Věštby na 11.8.-13.8.2017

Pátek 11.8.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta  Velekněžka.

Velekněžka je rádkyně, proto dnes se vyplatí nechat si poradit od žen. Pokud se bude jednat o poctivý obchod, dopadne dobře. Stejně tak se dnes bude ve složitých situacích hodit rada ženy, partnerky, sestry, matky. Dnes opět vládne s kartou Velekněžka i karta Svět, což je síla, syntéza, dosažení úspěchu. Pokud jste dříve zaseli, můžete sklízet.

Je dobrý den na početí, či začátek něčeho nového, proto tvořte, zasejete úspěch do budoucna. Může dnes dojít k nečekaným překvapením, která nemusí být zrovna pozitivní. Proto říkám obzvláště dnes, žádná zpráva = dobrá zpráva.

Dnes můžete prosadit pozitivní změny.

Hrozí, žárlivost a výpady vzteku od lidí, kterým se nedaří, nenechte se vyprovokovat. Dnes hlavně klídek, jinak vaše duše může „ulétnout“. Neriskujte ve vztazích, partner by vaše narážky nemusel dobře pochopit. Stejně tak nemusíte mít štěstí i v jiných oblastech. Dnes fakt klídek. Kdo zneužije svých schopností a moci, bude brzo potrestán. Hrozí krádež majetku, který nezabezpečíte, proto pozor. Vidím i kroupy a velký vítr, tak ať se máte kde schovat, když to přijde zrovna k vám.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10 ?

Sobota 12.8.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dnes je dobrý den na „carování a kouzlení“. Trochu cítím chaos, ale pokud nejde o život, nejde o nic. Proto je dobrý den na užívání. Můžete na plno využít „mentální energie“ na přenesení se do „jiných světů“. Když je tak zvláštní den, můžete zkusit můj audio kurz věštění z Řecka, mimořádně jej můžete zdarma stáhnout. Třeba díky tomu dnes něco zvláštního vymyslíte, vyřešíte, nebo začnete. Dnes se proto věnujte sobě, ať vám něco neuteče.

Dnes není dobrý den na uzdravení, to bylo včera. Ani na lásku není dobrý den. A pokud dostanete dárek či dědictví, něco z tím bude, radil bych dnes nebrat. Dnes raději ve všem spoléhejte sami na sebe, vyplatí se to, neztratíte čas hledáním pomoci, které se nedovoláte. Můžete dnes zažít zklamání, ale i sami si pokazit štěstí. I dnes hrozí problém ve vztahu, tak zbytečně nevyvolávejte napětí.

Kroupy vidím i dnes, tak schovejte auta. A včerejší vítr od nás se dnes dostane do dál Evropy, tak si držte v zahraničí klobouky. Proto je dobré se dnes raději věnovat intelektuální činnosti a meditacím.

Donald toho vyhrožování Kima má už dost a je rozhodnut potrestat ničitele demokracie, tak stále nedoporučuji zkoumat krásy Severně Korejské části Asie.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10?

Neděle 13.8.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Na neděli mi nevychází snad nic dobrého, ležte snad doma na zádech. Hrozí ztráta, strach. Pozitivní je řešení problému, to dnes vyřešíte opravdu dobře. Karta Věž varuje, co je vratké, může spadnout. I se dnes nevyplatí prověřovat křehké vztahy, nejisté obchody, atd. I dnes hrozí, že dojde nekontrolovatelně k náhlé změně, která bude mimo vaší možnost ovlivnit děj. Raději nelezte snad ani do letadla, nějaké bude mít problém. Může se propadnout zem po dřívějších záplavách, tak noste u sebe provaz z kotvou, kdyby se to propadlo pod vámi.

Hrozí onemocnění, tak raději dál od lidí s infekcemi. Všechny nejistoty podpořila další katy z výkladu- kolo štěstí. Opravdu to bude dnes jak na houpačce a nebudete moci ovlivnit, jak to dopadne.

V čem je jistota je teplo domova, to vás zahřeje. Opět dobrý den na užívání si s rodinou a v rodinném kruhu. V tom je vaše jistota, pokud jí dáte i vy členům rodinného systému. Je dobrý den jít s rodinou třeba na houby, nebo samo sklizeň jahod. Pokud e vám nebude chtít, můžete s rodinou hrát domino.

Dnes není dobrý den na sňatek, ani na pracovní spojení. Karta Věž tomu nedá podporu.

Pokud budete řešit svůj problém, tak jej vyřešíte jen změnou myšlení, sebekritickým pohledem do vašeho nitra, otevřením se na venek a větší tolerancí.

Stále hrozí zemětřesení a sesuvy půdy.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2 a 3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.