Věštby od pátku 17.11. do pondělí 20.11.2017

Pondělí 20.11.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Nejhorší den v týdnu je sice neděle, ale snes mám pocit, že je to dnešní pondělí. Je dobrý den jen na lásku, té není nikdy dost. Hodně lidí by dnes mohlo pociťovat ve zvýšené míře strach a temné myšlenky. Sobotní energie Měsíce byla hodně silná a stále doznívá. Ale na lásku to nemá vliv, kdo je zamilovaný, nevidí, neslyší a fáze měsíce jsou mu fuk a nevadí, ani když budou padat trakaře.

Mnoho lidí dnes bude potřebovat radu. Jestli bude konec světa, to mohu odpovědět hned, nebude. Ale můžete se stát, že dnes bude mnoho lidí zmateno po divném víkendu a bude problém se znova „nastartovat do pracovního procesu. Proto jsem radil na včerejšek jít do páry a tam starosti a problémy nechat. Je dobré znovu nastolit řád pokory, moudra a odpuštění a jít dál, pokud se nám něco nepříjemného přihodilo. Pokud se to nedaří, tak si jít na správné místo zameditovat a tím dojít k „zasvěcení“. Energie dnešního dne by nám mohla připomínat existenci zákona o příčině a následku. To b nás mělo nutit k neustálé sebekritice a pokoře. Pokud se něco nepříjemného přihodilo, měli bychom to chápat jako výstrahu a ne jako neštěstí a pohromu. Mělo by nás to přinutit se zastavit a hledat příčiny, dnes na ně přijdeme. A já tvrdím, že ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení.

Nějaké letadlo by mohlo mít problémy. Tak se dívejte více „nahoru“, aby vám případně nespadlo na hlavu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Neděle 19.11.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dnes nevylézejte z bytu, či domu. Hrozí problémy, kam se podíváte. Patrně doznívá fáze měsíce NOV. Ale nakonec vše dobře dopadne, i když na první pohled by to mohla být katastrofa. Je třeba dávat větší pozor než jindy, nebezpečí podporuje karta „Věž“. Vše se může rychle zbortit a zbořit. Když jsem vzal do ruky Tarotové karty, vypadla mi z ruky karta „Kolo štěstí“ a to obráceně, což umocňuje negativní energie dnešního dne. Lepší dnes ležet na divanu a číst u dobrého čaje s Rumem dobrou knihu, nejlépe mojí novou (S kým a kde žít, lze objednat jen na koular.impuls.cz . Případně by bylo dobré někam do posilovny, kdo chce rozhýbat tělo, nebo do sauny, pokud se vám hýbat nechce. Možná by dnes byla dobré spíše do páry, sauna by mohla moc unavit upracované tělo.

Podle předpovědi má být hezky, ale já to tak úplně nevidím. Sice se lepší naše vztahy, energie dnešního dne podpoří usmíření, domluvu a komunikaci, ale obecně svou formu nabývá vše, co bylo dlouhou dobu skryto, což může být i nahromaděná energie některých sopek.

Ve vztazích se nabízí nové možnosti, kterých bychom měli využít, pokud budou naše úmysly čisté a v souladu s harmonií celku. Potom se může stát, že budete pod ochranou „kruhu našich přátel“, pokud dojde k problémům. Proto je dobré vztahy upevňovat a utužovat buď u šálku dobré kávy, dobrého čaje, v páře, či v posilovně.

Dnes je lepší dávat větší pozor, ať nespadnete do díry po otevření se země. Ta by se mohla opět někde zatřást a hrozí to i u nás.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Sobota 18.11.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dnes není dobré se moc namáhat, chce to zvolnit a relaxovat, nebo si jít zacvičit. Komu nic včera „nespadlo samo do klína“, může se těšit i dnes. Ale jinak divný den, i když „trojka“, která je jinak „dynamická“. Cítím „pohodlnost a lenost“ po týdnu, kdy jsme makali na plno. Je čas také někdy odpočívat. Proto dnes vidím „střídmost“, harmonii, šetrnost, vyvarovat se extrémů. Spíše dnes splývat s osudem. Ale je dobrý den na léčení, tady se můžete realizovat, pokud to chcete zkusit. Aspoň se nabíjet energií ve vířivce, když už nic jiného vás nenapadne. Můžete vymýšlet, v čem a kdy uděláte změnu, to ano, ale jinak dnes není dobré moc pracovat. Můžete radit, pokud vás o radu někdo požádá, protože jinak je vnucená rada diktát! Ale můžete o radu někoho požádat, dnes je každá dobrá rada nad zlato, proto, kdo jí potřebuje a pokud někdo dobře poradí. Napište seznam lidí na papírky, ty otočte, zamíchejte na stole a jeden papírek s nejvhodnějším „poradcem“ vytáhněte. Tak najdete to správné řešení i v jiných případech, kdy je více variant a nemůžete se rozhodnout.

Energie dnešního dne rovněž upozorňuje na to, že sociální chování a tolerance jsou hnací silou vyváženosti a harmonie ve vztazích.

Co se týká problémů, tak hrozí to samé, co včera, ale navíc se to bude týkat i oblastí, kde by to nikdo nečekal, jako Asie i Evropa. Patrně vše ovlivní fáze Měsíce – NOV.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Pátek 17.11.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dnes se můžete dozvědět hodně pozitivní zprávy, hodně věcí se povede. Můžete dostat dárek, můžete dědit. Ale budou i žně z obchodu, který se kdysi uskutečnil. Můžete dostat zpět půjčené peníze, ale i uzavřít hodně dobrých odchodů. Dnes je lepší poslouchat rozum, než intuici. A opět pozor na nepřátele kapitalismu, ti budou závidět silně podporovat obchod a udávat. S tím musíte počítat. Energie dnešního dne bude obzvláště podporovat finanční transakce a obchod obecně. Je ale třeba rozumově rozlišit, kdo je obchodník seriózní a kdo podvodník, v některých případech to bude obtížné. V určité oblasti bude hrát roli i osud, to bude zejména co se týká magie a erotiky, proto je třeba zdrženlivosti a odolávat pokušení. To by se mohlo zvrtnout. Je dobrý den i na věštění, tak se do toho dejte, dnes to půjde dobře. Díky magické energii můžete získat hlubší vzhled do událostí, které se vás týkají a tím je sledovat i z jiného než obvyklého úhlu pohledu. Vytrvalost a sebedisciplina vás potom bezpečně dovedou k touženému cíli. Magická energie může být dvousečná, proto je třeba umět rozlišit co je správné a pozitivní a co ne. Ale může způsobovat protichůdné emoce. V takovém případě je nutné důvěřovat své intuici.

Stále je dobré počítat s nevyzpytatelností povětrnostních vlivů, jako vítr, záplavy, sesuvy půdy, zemětřesení. A opět nějaký divný člověk na sebe bude chtít upozornit.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.