Věštba na 2.8. – 3.8.2017

Středa 2.8.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta  Velekněžka.

Dnes je jiný den, než obvykle. Proto zrovna není dobrý na navazování vztahů, jak napovídá numerologický význam, ale je dnes dobrý den na utužení vztahů, které máme. Ale je to dobrý den na navazování finančních vztahů, takže na uzavírání smluv, i na půjčky.

Tento den není dobré spoléhat na štěstí, to by nám mohlo ulétnout a proto je lepší se držet toho, co je jisté a co máme.  Tento den je dobrý na přehodnocení dosavadních hodnot, je patrně den zúčtování. Pokud někdo dlouho slibuje, nečekejte a řešte razantně a hned jak se má a může. Je dobré se rozhodnout. Nevyřešený problém je břemeno.

Dnes je den dobrý na soudní jednání a vyřešení sporů. Tento den dobré využívat spíše rozum než intuici.

Dnešní den můžeme rovněž chápat jako výzvu k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění.  Je to dobrý den na meditaci, ale i na plánování. Proto samota může být tento den přínosná. Při meditaci je dobré je dobré být otevřený všemu novému  a naslouchat vnitřnímu hlasu.

 

Čtvrtek 3.8.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Dobrý den z materiálního hlediska, můžete dědit, nebo dostat dárek. Karta Mág znamená dobré nápady. Dnes se pohrnou přínosné nápady, pokud k tomu máte předpoklady. Ale můžete se i poradit o záležitostech, se kterými si nevíte rady. Dnes není dobré začínat něco nového, je na to moc teplo. Ani na sázky není dobrý den. Není dobrý den na hazardní hry, proto pozor, neriskovat. To nechte na jindy. Kdo má umělecký talent, můžete vymyslet nové dílo, alespoň osnovu, nebo nápad, který rozvinete časem.

Je dobrý den na prezentaci nového díla, které jste drželi v šuplíku. Dnes uspějete u sponzora, nakladatele, i u diváků a posluchačů.

Dnes uspějete i v navazování partnerských vztahů.

Ve vztazích bych nedoporučoval experimentovat, hrozilo by nepochopení a rozchod. Stejně tak není dobré lpět na starých způsobech, dnes je dobrý den na změnu.

www.stanleybradley.eu, www.jakzitdlouho.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.