Udělejte si po zimě očistu těla

Končí zima a naše tělo je vyčerpané, protože mu chybí základní vitamíny a minerály. Projevem je únava a s ní spojené deprese. Můžete tomu předejít, když budete užívat alespoň každý druhý den minerály a vitamíny a to především B3, B5, B6, C. Doporučuji si obstarat sadu minerálů, která obsahuje křemík, železo, hořčík, vápník, fosfor, zinek, selen a céčko. Například fosfor je oheň pro srdce, mozek, játra. Zlepší se vám paměť a schopnost se soustředit. Mnoha lidem chybí jod. Ten je třeba užívat 1 až 2krát týdně. Jeho nedostatek v těle způsobuje problém se štítnou žlázou a u mužů s prostatou. Kdo je hodně unavený doporučuji užívat Guaranu, která je výborná na regeneraci organizmu. Na činnost mozku pozitivně působí kaktus, to znamená pít džusy a další extrakty z kaktusu jako je například aloe vera.
 
Na posílení imunitního systému jsou dobré Beta glukany a zejména Oregano, což je takové přírodní antibiotikum. Oregano napoprvé užívejte 4 měsíce denně a potom stačí jednou za měsíc 5 dnů a tím se zbavíte nejběžnějšího a nejfrekventovanějšího infekčního onemocnění, kterým jsou chlamydie. Má je skoro každý člověk a nesmírně oslabují imunitní systém. Chlamydie způsobují exzémy, alergie, neplodnost a řadu dalších onemocnění až po rakovinu. Já tvrdím, že většina infekcí včetně chlamydií se na lidi přenáší ze zvířat. Vyzkoušel jsem, že Oregáno je výborným přírodním antibiotikem proti infekcím, proto mu věnujte pozornost. Doporučuji všem udělat po zimě takovou očistu a věřím, že se lidem bude lépe dýchat a budou se cítit svěže.
Pozor na stresy
Stresy jsou obecným problémem této doby. Jeden ruský lékař tvrdí, že cukrovka, rakovina a další civilizační choroby jsou ze stresů. S jeho názorem souhlasím. Pokaždé, když se dozvídám, že slavný zpěvák, herec má rakovinu, tak se nad tím zamýšlím a snažím se najít příčinu jejich onemocnění. Proč ten člověk má rakovinu, když teoreticky by měl být v pohodě. Docházím k tomu, že materiální zázemí ještě neznamená psychickou pohodu a došlo u nich k porušení rovnováhy mezi prací a odpočinkem. Udržet tuto rovnováhu je velkým uměním. Honba za slávou a penězi s sebou přináší stres a tím i riziko vzniku rakoviny.
 
Podle mé teorie je hlavní příčinou vzniku rakoviny stres. Ten zablokuje lidský organizmus pro příjem vitamínů, minerálů a energie. Zabýval jsem se tedy tím, jak organizmus odblokovat a tím ho otevřít pro příjem vitamínů, minerálů a energie. Výsledkem mé snahy je moje akupresura, která je velmi účinná. Je jednoduchá. Přiložíte zápěstí na zápěstí, ideální je lehce zápěstí navlhčit a zápěstí spojíte mírným tlakem po dobu 24 minut. Pokud jste úplně zablokováni, tak se za tuto dobu odblokujete. Další akupresuru neopakujte často, tak maximálně 2krát do týdne 15 minut, nebo jednou týdně 20 minut.
Všem doporučuji mít hodně světla v místnosti a to hlavně těm, kteří jsou přecitlivělí. Bílé světlo příznivě působí na psychiku. Relaxovat doporučuji kolem osmnácté hodiny, kdy se většinou nakupí všechny stresy za celý den. Zbavíte se celodenního stresu a bude se vám lépe spát. Zásadně nevěřte tomu, že spánkem se stresu zbavíte. Když jste vystresováni, nechoďte spát!
 
Protože jsem mluvil o akupresuře, svěřím se vám ještě s jedním mým poznatkem. Přišel jsem na to, že když lidé mají hodně sexu, někdo 30krát za měsíc i více, nemusejí dělat akupresury. Sex je totiž nejvyšší pud, je to sport a také hormonální očista. Sex je nejlepší akupresurou.
 
Obrovský problém jsou migranti
Ne náhodou se o tom zmiňuji, protože mnoha lidem právě tato nepříznivá situace na evropském kontinentě způsobuje nemalé stresy. Podlé mé vize situace s běženci vyvrcholí za 10 let. Vznikne obrovský problém, protože hranice vyspělých evropských států se pro běžence zavřou a tak na řadu přijde Česká republika. Přes ní se budou snažit běženci dostat zpět to jejich vysněních zemí jako je například Německo. Když zkusím na kolik je Česko schopno uzavřít hranice, tak mi kyvadlo ukazuje, že na 80 až 90 procent. Německo nebo Rakousko na 100 procent.
Běženci se nikdy nepřizpůsobí naší evropské kultuře. Jsou to dva rozdílné světy absolutně neslučitelné. Jejich populační exploze je neskutečná, 4krát rychlejší než ta naše. Zcela reálně hrozí, že za nějakou dobu jich bude víc než nás, samozřejmě s hlasovacím právem.
Podlé mé vize obrovské problémy nastanou v další generaci. Ale už nyní jsme je nastartovali. Řešit se měly už před 10 léty. Vůbec se nemluví o nebezpečí, které s běženci přichází. Jsou to nemoci, se kterými si nevíme rady nebo už byly v Evropě dávno vymýceny. Evropa je neskutečně sociálně štědrá vůči někomu, kdo si ji takto bohatou nevybudoval.
Když se podívám do budoucna, tak se mi promítá, že za 40 až 50 let nebude pro nás v Evropě místo. Rád bych se mýlil, ale vyhlídky nevidím dobře. Proto se radujme z přítomnosti, ale mějme na paměti budoucnost. Dejme si ji do našeho plánu života.
 
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.