Věštba na čtvrtek 17.8.2017

Čtvrtek 17.8.2017

Numerologicky 8. Materiální moc, Peníze. Související tarotová karta Síla.

Dnešní den je dobrý na splnění si snů, po kterých jste toužili a nerealizovali. Také na lásku je dobrý den, tak jděte do společnosti. Určitě tam potkáte spřízněnou duši. Dnešní den by měl být plný vášně a rozkoše, což podpoří tarotová karta Síla. Pokud už partnera máte, je třeba střežit rovnováhu mezi dáváním a braním.

Dnes určitě nedostanete dárek, tak raději nic neočekávejte. Asi ani nic dnes nevymyslíte, tak řešení problémů nechte na jindy.

Je super dobrý den na oslavu života, pokud nemůžete oslavovat dosažení zářných cílů, nebo dobrých výsledků v pracovní oblasti. Pokud máte důvod oslavovat pracovní úspěchy, dosáhnete i uznání. Dnes je dobrý den na řešení zdravotních problémů, můžete najít způsob uzdravení či započít léčbu, která k uzdravení povede.

Dnes není dobré chtít radu od žen, buď si muži musí poradit sami, nebo řešení kde je třeba rady žen, nechat na jindy.

Dnešní den bude odhalena faleš, zneužití moci, je dobré nezapomínat, že co je jednou zaseto, také vzejde. V důležitých záležitostech je dobré požádat o radu neutrální osobnost, což by dnes měl být muž.

V Asii stále hrozí ohňostroj, tak se raději držte dále, nějací duševně nemocní lidé zase někde plánují narušit klid a pohodu. A do toho cítím síru z nějaké sopky.

Proto je dobré se radovat ze života a nenechat se rozhodit od nepřátel demokracie.

Test na sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.