Věštba od čtvrtka 23.11. do úterý 21.11.2017

Čtvrtek 23.11.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla. 

Energie dnešního dne může přát sporům, soudům, což není dobré, nemuselo by to vždy dopadnout dobře. Proto se dnes řešením vyhýbejte, nechte to na jindy, až bude vhodnější den. Za to přeje energie dnešního dne novým nápadům a najdete řešení na dosud nevyřešené problémy. Ale své nápady nikomu nesdělujte, záviděli by vám a mnoho lidí by vás chtělo podvést a nápady realizovat bez vás. Dnes by také mohlo dojít ke změně, ale k lepšímu, tak dnes jděte do změny, povede se to a budete se z toho tradovat, bude to změna úspěšná. Podpoří jí Tarotová karta „Síla“. Mohou se dnes odehrát i velké změny, což přinese nové myšlenky, velké peníze a novou etapu vašeho života.

Energie dnešního dne přináší výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je nejlepší den k plánování, ale i k meditaci a hledání řešení dosud nevyřešených problémů. Současně přináší energii k pozitivnímu růstu a rozvoji. Kdo chce počít, dnes je vhodný den. Ale i na založení firmy.

Patrně bude stále větrno, sníh a voda. Ale to je obvyklé, takže bychom se tomu neměli divit a zejména řidiči by neměli být zaskočeni.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Středa 22.11.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Změna může nastat i dnes a dost lidí bude ovládat strach. Ale kdo se nenechá „zaskočit“ divnými energiemi, které doznívají ze včerejšího dne, toho potká štěstí.  Štěstí může mít mnoho podob, můžete se zrovna dnes zbavit strachu, když si uvědomíte, že „strašáci“ jsou jenom z hadru. Dnes se můžete vyléčit, je dobrý den na léčení a vyléčení se i druhých. A štěstí můžete mít i v započetí něčeho nového. Pokud začne něco nového tak pochopíte, proč minulé období skočilo to „staré“. Pokud začne něco nového, vězte, že by to mohl být „osud“. Vše, co dnes učiníte, bude „pod šťastnou Hvězdou. Přinese to úspěch, uznání. Dnes můžete mít více štěstí než rozumu. Podmínkou je, že nebudete mít pochybnosti, nebudete závistiví, hamižní, nebudete škodit druhým, ale ani sobě. Není dobré zneužívat moci, obzvláště dnes by se to mohlo vymstít. To by vás přivedlo k finančním ztrátám. Proto se dnes raději vyhýbejte finančním transakcím, riskantním operacím. Dnes je na místě otázka, co stojí v cestě našemu osobnímu rozvoji.

Někde budou záplavy, jinde sněhová vánice. Takové už je počasí v novém století i tisíciletí a nic s tím nenaděláme. Jinde zase budou padat meteority.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Úterý 21.11.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Zvláštní den, hrozí, že většina lidí bude „mimo realitu“, jakoby „duchem nepřítomna“. Proto je třeba raději dávat na vše větší pozor. Hrozí dokonce takové problémy, kdybychom mohli způsobit škody a to zejména jako řidiči. Kdo se necítí fit, raději není dobré ani vyjíždět.  To lépe se povede v obchodě, zakládání i slučování firem. Je dobrý den na věštění a meditace, aspoň se nemusíte pracně uvádět „do nižší hladiny vědomí“, což je na věštění i meditace třeba, protože v této hladině budeme patrně celý den i bez našeho přičinění. Bohužel, může dojít k zásadní změně a to rovněž bez našeho přičinění. A je věcí „osudu“, zda k lepšímu, nebo horšímu. Zde bude hrát roli co jsme „zaseli“. To sklidíme. Může dojít k rozchodu, proto dnes moc neprovokujte, dnes se to nevyplatí. Ale pokud je někdo rozhodnut nám „dar vztahu již nedarovat“, nemůžeme s tím stejně nic dělat. Vztah je dar a je jenom na nás, komu a jak dlouho jej chceme věnovat. Tím věnujeme „svůj život“, když jej chceme „sdílet“ s němým druhým. Ale je třeba to brát tak, že pokud něco skončí, tak proto, že začne něco lepšího. A je na nás, zda to lepší bude, protože každý dostane, co je sám ochoten dát.

Pokud má někdo pocit, že je opravdu „mimo reálný svět“, znamená to zablokování a „ztuhnutí“ různých sil a energií, které jsme jinak schopni dobře ovládat. Potom je to důvod k zamyšlení, zda nejsme zaslepeni, egocentričtí, závistiví, žárliví, neschopní tolerance.  To by energie nutné k životu opravdu blokovalo. V takovém případě je nutné provést změnu ve svém životě, zbavit se negativních energií a pojmenovat příčinu, tím snadno odstranit důsledek. Například v sauně, páře, nebo ve vířivce, se můžete pokusit zbavit se oné zátěže netolerance a nechat jí „mentálně spálit“ např. ve výše popsaném prostředí a přijmout pokoru, poznání o vlastní pomíjivosti.

Asi bude dobré držet si klobouky, cítím velký vítr, který přinese někde hodně sněhu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.