Věštba od pátku 1.12. do neděle 3.12.2017

Neděle 3.12.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dnes je úplněk a mohlo by se stát mnoha lidem, že budou mimo realitu. Dnes určitě není dobrý den na řešení problémů. To je lepší nechat na jindy. Také je třeba dávat dobrý pozor na své věci a raději se moc nepouštět do velkých diskusí. Díky energii Měsíce by se mohlo stát, že dojde ke konfliktu. Proto dnes nikoho neprovokujte, mohli byste na to doplatit. Někteří labilní jednici se mohou chovat nevyzpytatelně.

Za to se ale bude dobře věštit, vizionáři by měli mít dnes dostatek vizí a inspirace. Mohou vznikat originální projekty zejména u lidí, kteří mají umělecké cítění a jsou tvořiví. Energie dnešního dne může symbolizovat mysterium sexuálního sjednocení dvou lidí, toho by stálo za to využít. Pokud vychází realizace vzájemného pohlavního spojení ze skutečné, opravdové a upřímné lásky, může se stát aktem vzniku třetí tvořivé síly. Poselstvím vzniklé energie je zdar, úspěch, velkorysost a blahobyt. Pokud se zrovna nenacházíte v nejšťastnější situaci, dárek by dnes mohl učinit zázraky. Energie dnešního dne by měla přinést plodnou a konstruktivní spolupráci i s jinými lidmi.

Sníh a déšť vidím stále, to by mohlo znamenat problémy v dopravě i hromadné. A opět cítím „ve vzduchu“ skupinu lidí, kteří chtějí pokazit druhým radost z přicházejících svátků. Donald je hodně na „rakeťáka“ naštvaný a přemýšlí, co mu provede.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Sobota 2.12.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna   

Dnes můžete mír dobré nápady, které přinesou peníze a štěstí. Co se dnes stane, by mohlo být „osudové“, ale spíše to pozitivní. Je třeba dávat ale pozor na vše, co se okolo vás dnes bude dít, protože nepříjemně může působit energie úplňku, který je zítra.

Opět je dobrý den na utužování vztahů, tentokráte v užším rodinném kruhu s partnerem a dětmi. Můžete užívat harmonie radosti, pohody, romantického vztahu a pokud byly nějaké problémy ve vztahu, dnes je můžete urovnat. Pokud nejste schopni se domluvit, není špatné přizvat nestranného pozorovatele jako rozhodčího. Ale to může být složité v tom, že každý má svojí pravdu a málo kdo umí pojmenovat příčinu problému. Pokud bychom to všichni uměli, nebyl by problém, protože ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení.

Ideální by bylo řešit problém u zapáleného ohně, třeba u krbu, nebo alespoň zapálit svíčky. Oheň spálí případné negativní energie. Dnes můžete nejenom snít o svých nejtajnějších přáních, ale můžete začít právě u ohně „zhmotňovat“ své myšlenky a proměňovat je v realitu. „Všechno máme v hlavě“, jak říkám nejenom já. Právě energii zítřejšího úplňku lze využít ke zhmotnění myšlenek. Při komunikaci či meditaci u ohně můžeme „procitnout z letargie“ a objevit v našem podvědomí skutečnou podstatu problému a díky tomu může dojít ke změně našich postojů.

Asi bude hodně zima a cítím „ticho před bouří“.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3,?

Pátek 1.12.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dnes snad být raději doma a nic nedělat. Opravdu tomu odpovídá numerologicky „Dobrodružná cesta“, pokud nějakou podniknete. Snad jen meditovat, či s rodinou oslavovat to, „že se máte“ a můžete hrát společenské hry. Na to je super den. Blíží se úplněk, který bude v neděli a jak to vypadá, mohly by se už dnes začít projevovat jeho negativní účinky. To by v mnoha lidech mohlo vyvolávat strach.

Ale v rodinném kruhu můžeme pociťovat štěstí, radost, budeme se dozvídat jen radostné zprávy. Proto není nikdy na škodu upevňovat přátelství v rodinném kruhu a užívat pocitu soudržnosti. Právě díky „konstelacím“ hvězd můžeme pociťovat mystickou přitažlivost členů rodinného systému, užívat radosti s duchovně spřízněnými členy rodiny. Mohlo by docházet k duševnímu souznění i s rodinnými příslušníky, se kterými to dříve nešlo. Kdo byl ve sporu, je dobrý den na odpuštění a usmíření. Je super se jako tomu bylo dříve, upevňovat soužití a sdílení starostí i radostí v rodinném kruhu, kde se všichni podporují a pokud ne, tak dnes mohou začít. Jedině v rodovém uspořádání byla zajištěna ochrana a bezpečí všech členů rodiny. Prostřednictvím kmenového smýšlení a jednání přispíval každý jednotlivec ke blahu všech a tím současně i ke své individuální spokojenosti.

Jako by mnoho lidí nevnímalo, že se změnilo roční období. Někde bude voda, jinde kroupy, někde sníh, problémy v dopravě nás neminou.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.