Věštby od čtvrtka 14.9. do pátku 15.9.2017

Pátek 15.9.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dobrý den na řešení sporů, den dobrý na mimosoudní dohodu. Dnes se můžete seznámit, tak se rozhlížejte, zda na vás nečeká ta pravá, či ten pravý. Dnes to nevidím moc dobře na cestování raději buďte doma, nebo v příjemné restauraci s přáteli. Dnes nebudete mít jistotu ani v dopravním prostředku. Dnes budou vládnou dobré astrologické vlivy, proto budete mít dobrou inspiraci a tvořivou náladu. Očekávat můžete ale jen tolik, kolik jste ochotni sami dát. Dobrý nápad můžete časem zhodnotit. Rovněž je dobrý den na uzdravení, tak si naordinujte nějaké bylinky a běžte do vířivky nabít se energií. Dnes se může i stát, že vlivem pozitivní energie přehodnotí nedávné rozhodnutí, hrozí zrušení sňatku či zasnoubení, ale i zrada od přítele. S tím nic nenaděláte, každý je strůjcem svého štěstí, ne osudu.

Cítím, jak se blíží chlad, už můžete mazat běžky a nakupovat šály a zimní čepice.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Čtvrtek 14.9.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na řešení sporů, dnes se domluvíte. A můžete dostat příjemnou návštěvu. Dnes návštěv neodmítejte, zejména když to bude rodina.  Dobrý den na změny a můžete dostat zpět, o co jste půjčili a nebylo vráceno. Tak si řekněte o vrácení dluhu. Dnes si můžete říci o zvýšení platu, na to šéf určitě dnes uslyší. Když bude zuřit, svěďte to na mně. Citlivější lidé mohou mít deprese, proto je dobré je rozptýlit na příjemném setkání s přáteli, či rodinou. Dostanete dobrou zprávu, která bude ohlašovat obratu k lepšímu. Současně to bude inspirace k tomu, abyste neodkládali potřebná rozhodnutí. Pokud se vám nedaří, a nepřijde impuls k pozitivní změně, je dobré si položit právě dnes otázku, zda vaše myšlenky a skutky jsou v souladu a v rovnováze s kosmickým řádem.

Někde se propadne zem, patrně po záplavách, tak dávejte pozor, kam šlapete. A koukejte raději i nahoru, protože může mít problém i nějaký pilot.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 10?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.