Věštba na pondělí 28.8.2017

Pondělí 28.8.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Super den, povede se vám na co myslíte delší dobu, či o co usilujete.  Ten den bude dnem radosti, může začít něco nového a dobrý den i na cestování. Ale rozhodně nespoléhejte na štěstí, pokud nemáte čisté úmysly. To se týká i labilních lidí, dejte si dnes klídek od útoků na spoluobčany a hledání viníků. Je dobré si uvědomit, že každý je strůjcem svého štěstí, ne osudu. Je pro vás dobrý den na léčení, sebekontrolu. Budou odhaleni ti, kdo chtějí zneužít své moci, nebo kdo bude chtít něco zcizit. Na intriky a manipulaci také není vhodný den, to si nechte na jindy, pokud vůbec. Již dávno tomu, co jsem věštil, že intriky a podvody budou od r. 2001 vždy odhaleny brzy.  Dnes moc neutrácejte, je den dobrý spíše pro střídmost. Dnešní den mohou využít zejména tvůrčí lidé.

Dnešní den je dobré si uvědomit kam směřujeme a co chceme. Dnešní den se potvrdí správnost našich záměrů, předsevzetí a plánů. Dnešní den by se mělo podařit překonat pár překážek, které ještě stojí v cestě k našemu cíli. A to platí i v našich osobních vztazích.

Pokud dostanete signál, že dosažení cíle je nemožné, je dobré tuto situaci překonat vírou v sobě i svůj cíl.  Mohou se ozývat bývalé lásky a naštvaní bývalí přátelé. Ale není dobré na základě poraženeckých nálad bývalých přátel či lásek dělat ukvapená rozhodnutí, nebo se nenechat odradit od svých plánů.

Stále je třeba počítat se sesuvy půdy po velkých deštích, tak gumáky aspoň nosit v baťohu není špatné. Mohou padat meteority, tak helmu, kterou jsem včera doporučil kvůli kroupám si raději u sebe ještě nechte.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 10?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.