Věštba na čtvrtek 28.9.2017

Čtvrtek 28.9.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Doznívá fáze měsíce now (opačná fáze úplňku), tak žádná sláva. Ale kdo na energii měsíce není citlivý, může tvořit. O to budou nápady tvořivější. Někdo může pociťovat nejistotu a proto více strachu, než je obvyklé. Je dobré si uvědomit, že jistota je jedině v tom, že jednou zemřeme, jinak v ničem. Lidské tělo je podle mne nastaveno na minimálně sto let života a kdo maká, aby tady byl déle, tak na sto čtyřicet. Dobrý ne? Řekl bych, že dobrá motivace jít strach vyběhat, tím vyrovnáváme hladinu svalové hmoty v neprospěch tuku. A pohyb je život.

Dnešní den je větší nebezpečí úrazu, než jindy, proto je lepší sedět doma a s rodinou a radovat se, že se máte a oslavovat „život“. Ani na cestování to dnes nevidím dobré. Je dobrý den na oslavy. Dnes můžete při meditaci nalézt bytostné, skutečné jádro polarit, tím mnoho neviditelných překážek ztratí na své velikosti a relativizuje se. Proto je dobrý den na zharmonizování „duše a těla“.

Energie dnešní dne vypovídá o životním stádiu sebereflexe a z něho vyvstávajícího smyslu pro transformaci hlubokého poznání. Proto je dobrý den na vyřešení problémů. Ideální je meditace v prostoru, který nám umožní „uvést se do nižší hladiny vědomí“.

Někdo s psychickými problémy by mohl založit oheň. Kačer je už naštvaný na „malého rakeťáka“, asi už má prst „na spoušti odplaty“.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.