Věštba na úterý 14.11.2017

Úterý 14.11.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla

Den štěstí, ale i žárlivosti, i bohužel, nepřátelství. Všechny emoce se dnes násobí. Proto ty negativní je lepší nechat doma (ve sklepě). Kdo ke sám, může se dnes seznámit, vznikne úžasný vztah a díky číslu 8 = nekonečno, bude to vztah až do smrti. Karta „Síla“ vše rovněž zesílí. Na velkou výhru to nevidím, ale na dobré obchody a finanční transakce je dobrý den. Energie dnešního dne podporuje změnu k lepšímu, pokud změnu chcete udělat, je ten správný okamžik. Dnes je dobré se vyvarovat extrémů, nepoctivosti, vše se vrátí až to budete čekat nejméně. Je dobrý den na léčení, naše obranné síly se upevňují vně i zevnitř a my máme šanci prožívat nový rozkvět nebo vzestup. Kdo chce vyřešit problém, je dobrý den a pokud nevíte jak, může se vám při meditaci „zjevit“ návod, pojmenuje se příčina.

Energie dnešního dne je úžasná, podpoří léčení, dosažení zdraví, stálých hodnost, pokud něco začnete, započaté projekty budou úspěšné.

Je dobré dávat větší pozor na cestách, na sníh si nejde zvykat, stejně tak hrozí sesuvy půdy a duševně nemocní lidé jsou nevyzpytatelní. Ale na duševně nemocné si také nejde zvyknout, je třeba s nimi jen počítat.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3,4,5?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.