Věštba na sobotu až pondělí

Sobota 5.8.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Dobrý den na cestování a přímo dobrodružné výpravy (mimo destinace – Severní Korea). Ideální je cesta do ráje. Můžete objevit poklad, pokud se ocitnete na místě, kde se před vámi propadne zem. Dnes máte šanci dosáhnout svého cíle, pokud jste o něco usilovali. Dnes je dobrý den na utužení rodinných vztahů a oslavu života, oslava „uzavřeného rodinného kruhu“. Ale v každém případě je to dobrý den na vyjasňování a řešení nedorozumění v rodinném kruhu. Je dobré uspořádat oslavu odpuštění a usmíření se, pokud je v rodině problém. V kruhu rodinném můžete navázat kontakt s vlastní jasnozřivostí (někdo až po třech „frťanech“).

Není dnes dobrý den na léčení, rozdávání moudra a nevyžádaných rad. Nevyžádaná rada je diktát. Není dobré plýtvat energií, šetřete ji na horší časy. Je dobré odolávat nečestným a trudným myšlenkám, mohlo by se to vymstít. Stejně tak není v tento den dobré „měnit směr naší nastoupení cesty“. Změnu nechte na jindy. To proto, že dnešní den nebude intuice dobře napovídat v poznání všeobecných a přírodních zákonů a jejich souvislostí. Spíše než změnu si máme dnes udělat pořádek v životě a pochopit co nás přivádí do konfliktů.

 

Malý test: Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10 ?   Výsledek bude v úterní věštbě.

Neděle 6.8.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dnešní den budete mít štěstí v tom, do čeho se pustíte. Zítra je úplněk, tak můžeme být citlivější a „rány více krvácí“, i ty psychické. Proto nedělejte druhým, co sami nechcete, aby se dělo vám. Je to dobrý den na řešení partnerských problémů, na usmíření. Ne na hádky, protože dnes nám chybí smysl pro realitu způsobenou nejenom naší umíněností, ale i přecitlivělostí díky blížícímu se úplňku. Je dobrý den na znovuzrození, tedy obnovu pokaženého vztahu. Je dobré tento den začít dárkem partnerovi, partnerce. Je dobré změnit názory a nelpět na nesprávných názorech, či starých způsobech. Změna je život.  Je dobré si přiznat chybu. Vždy je chyba na obou stranách, jen někdo „začal chyby dělat dřív“. Dobré je dnes připomenout Budhistické: Odpustit, neočekávat, nelpět a připomenout si slib daný při „rituálu svatby“. Na to většina manželů zapomíná. Pokud vaše cíle nebudou výhradně orientovány na vaše sobecké já a budou sloužit vyšším záměrům v partnerském vztahu, „uzavřete svůj rodinný kruh s partnerem“ vůči atakům zvěnčí. Snahy osob, které by se chtěli pokusit vám zabránit v realizaci vašich pozitivních úmyslů a snažení ve vztahu, se minou účinkem.

Malý test: Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10 ? Výsledek bude ve středeční věštbě.

Pondělí 7.8.2017

Numerologicky 7. Hledající poznání, Karma, související tarotová karta je Poustevník.

Dnes je úplněk, proto můžeme být citlivější a můžete být méně pozorní. Proto je lepší být opatrnější, než obvykle. Dnes můžete mít dvojnásobné štěstí, mělo by se podařit vše, co si přejete.

Karta Poustevník napovídá, že je dobrý den na meditace, studium. Při hluboké meditaci můžete dojít k osvícení. Můžete očekávat radostnou zprávu, pokud chcete něčeho dosáhnout, nebo se i uzdravit.

Dnes není dobrý den na řešení sporů a potkání se s nepřáteli. Těm se dnes vyhněte. Dokonce není den na manuální práci, hrozí úraz. Než opustíte svůj majetek, raději se překontrolujte, zda jste jej dobře zabezpečili.  Dnes neriskujte, mohlo by dojít ke ztrátám. Proto není dobrý den ani na sázení. Hrozí sesuvy půdy a propadání země.

Malý test: Jaké číslo z čísel 0 až 10 vás napadne? Odpověď bude ve čtvrteční věštbě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.