Věštba na úterý 28.11.2017

Úterý 28.11.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Šťastný den, sice hrozí pochmurné myšlenky, ale to se netýká těch, co chtějí zažívat štěstí a užívat ho na plno. Také super den na seznamování, dne určitě potkáte toho pravého, tu pravou. Vánoce už můžete oslavovat spolu, tak vyrazte do společnosti. Samozřejmě musíte unést neúspěch, když budete odmítnuti, ale pokud se tak stane, berte to tak, že jste holt neoslovili „tu pravou“ a třeba stojí za rohem a svým odmítnutím se k ní dostanete. Někdy ta cesta není až tak přímá a jednoduchá. O to to bude potom krásnější.

Bohužel, platí „ta zatracená „Věž“, to mohou být havárie při nepozornosti, rozchody, pády, může dojít k náhlé změně. I s tím je třeba nejenom dnes počítat. Ale kdo se bojí nesmí do lesa. Mnoho lidí říká, že „žádná zpráva dobrá zpráva, a kdo nic nedělá nic nepokazí“. Ale také nezíská.

Kdo se nebojí, toho čeká podporující energie ke změně, či k tomu, abychom něco pozitivního podnikli. Úroda co nevidět dozraje a blíží se sklizeň plodů naší práce. Co jsme zaseli, to budeme sklízet a může to být už dnes. Pokud naše práce a jednání zůstane v souladu s organickými zákony, úspěch a výnos našich budoucích projektů, které dnes začneme, je zabezpečen. Nic není samozřejmé a vždy je něco za něco, ale pokud myslíme a konáme v harmonii s „vesmírem“, odměna a pokrok je zajištěn.

Barvou dnešního dne je světle modrá, bylina Rozmarýn.

Díky divným energiím se toho může dost dít a to i nepříjemného. Bude sněžit, někde padat kroupy, někde dojde k sesuvům půdy, zemětřesením a může se aktivovat sopka. Do toho hrotí ataky lidí, kteří jsou nespokojeni sami se sebou a chtějí pokazit radost druhým.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.