Věštby na čtvrtek 26.10. a pátek 27.10.2017

Pátek 27.10.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Energie dnešního dne je dobrá „na spřádání snů“ a plánování života. Stejně dobrá energie je na „utužení“ partnerského vztahu, ideální den na společný výlet, nebo návštěvu kina či divadla. Energie karty Velekněžka podpoří vaše snahy o rozvoj a posunutí partnerského vztahu do vyšších pater duchovní úrovně.

Je dobrá „konstelace“ na léčení a samoléčení, dnes se můžete uzdravit, pokud uděláte co se může a má. Co se týká práce, tak pokud využijete maximální diplomacie, uspějete i v této oblasti.  Ale je třeba být opatrný, abyste nenarušili přirozený chod věcí, např. neúměrnými požadavky. Jinak se objeví průtahy, odklady, hrozí dokonce „zmražení“ celé záležitosti.  To by mohlo bránit toku energie naší myslí a hrozí „ztráta kontaktu s realitou“.

Dnešní den můžeme chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Proto je vhodná doba na plánování. Pro mnohé může být přínosná i samota, pokud se nezvrhne v únik ze života  nebo izolaci. Při meditaci můžeme být otevřeni všemu novému, naslouchat vnitřnímu hlasu. To přinese nové poznatky a pohledy, díky kterým přijde pozitivní rozvoj a růst. Některé žen by mohly dnes otěhotnět, bez ohledu na plodné dny.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Čtvrtek 26.10.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Rozporuplný den. Můžete získat, ale i o něco přijít. Energie dnešního dne přinese dobré nápady a invenci, tvořiví lidé si přijdou na své. Dnešní nápady přinesou štěstí, pokud je „přenesete“ do reality. Některé nápady mohou být „světového významu“. To podporuje karta „Císař“. Znamená úspěch, slávu, „věčný život“ konečného výsledku, což se týká zejména uměleckých děl.

Stejně tak je dobrá energie na začátek (změnu) pracovní činnosti. Pokud se k tomu dnes odhodláte, čeká vás radost, veselí, blahobyt.

Dnešní den ale není dobrá na partnerské vztahy, tak se raději vyhýbejte hádkám. Nemuselo by to dopadnout dobře. Protože je rozporuplný den, při neopatrnosti hrozí přesně opačné aspekty, než jsou výše popsané. Proto není dobré dělat ukvapená rozhodnutí. Obzvláště dnes je dobré zvážení toho, co hodláte udělat a pokud „to necítíte dobře“, raději své rozhodnutí odložte a jděte s přáteli na kávu, nebo na dobrý čaj.

Dnes je dobrý den pro „badatele“ a manažery.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3,4,5?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.