Už jste členy mého nového klubu? Mám pouze 300 míst a už se nějaké rozebrali, tak nevím kolik z vás se tam dostane. Pro více informací kliknetě zde.

Věštba na čtvrtek 31.8.2017

Čtvrtek 31.8.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dnešní den je dobrý snad jen na vyřešení sporu, i soudního. Ale bude to těžký boj a musíte být opravdu v právu, abyste vyhráli. Energie dnešního dne přímo vyzývá ke sledování a dosažení stanovených cílů. Povzbuzuje k dokončení započaté práce. Pokud si nebudete věřit, nebo nebudete jednat poctivě, stejnou silou a energií se váš cíl může zhroutit jako krabička sirek. Dnes je den rovnováhy a spravedlnosti, harmonie, tak je dobré toho využít k nastolení rovnováhy, pokud tomu tak u vás není. Stejně tak je dobré požádat o odpuštění ty, kterým jste ublížili a dát impuls k usmíření. Energie dnešního dne tuto pozitivní činnost podpoří. Pokud se má něco rozpadnout, tak se tak dnes nejenom díky kartě Věž, stane a nic s tím nenaděláte. Je dobré vědět, proč se tak stalo a zalovit v paměti, co jste kde špatného „zaseli“.

Dnes se mohou „zjevovat energie zemřelých“ ve vašich vzpomínkách, tak pokud se tak stane, je dobré zapálit svíčku a vzpomenout si na zemřelé v dobrém. Není dobrý den na meditace, ani na duchovní záležitosti, cítím divné vibrace ve vzduchu a divné bude i počasí. Lepší je dnes být doma a dát si drink s dobrými přáteli, či rodinnými příslušníky.

Dnešní den není dobrý na sňatek a rituály spojené s láskou a seznamováním.

Mohl by být velký vítr a někde se může třást zem, tak pozor, ať nespadnete do díry. Kim má stále strach z kačera Donalda a je zalezlý v díře. Očekává ohňostroj.

 

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.