Je dobré neklesat na mysli a užívat si co se dá!

Dnes jsem si užil úžasnou a prázdnou Prahu, prošel jsem od Náměstí republiky až domu na Evropskou. Zastavila mne nabídka „Marinovaných žebírek v rest. u Zlaté hvězdy na konci Nerudovy ulice. 

Tak jsem si zavěštil po žebírkách u Plzeňského piva a dobré kávy. Po čtyřech pivech jsem měl vidiny. Přišlo mi na mysl, že co se děje není druhá vlna, ale logické pokračování toho, co začalo podle dostupných pramenů v Číně, ale podle mé křišťálové koule na sever od Číny a tam je někde myslím Kazachstán a dál Rusko. Asi tak bych si uměl představit biologickou válku a tehdy jsem napsal, že kdo vymyslí útok, má připravenu vakcínu, aby vydělal. A ejhle, Rusové přišli s tím, že první mají vakcínu. Není to náhoda? Podle statistiky žije 75 % populace ve strachu a koronavirem, já žiji radostí že života, žebírky, Plzeňským a ostatnímu radosti ze života. 

Nic není náhoda, bohužel mi v rest. u Zlaté hvězdy vyšlo, že tento stav bude trvat tři až čtyři roky, největší krizi vidím začátkem příštího roku, a infekci dostane – ať pro to děláme zázraky či neděláme nic, 10-50 % populace na celém světě. Proto mi to radost ze života nemůže pokazit. 

Ale stejně je ta Praha krásná a kdo jako já, posiluje imunitní systém, na toho je koronavir krátký. 

Jak to dělám je v kapitole „Návody“ na mých stránkách www.stanleybradley.eu (Jak si udržet zdraví).

Všem přeji hodně štěstí, zdraví, radosti, lásky, peněz a pohody. 

Já to všechno mám a přeji to všem. Je to úžasné.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.