Věštba na středu 26.7. a čtvrtek 27.7.2017

Středa 26.7.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma.

Související tarotová karta Poustevník.

Před lety jsem věštil, že hrozí porušení zemní desky v oblasti Yellowstonského národního parku v roce 2017/2018, což by mohlo být problém nejenom v Americe. Cítím síru, jak to tam bublá, proto bych nedoporučil výlety do této oblasti.

Hrozí sněhová bouře, někde v Evropě, což mohou být i hodně velké kroupy.

I tak to je dobrý den na snění, ale nepřehánět, při hluboké meditaci můžete sklouznout až k depresi. Můžete začít i něčeho nového, třeba jen osnovu budoucího díla.  Na cestování je dobrý den, ale ne dlouhé cesty, abyste se stihli vrátit do bezpečí svého domova, kdyby nastal problém. Počasí už stálé nebude.

 

Čtvrtek 27.7.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze.

Související tarotová karta Síla

Karta Síla znamená vítězství ducha nad hmotou. To může být nebezpečné v době rychlých změn a nejistoty, ve které žijeme. Mohlo by znamenat i zemětřesení, sesuvy půdy, záplavy, ale může znamenat i rozhodnutí Donalda potrestat brzo nepřátele demokracie. Na nejisté počasí už jsme zvyklí, tak je ideální popíjet čaj s přáteli v bezpečí domova.

Moje vize před dvaceti lety byla, že koncem roku 2017, začátkem 2018, bude docházet ve zvýšené míře ke katastrofám. Mám pocit, že je to tady. Proto je dobré být více opatrný než kdy jindy. Mohlo by mít problémy nějaké letadlo v Asii, tak raději nelétejte zítra do Asie.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.