Odpovědi na otázky čtenářů pro časopis Rozhled

Kdo rozhoduje o dění ve světě?
Je to 12 lidí, kteří vlastní 12 bank a ti rozhodují o dění ve světě. Když někdo z nich umře, má už svého nástupce a je to vždy muž. Jsou to vzdělaní lidé schopni řídit a udržet vzájemné propojení. Je to jejich poslání. Z věštby mi také vychází, že mezi 12 muži nikdy nebude žena, protože ženy jsou nevyzpytatelné a mají jiné poslání. Jejich úkolem je udržet rovnováhu ve světě, co se týká života. Tok peněz a jejich rozdělování je v moci mužů. Jen 20% lidí vytváří názory a zisky ve světě a 80% lidí si vybírá někoho, jehož názor mu vyhovuje a ten pak přebírá. Těch 12 lidí je jako vrchol pyramidy, pod nimi je 20 procentní skupina vytvářející názory a zisky a pod touto skupinou jsou další, které už žádným způsobem neovlivňují dění ve světě. Proto nemá smysl čekat na cokoliv, je třeba žít přítomností a ne budoucností. Nemá smysl čekat, až bude lépe nebo litovat, že nežijeme v době minulé a podobně. Čekání na cokoliv je čekání na smrt. Žijeme teď a tady a je třeba najít to, co je dobré pro nás. Čas běží, ať jsme spokojeni nebo ne. Je nutné najít si záchytný bod naší existence, což je, jak stále zdůrazňuji, rodina.
Jak to bude s přílivem emigrantů? Máme mít strach z toho, co bude dál? Strachu se nezbavíme, ukazuje mi kyvadlo. Představitelé státu nerespektují přání většiny voličů a připravují lidem podmínky k tomu, aby měli strach. V této souvislosti musím připomenout, že strach způsobuje stres, který nám zkracuje život nejméně o 10 let. Podle mé věštby běženci postupně rozloží ekonomický i sociální systém v Německu a problémy se budou šířit do dalších států. Běženci budou chtít ovládnout všechna hlavní města států Evropské unie a nastolovat v nich svoji politiku. Počet obyvatel Evropy klesá, naopak běženců stoupá a tak je zcela logické, že jednoho dne jich bude dvakrát tolik než nás Evropanů a pak ovládnou vyspělé evropské státy. Evropská unie se dopustila jedné velké chyby. Neuzavřela schengenskou hranici, naopak ukázala běžencům otevřenou náruč. Moje věštecká intuice mi napovídá, že všichni odpovědní státníci to tušili, věděli o nebezpečí, které hrozí, ale nikdo nic neudělal. Z toho je vidět, jak je Evropská unie slabá.
Stále více dochází k roztržkám v rodinách kvůli majetku. Sourozenci spolu nemluví, s rodiči se hádají. Existuje recept na zlepšení těchto vztahů?
Existuje. V první řadě je třeba pochopit, kam patřím, odkud jsem, kam směřuji, zda si budu s partnerem, dítětem rozumět. Na to většina lidí nekouká. Taková pro Evropu opožděná civilizace v Indii, na to myslí. Oni vědí, že se lidé musejí k sobě hodit, aby spolu žili. V Indii je pravidlem, že když vztah nedoporučí astrolog, tak se do vztahu nejde. Podlé mé teorie je láska duševní porucha, která za 3 dny až 3 roky skončí a pak se ukáže, zda se lidé k sobě hodí. Proto doporučuji s budoucím partnerem si předem nechat astrologem porovnat znamení, ve kterém jste se narodili. Určitě vám hodně napoví. Pokud už ten vztah existuje, pak se naučte tolerovat odlišné znamení a vydejte více energie na udržení vzájemného vztahu. Podlé mé věštby téměř v každé rodině se najde závist. V Česku někomu něco závidí 75% lidí. Kdyby závistivci energii potřebnou pro závist vložili do smysluplné práce, mnoho z nich by mohlo být úspěšných a také by skončily hádky v rodinách. Ve své věštecké praxi jsem se přesvědčil o tom, že závist, nenávist, zloba jsou špatně přetransformovanou sexuální energií. Asi ne náhodou se říká, že kdo „sexuje“, ten nezlobí.
 
Ve větším počtu lidé umírají na rakovinu. Bude to pokračovat? Rakovina spolu s cukrovkou patří k civilizačním nemocem. I když, lékařská věda udělala velký pokrok, přesto nad rakovinou ještě nezvítězila. Podlé mé věštby si v mnohých případech civilizační choroby přivodíme sami a to mat vitamíny a minerály. V sobě neustále něco dusíme a neumíme se řídit budhistickým principem: ODPUSTIT – NEOČEKÁVAT – NELPĚT. Zbavme se stresu. Rovněž jsem věštil, že nemoci souvisejí z velké části se zvířaty. Jak si lidé přestávají rozumět, tak se upínají ke zvířatům a já tvrdím, že z domácích zvířat je nejvíce infekcí. Česká republika se může chlubit tím, že má v domácnostech nejvíce psů. Další nebezpečí číhá na lidi, kteří se v zahraničí například projíždějí na velbloudech, slonech či jiných zvířatech. Domů si přivezou infekci, která oslabí jejich imunitní systém, k tomu se přidá každodenní stres a rakovina na sebe dlouho nedá čekat. Nemocí bude přibývat. Jen lidé v pohodě, kteří se zbaví stresů, budou mít pohyb, užívat minerály, vitamíny jako například Q10, B3, C, řídit se budhistickým principem (ODPUSTIT – NE− OČEKÁVAT – NELPĚT) udělají hodně pro to, aby se vyvarovali civilizačním nemocem. Našel jsem také přírodní antibiotikum oregano, které rovněž doporučuji užívat.
 
Už delší dobu mám pocit, že mě to táhne do Španělska. Jakoby to byla moje země. Mám se odstěhovat z Česka? Snažil jsem se zjistit, v jakých státech a proč by se nám v nich líbilo, dařilo, ve kterých nebudeme mít problémy, pokud si je nezpůsobíme svojí chybou a nerozvážností. Sestavil jsem tabulku podle Taoistické astrologie, o které jsem se léty zkušeností přesvědčil, že je přehledná, čitelná a je možné se podle ní řídit. Základní a nejdůležitější aspekt je vždy znamení. Když víte, v jakém znamení jste narozeni, snadno najdete státy, kde se budete cítit dobře. V posuzování vhodnosti státu je třeba brát v úvahu další aspekt a tím je „živel“, ve kterém jste narozeni. Ten je dán posledním číslem roku narození. Poslední aspekt tvořící harmonii je JIN – JANG (mužský a ženský princip). Na mých webových stránkách je základní tabulka Taoistické astrologie, kde se každý dozví, v jakém znamení se narodil. Jsou zde i další informace. Pomocí Taoistické astrologie najdete nejen pro vás vhodný stát, ale také místo pro dovolenou, vhodného partnera a podobně.
Stanley Bradley
tel.: +420 777 119 600
info@stanleybradley.eu
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.