Věštba na čtvrtek 24.8.2017

Čtvrtek 24.8.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dnešní den je dobrý na zbavení se zbytku strachu, pokud se to včera nepovedlo. Také je dobrý den na řešení sporů, u soudních a dnes je dobrým rádcem žena, což podporuje z tarotu karta Císařovna. Také je dobrý den na uzdravení, zejména ženy léčitelky budou mít úspěch. Je dobrý den na meditaci a pokud budete chtít dnes prozradit nějaké tajemství, tak to nedělejte. Pokud ale uděláte dobrý skutek, mnohonásobně se vám to vrátí. Co dnes uděláte pozitivního, bude „pod šťastnou hvězdou“, přinese to štěstí a úspěch. Symbolem dnešního dne je úspěch, zdar, pohostinnost, velkorysost, blahobyt. To se týká zejména partnerské oblasti. Můžete navázat i konstruktivní spolupráci s jinými lidmi.

Není dobrý den na cestování, cítím divné vibrace ve vzduchu a pokud musíte cestovat, tak je dobré dávat větší pozor než jindy. Hrozí nehody, problémy, nevyplatí se spěchat. Patrně bude dobré odmítnou dary, mohou být nevhodné a nemusí přinést štěstí. Je dobrý den na zbavení se starých způsobů, ulpívání na nesprávných názorech. Pokud to dnes nezměníte, hrozí rozchod. Pro mnohé bude dnešním dnem koncem utrpení. Dnes se určitě nevyplatí „slepé lpění na hmotě“. Proto dnes je dobré více opatrnosti, obezřetnosti, prozíravosti, aby nedošlo ke ztrátám.

I dnes není špatné mít při sobě gumáky, kdyby bylo někde hodně vody a přilbu, kdyby padaly kroupy. Stále cítím síru, nějaká sopka je naštvaná.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1 až 3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.