Věštby od pátku 18.8. do úterý 22.8.2017

Pátek 18.8.2017

Numerologicky 9. Světový vliv, Něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes je lepší použít rozum, než intuici. Potom budete mít štěstí. Štěstí můžete mít dnes i v lásce, protože něco končí proto, že zítra začíná něco nového.

Není dobré začínat dnes něco nového, to by nemuselo mít dlouhého trvání. Dnes je den rychlých rozumových rozhodnutí. Zejména pokud chcete něco ukončit. Je dobré změnit bydliště, pokud jste to odkládali a máte něco připraveného, dnes to realizujte. Dnes by mohlo být dost lidí netrpělivých, cítím divnou nervozitu ve vzduchu. Raději neprovokujte, „mohlo by to vybouchnout“. Pokud máte zdravotní problémy, neoddalujte návštěvu lékaře, mohlo by jít o skrytou nemoc. Dnes cítím samé problémy, plno emocí, nervozity, odtažitosti a chladu. Raději zůstaňte doma a nic neřešte. Kdo nic nedělá, sice nic nezíská, ale ani nic nezkazí. Pokud něco skončí, nelitujte toho a věřte, že to je proto, aby mohlo začít něco nového. Ale můžete dokončit dílo, na kterém jste pracovali.

Stále někde hoří, tak si dávejte pozor a nekuřte kde se to nemá či nehodí. Pořád cítím síru, tak není dobré dělat výlety na okraje sopek.

Malá test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 0 až 10?

Sobota 19.8.2017

Numerologicky 1.  Jednotící síla, Nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Teoreticky štěstí, ale ne pro všechny. Hrozí setkání se šíleným člověkem, proto je dobré dávat pozor okolo sebe. Je ale dobrý den na nové projekty, nové nápady. To bude přitahovat pondělní fáze měsíce NOV. Sobota není dobrá na řešení problémů ve vztazích, pokud máte krizi, raději jděte do divadla, nebo za jinou kulturou. Tím máte šanci krizi zažehnat. Co dnes učiníte upřímně, bude „pod šťastnou hvězdou“, takže se zadaří. Ještě bude podpořeno mocným ochráncem „Císařem“, takže velkou energií.

Dnešní den vidím rozpor, pro ty, kteří si nejsou jistí sami sebou ale i partnerem, není dobrý den na svatbu, divná energie dnešní dne přetrvává ze včerejška. Pro toho, kdo si je naprosto jist, je schopen vůči partnerovi vystupovat s tolerancí, ohleduplností a loajalitou, když budete očekávat tolik, kolik jste ochotni dát, pro toho je to dobrý den na svatbu. I když je numerologicky 1, „nový začátek“, není to tak jisté, že se to týká všeho a všech. Stále se ukazují negativní vlivy předešlého dne, proto doporučuji více opatrnosti.

Vítr a kroupy by mohly ovlivnit dění nejenom na železnici.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

Neděle 20.8.2017

Numerologicky 2. Vševědoucí klid, Navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Neděle je dobrá na výhru. Koho to napadne, běžte zkusit štěstí, nemá cenu ale sázet velké peníze. Buď budete mít štěstí, nebo nebudete. V neděli není dobré zvát návštěvy, nemuselo by to dopadnout dobře, protože v pondělí je fáze měsíce v opačné fázi úplňku nov. Můžete být konfrontováni s nespolehlivostí, náladovostí a neupřímností.  Ten by mohl být silný a ovlivňovat negativně psychiku labilních lidí. Z jejich strany by mohl hrozit problém. Ani na štěstí, mimo hru, nelze spoléhat. Stále cítím napětí ve vzduchu. Proto hrozí nebezpečí úrazu a lepší být v pohodlí domova. Nedoporučuji experimentovat s drogami. To není dobré nikdy, ale dnes by to mohlo mít fatální následky. Proto není dobrý den ani na aktivní sport. Pokud se někdo chce setkat s přáteli a toužíte po pohybu, tak potom je dobré navštívit bowling. Protože stále hrozí vítr a kroupy, je lepší jet na bowling autem. Stále hrozí poškození železniční tratě podemletím železničního svršku.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1,2,3?

 

Pondělí 21.8.2017

Numerologicky 3. Obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Je dobrý den na řešení vztahu, pozvat partnera do kina, do restaurace na oběd či večeři a radovat se s partnerem ze života. Dnes karta „Mág“ dokáže zázraky, pokud byl problém ve vztahu, dnes to „vyžehlíte“.

Není dobrý den na soudní i jiné spory, tím si dnešní den plný pozitivní energie nekazte. Někomu může vadit divná fáze měsíce NOV, ale dnes na rozdíl od minulých dvou dní se chaos tímto způsobený rozplynul.

Dnes určitě vyřešíte nevyřešený problém, složitý obchodní případ, který se nedařilo řešit dříve. Jste schopni vybudit maximum mentální energie. Tu jste schopni ze sebe „vyloudit i vy, co jste jinak líní. Tak dnes můžete napravit, co jste leností nechali uspat. Pokud na tom nejste zdravotně dobře, dnes máte šanci začít uzdravování. Je to velmi vhodný den na léčení.

Ale pozor před nerozvážným a zbrklým jednáním, aby váš „sud se střelným prachem“ nevybuchl v nevhodný čas na nevhodném místě. Dnes jsou možné obě varianty, jak uzdravení, tak problém při nezvládnuté vaší energie, pokud se vám vymkne z kontroly. To hrozí i pilotům, proto v letadlech dávejte na ně pozor. Stále hrozí sesuvy půdy po deštích, tak až vám to „neujedou kecky do nějaké díry“, kde se před tím zatřásla zem.

Test na sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

 

Úterý 22.8.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Tento den je dobrý, ale nesmíte podlehnout strachu, můžete zazmatkovat a o něco přijít. Přinejmenším o štěstí, kterého není nikdy dost a dnes je šance, že se něco, o co usilujete, podaří. Není dobrý den na změnu, tu nechte na jindy, nemusí to dopadnout dobře. Ani na riskování není dobrý den, je třeba mít na paměti, ze dnešní den podporuje tarotová karta Věž. A proto hrozí, že se vše může trochu pobořit. Proto není dobrý den na finanční transakce a riskantní obchody. Pokud budete muset udělat riskantní krok, raději se poraďte s nějakým moudrým mužem, který „na to má“. Měl by to být nějaký váš „guru“, jenž je moudrý, zasvěcený.

Rozhodně neplánujte křivé obvinění, či jinak způsobenou nerovnováhu, stále platí, „co zasejete, to vzejde“. Dnes budete okamžitě odhaleni.

V partnerských vztazích naznačuje tento den období, kdy v popředí našeho života stojí čestnost, upřímnost, harmonie, dosažené vzájemným absolutním otevřením se jeden druhému. Může jít také o usmíření, nebo o nový vztah.

Pokud jste nebyli poctiví, hrozí různé formy omezení, jako finanční problémy, konec vztahu, ztráta sebedůvěry, deprese, nedostatek motivace a tvořivosti. Symbol Věže vše umocní. Kdo zaseje vítr, sklidí bouři, která navíc dnes hrozí. Pokud půjdete ven, tak raději vezměte přilbu, kdyby padaly kroupy.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo s čísel 1,2,3,4,5,6? Nyní se lépe soustřeďte, každé číslo znamená jinou variantu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.