Věštba na úterý 17.10.2017

Úterý 17.10.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Je dobrý den na vyřešení sporů. Můžete mít geniální nápady, které přinesou finanční prospěch. Dokonce je možné začít něco nového, co přinese úspěch. Ale moc se nesvěřujte, závistivci budou žárlit. Jen to chce „jít na jistotu“, štěstí může mít zrovna dnes „volno“. Podle Tarotu karta „Císař“ zajišťuje sebevědomí, dosažení cíle, mocný ochránce. To podpoří dnešní jednání a obchody. Energie dnešního dne posílí i „Ženský princip“, takže bude podpora jak mužského, tak ženského principu. To podpoří i plodnost, tak kdo chce potomka, „hupněte na to“.

Je třeba dát pozor na obtěžování, hašteřivost, marnivost, to by se mohlo jako „protipól“ dnešní pozitivní energie objevit a někdo by vám mohl chtít radost z dnešního dne pokazit. Proto není dobré se nechat vyprovokovat. Proto je třeba dnešní den chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomení. Je dobrá doba na plánování. Pro někoho může být dnešní den samota přínosná. Při meditaci můžeme být otevřeni všemu novému, co v nás, ale i kolem, vyrůstá. Vědomé naslouchání vnitřnímu hlasu přinese nové poznatky a pohledy. Všechno má své zákonitosti a hranice. Všeho moc škodí, tak není dobré to s meditací přehnat, nebo použít nějaké podpůrné prostředky, jako drogu, mohlo by dojít k psychosomatickému onemocnění.

Je to divné, ale někde by se mohly objevit kroupy a větérek. Větší vítr se objeví mimo naše území, ale sesuvy půdy a záplavy hrozí stále. Dokonce cítím chlad ze sněhu.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.