Věštba od pátku do pondělí 1.9. – 4.9.2017

 

Pátek 1.9.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dnešek vidím jako návrat z prázdnin, kdy se školáci připravují na další etapu jejich života. Tím to rodičům připomíná konec pohodového času, kdy se nemuseli tolik o děti starat co se týká povinností. Proto je to den klidu, raději nic nedělejte, vše by trvalo strašně dlouho, protože se nic dělat nechce. Skončilo léto a začíná podzim. Je to změna sama o sobě velká, není dobrý den na další změnu, na lásku, ani na peníze. Proto spíše dávejte na peníze pozor, mohlo by dojít ke ztrátě. Jedině snad kdo včera nestihl něco dořešit, tak na to je dobrý den. 

Je ale dobrý den na mystiku, duchovno, meditace. Tyto aktivity podpoří karta Velekněžka svojí moudrostí. Proto je dobrý den i na učení se.

Dnes je dobré spíše v klidu bezpečí domova spřádat plány na růžovou budoucnost, na to je dnešní den opravdu dobrý. Můžete přijít na způsob vyřešení nevyřešených problémů díky zvratu nahlížení na staré záležitosti nahlédnutím „do šedé zóny“ našeho podvědomí.

Stále platí nebezpečí z vody a sesuvů půdy, i na železnici.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadnou čísla z čísel 1 až 10?

Sobota 2.9.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dnes se pomalu probíráme z letargie včerejšího dne, tak hlavně pomalu a v klídku. Sice je den štěstí, ale díky neopatrnosti je možné o něj zase přijít. Může trvat až týden, než se biologické hodiny v našem těle zvyknou, že už nejsou prázdniny a léto. Proto už je dobré se startovat na pondělí, že školní rok, a s tím spojený chaos, zase začne.

Energie dnešního dne nám ale pomůže překonat lenost a pohodlnost, pokud se „necháme ukecat“. Tím můžeme dnešní den využít k upevnění vztahů, při řešení problému dojdeme k jasnému úsudku a vyřešení toho, co je třeba řešit. Doporučuji dnes řešit nenáročné záležitosti, stále nejsme schopni „jet na plný výkon“. Kdo dokončuje dříve započaté dílo, může se těšit s úspěšného završení záměrů a plánů a začít spřádat plány nové. Energie dnešního dne je dobrá na usmíření, zejména v partnerských vztazích. Tak usmíření, či utužení vztahu  v rodinném kruhu oslavte. Pokud usmíření brání vaše úzkoprsost, nesnášenlivost, fanatické lpění na minulosti, dnes je dobrý den se těchto nectností zbavit.

Dnes mám divný pocit, že někdo duševně nemocný bude chtít někoho omezit na svobodě. Tak raději dnes více hlídejte své děti.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Neděle 3.9.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dnes je třeba dávat (to bude trvat týden) větší pozor na děti. Je více změn najednou. Konec léta, konec prázdnin a začátek školního roku, volby, začínají někde platit nová pravidla. Jediné, na co je dobrý den jsou finance. Ale doporučuji investovat jen do jistých věcí, karta Věž znamená, že by se to mohlo zvrtnout. Dnes je lepší s nikým jednat o obchodě, mohlo by dojít k podvodu. Nečestní lidé mohou chtít využít chaosu dnešního dne k nečestnému jednání. Cítím střetnutí mnoha vlivů, chaos, skryté nebezpečí. Dnes raději nic nedělejte, je neděle = nic nedělat. Dnešní den je dobrý na umění, můžete mít dobrou inspiraci. Numerologický význam dnešního dne bude v této umělecké oblasti platit na plno. Případně je dobré alespoň navštívit nějakou galerii, případně dobré divadlo či kino. Tak na to je super den. Je to sice málo pravděpodobné, ale někde vidím sníh. Tak už můžete asi voskovat lyže.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Pondělí 4.9.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dobré, přímo ďábelské nápady dnešní den podpoří. Den dobrý pro nové začátky, jen stále opatrně a ne „na plný plyn“. Dnes není dobrý den na léčení, to odložte, stejně jako řešení sporů, zejména soudních. To se dnes dařit nebude. Je dobrý den na poznávání všeho nového, což se týká i vztahů. Jen je třeba dávat pozor, aby vašeho dobrého rozpoložení a tím nepozornosti na „věci světské“, někdo nezneužil. Díky energii dnešního dne hrozí, že si neděláte nepřátele, tak pokud nejste v pohodě, raději zůstaňte doma. Rozbít jde vše rychle, slepit už to nemusí jít nikdy. Přišel jsem na to, že pokud chceme provést něco špatného, jsme schopni vydat maximum, tj. 100 % negativní energie. Ale když chceme udělat dobrý skutek, jsme té pozitivní energie oproti té negativní, vydat pouze polovinu. Porto nejdou napravovat špatné skutky. Negativní energie patrně udělá „nesmazatelný zářez“.

Dnešní den je dobrý na učení se, přednášky. Je dobrý den na změnu našich postojů, pokud jsme dosud nebyli úspěšní. To nám v úspěchu mohlo bránit. Energie dnešního dne nám pomůže zbavit se duševních bloků z minulosti a dojít k rovnováze s kosmickým řádem a osvícení.

Ve své vizi vidím energie ohně, jak někoho láká. Tak raději lépe  hlídejte svá obydlí.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.