Věštba na pátek 13.10.2017

Pátek 13.10.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dobrý den na peníze, super nápady a realizaci přání. Je dobrá energie na inspiraci a vytvoření nějakého díla, nebo můžete aspoň začít. Pozitivní energii podporuje záření nějaké Hvězdy, proto co uděláte, bude pozitivními astrologickými vlivy. Vše dopadne dobře, dobrý den na zharmonizování „duše a těla“. Ale na výhru to moc nevidím, raději spoléhejte na to, co vyděláte. Není dobrý den na řešené sporů, na cestování. Pokud nemusíte, odložte cestu na jindy. Stejně tak není dobrý den na to, abyste změnili svojí vůlí svůj osud, to nechte na jindy.

Energie nějaké Hvězdy přináší dnešní den naději na uskutečnění nejtajnějších přání. Energie oné hvězdy je rozhodujícím faktorem vůle, vytrvalosti a úspěchu. Dnes může u mnoha lidí dojít ke zvratu ve způsobu nahlížení na určitý problém, důležitý pro celkovou změnu našich postojů. Tím b mohlo mnoho z překážek ztratit na své velikosti a tím se lépe a rychleji dostaneme k cíli.

Dnešní den je třeba posuzovat jako každý jiný, roli vždy hraje celkový součet všech čísel v datu, ale když jsem vzal v potaz jen číslo 13, vyšlo mi, že je dobrý den budeme mít více energie než jindy, díky čemuž můžeme získat hlubší vzhled do všech událostí a díky tomu jsme schopni vše sledovat ze správného úhlu.

Když jsem se ptal, na co není dobrý dnešní den s číslem 13 (jde o pověru, které věří cca čtvrtina lidí), vyšlo mi, že lidi umínění, či přepjaté, nebo vyčerpané, hrozí ztráta smyslu pro realitu. U těchto lidí hrozí psychosomatické onemocnění, jako neplodnost, problém s potencí, nebo přehnaná aktivita, která může skončit úrazem.

Někde by se zase mohla propadnou zem, je dobré brát v úvahu, že je zem podemletá z dešťů a záplavami. Dále mám nedobrý pocit s psychicky narušeného jedince, který by někde mohl dělat problémy. Nedávno jsem připomněl mojí dávnou věštbu, že už je tady období přírodních i nepřírodních katastrof a je třeba počítat s výbuchy sopek, zemětřesením i větším větérkem.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.