Věštba na sobotu 30.9. a neděli 1.10.2017

Sobota 30.9.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Na rozdíl od včerejšího dne je dobrý den na nové začátky. Můžete očekávat i dárek. Dárky mohou být různé, třeba peníze, ale i odpuštění dluhu, vyhraný soud, nebo se na vás přestane někdo zlobit. Také dosažení úspěchu, sláva, uznání, je dárek, který stojí za to řádně oslavit. Je dobrý den na plánování růžové budoucnosti. To platí zejména pro ty, kdo se zbavili trudných myšlenek. Někomu skončí vztah, ale i to je dobré oslavit, protože pokud vás někdo opustil, tak proto, aby uvolnil místo někomu lepšímu. Pokud dnes něco nedopadne dobře, nemá cenu se k tomu vracet, vše má svůj smysl. Tak si tím nenechte kazit štěstí. Nejdříve vše důkladně prozkoumejte, než budete jednat. Věci a děje se začnou odehrávat, až pro ně budete zralí. Nejspíše se od vás požaduje více trpělivosti a vytrvalosti. Příčinami neúspěchu je obvykle nesprávně usměrněná aktivita, neústupnost, prohřešky proti přírodním cyklům, nebo nevhodné načasování.

Sám nechápu, proč tak často vidím oheň, asi se má spálit nějaká negativní energie. A zem se bude třást, škoda, že se rakeťák tehdy nepropadl, mohl být klid. Tentokrát to bude opět v Americe, takže nás se to týkat nebude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Neděle 1.10.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dnešní den je dobrý na finanční transakce, kdo to chce zkusit na burze, mělo by mu to vyjít. Dobrý je na věštění, energie „Mága“ to podpoří. Štěstí přeje připraveným, lepší je jít na jistotu. Ale pozor, abyste se z přemíry vizí nezbláznili. Není dobrý den n lásku, tak dnes si snažte udržet co máte, pokud nechcete zůstat chvíli sami. Dnes můžete ovlivnit osud, pokud je vám nepříznivě nakloněn. Jak to je s vaším osudem si brzo budete moci otestovat v našel „Testu sebepoznání“. Pokud se dnes něco přihodí, lze to považovat za „osudovou událost“. Pokud jste již nejenom dík testům překonali, nebo alespoň „pojmenovali“ příčinu problémů, nebude problém se jich zbavovat a mělo by se dařit. Pokud jste již všechny problémy vyřešili, dnešní den se můžete těšit na materiální blahobyt. Energie dnešního dne slibuje bezpečí a ochranu a představuje souznění mezi členy rodiny a partnery. Obzvláště dnes si můžete uvědomit zevnitř pramenící sebevědomí, které by bylo dobré prezentovat i navenek. Při oslavě v rodinném kruhu můžete pocítit hluboké duchovní zážitky a navázat kontakty s vlastní jasnozřivostí, kde jste schopni vidět do daleké růžové budoucnosti.

Někde by mohlo spadnout pár kmínků z nebe. Cítím tlak pod zemí, dokonce se může zatřást zem i u nás.

Stále trvá napětí mezi „rakeťákem a kačerem. Rakeťák je stále v „rauši“ a provokuje, asi zkouší, co kačer vydrží.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.