Věštby od pátku 10.11. – neděle 12.11.2017

Neděle 12.11.2017

Numerologicky 6. Harmonická péče, Rodina, Vztahy, související tarotová karta Císařovna.

Dnes se věnujte výhradně rodině a nenechte zasahovat do vašeho rodinného systému vetřelce. Je dobrý den na lásku, kdo jí nemá, tak samozřejmě vyřažte jí hledat, kdo hledá najde. Je dobré využívat rozum, intuici si nechte na jindy. A můžete začít plánovat budoucnost s rodinou, dalšího potomka, dovolenou, stavbu domu, atd.

Dnes můžete být rozpolceni, dnes platí, neděle = nedělat. Kdo nic nedělá, nic nepokazí. I proto je důležité přebytek energie věnovat rodině a hlavně dětem. Je dobré se zeptat dětí, co chtějí, ne co chcete vy. Mnoho lidí dětem kupuje počítače, aby od nich měli pokoj, když už dětem PC omrzí, tak jim kupují zvířata, protože jsou líní s dětmi komunikovat! To je špatně a každý to ví, dítě si raději bude povídat s rodičem, než náhražkou – třeba psem, nebo medvědem nebo slepicí, nebo kočkou.

Dnes je také tvořivá energie, dobrá na zplození dítěte, ale znamená i umělecké, kreativní a tvořivé schopnosti. Můžete přijít na nový nápad, nový námět. Znamená to i imaginární schopnosti, které teď máte použít a prosadit. Pokud se zrovna nacházíte v duševní krizi, tato runa upozorňuje, že přišla pravá chvíle začít čelit svým problémům  a nevyřešeným vzorcům chování., i kdyby jejich zvládnutí bylo spojeno s obzvláště silnými emocemi.

Stále platí dávat větší pozor na narušené jedince, kteří budou chtít kazit radost těm, kteří to umí se radovat. A ty atomy se někde divně štěpí.    

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4, 5.

Sobota 11.11.2017

Numerologicky 5. Dobrodružná cesta, Pozitivní změny, související tarotová karta je Vůz.

Rozporuplný den. Dobrý na peníze, ale hrozí, že se právě kvůli penězům pohádáte. Proto dnes pozor, neřešte peníze, dopadne to špatně. Řešte všechno ostatní, mimo peněz. Dárky a dělení majetku je možné, mimo financí. Dnešní den nebude přát „Spravedlnosti“, můžete být křivě obviněni, může docházet k nespravedlnostem. Energie dnešního dne spravedlnosti zkrátka nepřeje, protože je divný chaos ve vzduchu. Tak se jen raduje a užívejte co máte s přáteli a rodinou, nic neřešte. Hrozí spory a neschopnost se domluvit. Proto dnes jen pozitivně a nebude problém. Naše činy budou v souladu s našimi myšlenkami, nacházíme se ve svém skutečném středu. Ale to se nemusí týkat všech a s tím je nutné počítat. Kdo se ptá, ten se dozví. Tak vy to víte, ale druzí, které to nezajímá, nevědí nic a bloudí ve svém nevědomí. Není dobrý den dělit se o své poznatky s lidmi, kteří vás nechápou a širší souvislosti je nezajímají. Raději meditujte a přijde tím na další úroveň duchovní úrovně. Tím budete schopni předávat dál „kolektivní vědění“ tak, aby byly tyto informace k obecnému užitku.

Bude zima, tak je lepší být v teple a užívat si pohody, ze které se nenechte vyvést jedinci, kteří jsou psychicky narušení. Je jich hodně a jsou všude.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3, 4, 5 .

Pátek 10.11.2017

Numerologicky 4. Pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Dobrý den na cestování, nové začátky. Ale opatrně, karta „Věž“ nevěstí nic dobrého, vše se může zbortit, proto nezatěžujte psychiku. Hrozí i dost havárií, zejména u lidí, kteří jsou „duchem nepřítomní“. Na to je třeba dnes obzvláště dávat pozor. Dnes můžete mít i jasnozřivé sny, tak na věštění super den.

Dnes můžete navázat romantický vztah, když vyrazíte do společnosti, nebo ke kamarádům, tak najdete „spojení dál“. Budete se také patrně muset o něčem rozhodnout, tak nevím, zda to bude dobrý den na rozhodnutí. Asi bude lepší v takovém případě rozhodnutí oddálit.

Rozhodně je dobrý den na rozhodnutí se ve vztahu – zda zůstat, nebo odejít. Energie dnešního dne je v souladu s organickými zákony, takže pokud vás dnes napadne, že dosavadní úsilí bylo k ničemu a nedalo se zachránit, co se kdysi pokazilo, je lepší to „zabalit“ a jít dál. Život je krátký a je jen jeden. Znova si vše zopakovat už nebudeme moci a proto je škoda marnit čas dalšími pokusy.

Rozhodnutí se bude znamenat úlevu a přílivu tvořivosti a hlavně, „dobrých časů“.

Už asi tři dny mi to ukazuje narušeného člověka, který bude dělat neplechu, ale to bude hrozit stále a všude, s tím se musíme naučit žít. Dále hrozí sesuvy půdy a delší dobu vidím nějaký problém v elektrárně, kde se „štěpí atomy“.

Malý test sebepoznání

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.