Jak přežít Koronavirus

Píší mi lide, např.: 


Dobrý den pane Bradley,

jen mám poznámku k Vašim novým stránkám. Neměl byste něco účinného na Covid? Dost dlouho se v tom lidstvo plácá…
Jinak se mi stránky líbí, zveřejňujete plno důležitých info. A vyšlo mi Boží oko:)

Na to odepisuji:

Zdravím Vás a díky za pozdrav. 
Na Koronavirus samozřejmě radu mám, je to už z půlroční zkušenosti většině lidi jasné, i když většině vědců zatím ne, protože jde o novou věc. Ale selský rozum napovídá. Mam na stránkách par článků a z těch je patrné, že kdo má dobry imunitní systém, nemusí mít z Kovidu strach, jsou horši infekce, které mate i Vy. Já Koronavirus nemam (aspoň o tom nevím) a v mem okolí cca 100 tisíc lidi neví nikdo o nikom, kdo by to mel. Podle mé teorie má Koronavirus u nás cca sto tisíc lidí a neví o tom. 

Podle mé intuice Koronavirus dalších minimálně cca 100 tisíc lidí infekci časem dostane. Podle mé „křišťálové koule“ dostane výše uvedenou infekci minimálně 20 % populace na celém světě, kde mají lidé nedobrý zdravotní stav, to může být i více. A to neovlivni nikdo, proto nemá smysl se toho bát. Opatřeními, která jsou doporučená, docílíme jen toho, že přenos infekce nebude tak rychlý, ale dojde k němu stejně.
Ale co můžeme ovlivnit, je nedostat nejenom Koronavirus díky posílení imunitního systému, což nám už nikdo nařizovat nemusí, protože každý ví, jak se chovat a souvisí to s tím, jak si svého života vážíme. A když už Koronavirus dostaneme, můžeme posilováním imunity docílit lehkého průběhu, případně ani nemusíme vědět, že infekci máme. Jak docílit dobrého zdraví a posílení imunitního systému je na mých stránkách v kapitole „Návody“, dále „Návod na uzdravení, jak si udržet zdraví“. 

Co doporučuji sám dodržuji 39 let. Věřím, že díky tomu ve svém věku nemám a budu se těšit, že ani nebudu mít zdravotní problémy (denně najezdím na kole 10 km, zdravě se stravuji, denně užívám doporučené vitaminy a minerály, preventivně užívám přírodní ATB, které ve svém článku doporučuji, 2x ročně užívám byliny na zbaveni se virů – jak v článku doporučuji, 2x týdně dělám akupresuru, kterou v článku popisuji, dělám práci která mne baví a naplňuje, plánuji budoucnost na dlouhou dobu, atd.). 

Pokud i tak infekci (i jinou) dostaneme, aspoň si budeme jistí, že jsme udělali pro své zdraví maximum.

Doufám že do mých 140 ti let to tak dobré zůstane. 

Infekce a nemoci budou logicky vždy dříve, než věda přijde na to, jak je léčit. 
Protože je každý strůjcem svého štěstí, je na každém, jaký z mnoha návodů, které jsou všude k dispozici, bude na sobě aplikovat. 
Ten můj nikomu nevnucuji, jen říkám co jsem vymyslel, sám na sobě zkouším a to už 40 let. A jsem zdráv a šťastný. 
A to přeji všem. 
 

Stanley Bradley

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.