Věštba na čtvrtek 31.8.2017

Čtvrtek 31.8.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dnešní den je dobrý snad jen na vyřešení sporu, i soudního. Ale bude to těžký boj a musíte být opravdu v právu, abyste vyhráli. Energie dnešního dne přímo vyzývá ke sledování a dosažení stanovených cílů. Povzbuzuje k dokončení započaté práce. Pokud si nebudete věřit, nebo nebudete jednat poctivě, stejnou silou a energií se váš cíl může zhroutit jako krabička sirek. Dnes je den rovnováhy a spravedlnosti, harmonie, tak je dobré toho využít k nastolení rovnováhy, pokud tomu tak u vás není. Stejně tak je dobré požádat o odpuštění ty, kterým jste ublížili a dát impuls k usmíření. Energie dnešního dne tuto pozitivní činnost podpoří. Pokud se má něco rozpadnout, tak se tak dnes nejenom díky kartě Věž, stane a nic s tím nenaděláte. Je dobré vědět, proč se tak stalo a zalovit v paměti, co jste kde špatného „zaseli“.

Dnes se mohou „zjevovat energie zemřelých“ ve vašich vzpomínkách, tak pokud se tak stane, je dobré zapálit svíčku a vzpomenout si na zemřelé v dobrém. Není dobrý den na meditace, ani na duchovní záležitosti, cítím divné vibrace ve vzduchu a divné bude i počasí. Lepší je dnes být doma a dát si drink s dobrými přáteli, či rodinnými příslušníky.

Dnešní den není dobrý na sňatek a rituály spojené s láskou a seznamováním.

Mohl by být velký vítr a někde se může třást zem, tak pozor, ať nespadnete do díry. Kim má stále strach z kačera Donalda a je zalezlý v díře. Očekává ohňostroj.

 

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.