Věštba na pondělí 27.11.2017

Pondělí 27.11.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dnes je dobrý den na nové nápady, plánování budoucnosti, ale i na řešení problémů. Dnes se vše podaří, do čeho se pustíte. Kdo má pocit, že se mu nedaří, má šanci dnes vše změnit, je super den na změnu myšlení, změnu postojů, je možné se meditací dostat z deprese, můžete změnit životní styl. Kdo na tom není dobře psychicky a nezmění svůj špatný psychický stav, hrozí sestup do podsvětí, nehybnost na delší dobu, útlum, apatie, stagnace. Proto není špatné hupnout někde do vířivky plné bylin a oddávat se meditaci a vypouštět negativní energie právě do té vířivky. Pak přijde uvolnění a odpoutání se od negativních energií a vlivů, které nás tížily.

Energii dnešního dne můžeme chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomení. Dnes je nejvhodnější doba na plánování, samota může být v tomto okamžiku přínosná. Obzvláště dnes je dobré být otevřený všemu novému, co nám přinese intuice v podobě vnitřního hlasu. Potom se můžeme těšit na pozitivní rozvoj a růst.

Dnes se mohou projevit nerovnováhy energií a díky tomu může docházet k sesuvům půdy, propadaná země, bohužel, někde i ke znásilnění a k hádkách. Je to silná energie, která dnes bude ovlivňovat vše a bud kladně, nebo záporně, podle toho, jakou energii si sami připustíme k sobě. Proto je dobré dávat pozor a nenechat se unášet emocemi.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.