Věštba na pondělí 11.9.2017

Pondělí 11.9.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Bude se dařit je poctivým projektům, je dobrý den na něco zajímavého přijít. Je dobrý den pro vizionáře a myslitele. Ale nesmíte se nechat nikým rušit. Není dobrý den na změny, nechte raději vše, jak je. Pokud sami na něco nepřijdete, dnes vám nikdo není schopen poradit. Jedinou pomocnou ruku najdete dnes na konci vašeho ramene. Dnes se ani neseznámíte, proto nemá cenu ani nikoho nezvat na rande. Hrozila by konfrontace s náladovostí a neupřímností. A dnes se nehádejte, hrozil by rozchod. Dobrý den je pro ty, kteří byli nespravedlivě obviněni, máte šanci se očistit a budete zbaveni obvinění. Ale určitě je dobrý den na upevnění zdraví a kdo se chce vyléčit, dnes je dobrý den, navíc podpořený „Mentální energií“, tak můžete léčit „na dálku“.

Pokud dnes něco smysluplného vytvoříte, nebo začnete, budou tyto projekty sice zkouškou vaší síly a vytrvalosti, ale nakonec budou úspěšně zakončeny.        

Dnes není dobré se vystavovat riziku, ani co se týká hazardu, ani co se týká finančních záležitostí.

Stále bude hrozit, že se někdo propadne do díry, protože zem se stále třese a pořád bude vítr. Proti česku dobrý, tady hrozí maximálně, že nedojede autobus.

Někde v Evropě bude dost vody.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.