Věštby na sobotu 21.10. a neděli 22.10.2017

Neděle 22.10.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na užívání s rodinou. Minulý týden byl náročný, proto by dnes bylo dobré odpočívat a držet se toho, že neděle je od slova nedělat. Kdo nic nedělá, sice nic nezíská, ale ani nepokazí. A dnes to vypadá, že by se toho více pokazilo.  Dokonce není dobrý den ani na řešení sporů, ani na cestování. To nechte na pondělí. Svou formu nabývá vše, co bylo patrně už po dlouhou dobu skryto a připravováno. Kdo „zasel vítr, sklidí bouři“, bohužel, zapůsobí „zákon odplaty“, to dnes platí dvojnásob. Koho potká problém, můžete si říci, že to byl „osud“ a jede se dál. A příště neopakovat stejné chyby. To se dnes týká zejména politiků, protože „už je rozhodnuto“. Dnes pro mnohé končí nějaké období a je šance se dostat „z bludného kruhu“. Je třeba to pojmout pozitivně, protože nemůže začít nic nového, dokud neskončí to „staré“. A většinou když něco skončí, tak proto, aby mohlo začít něco lepšího. Tak oslavte, že jste přežili a pokud nejde o život, jde o houby. A ty fakt letos rostly. Pokud nemáte s kým oslavovat neděli, můžete pozvat přátele do kavárny.

Kdo myslel a choval se pozitivně, nabízí se nové šance, které se právě teď začnou projevovat.

Stále vidím vítr, vodu, a bude jí zase dost. Tak raději dnes v gumákách. Někde zase budou padat meteority, tak místo na houby můžete sbírat nerosty. Za ty dají v muzeích víc než za ty houby.

Rakeťák je strašně nervózní, protože neví, co na něj kačer chystá.  Tak se stresem přejídá  a hrozí mu, že  praskne.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Sobota 21.10.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dobrý den na nové projekty, které přinesou peníze. Ale dnes by bylo lepší odmítat nezvané návštěvy a vážit, koho dnes pozvete na kávu. Dnes bude lepší využít intuici, než rozum, mohlo by platit, „Risk je zisk“. To se ukáže u výsledků voleb, na kolik se vyplatilo riskovat. V Tarotu karta „Vůz“ znamená, že nepodváděl, „pojede dál“. Kdo se choval nečestně, „nikam nejede“.  Pro někoho „bohužel“, pro někoho „Bohu dík“, volby ovlivnil čtvrteční NOV, fáze Měsíce. Přestala působit negativní energie Měsíce, tak naopak bude vše podporovat pozitivní záření Hvězd. To přinese úspěch, harmonii, duchovní lásku. Proto by se vše, co si dnes naplánujete mělo vydařit. I věřitelé by dnes mohli mít soucit s dlužníky. Hvězdné „záření“ přinese hodně pozitivní energie, která se hodí, protože díky ní a sebedisciplíně můžeme nasměrovat „šíp“ přesně do cíle. Díky tomu budeme schopni jasně pojmenovat příčinu a odstranit s trvalým efektem důsledek, protože ve „správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení.

Někteří jedinci budou stále ovlivněni zářením Měsíce z konce minulého týdne, proto by mohl někdo dělat potíže. A držte si klobouky, zase cítím vítr.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.