy, co máte dnes strach. Ten dnes vyvolává divná energie „podivných fyzických aktivit v zemi“. Proto hrozí, že to někde „bouchne“.

Ale hledat „lásku“ dnes můžete, kdo hledá, najde. Dnes to platí dvojnásob, pokud budete ve správný čas na správném místě. Dnes se můžete dozvědět zprávu o nějakém novém začátku, případně o narození dítěte.

Dnes se nepřepínejte, dnes je lepší energii přijímat, než rozdávat. Dobrým zdrojem energie je to, co je živé – stromy, voda. Tím i utužíte zdraví, buď si jděte zaplavat do bazénu, nebo zaběhat do lesa. Přinejhorším si dejte aspoň 20 minut sprchy. Zejména ti, co pociťují strach a nejistotu. V bazénu či v lese se stresu a strachu zbavíte.

Není dobrý den na založení firmy, ani na početí. Nové začátky nechte na jindy.  Kdo má problémy, je dobrý den se jich zbavit, nebo se se situací smířit. Jinak zátěž, způsobená problémem, povede k narůstajícímu úbytku naší energie a našich sil.

Už od pondělka cítím nebezpečí zvýšené radioaktivity. Mohlo by to souviset s divnými energiemi v zemi. Cítím duševně nemocného člověka, jak plánuje někoho unést. Doufám, že se mu to donese, že jsem ho teď prozradil a nechá toho. Někde se opět propadne zem a bude docházet k sesunům půdy. Sice už jsme si zvykli, ale stejně nedáme pozor.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3? 

 

Středa 20.9.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dobrý den na Rituál spojení „duše a těla“.  Pokud se s někým o něco přete, dnes dostanete, o co usilujete, protože dnes dokážete naplno využít své diplomatické schopnosti. Tento den je dobrý na početí, ale i nové začátky, ale také na věštění a bude se dařit i v tvůrčí oblasti. Dnes můžete mít plno nápadů, tak si je napište, ať je nezapomenete. Také je dobrý den na komunikaci s energiemi zemřelých, pokud si zapálíte 12 svíček, můžete s nimi komunikovat a budete dostávat znamení, pokud budou reagovat. Dnešní den nevidím dobrý na cestování a na změny, dnes se držte raději doma a toho, co máte. Sny se dnes rozhodně plnit nebudou, ale za to se můžete uzdravit. Pozor na hádky, vztah by se mohl rozpadnout. Raději dnes neutrácejte, mohlo by vás později mrzet, za co jste dnes utratili peníze.  Pokud nejste fit, raději dnes nesedejte ani za volant. Pokud něco potřebujete řešit a sami na to nestačíte, dnes nejdete dobrého rádce, první, kdo vás napadne, je ten správný člověk. Nemůžete zapojovat rozum, ale intuici, jinak to nedopadne dobře ani s tou radou.

Na podmáčené koleji by to dnes nemuselo dopadnout dobře, tak varování pro strojvedoucí, jezděte dnes pomalu.

Všude bude foukat, dokonce by to mohlo nějaké letadlo převrátit na záda.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Úterý 19.9.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dnes se vám mohou splnít sny, pokud jsou reálné, stačí pro to udělat co se může a má. Pokud máte dobře rozjetou kariéru, dnes můžete být oceněni, můžete dosáhnout uznání. Dobrý den je i na seznámení, tak vyrazte do kaváren či na diskotéku. Dnes můžete najít i řešení k nevyřešenému problému, pokud budete jednat diplomaticky. Pokud nebudete jednat diplomaticky, hrozí násilí, tak pozor na to, co řeknete, nebo uděláte. Energie „Vševědoucího klidu“ dnes bude dobrá k odhalení záhad, ale jen při mimosmyslovém vnímání.  Dnes žádný dárek nedostanete, na to se nemá cenu těšit. Raději dnes nic neslibujte, nemuselo by dojít k naplnění slibů. Dokonce hrozí od někoho podvod, je třeba si dávat větší pozor než jindy.  Je dobrý den na léčení a diagnostiku, najde se příčina problému. Energie dnešního dne bere pod svá ochranná křídla naší vlastní vůli, nezbytnou pro ochranu před negativními názory a vlivy, které by nám mohly uškodit. Díky této energii dnes můžete rozpustit duševní a psychické bloky, které brání radosti ze života.

Zase si někdo nedá pozor a vidím oheň, tak dnes noste u sebe hasičák. Donald stále řeší co s Kimem, aby přestal zlobit.

Cítím nějakého duševně nemocného člověka, jak chce způsobit nerovnováhu. Tak se v zahraničí raději lépe rozhlížejte.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.