Věštby od pátku 28.7. do pondělí 31.7.2017

Pátek 28.7.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí.

Související tarotová karta Svět.

Dnes není dobré jít na houby okolo atomových elektráren, nějaká by si mohla „pšouknout“. Někde by mohlo mít nějaké letadlo problémy, patrně v Asii. Mohou nastat problémy spojené se zemětřesením, tentokráte Amerika. Když už jsme v USA, tak vidím naštvaného Donalda a to hodně, na nepřátele demokracie. Proto není dobrá destinace na dovolenou zejména Severní Korea. V Česku pozor na svazích, pokud vážíte hodně, mohl se s vámi svah sesunout. Pokud podniknete pracovní cestu, bude úspěšná. Není dobrý den na splnění si vysněných přání, to raději doporučuji odložit na jiný den. Stejně tak tento den nevidím dobře na sázení. Komu se delší dobu nedařilo, tak tento den je šance na obrat k lepšímu.  Není dobré odkládat potřebná rozhodnutí. Nevyřešený problém je břemeno, tak se jej dnes můžete zbavit tím, že uplatníte zdravou míru pozitivní agresivity a rozhodnete se.

 

Sobota 29.7.2017

Numerologicky 1. Jednotící síla, Nový začátek.

Související tarotová karty Císař.

Na rozdíl od včerejšího dne a dnes dobrý den a splnění si svých snů. Udělejte si radost a kupte si něco pro radost. Je dobrý den na zbavení se strachu a negativních myšlenek třeba tím, že navštívíte hezký film, nebo dobré divadlo. Dnes je dobré sebou nosit nafukovací člun, kdyby náhodou stoupla voda tam, kde zrovna budete. A kotvu, kdyby foukalo. Pořád díky chuti Donalda vychovávat Kima není Severní Korea tím nejlepším nápadem poznávat krásy v této destinaci. Patrně v Itálii by bylo dobré dobře sledovat, zda se ve vaší blízkosti nepohybuje podezřelý muž s kudličkou v ruce. Dnešní den je dobrý na nalezení „svého já“, pokud budete meditovat na správném místě. Tam také můžete získat sílu a dostatek energie na realizaci svých snů a přání, ale i zbavení se psychických, ale i fyzických okovů. Můžete se seznámit, když budete ve správný čas na správném místě. Není ale dobrý den na přednášky, nesmyslné rozhovory o ničem.

 

Neděle 30.7.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů.

Související tarotová karta Velekněžka.

Trpělivost je vlastnost, která mnohým chybí a dnes se vám hodí. Je to dobrý den na léčení, uzdravení se. Proto pokud můžete pomoci tomu, kdo to potřebuje, uděláte dobrý skutek. Je dobrý den na „nový začátek“, ten už začal včera a dnes můžete pokračovat ve včera započatém díle. Není dobrý den na řešení sporů, to nechte raději na jindy, dnes nic stejně nevyřešíte. Dnes je dobrý den na harmonické spojení s jednou, či více osobami. Může z toho být i dobrá spolupráce. Tento den není dobré mrhat sexuální energií, mohlo by to zapříčinit vnitřní zablokování a onemocnění psychosomatického charakteru.

 

Pondělí 31.7.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Pondělí je blbý den, raději neotevírejte dopisy a je lepší ani nepřijímat pozvání na schůzky. Nemuselo by to dopadnout dobře. Dnešní den by bylo dobré „sázet na jistotu“, že vše, co uděláme a kam přijdeme, dopadne dobře. Není dobrý den ani na sázení, ani za začátek něčeho nového. Je zkrátka divný den, navíc „visí ve vzduchu divná energie“, nikdo neví, co se z toho vyklube. Proto je dobré si tento den zpříjemnit posezením s přáteli a klábosit o ničem. Ale můžete dávat i vyžádané rady (nevyžádaná rada je diktát) a vyřešit plno nevyřešených problémů. Ve skupině přátel budete dnes disponovat schopností  kolektivního vědění.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.