Věštba na rok 2016 – ROK ČERVENÉ OPICE

Československo vzniklo v roce 1918, což nebyl podle mne dobrý rok pro vznik státu. Byl to rok Koně a jak známo z čínské astrologie, znamení koně není moc kompatibilní s ostatními znameními. Znamení Koně je o tvrdohlavosti, neústupnosti, samostatnosti, volnosti. Kůň je „pánem Kance, sluha Krysy“. To se týká nejenom států, měst, obcí, ale i lidí. Znamení koně si rozumí se znamením Tygra, Psa, Koně a Ovce (Koza). Např. EU byla založena v roce 1993 a to je rok Kohouta, což rovněž nebyl dobrý rok na založení tak významné instituce. Kohout také není moc kompatibilní znamení s ostatnímu, rozumí si jen s Drakem, Buvolem, Hadem a Kancem. 
Tuto věštbu jsem netradičně pojal s ohledem na Čínskou astrologii.
Každý z nás je narozen v nějakém znamení a to také ovlivňuje náš život a naší budoucnost. Naše znamení může či nemusí být v souladu se znamením státu. Proto se nám v určitých státech líbí více, či méně. Proto by se v Česku mohlo dařit lidem narozených ve znameních kompatibilních se znamením Koně, což je Tygr, Pes, Kůň, Ovce.
V Česku (ani v jiných státech vzniklých v roce Koně, – viz článek na našich stránkách v rubrice „Nové články“) by se nemuselo dařit lidem narozených ve znameních, Krysy, Buvola, Draka, Hada, Kohouta, Kance. Proto by mohlo být hodně Čechů narozených v těchto znameních, kteří hledají, či budou hledat, štěstí mimo Česko i ostatní státy vzniklé zejména v roce Koně.
Pro Česko by bylo vhodné hledat nové obchodní příležitosti ve státech vzniklých v roce:
Tygra – např. Kuba, Řecko, Jamajka,
Psa – Egypt, Filipíny, Thajsko,
Koně – Rakousko, Anglie, Irsko, Česko, Irsko, Polsko, Francie, Belgie, Brazílie, Maďarsko, Kolumbie, Mexiko, Guyana
Ovce – (Koza)- Německo, Belgie, Venezuela.
Rusko i Ukrajina rovněž vznikly v roce Ovce, ale tyto státy budou stabilní nejdříve až za 10 až 40 let.
Obecně bude rok 2016 pro Česko o něco lepší než rok 2015. Objeví se mnoho obchodních příležitostí, Česku se bude dařit, zúročí se některé investice. S Německem pět let bude mít obchodní bilance vzrůstající tendenci. Potom se mohou projevit problémy Německa související s invazí uprchlíků a nikdo zatím neví, jak to ovlivní německou ekonomiku. Ale bylo by dobré s tím počítat.
Se Slovenskem obchod cca dva roky poroste. Z Polskem bude obchodování rovněž dva roky stoupat. Příští dva roky poroste obchod z Francií.
Vůči EU Češi (ani Slováci, Angličané) moc důvěry nemají a hrozí, že nedůvěra ještě poroste. Podle mne nebyla EU založena ve vhodném roce – Kohouta.
Kohout není moc kompatibilní znamení a rozumí si jen Drakem (např. Dánsko, Holandsko), Buvolem (např. Španělsko, Švédsko), Hadem (např. Finsko, Norsko), a Kancem (např. Monako, Indie, Haiti). Dokonce si znamení Kohouta nerozumí asi se sebou samým- dva kohouti na jednom dvorku na sebe útočí a může zůstat jen jeden. Např. Karel IV. byl narozen (1316) v roce Draka, což je nejsilnější znamení Taoistické astrologie a také politici i strany založené v roce draka jsou nejsilnější. I to mohlo přispět k tomu, že byl zvolen „největším Čechem“. To asi věděl pan Andrej Babiš, když své politické hnutí ANO založil v roce Draka (11.5.2012). On sám je podle dostupných pramenů narozen v roce Koně, proto rozumí Česku (Slovensku, Rakousku, Francii a všem státům vzniklým a kompatibilním v roce koně) a Česko, rozumí jemu. Asi rovněž není náhoda, že paní Jourová, narozena v roce Draka (18.8.1964) je od počátku první místopředsedkyní. A Kohout s Drakem si rozumí nejvíce a proto je schopna porozumět problematice EU. Podrobněji jsem tyto souvislosti popsal v knize Záhady a taje (nakl. Brána 5/2015), kde jsem vypozoroval souvislosti mezi politikou (v jakém znamení je nejvíce lidí, kteří uspěli), uměním, financemi a Taoistickou astrologií. Popsal jsem lidi, kteří se proslavili (někteří slavně, někteří neslavně).
Spokojenost lidí v Česku poroste až od roku 2017-2018, od kdy by mohlo dojít k nejvyšší životní úrovni od r. 93. Česko by se mohlo dostat v indexu štěstí (zdroj: World Happiness Report/OSN 2012 – 2014) ze současného cca 36. místa na lepší místo. Právním státem by mohlo být Česko do deseti let (pokud se nepolitik pan Babiš nenechá od politiky odradit), protože politikům se to za 25 let od „revoluce“ nepovedlo (nebo jim to vyhovovalo?). Podle mé věštby by to bývalým i současným politikům, kteří se jen střídali u moci, trvalo ještě dalších 25 let.
Vzhledem k rostoucí muslimské komunitě (a tím dochází k ještě větší nejistotě, než ve které jsme žili) se radost ve střední Evropě bude mísit (už se děje) s pocity strachu. Už mám klienty z Německa, Rakouska, kteří se ze strachu stěhují mimo Evropu, nejvíce do Kanady. I já jsem připraven uvolnit místo přistěhovalcům a našel své místo, kde chci zbytek života (dalších 70 let) prožít v poklidu. Nejenom proto, ale i těch dalších deset let nechci strávit čekáním na právní stát, až konečně bude vězení pro dlužníky, kdy věřitelé budou mít konečně zastání a větší práva než zloději. Je zajímavé, že intuitivně jsem z mnoha procestovaných států našel onu vysněnou zem – Indii. Věštil jsem na více místech, které jsem procestoval a nejlepší stát pro život mi stále dokola vycházela Indie – Kerala. Je to nejlepší místo k životu pro 90% populace. Další super místo je Kambodža, tam se mi nejvíce líbilo v Sihanoukville (průměrný plat 90 US dolarů). Král říká: „Nic po nás nechtějte, my nebudeme chtít nic po Vás“ – dobrý, ne? Není špatné Španělsko, Kypr, Srí Lanka, atd. Mluvím za ty, co nesnáší zimu, jako já.
Na dopad přistěhovalecké „katastrofy“ muslimů jsem psal v létě samostatný článek, kde jsem věštil, že jsou mezi nimi jak spící, tak aktivní bojovníci. Mají tak odlišnou mentalitu, že se s naší kulturou nesblíží (my s jejich také ne) a hrozí, že se budou svých náboženských (i finančních) nároků domáhat násilím.
V obchodním hodnocení je šance Česka se propracovávat z 36. místa na lepší místo než je současné. V indexu štěstí je na prvním místě je Švýcarsko, Rakousko je na 13. místě. Bulhaři jsou na 134. místě.
Jiný index je Index bídy, v r. 2014 byl Index bídy vypočítáván z výše nezaměstnanosti a změny spotřebitelských cen. Jenže takovéto zjednodušení někteří kritizují, protože to do jisté míry mohou zkreslit některé komodity. Česko bylo v roce 2014 na 88. místě (Slovensko bylo v r. 2014 na 60. místě). Světoví ekonomové varovali, že v r. 2017 by Česko mohlo spadnout na 19. místo (Slovensko na 5. místo). Pokud Česko klesne, tak maximálně na 80. místo a to proto, že některé vyspělé ostatní ekonomiky postoupí na vyšší příčky rychleji.
Podle ekonomů má například nejhorší výhled japonská ekonomika, která by se mohla propadnout dokonce za ekonomicky slabý evropský jih.
Oblíbenost vlády mírně poroste, ale bude vzrůstat napětí ve vládě díky volbám. Zaměstnanost v Česku poroste každý rok o pár procent.
Zásadní zdravotní problémy by mohly ovlivnit epidemie. Více přírodních katastrof by se mohlo objevit až v roce 2017. V létě budou hrozit záplavy, opět se místy propadat zem, ale na to už jsme si zvykli, že počasí nebude nikdy již stabilní. Horší to bude v roce 2017.
Význam rodiny bude vzrůstat a tento proces začal už od začátku nového století a tisíciletí, od. r. 2001.
Příští rok je rokem přejícím umění, stejně tak ale i odhalování korupce, trestních činů, podvodů. Proto by se mohly objevit nové kauzy.
Vizionář a spisovatel Stanley Bradley radí: Na čem budete příliš lpět, o to snadno můžete přijít.
Abychom mohli být šťastní, byli schopni využít na maximum své možnosti a schopnosti, musíme být v harmonii duše a těla. Toho dosáhneme tím, že se budeme radovat ze života a pokud někdo problémy měl, musí umět „udělat pomyslnou čáru za minulostí“, musí odpustit, neočekávat a nelpět na ničem.
Další podmínkou je plánovat budoucnost a žít přítomností. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme přejít z fáze snění do fáze chtění a z fáze chtění do fáze činu.
A potom stačí mít dobré období. Jednou jsme nahoře, jednou dole. Jak to bude příští rok pro jednotlivá znamení je níže.
Zda máte teď dobré či špatné období, posuďte podle znamení čínské astrologie.
Rok 2015 je rokem Ovce (Kozy) a to od 19.2.2015 a trvá do 7.2. 2016. Od 8.2.2016 začíná rok Opice, od 28.1.017 rok Kohouta, od 16.2.2018 rok Psa, atd.
Co nás čeká podle čínské astrologie?
Vedle názvu znamení jsou uvedeny roky narození, kterých se to týká. Čínský rok se mění v průběhu ledna-února. Přesná tabulka je na naších stránkách www.stanleybradley.eu v kapitole „Nové články“, kde jsem vypracoval i tabulku států (a některých firem). Tam si každý může najít pro sebe vhodný stát k životu, ale i na dovolenou.
KRYSA
1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
Lidé narození v roce Krysy se zotavují z minulého špatného roku. Letos se objeví nové příležitosti, ze kterých lze vytěžit i finanční kapitál. Příští rok bude jedním z nejlepších a kdo usilovně pracoval, bude sklízet plody své práce. Je to dobrý rok na uzavření sňatku.
BUVOL
1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Pro ně není letošní rok až moc dobrý, protože jsou v opozici s lidmi narozenými v roce Ovce. Proto je třeba udržet to, co máte a neriskovat. Máte pocit, že se letos všechno vleče, věci se protahují a i když děláte naplno, výsledek není téměř žádný. Chce to zmírnit tempo a nesnažit se vše valit silou dopředu. Také příští rok není pro znamení Buvola moc dobrý. Může docházet k tomu, že se nevyplní plány, ale když zůstanete věrni svému přesvědčení, tak svou pílí problémy překonáte. Až rok 2017 bude pro vás úspěšný.
TYGR
1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Letošní rok je velmi dobrým obdobím. Doporučuji věnovat se rodině a cestování. Příští rok bude obtížný, protože opice je tygrům soupeřem. Problémy můžete očekávat ve vztahu k práci, ne v soukromí či rodině. Je třeba si letos vytvořit potřebné rezervy. Ani v roce 2017 neočekávejte nějaké zlepšení. Skvělé období vás čeká až v roce 2018.
ZAJÍC
1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Skvělý rok 2015, všechno plyne hladce, tak jak má. Objevuje se plno dobrých příležitostí a hlavně hodně zajímavých zážitků. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, tak je hravě zvládnete. Těšit se můžete na rok 2016, který bude ještě o něco lepší. Bude přát zábavám, společenským událostem i novým nápadům. Toto příjemné období skončí rokem 2017, kdy může už docházet k problémům a potížím. Vytvořte si rezervy.
DRAK
1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Všechny události by měly probíhat podle vašich plánů, podle vašeho scénáře. Není však dobré se soudit, ale věci řešit dohodou případně domluvou. Soudní spory nemusejí vždy dopadnout dobře, proto si je nechte na rok 2016, kdy bude vhodnější období. Přesto se vyhýbejte osobním sporům, hádkám a v případě nějakého problému nechte posoudit celou záležitost třetí nezúčastněnou osobou. Ať vám řekne, kdo má pravdu. Vyhýbejte se nekalým praktikám, protože se vám okamžitě vrátí zpět. Rok 2017 bude pro Draka velmi dobrý.
HAD
1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Příjemný rok vhodný pro setkávání s přáteli a plánování budoucnosti. Je třeba ale věci nepřehánět. Pokud jde o nějaké spory nebo nedorozumění, je potřeba vše včas zarazit. Složité záležitosti k řešení si nechte až na příští rok. Rok 2016 bude obdobím odpočinku, nových pracovních příležitostí. Zato rok 2017 bude rušný, ale zvládnete ho, když se spolehnete na vlastní intuici a moudrost. Nekalé praktiky se vám mohou vymstít. Nedoporučuji jít do sporů. Sklízet plody své práce budete až v roce 2018.
KŮŇ
1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
Protože ovce je nejlepší přítel koně, tak rok 2015 je pro vás úžasný. Je to dobrý rok na upevnění zdraví a na vyřešení všech záležitostí. Rok 2016 bude úspěšný na finance, investice a konečně najdete to, co stále hledáte. Věnujte zvýšenou pozornost řízení auta, protože množství dobrých příležitostí vás může rozptylovat. Rok 2017 bude rokem harmonickým ve prospěch těch, kteří si něco přejí.
OVCE
1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Teď je jejich osobní rok. Je to tvořivé období nabízející množství příležitostí k seberealizaci a růstu ve všech oblastech života. Úžasné období pro seznamování, hledání nových zaměstnání, upevnění vztahů jak osobních, tak i obchodních a pracovních. Rok 2016 bude o něco horší, ale stále dobrý. Ale už nedoporučuji tolik riskovat. Chce to střízlivý pohled na věc. Používejte vlastní intuici a zdravý rozum. Rok 2017 otestuje vaše schopnosti.
OPICE
1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
V letošním roce by vás neměly očekávat velké problémy, i když některé vaše snahy budou zmařeny. Letošní rok je jakési neutrální období v porovnání s minulými třemi roky, kdy nebylo vždy dobře. Rok 2016 bude ideální období pro započetí nových věcí. Kdo sní o nějakém vzestupu, štěstí, lásce a udělá pro to vše potřebné, tak se úspěch dostaví. Rok 2017 bude zase střízlivý a nabádal bych k opatrnosti. Doporučuji v roce 2016 si vytvořit nějaké rezervy.
KOHOUT
1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017
Rok 2015 je vhodný pro cestování a odpočinek. Jinak řečeno, k takovému celkovému ztišení. Je to vcelku neutrální období, ve kterém se mohou objevit nějaké problémy, které zvládnete. Nenechte nahlížet cizí lidi do svých problémů, ale řešte je sami. Rok 2016 vám může přinést neočekávané události, zejména v zaměstnání, takže je třeba být opatrný a mít rezervy z roku 2015. Vyloženě dobrý rok bude 2017. Pokud chcete sázet nebo riskovat, například co se týče pracovních smluv, obchodních příležitostí, tak to nechte na rok 2017.
PES
1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
Letošek je obdobím jakési houpačky. Jednou budete nahoře a pak zase dole. Odpočiňte si, neodmítejte setkání s přáteli, kamarády, využijte inspiraci ke zkrášlení a další vylepšení bydlení. Jinak je potřeba být opatrný, neriskovat, nepropadat pesimismu zejména v situaci, kdy se budete muset zabývat finančními otázkami. Věnujte se zdraví. V roce 2016 očekávejte hodně aktivit. Bude to období velmi inspirativní. Nebojte se pouštět do nových věcí a nic nevzdávejte. Rok 2017 bude dobrý na peníze a vůbec nejlepší období na vás čeká v roce 2018. Tam se vám bude dařit úplně všechno.
PRASE
1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Lidé narození v tomto znamení měli pět let zpátky špatné období. Letošní rok je takovým nástupem k dobrým létům. Konečně je to příjemný rok na vztahy, seznamování, uzavírání manželství, štěstí, plánování budoucnosti a dokonce i na peníze. Rok 2016 bude v tomto stylu pokračovat. Bude se rozvíjet společenský život, milostné vztahy, ale dávejte si pozor na peníze a hlavně na smlouvy. Nikdy je hned nepodepisujte. Nechte si je předem přečíst nejraději právníkem. Rok 2017 bude velmi dobrý na peníze a mělo by se vám vše dařit. Rok 2018 vám přinese stabilitu a bezpečí. Úplně nejlepší období očekávejte v roce 2019.
Jak jste na tom?
Pokud si chcete vyvěštit, zda jste ve fázi snění, chtění nebo činu, pak si připravte 4 jakékoliv karty. Označte si je čísly 1. až 4. Číslo 1. je snění, 2. chtění, 3. je čin a číslo 4. znamená, že nejste realista, že vám to zrovna nejde, že to neumíte, atd. Zamíchejte kar ty a myslete na jednotlivé fáze. Vytáhněte si kartu, obraťte a zjistíte, v jaké jste fázi. Pokud vytáhnete kartu s číslem 3 jste schopni svůj čin realizovat. Naproti tomu karta s číslem 4. vám říká, že nejste realista a nelze očekávat splnění vašich snů a přání (momentálně).
Přeji všem hodně štěstí. Stanley Bradley www.stanleybradley.eu
 
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.