Věštba na středu 23.8.2017

Středa 23.8.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Osudové štěstí, které vás může dnes čekat, když budete v pohodě a nebude se tomu bránit. Může se týkat nových nápadů, ale i lásky, pokud budete otevřeni novému vztahu a mít vyřešenu „minulost“. Rovněž můžete očekávat změnu ve svém životě, pokud jste na změnu připraveni. Mohou přijít nové nápady, nové myšlenky, které mohou znamenat zásadní změnu ve vašem životě. Dnes může pro někoho nastat den spravedlnosti. Kdo nezpůsobil rovnováhu a choval se čestně, bude mu přáno dosáhnout spravedlivého výsledku svého konání. Kdo se nechoval čestně, bude po zásluze potrestán.

Dnešní den upozorňuje na existenci zákona o příčině a následku, který by nás měl přinutit k neustálé sebekritice. Upozorňuje nás, že naše plány se vyplatí vystavovat zkouškám před tím, než uděláme závažná rozhodnutí.

Dnešní den rovněž upozorňuje, že strach je naším největším nepřítelem a může být vyvolán silami, které nás konfrontují s vlastním stínem. Pokud vás strach ovládá, je dobré změnit vlastní zakořeněné postoje a fantazírování a přijmout realitu života.

Stále hrozí sesuvy půdy. Chaos minulých dnů by mohl ovlivnit činnost techniky, zejména letadel.  Kim Čong-un má strach z vojenského cvičení u jižního souseda a je zalezlý v díře. Nás se to ale netýká.

Test sebepoznání:

Řekněte první číslo z čísel 0 až 10, které vás napadne.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.