Rok 2017 bude ve znamení peněz

Příští rok je podle čínské astrologie Rokem Kohouta (od 28.1. 2017 do 15.2.2018), což znamená, že bude patřit penězům, finančním transakcím, obchodu. Naproti tomu právě končící rok 2016 byl Rokem Opice a přál umění a zábavě. V tom je rozdíl mezi letošním a rokem příštím.

Rok Kohouta bude přát ekonomice a podlé mé věštby se ekonomice bude dařit. Kdo plánuje založit firmu, je to ten nejvhodnější čas. Vše, co je spojeno s penězi, obchodem, podnikáním bude mít v Roce Kohouta velmi dobré období. Lidem s podnikatelským talentem se bude dařit, když využijí naplno svých schopností. Jak proste ekonomika, budou vznikat i nová pracovní místa. Práci najde každý, kdo chce pracovat.

Horší to bude se vztahy mezi lidmi, protože Kohout si s lidmi až tak dobře nerozumí. To znamená, že příští rok – co se týká citů – nebude dobrý, protože na prvním místě budou vždy peníze. Podlé mé věštby se lidem bude zlepšovat jejich ekonomická situace, což se projeví pozitivně i na jejich zdravotním stavu. Nicméně mi kyvadlo ukazuje, abychom se vyvarovali stresů, které mohou způsobit nejrůznější nemoci a psychické poruchy. Stres totiž zablokuje organizmus pro přijímání vitamínů a minerálů. Stresu se zbavíte tělesným cvičením. Pohybem si zajišťujete dostatečné zásobování mozku krví, udržujete dobrou funkci plic a předcházíte kardiovaskulárním chorobám. Také doporučuji realistický přístup k životu. V každé situaci se ovládat a být schopen se vyrovnat s úspěchy i nezdary.

Podlé mé věštby nás v roce 2017 nečeká migrační krize. Všichni migranti chtějí do Německa. Na štěstí pro Němce, ale na neštěstí pro nás se v Německu mění sociální program. Migranti už nebudou dostávat tak štědré dotace a tak dlouho. Ti, co se nedostanou hned do Německa, budou vyčkávat v okolních státech včetně ČR na vhodnou příležitost, aby se dostali do Německa. Migranti nechtějí k nám. Česká republika pro ně bude jen vyčkávacím prostorem. Migrantů bude přibývat, bude jich daleko víc a situace se zhorší. Na vysněnou zemi Německo jsou schopni vyčkávat léta. Podle mé věštby se Německo s návalem migrantů asi už nikdy nevypořádá. Hrozí zde problémy, které se postupně rozšíří i do okolních států.

Před léty jsem věštil, že nás v roce 2017 až 2018 ve zvýšené míře zasáhnou katastrofy. Ve své věštbě vidím, že se bude propadat zem, silnice, chodníky, časté budou sesuvy půdy. Připravme se na to, že po relativním klidu, co se týká katastrof, přijde bouřka. Příroda už nikdy nebude stabilní a skončilo období jakéhosi klidu. Například obrovské střídání teplot naruší skalní masivy a hrozí jejich sesuvy. Jak se bude zlepšovat ekonomická situace, paradoxně k tomu porostou výdaje právě na náhradu škod.

Mám takový pocit, že v roce 2017 bude i velká katastrofa v USA a to v Yellowstonském národním parku. Časovaná bomba pod jeho povrchem v podobě supersopky o sobě dá vědět.

Rok Kohouta podle mé věštby bude přát všem přičinlivým a schopným, kteří mají své představy a vize. Je třeba, aby našli tu správnou rovnováhu mezi na jedné straně penězi a na straně druhé city, vztahy, přátelstvím, láskou a zdravím. Jakékoliv změna v této rovnováze způsobí problém a následně stres mnohdy končící zákeřnou nemocí. Přijměte jednu moji radu. Na čem budete příliš lpět, o to snadno můžete přijít.

Mějte po celý příští rok v harmonii duši i tělo. Radujte se ze života, nebojte se odpouštět, a pokud chcete něčeho dosáhnout, neočekávejte, že to za vás někdo udělá. Sny si splníte jen tehdy, když ze snění přejdete do fáze chtění a činu. Odvážným vždy štěstí přeje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.